Esileht Väikelaps Kes mõõdaks palun nr.98-104 Lotte kleiti. Tiki ja Lotte pilt on rinnal, praegu poodides müügil

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kes mõõdaks palun nr.98-104 Lotte kleiti. Tiki ja Lotte pilt on rinnal, praegu poodides müügil

Postitas:

palun käte siruulatust, kleidi laiust ja täispikkust. Kuidas Lotte riided pesus vastu peavad? Kas lähevad suuremaks või väiksemaks või kas pilt mureneb kiiresti.
Tänan

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.02 08:08; 28.02 08:44; 28.02 11:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millises poes ja kus asulas/linnas võiks neid riideid müügil näha?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mosaic toodab ja müüb
http://www.mosaic-fashion.com/en/collection.html?gender=children

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.02 08:08; 28.02 08:44; 28.02 11:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi on kursis palju selline kleit maksab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võiks arvestada, et Lotte riided siiani olnud üsna kitsa lõikega (seda kleiti pole proovinud, aga teiste üsna paljude esemetega kogemus) ning olen oma kõhnale lapsele ostnud ka mitu numbrit suuremaid t-särke.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 10:36; 28.02 10:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võiks arvestada, et Lotte riided siiani olnud üsna kitsa lõikega (seda kleiti pole proovinud, aga teiste üsna paljude esemetega kogemus) ning olen oma kõhnale lapsele ostnud ka mitu numbrit suuremaid t-särke.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 10:36; 28.02 10:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei teadnudki ,et uue multika piltidega tooted müügil.
Vahepeal ei olnud poodides pea ühtegi asja enam.
Uusi asju pole proovinud.
Aga vanasid(eelmise multika piltidega) sai ostetud ja pea igalt tootelt tuli pilt maha.Mõnelt välgukiirusel ,mõnelt peale 10 pesu.
Aga noh lapsed nii tahtisd,mõne asja ikka ostsin,aga iga kord hiljem kahetsesin.
Aga suurusest niipalju,et pigem jah kõhnadele mõeldud,minu kiitsakatele täitsa sobivad või isegi ümber kohe.

Aga äkki oskab juba neid uusi asju kommenterida,äkki need vastupidavmad,jutt siis pildist.Kanga osas probleemi polnudki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see kleit maksab 15eurot

Kas tõesti kellegil ei ole seda kodus, et mõõta?

ei usu, et see pilt kvaliteetsem on, kui vanadel asjadel. Katsudes tundus juba selline, et raudselt tuleba maha, aga mu lapsele kingitakse see ja talle väga meeldib film.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.02 08:08; 28.02 08:44; 28.02 11:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on eelmisest kollektsioonist t-särk ja dressipluus, pildid täiest korras, pesen ainult tagurpidi pööratuna ja ei triigi piltide kohapealt. Asjad ei ole topilised värv on veits luitunud aga see normaalne peale u.100 pesu 🙂 Kitsad need riided minu meelest küll pole. Ostan kindlasti veel sellest sarjast tooteid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie lapsel on möödunud suvel Tallinnast Veerenni tänavalt ostetud uue filmi T-särk (peal Lotte, Bruno, Albert ja Tiki). Ostetud sai suurus 98/104, sest tõepoolest on lõige kitsas. Peale mitmeid, mitmeid pesusid (lapse lemmiksärk) on pilt peal täiesti terve ja särk näeb väga hea välja, aga minu 92cm pikkusele lapsele on särk juba nüüdseks väike (on juba liiga kitsas). Laps on normaalse kehaehitusega (pole kõhna laps). Seega pikkusest sobiks, aga pluusi saaks selga ja ära vaid seebiga.:(
Teemaalgatajal soovitan helistada poodi ja paluda vastavad mõõdud kleidil ära mõõta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Väikelaps Kes mõõdaks palun nr.98-104 Lotte kleiti. Tiki ja Lotte pilt on rinnal, praegu poodides müügil

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.