Esileht Ilu ja tervis Kes on kasutanud Prefemini

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Kes on kasutanud Prefemini

Olen 45-aastane naine ja viimastel aastatel on menstruatsioonid muutunud ebaregulaarseks. Et günekoloogilises kontrollis oli kõik korras, pakkus günekoloog, et lähenema hakkab menopaus ja soovitas teha läbi Prefemini kuur. Ostsin nüüd selle ära, ent infolehe läbilugemine tekitas suuri kõhklusi. Arvasin, et tegemist on puhtalt loodusliku asjaga ega osanud günekoloogilt kõrvaltoimete kohta midagi küsida. Nüüd aga loen, et need, kel olnud östrogeensõltuv kasvaja, peaksid arstiga konsulteerima. Mul pole küll kasvajat, aga tekkis hirm, kas see Prefemin võib siis kuidagi soodustada seda sorti kasvaja teket. Ei tundu just väga julgustav taolist hoiatust lugeda. Samuti on hoiatus ajuripatsi häire puhul – kust peaks inimene teama, kas tal äkki pole mingit ajuripatsi häiret?! Ma just hormonaalsete vaevuste tõttu abi soovingi, aga teatavasti ajuripats ka mõjutab hormoone. Ent uurinud pole mul seda ajuripatsit küll keegi.

Samuti ei leia infot, kas Prefamini vôib tarvitada samaaegselt antidepressantidega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kasutanud, aga sinu isiklike terviseriskide osas ei oska küll midagi öelda – iga inimene on ju erinev ja mõjub ka erinevalt. Mina võtsin ka hormoonide tasakaalustamiseks – pärast antibeebipillide ärajätmist oli probleeme päevade ning nahaga. Mina hoiatustele tähelepanu ei pööranud, sest tõsiseid terviseprobleeme pole olnud (mis ei tähenda, et see õige on). Sõin kaks karpi ja sain oma asjad korda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole küll Prefemini kasutanud, vaid Agnucastoni, mis on sama toimeainega (mungapipar), kuid lahjem variant. Agnucastonis on toimeainet 4mg, Prefeminis aga 20 mg. Minul on Agnucaston aidanud. Päevad olid muutunud liiga vererohkeks. Võimalik, et mingi hetk jääb see toime liiga lahjaks, siis proovin samuti Prefemini. Liiga palju ei tasu ilmselt sellele infolehe tekstile keskenduda. Minu puhul oleks alternatiiv kasutada või õigemini katsetada spiraali või muud hormonaalset vahendit, mis oleks ju veelgi hullem.
Antidepressantidega koostoime kohta ei oska muidugi kommenteerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 45-aastane naine ja viimastel aastatel on menstruatsioonid muutunud ebaregulaarseks. Et günekoloogilises kontrollis oli kõik korras, pakkus günekoloog, et lähenema hakkab menopaus ja soovitas teha läbi Prefemini kuur. Ostsin nüüd selle ära, ent infolehe läbilugemine tekitas suuri kõhklusi. Arvasin, et tegemist on puhtalt loodusliku asjaga ega osanud günekoloogilt kõrvaltoimete kohta midagi küsida. Nüüd aga loen, et need, kel olnud östrogeensõltuv kasvaja, peaksid arstiga konsulteerima. Mul pole küll kasvajat, aga tekkis hirm, kas see Prefemin võib siis kuidagi soodustada seda sorti kasvaja teket. Ei tundu just väga julgustav taolist hoiatust lugeda. Samuti on hoiatus ajuripatsi häire puhul – kust peaks inimene teama, kas tal äkki pole mingit ajuripatsi häiret?! Ma just hormonaalsete vaevuste tõttu abi soovingi, aga teatavasti ajuripats ka mõjutab hormoone. Ent uurinud pole mul seda ajuripatsit küll keegi.

Samuti ei leia infot, kas Prefamini vôib tarvitada samaaegselt antidepressantidega.

Sinu juttu lugedes ei võta sa neid antidepressante ilmaasjata, foobik oled.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis Kes on kasutanud Prefemini

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.