Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kes neist on Taavi Rõiva nn. ohver? (pilt)

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Teema: Kes neist on Taavi Rõiva nn. ohver? (pilt)

Postitas:
Kägu

leiame postituse autori:https://innojairja.blogspot.com.ee/2018/01/oleme-joudmas-paris-lahedale-naisele.html#links

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

mina ka ei saa aru, keegi ehk selgitaks, miks see klaperjaht ohvri isikule oluline peaks olema?
see on kogu selle loo juures ju täiesti kõrvaline.

See pole klapperjaht, kui rahvas on ajakirjaniku poolt tehtud selle juhtumi kaasosaliseks.

??? Paluks tõlget

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

mina ka ei saa aru, keegi ehk selgitaks, miks see klaperjaht ohvri isikule oluline peaks olema?
see on kogu selle loo juures ju täiesti kõrvaline.

See pole klapperjaht, kui rahvas on ajakirjaniku poolt tehtud selle juhtumi kaasosaliseks.

??? Paluks tõlget

See tähendab lahtiseletatult seda, et Tema Kõrgus Kägu (kes end kuninglikult rahvaks tituleerib) leiab, et kui näiteks naine, keda on aastaid pekstud ja vägistatud, oma loo anonüümsust paludes ajakirjanikule ära räägib, siis loobub ta sellega oma privaatsusest, ja “rahval” tekib võõrandamatu õigus ta üles leida, ta isik paljastada, tema nimi ja pildid temast avalikuks teha, tema elu ja valikuid kommenteerida, arvustada, hukka mõista. Ehk teisisõnu moraalselt ja mentaalselt lintšida. Võib-olla ka füüsiliselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Miks te arvate, et ohver pidi olema naine?

Ma pakuks seda meest kes on tema parema õla taga (siit poolt vaadatuna seega vasakul), näib selline sportik ja atraktiivne.

Ohver ise ütles, et tal oli must põlvini kleit ja pidi seda allapoole tagasi sikutama pärast “rünnakut”, ma ei näe siin ühtegi kleidis meest, vahet pole, et sprotlik ja atraktiivne.

😀

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See tähendab lahtiseletatult seda, et Tema Kõrgus Kägu (kes end kuninglikult rahvaks tituleerib) leiab, et kui näiteks naine, keda on aastaid pekstud ja vägistatud, oma loo anonüümsust paludes ajakirjanikule ära räägib, siis loobub ta sellega oma privaatsusest, ja “rahval” tekib võõrandamatu õigus ta üles leida, ta isik paljastada, tema nimi ja pildid temast avalikuks teha, tema elu ja valikuid kommenteerida, arvustada, hukka mõista. Ehk teisisõnu moraalselt ja mentaalselt lintšida. Võib-olla ka füüsiliselt.

Lintšimise pole asi, vaid juhtumi tões! Kindlasti sa ei suhtu olukorda neutraalselt, kui Taavi asemel oleks su poeg, mees, isa, vanaisa, vend, sõber.

* Ajakirjanik Liisa Tagel pole seda naist üldse avalikuks tulemise eest kaitsnud. Ta on teinud omapoolt kõik, et see naine tuleks avalikuks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Lintšimise pole asi, vaid juhtumi tões! Kindlasti sa ei suhtu olukorda neutraalselt, kui Taavi asemel oleks su poeg, mees, isa, vanaisa, vend, sõber.

No kui oleks, siis ütleks talle, mis ma temast arvan ja et avalik koslep kulus talle ära. Natuke siiski tunnustaksin selle eest, et vähemalt tagasi ei hakanud ajama. Loodaks, et võttis õppust.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ikka ei saa aru. sa arvad, et kui isik paljastatakse, siis selgub mingi uus tõde või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

See Liis Lassi “meenutav” naine on Liis (Lass) Raudsepp, kes hoiab oma abikaasal käest. Minu meelest tolle tütarlapse nimi käis ka foorumitest ja kommentaaridest tookord läbi, et kes ta olla võis. Imelik tõesti, et ikka peab veel teema kallal urgitsema.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See Liis Lassi “meenutav” naine on Liis (Lass) Raudsepp, kes hoiab oma abikaasal käest. Minu meelest tolle tütarlapse nimi käis ka foorumitest ja kommentaaridest tookord läbi, et kes ta olla võis. Imelik tõesti, et ikka peab veel teema kallal urgitsema.

Too oli vale isik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tänases EPL psühhiaater Lembit Mehilase teemalise artikli kommentaariumis väidetakse, et Taavi Rõiva nn. ohver on sel pildil:
http://g2.nh.ee/images/pix/1000×642/R-L2eDlQ4mY/taavi-roivase-ja-sonny-aswani-vastuvott-kohalikele-eestlastele-visiidi-80059380.jpg

Kes neist on Taavi Rõiva nn. ohver?

See vana hindu, kes loengut peab. Taavi piilub teda juba nii meelsalt 😉

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tänases EPL psühhiaater Lembit Mehilase teemalise artikli kommentaariumis väidetakse, et Taavi Rõiva nn. ohver on sel pildil:
http://g2.nh.ee/images/pix/1000×642/R-L2eDlQ4mY/taavi-roivase-ja-sonny-aswani-vastuvott-kohalikele-eestlastele-visiidi-80059380.jpg

Kes neist on Taavi Rõiva nn. ohver?

See vana hindu, kes loengut peab. Taavi piilub teda juba nii meelsalt 😉

Jalake ka nii seksikalt välja sirutatud, et säärejooksuga ahvatleda. Tõesti meelas poisu, ainult lustiks kui saaks.

0
0
Please wait...

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kes neist on Taavi Rõiva nn. ohver? (pilt)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.