Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Pereelu ja suhted Kes on kolinud ühest elukohast teise nii, et vahepeal peatunud üürikorteris?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Kes on kolinud ühest elukohast teise nii, et vahepeal peatunud üürikorteris?

Postitas:

Siiani on õnnestunud meil otse ühest korterist teise kolida – st samal ajal vana müüa ja kohe uus osta. Nüüd aga on maja ostu plaan, kuna raha vähe siis peab hoolega otsima ja tõenäoliselt ostma remontimata maja ja hakkama seal kõigepealt natuke remonti tegema, enne kui sisse kolida saaks.

kellel on selline tee läbitud, kas elasite vahepeal üürikas või kolisite kohe remontimata majja sisse? Kas enamuse asjadest võtsite üürikasse kaasa või jätsite kuhugi lahtipakkimata kastides hoiule? Kujutan ette et selline vahepeal üürikas elamine koos lastega ja samal ajal maja otsimine ja remontimine on küllaltki stressirikas ja aeganõudev, isegi siis kui ise oma kätega remonti ei tee vaid käid ainult üle vaatamas.

Kuidas hakkama saite?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tuttavate lugu:
Hakkasid otsima oma maja, panid kohe ka oma Tallinnast väljas asunud korteri müüki. Ostjad leiti suht kiiresti. Teatud tähtajaks pidid nad müüdavast korterist välja kolima. Koliti üürikorterisse. Samal ajal otsiti sobivat maja, ei miskit head. Siis otsustati, et ostetakse mehe vanemate maja ära ( osteti neile korter, osaliselt vahetusdiil). Maja ise aga vajas totaalset renoveerimist. VÕeti pangalaen, hakati maja renoveerima.
Vahepeal koondati kõrgepalgaline pereisa. Siis koliti väiksemasse üürikasse. Tänaseks päevaks maja veel nii valmis pole, et sisse kolida saaks, siseviimistlus kõik tegemata. Nüüd kakeldakse kehvade ehitajatega.
Kogu jama on kestnud tänaseks vähemalt 2 aastat.
p.s peres on 3 last.

Ole valmis ootamatuteks!
Jõudu ja jaksu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie ostsime renoveerimist vajava maja sügise. Talve hakul müüsime vana korteri ja kolisime elama sugulaste korterisse- üüri maksma ei pea, küll aga kommunaale.
Renoveerimine käib suure hooga ja loodame suvel sisse saada oma koju. On ikka parajalt stressirohke küll. Õnneks me sellised, kes rutiini ei talu ka. Aga raske on ikka. Nii rahaliselt kui emotsionaaselt. Meil 2 last.
Asjad on sõna otseses mõttes sugulaste ja sõprade vahel laiali- kellel üks mööblitükk, kellel teine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Pereelu ja suhted Kes on kolinud ühest elukohast teise nii, et vahepeal peatunud üürikorteris?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.