Esileht Pereelu ja suhted kes on nõus,et

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )

Teema: kes on nõus,et

Postitas:

emotsionaalselt on üksi (koos lastega) elamine oluliselt lihtsam kui püsisuhtes olemine?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

101% nõus!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 27.03 13:59; 27.03 14:39; 27.03 15:40; 27.03 17:11; 27.03 17:56; 02.04 16:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No vahe on ju sees, kas elad ühe või kahe lapsega 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No see on nüüd üliräige üldistus, mul on väga hea suhe praegu, rahulik, toetav, mõnus. Emotsinaalselt ega füüsiliselt mitte kuidagi kurnav elu. Emotsioonid kipuvad kõikuma rohkem kahe väikelapsega tegeledes. Ilma meheta oleks see 110x raskem.

Raskem oli eelmises suhtes, see oli tõesti kurnav.

Nii et 50:50. Oleneb osapooltest (kindlasti mitte ainult mehest!)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nii ja naa. supersuhtes (keegi kellega on mõistmine, arusaamine ja austus ühel lainel) oleks ikka lihtsam. aga parem üksi, kui \”kummi venitades\” või kuidagi agadega suhtes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

emotsionaalselt on kergem laste saamisega oodata seni kuniks kindel et mees ikka sobib. emotsionaalselt on kergem lapsi üldse mitte saada kui pole kindel kas meest nende isaks tahad. emotsionaalselt on kergem lapsi üldse mitte saada et nad isata üles kasvaks. emotsionaalselt oleks kergem üldse mitte seksi teha ja meest pidada. jõudu tööle

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.03 14:32; 27.03 14:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Litsile endale äkki ongi kergem (saab eri meestega rahulikult läbi käia), aga laste jaoks kindlasti mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]emotsionaalselt on kergem laste saamisega oodata seni kuniks kindel et mees ikka sobib. emotsionaalselt on kergem lapsi üldse mitte saada kui pole kindel kas meest nende isaks tahad. emotsionaalselt on kergem lapsi üldse mitte saada et nad isata üles kasvaks. emotsionaalselt oleks kergem üldse mitte seksi teha ja meest pidada. jõudu tööle[/tsitaat]

Miiiiks!? Sa tõsimeeli usud, et ühelegi naisele ei või just meeldida planeerida oma lapsed nii, et nendega üksi elada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 27.03 13:59; 27.03 14:39; 27.03 15:40; 27.03 17:11; 27.03 17:56; 02.04 16:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

usun usun. perekool on siukseid püsti täis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.03 14:32; 27.03 14:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sul ei ole vist kunagi elus olnud tõeliselt head suhet? sa pole vist selliseid kõrvalt ka näinud? usu, kallike, hea suhe partneriga on kordades emotsionaalselt kergem kui üksikema elu. aga noh, kergem on üksi elada, kui mõtled nii nagu sina. pole hullu, kõik saab korda :).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.03 15:04; 27.03 17:43; 27.03 17:44; 27.03 20:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, kui üksi on lihtsam, miks siis tekivad siia ikka ja jälle teemad \”olen aastaid olnud üksikema, nüüd ikka tahaks kedagi enda kõrvale, kust võiks leida…\”?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]sul ei ole vist kunagi elus olnud tõeliselt head suhet? sa pole vist selliseid kõrvalt ka näinud? usu, kallike, hea suhe partneriga on kordades emotsionaalselt kergem kui üksikema elu. aga noh, kergem on üksi elada, kui mõtled nii nagu sina. pole hullu, kõik saab korda :).
[/tsitaat]Ja nüüd mine sülita kolm korda üle vasaku õla.
Elus võivad 180-kraadised pöörded ette tulla üleöö. Ühel päeval saad näiteks teada, et su tõeliselt hea mees magab veel mõne tõeliselt hea naisega…
Mida ma sellega öelda tahan – ei maksa nii üleolevalt kilgata oma suure õnnega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.03 15:40; 28.03 06:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Huvitav, kui üksi on lihtsam, miks siis tekivad siia ikka ja jälle teemad \”olen aastaid olnud üksikema, nüüd ikka tahaks kedagi enda kõrvale, kust võiks leida…\”?[/tsitaat]

Ei tea, mina ei ole kunagi sellist teemat püstitanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 27.03 13:59; 27.03 14:39; 27.03 15:40; 27.03 17:11; 27.03 17:56; 02.04 16:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea suhe kaalub alati üksinduse üles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Hea suhe kaalub alati üksinduse üles. [/tsitaat]

Lapsega naine ei ole kunagi üksi 🙂 Elusees ei kaalu ükskõik kui hea mehega koos olemine üles lapsega koos olemist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 27.03 13:59; 27.03 14:39; 27.03 15:40; 27.03 17:11; 27.03 17:56; 02.04 16:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üksi on parem kui halvas suhtes. Heas suhtes on parem kui üksi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see oleneb ikka mehest. oma laste isast lahku minnes hingasime kõik (ka lapsed) kergendatult ja elasin üksi (koos lastega) mitu aastat. Praeguse elukaaslasega koos juba 12 aastat ja ei kujuta ettegi enam, et üksi elaksin. Koos on ikka toredam. 🙂
Aga oma eksiga ma küll enam mingil tingimusel koos olla ei tahaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Ja nüüd mine sülita kolm korda üle vasaku õla.
Elus võivad 180-kraadised pöörded ette tulla üleöö. Ühel päeval saad näiteks teada, et su tõeliselt hea mees magab veel mõne tõeliselt hea naisega…
Mida ma sellega öelda tahan – ei maksa nii üleolevalt kilgata oma suure õnnega.[/tsitaat]
miks te siin lahmite teisi sildistada nii jubedasti :)? mina olen 20 aastat kehvas suhtes ja nüüdseks juba 6 aastat lastega üksi elanud naine. kust sa võtad, et ma oma \”suure õnnega\” siin üleolevalt kilkan? ma lihtsalt suudan ette kujutada, et hea suhe on kordades etem üksiolekust. kuigi – mul pole nende lahusoldud ( ja ka abileus olnud) aastate jooksul mingit muud suhet olnud ja ei kavatse ka mingit pool-pidust suhet soetada. üksi saan piisavalt kenasti hakkama. kuigi, jah, tõeliselt toetava ja südamelähedase partneri vastu poleks midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.03 15:04; 27.03 17:43; 27.03 17:44; 27.03 20:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Lapsega naine ei ole kunagi üksi 🙂 Elusees ei kaalu ükskõik kui hea mehega koos olemine üles lapsega koos olemist.[/tsitaat]
kas lapsega koos olemine välistab mehega koos olemise?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.03 15:04; 27.03 17:43; 27.03 17:44; 27.03 20:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sellega nõus ei ole. See ju tähendab, et peaksin oma pubeka iga emotsiooniga tegelema, lisaks veel enda omasid alla suruma pidevalt. Ma ei saaks ju panna lapsele vastutust mind vajadusel emotsioonaalselt toetada, ta ei ole ju selleks veel küps.
Kõige selle jaoks on ikka kõrvale vaja kaaslast, kellelt saab alati tuge, kelle kaela võib jätta pooled pubeka probleemid ja vahel ka enda omad.
Ma ei taha mitte väita, et olen vaimselt ebastabiilne, aga ikka tuleb ette olukordi, kus tahaks lihtsalt kõigest eemalduda ja lasta kellegil teisel muretseda, probleeme lahendada, otsustada, lihtsalt olla nõrk. Võib-olla seetõttu, et väljaspool kodu ma seda olla ei saa. Tööl pean otsustama, probleeme lahendama, tugev olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

kas lapsega koos olemine välistab mehega koos olemise?
[/tsitaat]

Enamasti ei välista, aga väga paljudel juhtudel ei ole lihtsalt naisel meest vaja, kui ta elab oma armastusvajaduse lapsel välja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 27.03 13:59; 27.03 14:39; 27.03 15:40; 27.03 17:11; 27.03 17:56; 02.04 16:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Enamasti ei välista, aga väga paljudel juhtudel ei ole lihtsalt naisel meest vaja, kui ta elab oma armastusvajaduse lapsel välja.[/tsitaat]

Vaene laps sel juhul

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Vaene laps sel juhul[/tsitaat]
absoluutselt vaene laps. niimoodi ei tohi teha. ema ja lapse vahel peab olema ema ja lapse suhe. teisele saab anda seda, mida sul endal on. kui sa ei saa kelleltki teiselt armastust, siis pole sul lapselelgi seda piisavalt anda, siis piegem muutub ema klmmarduvaks vampiiriks, kes armastuse pakkumise sildi all hoopis soojendab ennast lapse armastuse paistel. ma ei ütle, et kõik üksikemad nii teevad, aga need kindlöasti, kes ütlevad, et pole meest vaja, kui on lapse armastus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.03 15:04; 27.03 17:43; 27.03 17:44; 27.03 20:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ole nõus. eriti kui on lapsed. ikka tahaks kellegagi täiskasvanu tasandil suhelda ja elu jagada. see kõik käib muidugi hea suhte kohta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

100% nõus teemaalgatajaga!
Elu ainult lapsega on väga mõnus. Olen õnnelik. et mu mees meid maha jättis, kohe väga õnnelik olen. Minu kodu on mu kindlus ja laps on mulle kõige tähtsam. Elu läks tunduvalt lihtsamaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Enamasti ei välista, aga väga paljudel juhtudel ei ole lihtsalt naisel meest vaja, kui ta elab oma armastusvajaduse lapsel välja.[/tsitaat]Seda mustrit näeb kahetsemapanevalt tihti ka meestega koos elavate naiste juures. Siit saabki alguse see \”ei taha seksi\” teema.
Ma olen alati olnud arvamusel, et naised, kes näiteks last aastaid rinnaga toidavad, on natuke imelikud ja saavad sellest mingi seksuaalse rahulduse, ehkki nad ise seda ei tunnista, võib-olla ka mitte endale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.03 15:40; 28.03 06:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]emotsionaalselt on üksi (koos lastega) elamine oluliselt lihtsam kui püsisuhtes olemine?[/tsitaat]

Minu arvates on jah lihtsam, aga heas püsisuhtes on jällegi palju parem olla- elukvaliteet ja õnnetunne on suuremad, kuigi tuleb teisepoolega arvestada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui küsimus ainult emotsionaalses lihtsuses on, on tunduvalt lihtsam kuldkala pidada – kunagi ei peta su ootusi, ei aja sind nutma, ei kao sõpradega jooma, tal ei ole jonnituure, ei vaidle, ei aja öösel nutuga üles jne.

Aga minu jaoks on emotsionaalselt lihtsam suhtes olla, kui üksi. Näiteks ei salli ma üldse toiduvalmistamist, eriti üksi, see on minu jaoks nii tüütu ja selgelt lisastress. Nii et väga mõnus on, kui mees jõuab natuke varem koju, hakkab süüa tegema, vahel teeme koos ja ajame juttu. Hiljem pesen mina nõud ja koristan köögi, sest talle ei meeldi jällegi see osa. Suhe annab võimaluse ebameeldivaid ja stressitekitavaid olukordi vältida ja jaotada. Lisaks on väga mõnus, kui tuled koju ja ütled, et oli väsitav päev ja selle peale pakutakse, et viska pikali, ma masseerin sind. Lapsekätes poleks selle jaoks vist piisavalt rammu. 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin kannatanud palju aastaid kehva abielu ja laste nimel hambad risti seda koos hoidnud. Seetõttu oli lõpuks lahutuse kaudu s…st suhtes vabanemine ja üksikemaks saamine nii tohutu kergendus ja õnne- ning rahulolu tunne hiiglama suur.

Ma siiski arvan, et sobiva ja toreda kaaslasega on mõnusam elu jagada, eriti kui lapsed juba suured ja palju aega omapead ja sõpradega veedavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei ole nõus. Arvan, et nii üksi (või koos lastega) elades ja ka kaaslasega koos elades on omad plussid-miinused.
Olen pikalt vallaline olnud – mõnus oli, samas olid ka väiksed miinused.
Nüüdne kooselu on ka väga mõnus, kuid sellelgi on väikesed miinused.
Mina ei ole sellega nõus, et üks eluviis on teisest parem. Nii vallalisena kui ka suhtes olles on mul head kogemused.
Ma muidugi armastan oma last väga, aga see on ju ema-lapse armastus. Minu jaoks on oluline ka mehe-naise armastus. Laps ei suuda meest asendada, ja vastupidi – mees ei suuda last asendada (kuigi mul on tunne, et nii mõnedki mehed oleks oma naisele hea meelega lapse eest :D)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )


Esileht Pereelu ja suhted kes on nõus,et

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.