Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kes on klassikokkutulekul kenamaks/targemaks/huvitavamaks läinud

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Kes on klassikokkutulekul kenamaks/targemaks/huvitavamaks läinud

Postitas:
Kägu

Tavaliselt räägitakse sellest, kuidas endised popid on koledaks läinud ja üleüldse on kõik end käest ära lasknud. Aga kas teil on vastupidiseid näiteid? Et keegi oli koolis üliarg ja nüüd oskab rääkida ning on huvitav või et oli kehva välimusega, näiteks vinniline, puseriti hammastega ja rasvunud, aga nüüd on heas vormis ja ilus.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina. Olin kooliajal pudelpõhjaprillidega, paksukulmuline arglik tegelane. Aastaid hiljem alles lõin särama ja muutsin stiili. kooli kokkutulekul on nii mõnigi tulnud seda ütlema, isegi üks meesterahvas, kes mulle kooliajal kangesti meeldis ja ilmselt sai ta sellest aru ka, aga polnud huvitatud. Nüüd ükskord kokkutulekul tuli rääkima ja suudles kätt 🙂

+11
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meie klassi oivik, kes õla ära nihestas kätt upitades, oli suur ja veendunud pioneeri- ja komsomoliaktivist, kes hakkas klassis nutma, kui selgus, et tal ei olegi kõik viied tunnistusel – osutus 10 aastat hiljem klassikokkutulekul jumala normaalseks inimeseks. Vaiksest klassivennast on saanud suure ettevõtte juht, tubli pereisa ja lahe jutukaaslane. tegelikult on meil kõik toredad klassikaaslased, kahjuks on kaks surnud ja üks jõi ennest põhja.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, päris mitmed vaiksed nohikud (poisid eelkõige) on nüüd palju enesekindlamad (meie klassi puhul nüüd tunnustatud ja kõrgepalgalised IT-nohikud). Mulle on küll nohikud alati meeldinud ja huvitavad tundunud, aga kooli ajal ei saanud nendega eriti jutule, sest nad vist ei julgenud tüdrukutega rääkida.

+9
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ilmselt koolist veel piisavalt vähe möödas, kui tahab teisi hinnata ja edetabeleid teiste suhtes koostada. Ühel hetkel jõuad olukorda, kus sul on lihtsalt hea meel, et teine on elus. Noo mis tähtsust on sellel, kas ilusam või koledam, raskem või kergem. See kõik on nii tühine. Ja eks see tekib, kui klassit esimene sureb. Kui see on veel õnnetu ja draagiline surm, ei tule kellegi enam meelde teisi vaadata hindavalt, vaid ollakse rõõmsad, et tore sind näha, ikkagi elus klassikaaslane…

+3
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

No ma olen kõvasti kõhnem hetkel, kui mitmed kooli ajal saledad klassiõed, kes tänaseks on kõvasti juurde võtnud. Mina siis vastupidi, olen kaalu kaotanud. Kas ma aga sellepärast nüüd oluliselt ilusam olen, selles ma ausalt öelda kahtlen. Kindlasti olen nüüd ka parem suhtleja, kui see kooli ajal narritud paksmagu oli. Samas kuidagi nagu puudub ind seda klassikaaslastega kokkutulekul praktiseerida, ei tõmba sinna eriti.

+5
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ilmselt koolist veel piisavalt vähe möödas, kui tahab teisi hinnata ja edetabeleid teiste suhtes koostada. Ühel hetkel jõuad olukorda, kus sul on lihtsalt hea meel, et teine on elus. Noo mis tähtsust on sellel, kas ilusam või koledam, raskem või kergem. See kõik on nii tühine. Ja eks see tekib, kui klassit esimene sureb. Kui see on veel õnnetu ja draagiline surm, ei tule kellegi enam meelde teisi vaadata hindavalt, vaid ollakse rõõmsad, et tore sind näha, ikkagi elus klassikaaslane…

Suppppper!

+5
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei tea, kas ma olen ainus, aga mul on klassikokkutulekutest ükskõik, minu elu ei mõjuta üks kokkutulek mitte kuidagi. Kellega soovin, suhtlen telefonis või netis ja saame omavahel kokku, selleks ei pea karjas pidu korraldama, et suhelda.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meie klassis oli üks noormees, kes oli selline nö eluvend. Õppimine polnud kõige tähtsam tegevus. Nüüd klassikokkutulekul nägin, et see tüüp oli muutunud. Töötab ülikoolis ja on täiesti teine inimene kui kooliajal. Temaga oli väga meeldiv vestelda. Enne oli vaid pidu, naised ja autod.
Klassikokkutulekutel mingi aeg tehakse end ilusamaks, edukamaks ja paremaks kui reaalselt on.
Meil ei olnud üldse kokkuhoidev klass, peale lõpetamist kadus igasugune suhtlus. Kokkutulekul osalesid 2/3 klassist.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei tea, kas ma olen ainus, aga mul on klassikokkutulekutest ükskõik, minu elu ei mõjuta üks kokkutulek mitte kuidagi. Kellega soovin, suhtlen telefonis või netis ja saame omavahel kokku, selleks ei pea karjas pidu korraldama, et suhelda.

Ei ole ainus, mind need kokkutulekud samuti ei huvita. Ei olnud kokkuhoidev klass ja võõraste inimeste elud mind ei huvita, olgu nad siis ilusamad ,koledamad, edukamad või vaimukamad. Piisab enda sõpradest ja tuttavatest.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on sattunud superklassid ja me ei peagi mingeid eraldi kokkutulekuid tegema, sest kõik on üksteisel Facebookis olemas, paljudega kohtume sünnipäevadel, mis on omamoodi väiksed klassikokkutulekud. Keskkooli lõpetasime 1992, põhikooli veelgi varem, aga ka põhikooliaegsed on Facebookis. Selline tunne on, et suhtlus ei ole kuidagi katkenud ja kui kokku saaks, siis ei tekiks mingit piinlikku kohmetust.

Minumeelest on kõik enamvähem samasugused nagu kooliajal, osad on kooliaja hobidest teinud oma elukutse ja on omal alal edukad, teised on niisama heal järjel, selliseid hulle kannapöördeid, et keegi oleks põhja käinud või vastu ootusi edukaks osutunud, seda ei ole. Ei saagi olla tegelikult, sest meil olid kõik sellised, kelle puhul polnud alust arvata, et nad elus kuidagi hakkama ei saaks. Meil olid hästi ühtlased klassid, mingit dramaatilist kiusamist ei olnud (Väiksed verbaalsed nägelemised, harva, mitte pidevalt. Füüsilist kiusu ei olnud üldse.) Kui olen teiste lugusid kuulnud, siis tihti imestan, et kuidas nii. Samas ma tean veel vähemalt kahte sarnast klassi, kus kõik endiselt omavahel suhtlevad ja mingeid dramaatilisi muutusi halvemuse poole või üllatavaid tõuse pole olnud. Paljud on rikkaks saanud, aga see pole mingi niisugune asi, et see oleks olnud ootamatu. Enamus on rahulolev keskklass.

Käisin ühes Tallinna kesklinna koolis.

+1
0
Please wait...

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kes on klassikokkutulekul kenamaks/targemaks/huvitavamaks läinud