Esileht Ilu ja tervis Kes on lasknud ülemisi silmalauge korrigeerida?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kes on lasknud ülemisi silmalauge korrigeerida?

Kas op oli kergem või raskem, kui te arvasite? Kuidas oli paranemine? Ja kuidas tulemusega rahule jäite? Kas armid on näha?

Ühtlasi ootan soovitusi, kus seda oppi teha tasuks. Kas kellelgi on Tartuga ka kogemusi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.06 18:19; 12.06 19:36; 13.06 20:20;
To report this post you need to login first.

Kuulaks neelsasti ka viimase aja kogemusi 🙂
Dr. Pree on vist selle ala korüfee? Tema juurde minna on vist turvaline valik?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.06 18:19; 12.06 19:36; 13.06 20:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin opi 2 aastat tagasi Tallinnas, MM kliinikus. Kõik läks hästi, paranes kiiresti, arme näha ei ole. Olen väga rahul. Mul olid langevad laud kaasasündinud, oppi tehes olin 39 aastane.
Julgen soovitada, vahe on väga suur.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Tegin opi 2 aastat tagasi Tallinnas, MM kliinikus. Kõik läks hästi, paranes kiiresti, arme näha ei ole. Olen väga rahul. Mul olid langevad laud kaasasündinud, oppi tehes olin 39 aastane.

Julgen soovitada, vahe on väga suur.

Mina olen 46. Mul ei ole see kuigi kaua probleemiks olnud, varem olid ilusad laud, aga isapoolsest suguvõsast olen selle pärinud, et ajaga hakkavad laud ära vajuma. Ja kuskilt lugesin, et pole mõtet oodata, kuni asi päris hulluks läheb, tulemus olevat seda parem, mida varem op teha. Seepärast arvangi, et mina oma 46 eluaastaga võin juba selle ette võtta küll, sest vajumine on juba ilmselgelt hakanud toimuma. Ja praegu on just vanus, kus VEEL ei tahaks väga vana välja näha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.06 18:19; 12.06 19:36; 13.06 20:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lasin teha nii üla- kui ka alalugude plastika CC-s paar aastat tagasi.
Tulemus väga kena. Arme pole näha üldse, saan vabalt ka ilma meigita hakkama, silmad nii kenad.
Väsinud ilme on kadunud ja olen iga päeva peeglisse vaadates oma otsusega rahul olnud.
Kusjuures enne opile minekut ma pikalt ei kaalunud ega erinevaid kliinikuid läbi ei käinud. Otsuse langetasin kiirelt ja ei ole seda kahetsenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Kes on lasknud ülemisi silmalauge korrigeerida?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.