Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kes on hambaid valgendanud..

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Kes on hambaid valgendanud..

Postitas:
Kägu

Mõtlen seda laservalgendust, mis hambaarstid teevad. Kas on hinda väärt, et hambad tõesti pärast valged?

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Kes on hambaid valgendanud..

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mõtlen seda laservalgendust, mis hambaarstid teevad. Kas on hinda väärt, et hambad tõesti pärast valged?[/tsitaat]
Mina olen, mõned aastad tagasi. Pidin seda tegema, kuna kroonid, mis mulle pandi, olid veidike heledamad kui mu oma hambad. Hiljem olid tõesti kõik ühtmoodi ilusad, naeratus särav. AGA… protseduur ise oli ebameeldiv, sest valgendamise ajal ja pärast valgendust hakkasid hammastesse lööma valusähvatused ( nagu hellusevalu sähvatused). Mõne päeva pärast see kaob aga siiski on see tõesti paha tunne. Hiljem on läinud ka hambakaelad paljaks ja see teeb liiga. Pesta saan ainult Sensodyne pastaga, aeg-ajalt jätan õhtuti isegi korralikult suu loputamata, et pasta mõjule saaks (seda soovitas hambaarst). Kirjutan sellest seepärast, et ka hamba laservalgendus aitab hambakaelte paljaks minemisele, ehk igeme taandamisele kaasa. Minu soovitus – kui mingit mõjuvat põhjust ei ole, siis ära tee. Jah, saad ehk isegi paar tooni heledamaks aga sellega kaasnevad hilisemad jamad (ilmselt igalühel neid ei teki) võivad sind kogu elu saata. Mõtle hoolega, loe netist, konsulteeri erinevate hambaarstidega!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Samuti ei soovita, võib tekkida igemepõletik, mis hakkab korduma. Vt delfi naisteka foorumeid ja buduaari, seal on palju vastavasisulist.

Please wait...
Postitas:
Wilson

Minu hambaarst laidab selle mõtte alati maha. Hammastele ei ole hea. Üleval juba seletati.

Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kes on hambaid valgendanud..

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.