Esileht Ilu ja tervis Kes on käinud hallux valguse operatsioonil?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kes on käinud hallux valguse operatsioonil?

Postitas:

Tere

Rääkige, kes on käinud hallux valguse operatsioonil (suure varba kont)? Kuidas paranemine oli? Millal oli see hetk, kus saite aru, et ilma opita ikka ei saa?

Tänud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis kui suveajal kogu aeg pidin oma jalgu häbenema, muul ajal ka paljajalu ei olnud mugav olla, peitsin oma varbaid pidevalt. Lisaks venitas see kont kõik jalanõud väga koledaks. Mulle ta haiget ei teinud, aga kõnnakut ja rühti ilmselt mõjutas. Olen opiga väga rahul, jalad korras ja eks teen endast oleneva, et kondid uuesti tagasi ei tuleks. Kannan selliseid jalanõusid, mis varbaid kokku ei suru, varvassokid, barefoot jalanõud jne. Toimib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina käisin, nüüd on mul kummivarvas, kõik kes näevad on imestanud ja tahavad endale ka

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleb minna kui enam muud võimalust pole. Muidugi see paraneb kaua.

_

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemusest- ei parane üldse kaua. Mul tehti korraga mõlemale jalale, kondid raiuti ära, mingit traati vms. sisse ei pandud, sest suur varvas polnud kõver. Kuu aega hiljem läksin kahenädalasele matkale troopilises kliimas, vo õige pisut oli suurem jalgade paistetus kui muidu kuuma ilmaga, aga mitte midagi märkimisväärset. Ei mingit valu ega ebamugavust.
Kõnnid nagunii kohe peale oppi, sest ratastooli rentimine on ehk mõttekas 80+ inimeste puhul, noorem saab edukalt käidud. Kõndima ja harjutusi tegema hakkad pm. kohe, ei mingit nädalatepikkust voodis lebamist. Ohtralt külmakotte peale ja jalad ööseks kõrgemale.
Olen üliõnnelik, et selle opi tegin, jalad on ilusad, saapad-kingad rikkumata ja mis peamine- pole pidevat valu ja pakitsust, mis muidu nende kontidega oli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Kes on käinud hallux valguse operatsioonil?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.