Esileht Ilu ja tervis Kes on kimpus pidevate kuseteedepõletikega? Meeleheitel juba…

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Kes on kimpus pidevate kuseteedepõletikega? Meeleheitel juba…

Postitas:

Olen naine, 30ndates. Elan tervislikult, ei suitseta, ei liigtarvita alkoholi, söön tervislikult, teen trenni 5 x nädalas aga iga aasta saan 2-3 põletikku. Tavaliselt tekib põletik seksist. Ei saa iga kord kui seksin aga tavaliselt on seks põhjuseks. Käin pesus enne ja pärast vahekorda, pissil enne ja pärast, võtan jõhvika kapsleid iga päev, joon palju vett. Oma arust teen kõik õigesti aga ikka mingi aja tagant tuleb põletik. Raviks on alati antibiootikumid, proovin küll teede ja jõhvika mahlaga alguses jagu saada aga ikka lõpuks tuleb võtta antibiootikume. On keegi sama asjaga kimpus? Kas peangi leppima, et see jääbki nii, seksist loobuma? On kellegil mingit nõu, mis võiks veel aidata. Olen juba päris meeleheitel sest see on kestnud juba aastaid. Kuseteesid, neere kõike on uuritud ja midagi pole leitud.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.05 14:31; 10.05 17:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja pole kunagi mõelnud kondoomi kasutada?

Ilmselgelt mehe mikrofloora ei sobi sulle. Mis sest pesemisest?…

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.05 15:42; 10.05 20:15; 10.05 21:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kondoom oleks tõesti üks variant. Proovi mõnda aega. Tee test. Kui seejärel põletikud enam ei kimbuta, siis ongi asi mehe mikroflooras. Siis tuleks edasi pöörduda koos arsti poole. Äkki annab midagi teha sellega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me kasutamegi kondoomi nii et see pole põhjustaja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.05 14:31; 10.05 17:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millist libestusainet kasutate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandan, et nüüd nii isiklikke asju mainin, aga oraalseks on väga tõhus põiepõletiku põhjustaja, st kui mees teeb naisele. Suus on ka teadupärast mikrofloora ja üldse mitte selline nagu sinu alumisel korrusel.

Ja teine, küll väga ebapopulaarne põhjus on karvaeemaldus. Brasiilia bikiin ei ole paraku mitte naisterahva looduslähedane ega loomulik seisund.

Proovi neid asju muuta ja vaata, kas märkad mõju.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin sama asjaga aastaid kimpus, uuriti ja puuriti, kõikide testide järgi terve, aga põletikud olid nii tugevad, et pissisin vere ja mädaklompe lõpuks.  Alumine ots ainult kipitas ja suuremate valusööstude ajal pissisin lausa püksi, sest ei suutnud valuhoo ajal oma põit kontrollida. Ja kogu selle jama  põhjuseks oli kondoomi kasutamine. Lõpetasime kondoomide kasutamise ära ja kohe kadusid ka põiepõletikud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli asi mehes. Pidevalt oli mure kuseteedepõletikuga, ent lahku minnes uue kaaslasega pole enam kordagi probleeme olnud. Kondoomiga või kondoomita, vahet polnud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka sama jama ausaltöeldes, ei ela küll vist nii tervislikult, aga talvel said alguse põletikud ja nüüd olen jälle hädas. Nii hullusti ei ole, et verd tuleks,aga algab alati pideva pissihädaga ja proovid korrast ära,hiljem lisandub valu pissimise. Alles täna lõpetasin nitrofuratoin kuuri(perearst kirjutab alati selle kuigi tean, et see on nõrk ja ei mõju, mõjub kuniks lõpetan kuuri) ja juba tunnen, et ega see ei aidanud. Ilmselt tuleb paari päeva jooksul jälle perearstilt ciprinoli paluda. Sellega sain viimane kord kontrolli alla ja oli 4kuud rahu peaaegu. Tekkis jälle nüüd 10 päeva eest eikusagilt. Käitun nagu Sina, pesen tihti ja alati peale nr 2, urineerin peale seksi jne jne. Ei mingit kasu. Eelnevad 10 aastat võisin otse tiigist seksima joosta, hügieen ei olnud pooltki nii hea ja ei mingeid probleeme. Hakkasin juba arvama, et ehk selle liigpesemisega teen mida harrastama hakkasin asja hullemaks. Hirm oli jätkata vana vaba elu peale viimast põletikku, väldin siiani sauna, vanni jne. Mitte úhegi reegliga põletiku vältimiseks ei eksinud, aga see ikka jälle tuli. Mõtlengi hetkel hirmus, et homme pissin taas okastraati. Tean, et ciproga saan selle mingiks ajaks paremaks, aga kas täitsa välja-vist ei? Lisaks on see suht räige antibiootikum tervisele. See on juba nagu nõiaring. Iga samm tekitab hirmu, lisaks on ees suvi. Meri, puhkus päike jne. Kuhugi minna ei taha ega julge, sest iga vale samm vóib ju põletiku tuua, kui isegi lahti saan. Äkki sa sooviksid minuga rääkida? Otsin saatusekaaslast kellega koos rääkida ja ehk asjast üle saada. Olen 29 a naine. Kui soovid jäta oma meil, saaksime ehk jutule. Ja kas d mannoosi oled proovinud? Viimane kord peale ciprinoli oli mul ikka põies imelik ja sain mannoosiga peale kuuri paremaks, aga seekordse pöletikuga see ei toimi. Jube lootusetu tunne on juba, nii noor ja nii sant, pereelu kannatab sest mehega vahekorras olla ju ei saa, see põletiku jant kestab nädalaid, ise olen ka nii kurb. Pöieteed ja need on nagunii igapäevased,aga minule need effekti ei anna.

Viimane kord kui tehti külv jaanuaris oli e coli, ilmselt seesama ikka pead tõstab. Ilmselt sellest ei saagi lahti seal põies ja otsib aega et ägeneda? Palvetan, et vaid neerudesse ei läheks edasi. Ma ootaks ka igasuguseid imenippe ja soovitusi,kuigi olen paljusid ka proovinud. Üks naine soovitas ühte uroloog Tallinnas kes pani talle ravimit otse põide, kuid mul on väga kauge sinna nii käia. Kui üle ei saa peaks ehk ikka üritama tasulisse minna. Ma ei ole veel läinud, sest ikka katsun kuidagi hakkama saada..

K.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.05 20:04; 10.05 20:22; 16.05 19:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil kõigil on e-koli, ja peabki olema.

99% tõenäosus on siiski mees. Seksimisel jõuavad tema bakterid sinuni ja nii see põletik tuleb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.05 15:42; 10.05 20:15; 10.05 21:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil kõigil on e-koli, ja peabki olema.

99% tõenäosus on siiski mees. Seksimisel jõuavad tema bakterid sinuni ja nii see põletik tuleb.

Jah on, aga tema koht ei ole tegelikult kuseteedes. Sattudes sinna hakkab ta nõrgema organismi puhul vohama ja tekitabki järjest kuseteedepõletikke. Olen väga palju sellel teemal lugenud tänu oma probleemile ja otsingi lahendust. Seda on kenasti mainitud, et paljude inimeste organism suudab kenasti ka põide sattunud e coli alistada, kuid kui ikka inimene on selle põletikku rattas pidevalt ja ab tarvitab, siis organismi kaitsevõime polegi enam see. See lihtne e coli saab teha elu nii põrguks, usu mind. Olen lugenud tohutult inimeste lugusid, kes aastaid iga kui tagant on samas hädas nagu mina.  Mina lasin lisaks teha kõik ureaplasma mükoplasma ja muud võimalikud sugulisel teel levivate probleemide proovid. Need kõik negatiivsed. Nii mees, kui mina oleme terved ja korras selles osas. Seksuaalselt ei ole midagi muutunud, kummi ei kasuta, pikk abielu ja truud. E coli tuleb siiski mulle tagasi. Küsimus ongi, miks. Mehelt see tulla ei saa, ma kupatan ta alati enne seksi intiimpesugeeliga pesema, peseb ennast ja urineerin paari min jooksul peale vahekorda, nagu uroloog soovitaks, sest see uhub seksuaalvahekorrast tekkinud bakterid otsekohe välja. Ikka on põletik? Seksuaalselt kõik proovid tehtud? No mida saaks siis veel uurida? Ma ei oska ja ei saa oma mehe poole selles osas vaadata, tean et probleem on minu enda kehas ja selle nõrgenenud kaitsevõimes. Esimene soovitus ongi sugulisel teel kõik kontrollida, lisaks vereanaluusid, ultraheli. Kõik tehtud. Ikka haige. Vot.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.05 20:04; 10.05 20:22; 16.05 19:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust retoorilise küsimyse pärast, aga kas su mees keedab oma riista paar minutit? Ainult siis hakkavad bakterid viirused hävima ja mõni isegi siis mitte.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.05 15:42; 10.05 20:15; 10.05 21:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus ongi, miks. Mehelt see tulla ei saa, ma kupatan ta alati enne seksi intiimpesugeeliga pesema, peseb ennast ja urineerin paari min jooksul peale vahekorda, nagu uroloog soovitaks, sest see uhub seksuaalvahekorrast tekkinud bakterid otsekohe välja. Ikka on põletik? Seksuaalselt kõik proovid tehtud? No mida saaks siis veel uurida? Ma ei oska ja ei saa oma mehe poole selles osas vaadata, tean et probleem on minu enda kehas ja selle nõrgenenud kaitsevõimes. Esimene soovitus ongi sugulisel teel kõik kontrollida, lisaks vereanaluusid, ultraheli. Kõik tehtud. Ikka haige. Vot.

Mees võtab bakteri ka sinu jalgavehelt kaasa ja viib seksiga põide – ainult mehe pesemisest enne seksi pole sellisel juhul mingit kasu või enda jalgevahe loputamisest. Tagumiku poolt ka enne seksi piinlikult puhtaks pesta, pidevalt piimhappebakterite tarvitamist, palju vedelikku tarbida ja jätkata seda, et pärast seksi kohe pissile. Õhtuti seksides tasub siis veel õhtul hulganisti vett peale juua, et kasvõi öösel korra veel vetsus käia, et ei jääks vahe ca 8h.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga proovige pärast seksi Clogin vaginaalsed küünlad,  nad on kloorheksidiiniga kuna kuuseteede põletik  väga tihti põhjustavad bakterid , mis saatuvad tupe. Mul oli nendest suur kasu, nüüd ma kasutan profülaktika mõtes ainult Clogin intiimpesevaht.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

D-mannoosi oled proovinud?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka lugenud foorumitest mitmel korral, kus naine on meest vahetanud ja peale seda pidevast põiepõletikust lahti saanud. Kas äkki arst ei oleks nõus mehele ka sama antibiootikumkuuri tegema samal ajal, kui sulle? Aga samas, äkki kui need bakterid on mehe “loomuliku mikrofloora” osa, siis on väike võimalus, et peale mehe antibiootikumkuuri ta “loomulik” mikrofloora taastub. Võiks mõlemil ravida korraga, muidu pole kasu, kui mehelt varsti tagasi saad samad bakterid. See, kas mehele püsivalt mõjub antibiootkumravi, see paistaks hiljem.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind päästavad tavaliselt Vagisan kapslid- apteegis müügil “heade bakteritega” küünlad. Pärast kaugsuhte külaskäiku kapsel sisse ja üldjuhul tasakaalustab nö võõrad sissetungijad ära.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.05 03:50; 13.05 07:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja Vagisani odavam variant on maitsestamata jogurtiga tampoon. Kunagine naistearsti soovitus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.05 03:50; 13.05 07:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olin ka aastaid hädas põiepõletikega ja tegin läbi korduvaid antibiootikumikuure. Lõpuks õnnestus lahti saada nii, et kohe kui tundsin jälle põletikku tulemas, võtsin sisse eelmisest kuurist alles jäänud antibiootikumitableti. Samas – päriselt teistele soovitada ei julge, kuna antibiootikumite puhul rõhutatakse, et tuleb läbida terve kuur, kuna muidu võib tekkida resistentsus antibiootikumi suhtes. Üks hetk asi vaibus. Mul oli juba enne mehega tutvumist ja seega meest polnud vaja vahetada. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.05 12:01; 17.05 09:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olin ka aastaid hädas põiepõletikega ja tegin läbi korduvaid antibiootikumikuure. Lõpuks õnnestus lahti saada nii, et kohe kui tundsin jälle põletikku tulemas, võtsin sisse eelmisest kuurist alles jäänud antibiootikumitableti. Samas – päriselt teistele soovitada ei julge, kuna antibiootikumite puhul rõhutatakse, et tuleb läbida terve kuur, kuna muidu võib tekkida resistentsus antibiootikumi suhtes. Üks hetk asi vaibus. Mul oli juba enne mehega tutvumist ja seega meest polnud vaja vahetada. ????

 

Kas tohib küsida mis tabletti võtsid ja kas siis see üks ja ainus aitaski igakord või häid hetkeks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.05 20:04; 10.05 20:22; 16.05 19:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan mehel lasta hambad korda teha, et vähem baktereid suus oleks ja sinu allkorrusest sisse kurja tegema  ei saaks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna mul oli probleem oma 10 aastat tagasi, siis ei mäleta enam ravimi nime. Küll aga minu mäletamist mööda lasi perearst teha uriinist külvi, et veenduda, mis bakter põletikku tekitab ja selle järgi määras antibiootikumi. Tegin oma kohustuslikud kuurid ära ning hiljem, nii pea kui tekkis jälle pakitsus (mis mulle andis märku lähenevast põletikust), võtsin ühe tableti sisse. Mul sellest piisas. Samas kui sellest ühest poleks piisanud, oleksin ikkagi läinud perearsti jutule ning teinud tavapärase pika protseduuri läbi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.05 12:01; 17.05 09:47;
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Ilu ja tervis Kes on kimpus pidevate kuseteedepõletikega? Meeleheitel juba…