Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kes on Netflixist Eurovisioni-komöödiat vaadanud?

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Kes on Netflixist Eurovisioni-komöödiat vaadanud?

Postitas:
Kägu

Pean silmas seda uut filmi, kui Elina Netchayeva ka vilksatab. Kas on naljakas?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Täitsa okei õhtuseks vaatamiseks

+11
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina! Väga naljakas oli – ülitabav paroodia, seda mitte ainult Eurovisiooni vaid ka põhjamaade inimeste üle. Äratundmisrõõmu ja naeru oli väga palju! Soovitan!

+13
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ega midagi erilist ei olnud, aga huvitav oli, et ameeriklased on naljafilmi jaoks teinud nö õiges stiilis paremad laulud, kui tihtipeale päriselt laulud Eurovisioonil on. Aa, vaatasin nüüd, et laulude autor on rootslane.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Väga tabav paroodia. Naeruseks õhtuks hea vaatamine 🙂

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ega midagi erilist ei olnud, aga huvitav oli, et ameeriklased on naljafilmi jaoks teinud nö õiges stiilis paremad laulud, kui tihtipeale päriselt laulud Eurovisioonil on. Aa, vaatasin nüüd, et laulude autor on rootslane.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu jaoks oli ikka täitsa mõttetu film, kuid ühinen ühe eelpool kommenteerijaga, et tõesti hakkas silma, et seesuguse filmi kohta olid tehtud üllatavalt kvaliteetsed laulud.

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle meeldis. Nagu Nechayeva ise ütles, film on hea kombinatsioon paroodiast ning siirast austusavaldusest. Näha, et tegijad on ikka asjaga kursis ning ikkagi Eurovisiooni fännid. Ning see laulude popurrii stseen milles Nechayeva oli, oli väga lahe!

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Dan Stevens pani täiega ROTFL-ima!

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eile vaatasin. Siiamaani laulud kummitavad. Väga naljakas oli. Eile oli see film Eesti nr 1 Netflixis

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu jaoks oli ikka täitsa mõttetu film, kuid ühinen ühe eelpool kommenteerijaga, et tõesti hakkas silma, et seesuguse filmi kohta olid tehtud üllatavalt kvaliteetsed laulud.

Naljakas, et üks helilooja teeb üsna tühise filmi jaoks paremad laulud, kui need, mis on valitud meeletu konkursiga mitmes voorus, panustanud on sadu ja sadu inimesi, riikide parimad jne. Võidulood on küll tavaliselt väga head, aga samas esineb konkursil ka üsna jubedat saasta. Racheli häält teinud rootsi lauljast ma ei teadnud ka enne midagi, aga ka tema laulis väga hästi.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Väga meeldis. Kuulub sellesse kategooriasse, et on nii halb, et tegelikult on hea. Väga tabav paroodia 🙂

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oli täitsa vaadatav jah…

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu meelest pigem üldjoones kehv, aga vaadatav ja kohati toredaid emotsioone pakkuv. Filmina 10-palli skaalal 5 või alla.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

No proovisin ka vaadata. Täielik “undiunenägu”. Kerisin jätkuvalt edasi, et äkki läheb naljakaks ka. No ei läinud, aga poole tunniga suutsin enam vähem poole filmini kerida ja siis panin kinni. Paar korda muigasin sissepoole. Tobe, mitte midagi ytlev paroodia, aga ma pole ka eriline komöödiate vaataja.

+3
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma mõtlesin endale selle filmi vaatamiseks teha kuuks ajaks tasuta Netflixi vaatamise. Tegin konto, aga kui lõpus küsiti mu krediitkaardi andmeid, siis katkestasin ära. Mis mõttes tahavad mu krediitkaardi numbrit, kui peaks olema kuu aega tutvumist tasuta?

+3
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma mõtlesin endale selle filmi vaatamiseks teha kuuks ajaks tasuta Netflixi vaatamise. Tegin konto, aga kui lõpus küsiti mu krediitkaardi andmeid, siis katkestasin ära. Mis mõttes tahavad mu krediitkaardi numbrit, kui peaks olema kuu aega tutvumist tasuta?

Sest kohe, kui kuu täis saab, hakkab pappi maha minema, kui sul pole meeles olnud ära katkestada. Nad eeldavad, et sa ei taha katkestada, sest neil on ju nii hea sisu ja see ja too jne. Paljud teised lehed teevad samamoodi.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No proovisin ka vaadata. Täielik “undiunenägu”. Kerisin jätkuvalt edasi, et äkki läheb naljakaks ka. No ei läinud, aga poole tunniga suutsin enam vähem poole filmini kerida ja siis panin kinni. Paar korda muigasin sissepoole. Tobe, mitte midagi ytlev paroodia, aga ma pole ka eriline komöödiate vaataja.

Sama siin. See film on IGAV.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selline keskpärane komöödia. Ei kahetse, et vaatasin, aga mingeid erilisi emotsioone ka ei tekitanud.

Aga laulud olid tõesti päris head ja tõepoolest paremad kui keskmine eurosült, nii et heliloojale kiidusõnad.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Päris kummaline on avaldada arvamust asjade kohta, mida sa ei ole tegelikult vaadanud.

+10
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://www1.putlockers.cr/movie/eurovision-song-contest-the-story-of-fire-saga-41703.html
Siin saab tasuta vaadata (Adblocker ja viirusetõrje on elementaarsed).
Vaatasin ära, lihtsalt selleks, et vaadatud oleks, aga pigem ajaraisk. Lati alt sirge seljaga läbi jalutamine nagu paljud muud Ferrelli filmid.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja. Minu meelest oli see samuti allapoole igasugust arvestust film, mõttetu ajaraisk, naerma ei ajanud kordagi. Meesosatäitja oli pealegi kole nagu öö. Ainus hea asi ses filmis oligi Husaviki laul, sest Molly Sandénil on imeline hääl! Ja vaatasin, et see Dan Stevens on päris seks :), vene aktsenti tabas ka toredasti.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja. Minu meelest oli see samuti allapoole igasugust arvestust film, mõttetu ajaraisk, naerma ei ajanud kordagi. Meesosatäitja oli pealegi kole nagu öö. Ainus hea asi ses filmis oligi Husaviki laul, sest Molly Sandénil on imeline hääl! Ja vaatasin, et see Dan Stevens on päris seks :), vene aktsenti tabas ka toredasti.

Parim laul oli ikkagi see: https://www.youtube.com/watch?v=PlBUH8zMZng

0
0
Please wait...

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kes on Netflixist Eurovisioni-komöödiat vaadanud?