Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kes on kuulnud meie eksperte D3 vitamiini olulisusest rääkimas?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 85 )

Teema: Kes on kuulnud meie eksperte D3 vitamiini olulisusest rääkimas?

Postitas:
Kägu

Kui ma oma perearstil palusin tavapärasele vereproovile ka D-vit näidu lisaks tellida, siis ta keeldus ja ütles, et see D-vit on nüüd rohkem moevärk.

Sul on lihtsalt rumal perearst

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

D vitamiini võtmine on niivõrd elementaarne, et seda tõesti ei pea Aktuaalne kaamera kajastama nagu hobiteadlane Kaari Saarma seda nõuab. Äkki peab Lutsar õpetama Sind ka hambaid pesema?

Sinu meelest on elementaarne. Kõik ei ole nagu sina. Sa ei ole maailma naba ega ka Eesti Keskmine mitte. Halloo.

Covidi ja madala vit d taseme seos ei ole ka elementaarne. See oleks reaalselt inimestele abiks, haiglatele abiks jne – kui neid sinna vähem satuks, eksole? Siis oleks kasu selle toime ja kasulikkuse reklaamimisest ka.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis nimetus neile tänapäeval diplomile kirjutatakse? Neid ju töötab erinevates kohtades, kõik ei ole pereõed.

Ongi õde.

Miks see lühend med. siis õe ees mõne kääbusaju nii kärssama ajab?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes siin salaja otsapidi ajakirjanduses on, korjaku üles ja levitagu head tervisesõna, ehk päästab mõned elud. Ma olen oma suguvõsas juba kõigile kinkinud D3/K2 tilguteid, kes vähegi vastu võtavad (mõned keelduvad kõigest kategooriliselt, mis teha :))

COVID-19 Mortality Risk Correlates Inversely with Vitamin D3 Status, and a Mortality Rate Close to Zero Could Theoretically Be Achieved at 50 ng/mL 25(OH)D3: Results of a Systematic Review and Meta-Analysis

https://www.mdpi.com/2072-6643/13/10/3596

COVID-19 suremusrisk korreleerub pöördvõrdeliselt D3-vitamiini staatusega ja teoreetiliselt võib nullilähedase suremuse määr olla 50 ng/ml 25(OH)D3: süstemaatilise ülevaate ja metaanalüüsi tulemused.

Maakeeli: kõrge vitamiin D tasemega inimesed pole covidit fataalselt põdenud. Et adresseerida seda korrelatsiooni-kausaalsuse küsimust – hormooni taset seerumis oli mõõdetud enne haigestumisi (sest võiks ju olla ka nõnda, et inimeste Vit D tase seerumis langeb haiguse tõttu).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi on kuulnud meie “tervise-eksperte” (Kiik, Härma, Lutsar, Talving, Joller jt) kusagil mainimas vajadust jälgida D-vitamiini taset organismis ning seda juurde võtta? Mina ei ole.

Arstid ja teadlased üle maailma pasundavad D-vitamiini olulisusest viirushaigustele vastu panemisel. Med-õed, kes igapäevaselt haiglapatsientidega kokku puutuvad, korrutavad sama – kui te teete enda heaks praegu vaid üht asja, siis olgu see vitamiin D3.

Miks meie “eksperdid” sellest midagi ei räägi? Mingit loomulikku päikese käes viibimist ei saa me siin endale lubada enne poolt aastat.

mu oma perearst räägib. Minu teiste erialade arstid räägivad.  Meedias on pidevalt artiklid. Ma küll ei arva, et Lutsar sellest rääkima peaks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mu oma perearst räägib. Minu teiste erialade arstid räägivad.  Meedias on pidevalt artiklid. Ma küll ei arva, et Lutsar sellest rääkima peaks.

Kujutad sa ette, kui suur % rahvast ei ole oma arstiga juba pikka aega vestluseid pidanud?

Mul pole aastaid olnud oma perearsti tüüdata millegagi.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Med-õed? Sellist ametit ei eksisteeri juba ammu. Sina kui ekspert, peaksid seda ju ometigi teadma.

Tead, mul on üsna savi, kuidas sina neid nimetad. Inglise keeles registered nurse, eks tõlgi see enda maitse järgi, sisu see ei muuda.

registreeritud õde. Meil on ka õdesid, kes pole registrisse jõudnud.  Nemad pigem vanemas eas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

koroona fb grupis soovitatakse ka tsinki ja melatoniini võtta. Kas nende puuduse/taseme proovi ka saab/peab laskma teha? Kahtlane kõike lambist sisse kühveldama hakata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

koroona fb grupis soovitatakse ka tsinki ja melatoniini võtta. Kas nende puuduse/taseme proovi ka saab/peab laskma teha? Kahtlane kõike lambist sisse kühveldama hakata.

Neid niisama igapäevaselt ei võtaks, vaid siis, kui on kahtlus, et oled haige või tead, et oled haige. Või kui on tavapärasest rahvarohkem üritus ees, mõned päevad enne hakkad võtma, ja võtad mõned päevad peale ka.

Melatoniin on marukallis meil siin. Need pakid, mis müügiks… Uff!

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi on kuulnud meie “tervise-eksperte” (Kiik, Härma, Lutsar, Talving, Joller jt) kusagil mainimas vajadust jälgida D-vitamiini taset organismis ning seda juurde võtta? Mina ei ole.

Arstid ja teadlased üle maailma pasundavad D-vitamiini olulisusest viirushaigustele vastu panemisel. Med-õed, kes igapäevaselt haiglapatsientidega kokku puutuvad, korrutavad sama – kui te teete enda heaks praegu vaid üht asja, siis olgu see vitamiin D3.

Miks meie “eksperdid” sellest midagi ei räägi? Mingit loomulikku päikese käes viibimist ei saa me siin endale lubada enne poolt aastat.

väga lihtsal põhjusel: ainus imerohi koroona vastu on vaktsiin. Koroona levimist ja suremust lõunaosariikides ei hoidnud ära suurem d vitamiini kogus suvel. D vitamiin on üks osa jampsist mida reptiilide vastased levitavad  eeldades koroona seotust aastaaegadega-  mida ei ole- koroona levib ühtmoodi hästi nii suvel kui talvel.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koroona levimist ja suremust lõunaosariikides ei hoidnud ära suurem d vitamiini kogus suvel. D vitamiin on üks osa jampsist mida reptiilide vastased levitavad  eeldades koroona seotust aastaaegadega-  mida ei ole- koroona levib ühtmoodi hästi nii suvel kui talvel.

No kust, kui D-vitamiin oleks võtmesõna, siis ei esineks seda haigust ju niisugusel määral ei troopikas ega subtroopikas, samuti mitte pool aastat suures osas parasvöötmest. Surmasid ei tohiks seal üldse olla.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kust, kui D-vitamiin oleks võtmesõna, siis ei esineks seda haigust ju niisugusel määral ei troopikas ega subtroopikas, samuti mitte pool aastat suures osas parasvöötmest. Surmasid ei tohiks seal üldse olla.

Tõmmudel pidavat ju ka madal D-vit tase olema.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõmmudel pidavat ju ka madal D-vit tase olema.

See vist puudutab pigem neid tõmmusid, kes kodunt kaugele on kolinud?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Medõde, kuidas võib nii kirjutada?? PK hull, ründa ajakirjanikku!
https://www.delfi.ee/artikkel/95193439/video-jouluparaadi-kaoses-viibinud-medode-maletan-vaid-lapse-armsat-nagu-mis-oli-lillaks-tombunud

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koroona levimist ja suremust lõunaosariikides ei hoidnud ära suurem d vitamiini kogus suvel. D vitamiin on üks osa jampsist mida reptiilide vastased levitavad eeldades koroona seotust aastaaegadega- mida ei ole- koroona levib ühtmoodi hästi nii suvel kui talvel.

No kust, kui D-vitamiin oleks võtmesõna, siis ei esineks seda haigust ju niisugusel määral ei troopikas ega subtroopikas, samuti mitte pool aastat suures osas parasvöötmest. Surmasid ei tohiks seal üldse olla.

Tseki koroonat Aafrikas siis.

Miks meil suvel laine maas oli, kuigi kõik läks lahti?

Ja sesoonsus on natuke oma mõju kaotanud ka sellest – kuigi sul on suvel palju päikest, elatakse moodsas maailmas päris palju päevast-päeva päikese eest varjus.

Spekuleerige palju jaksate. Teadustööd on näitanud teisi tulemusi.

COVID-19 Mortality Risk Correlates Inversely with Vitamin D3 Status, and a Mortality Rate Close to Zero Could Theoretically Be Achieved at 50 ng/mL 25(OH)D3: Results of a Systematic Review and Meta-Analysis https://www.mdpi.com/2072-6643/13/10/3596

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kust, kui D-vitamiin oleks võtmesõna, siis ei esineks seda haigust ju niisugusel määral ei troopikas ega subtroopikas, samuti mitte pool aastat suures osas parasvöötmest. Surmasid ei tohiks seal üldse olla.

Tõmmudel pidavat ju ka madal D-vit tase olema.

ja kuidas see puutub haiguse lainetesse suvel

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koroona levimist ja suremust lõunaosariikides ei hoidnud ära suurem d vitamiini kogus suvel. D vitamiin on üks osa jampsist mida reptiilide vastased levitavad eeldades koroona seotust aastaaegadega- mida ei ole- koroona levib ühtmoodi hästi nii suvel kui talvel.

No kust, kui D-vitamiin oleks võtmesõna, siis ei esineks seda haigust ju niisugusel määral ei troopikas ega subtroopikas, samuti mitte pool aastat suures osas parasvöötmest. Surmasid ei tohiks seal üldse olla.

Tseki koroonat Aafrikas siis.

Miks meil suvel laine maas oli, kuigi kõik läks lahti?

Ja sesoonsus on natuke oma mõju kaotanud ka sellest – kuigi sul on suvel palju päikest, elatakse moodsas maailmas päris palju päevast-päeva päikese eest varjus.

Spekuleerige palju jaksate. Teadustööd on näitanud teisi tulemusi.

COVID-19 Mortality Risk Correlates Inversely with Vitamin D3 Status, and a Mortality Rate Close to Zero Could Theoretically Be Achieved at 50 ng/mL 25(OH)D3: Results of a Systematic Review and Meta-Analysis https://www.mdpi.com/2072-6643/13/10/3596

teoorias peaks tugev valgusallikas ka koroonaviiruse hävitama. Ootaks siiski kinnitatud praktikat

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kujutad sa ette, kui suur % rahvast ei ole oma arstiga juba pikka aega vestluseid pidanud?

Õnnelikud kes üldse pereõest mööda pääsevad, minul ei ole aastaid seda õnne olnud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kujutad sa ette, kui suur % rahvast ei ole oma arstiga juba pikka aega vestluseid pidanud?

Õnnelikud kes üldse pereõest mööda pääsevad, minul ei ole aastaid seda õnne olnud.

Miks peaks olema omaette eesmärk pereõest mööda pääseda? Sellised asjad nagu d-vit soovitamine ongi pereõe pärusmaa. Las arst tegeleb haigustega.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Spekuleerige palju jaksate. Teadustööd on näitanud teisi tulemusi. #3902607: COVID-19 Mortality Risk Correlates Inversely with Vitamin D3 Status, and a Mortality Rate Close to Zero Could Theoretically Be Achieved at 50 ng/mL 25(OH)D3: Results of a Systematic Review and Meta-Analysis https://www.mdpi.com/2072-6643/13/10/3596

Korrelatsioon ei tähenda ju automaatselt ja alati põhjuslikku seost. Korrelatsiooni võib ilmselt paljude muude asjadega ka leida.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kujutad sa ette, kui suur % rahvast ei ole oma arstiga juba pikka aega vestluseid pidanud?

Õnnelikud kes üldse pereõest mööda pääsevad, minul ei ole aastaid seda õnne olnud.

Kas su pereõde ei oska D-vitamiini kohta infot jagada? Minu oma küll oskab. Tegelikult saatis arst mu vereanalüüsile muul põhjusel. Analüüsi võtvalt õelt ma küsisin, kas saaks D-vitamiini taset ka määrata, ta ütles, et jah, muidugi saab ja lisas ise selle analüüsi. Ma ei teadnudki, et see midagi nii erilist on, et sel teemal ainult perearstiga suhtlema peab  ja osad arstid sellest üldse keelduvad.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peaks olema omaette eesmärk pereõest mööda pääseda? Sellised asjad nagu d-vit soovitamine ongi pereõe pärusmaa. Las arst tegeleb haigustega.

Kle, mine puu taha oma D-vitamiiniga, ka muidu peaks tervist kontrollima.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Spekuleerige palju jaksate. Teadustööd on näitanud teisi tulemusi. #3902607: COVID-19 Mortality Risk Correlates Inversely with Vitamin D3 Status, and a Mortality Rate Close to Zero Could Theoretically Be Achieved at 50 ng/mL 25(OH)D3: Results of a Systematic Review and Meta-Analysis https://www.mdpi.com/2072-6643/13/10/3596

Korrelatsioon ei tähenda ju automaatselt ja alati põhjuslikku seost. Korrelatsiooni võib ilmselt paljude muude asjadega ka leida.

Selle korrelatsiooni kahtluse pärast see metauuring tehtigi. Loe ka enne kui kommenteerid, nii igaks-juhuks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tseki koroonat Aafrikas siis.

hea näide on jah Lõuna Aafrika_Kolm lainet: kaks talvel üks suvel, kõige suurem suremus suvel

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kujutad sa ette, kui suur % rahvast ei ole oma arstiga juba pikka aega vestluseid pidanud?

Õnnelikud kes üldse pereõest mööda pääsevad, minul ei ole aastaid seda õnne olnud.

Kas su pereõde ei oska D-vitamiini kohta infot jagada? Minu oma küll oskab. Tegelikult saatis arst mu vereanalüüsile muul põhjusel. Analüüsi võtvalt õelt ma küsisin, kas saaks D-vitamiini taset ka määrata, ta ütles, et jah, muidugi saab ja lisas ise selle analüüsi. Ma ei teadnudki, et see midagi nii erilist on, et sel teemal ainult perearstiga suhtlema peab ja osad arstid sellest üldse keelduvad.

Antud juhul jagasid ju sina sellele pereõele infot (küsisid ise analüüsi), mitte tema ei pakkunud sulle seda.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tseki koroonat Aafrikas siis.

hea näide on jah Lõuna Aafrika_Kolm lainet: kaks talvel üks suvel, kõige suurem suremus suvel

Lõuna-Aafrika on paha näide. Seal on enamus osa elust siseruumides.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

hea näide on jah Lõuna Aafrika_Kolm lainet: kaks talvel üks suvel, kõige suurem suremus suvel

Kuna tegemist vastaspoolkeraga, siis mida sa mõtled talve ja mida suve all? Meie suve ja talve või nende omi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

hea näide on jah Lõuna Aafrika_Kolm lainet: kaks talvel üks suvel, kõige suurem suremus suvel

Kuna tegemist vastaspoolkeraga, siis mida sa mõtled talve ja mida suve all? Meie suve ja talve või nende omi?

kõik pean sulle ette nämmutama või. Proovi  ise mõelda mitu talve seal olnud peale pandeemia puhkemist ja mitu meil.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tseki koroonat Aafrikas siis.

hea näide on jah Lõuna Aafrika_Kolm lainet: kaks talvel üks suvel, kõige suurem suremus suvel

Lõuna-Aafrika on paha näide. Seal on enamus osa elust siseruumides.

loomulikult paha kui ei sobi d vitamiini propageerimiseks.  Mõnus tüng ka oma immunsüsteemi hooldajatele, kui kõhn inimene tarvitab suurtes kogustes d vitamiini, ei ole tal piisavalt rasvarakke d vitamiini ladestamiseks, põhjustades sellega d vitamiini toksikoosi. jõõberdage aga. Nii et d vitamiini võivad rahulikult tarbida just paksud.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mu oma perearst räägib. Minu teiste erialade arstid räägivad. Meedias on pidevalt artiklid. Ma küll ei arva, et Lutsar sellest rääkima peaks.

Kujutad sa ette, kui suur % rahvast ei ole oma arstiga juba pikka aega vestluseid pidanud?

Mul pole aastaid olnud oma perearsti tüüdata millegagi.

tegelikult kujutan, aga ei ma mõista neid.   samamoodi ei käida ka hambaarsti juures, kuigi peaks. ilmselt oodatakse ministri tungivat soovitust.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 85 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kes on kuulnud meie eksperte D3 vitamiini olulisusest rääkimas?