Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kes on Coopi toidukappi tellinud

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kes on Coopi toidukappi tellinud

Postitas:
Kägu

Millal nad umbes selle PIN koodi saadavad, millega ukse lahti saab? Vahetult enne kättesaamise perioodi algust ilmselt? Või peaks see varem saabuma? Kui minu jaoks on ajakriitiline, et ma võimalikult kiiresti paki kätte saaks kapist, siis kas ma võin minna perioodi alguseks kohale ja jääda seal PINi ootama? Või kuidas, vabandust, kui said rumalad küsimused, pole varem Coopi kappi kasutanud ja mingeid põhjalikke juhendeid ka kuskilt ei leidnud 🙂

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Millal nad umbes selle PIN koodi saadavad, millega ukse lahti saab? Vahetult enne kättesaamise perioodi algust ilmselt? Või peaks see varem saabuma? Kui minu jaoks on ajakriitiline, et ma võimalikult kiiresti paki kätte saaks kapist, siis kas ma võin minna perioodi alguseks kohale ja jääda seal PINi ootama? Või kuidas, vabandust, kui said rumalad küsimused, pole varem Soopi kappi kasutanud ja mingeid põhjalikke juhendeid ka kuskilt ei leidnud 🙂

On tulnud umbes 15 minutit enne.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

10.00 tuli sõnum, kättesaamine 10.30-12.00

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Alati on tulnud u pool tundi enne tellitud ajavahemiku algust. Seega kindlasti võib arvestada sellega, et alguskellaajaks on see sms käes.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kaks korda olen tellinud, enam ei taha. Mõlemal korral põhiasjad panemata.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja igaks juhuks ettevaatussoovitus ka – juhul kui tellitud kaupa ei ole võimalik saada, siis tuleb segadust tekitav SMS ikkagi. Tellisin ühe toote, see oli otsas, helistati, öeldi, et “vist seda ikka ei ole”, tuli siiski SMS, et kaup on kohal, sõitsin kapi juurde, sisestasin koodi ja tuli ekraanile teade “Sinu toode ei ole veel kappi jõudnud”. Ootasin kuni määratud ajani, sest kohe-kohe oli see saabumas. Sisestasin koodi uuesti, kuid ese ei olnud “veel saabunud”. Saatsin tunni möödudes abikaasa esemele järele ja talle tuli sama kiri. Helistasin abitelefonile ja sain teada, et SMS tuleb alati…
Kirjutasin kogu loo Coopi, see olevat edastatud juhtkonnale ja vaatamata korduvatele meeldetuletustele ei ole nad juba kuu aja jooksul minu kirjale vastanud.
Nii, et ettevaatust Coopi kappidega tellimisel.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sama siin. Tellisin kappi, põhiasju polnud. Vähe sellest – suur osa asju (no 8 vähemalt) olid puudu, kuigi olid arvel. Ilmselt kuller oli unustanud ühe koti lisada… Coopile kirjutades ei kippu ega kõppu, lõpuks helistasin järgmisel päeval, õnnestus isegi liinile saada. Ei vabandatud. Lubati raha tagastada. Kuid paari päeva möödudes tuli kõne, et toovad need asjad mulle koju ära. Nagu mida? Jäin siis ootama, kuller hilines lubatud ajast 40 min. Kotist oli puudu 1 toode, aga ma ei viitsinud enam mässata ja neile kirjutada.
Eranditult kõige viletsama tarnekindlusega pood Eestis.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Juhtum leidis aset enne eriolukorda, et siis veel mingit hullumaja seal olla ei saanud. Koju olen ka tellinud korduvalt ning alati on kaupa puudu.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kes on Coopi toidukappi tellinud