Esileht Pereelu ja suhted kes on-pärast lapseisast,mehest lahkuminekut,uuesti armastuse leidnud?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: kes on-pärast lapseisast,mehest lahkuminekut,uuesti armastuse leidnud?

Postitas:

kallid naised,kes teist on pärast lapseisa,mehe lahkumist endale uue kallima leidnud,kaua läks enne aega et suutsite uuesti armuda?kas olete nyyd õnnelik?või igatsete vahel ikka oma ex meest taga?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

3 aastat pole ma ühtegi meest mehena näinud/vaadanud – kõik nad on minu jaoks lihtsalt inimesed.

Olen nii tige enda peale. Sain nii palju haiget viimasest suhtest, et lihtsalt ei julge armuda ja kõik!

Samas nii igatsen enda kõrvale kedagi. Õhtuid, kelle kaisus telekat vaadata, kellele kindel olla. Kuid seni kaua, kuni ma ei lase kedagi ligi, ei saagi ju kedagi olla.

Tahaks taas tunda seda tõeslist armumist, kus süda puperdab ja jalad värisevad! Aga ei kuskil 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

9 kuud peale lahkuminekut tuli mu ellu uus inimene, kuid kuna lahkuminek venis niigi pea 3aastat, siis valus periood oli ikka oluliselt pikem. Suhtlesime uue mehega alul rohkem telefoni- ja netiteel. Kui ellu tuleb uus armastus, siis endist enam taga ei nuta, seega soovitan, parim teraapia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin veendunud vallaline, aga 2,5a pärast lahkuminekut siiski üks mees mu endale sai 🙂

Lapse isa ma taga ei igatse.

Sellist MEELETUT armumist, nagu elus esimene(aga mitte lapse isa) ei ole kunagi rohkem tundnud kui 1 kord, aga see on normaalne, esimene on esimene.

Eks vahepeal oli ka armumisi jne, aga ma ei olnud evernever suhteks valmis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Leidsin suht varsti peale lahutust, nüüd õnnelikult abielus ja meil on ka 1aastane põnn 🙂

Eksmees muidugi siiamaani sigatseb ja nõmetseb, aga kasvatasime paksu naha ja ei lase end häirida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole leidnud ja vahel mõtlen, et jäängi nüüd vist üksikuks:) Omastarust olen täielikult valmis jälle suhtesse astuma. Nüüd on kõrged nõudmised, sest on tekkinud selline nagu ohuinstinkt meeste suhtes:) Samas oma sõbrannade suhteid kõrvalt vaadates ohkan küll kergendusega, et ise ei pea seda kõike läbi elama, mis nemad. Muidugi mitte just kõik mu sõbrannad ei \”piinle\” 🙂 Mõne sõbranna harmoonilist kooselu vaatan kõrvalt tõsise kadedusega:)
Horoskoop lubas küll selle aasta sügiseks eluarmastust, aga see ju pigem muinasjutt 😀
Elan vaikselt oma elu edasi. Kas siis mehega või meheta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ca 2 aastat läks kui praeguse abikaasa leidsin. olime veel 2 a koos kui otsustasime ka ühise lapse saada.nüüd olen paremas suhtes kui eelmine abielu oli.
esimene abikaasa lahkus sisuliselt päevapealt uude suhtesse, jäin üksi 2 lapsega.noorim oli aastane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no mingi kuues aasta veereb. alguses ikka üritasin, aga kõik jooksis metsa. praegu olen leppinud mõttega, et üksi on hea.
vana tagasi ei taha, sest pettumus selle inimese suhtes on liiga suur (no ise kujutlesin kirka kuu talle selga). pealegi, kuuldes, et ta on samasugune vaöetaja ja lits, siis pole nagu midagi kahetseda ka. lihtsalt eestis neid tõsiselt mõistlikke mehi täiega napib.
aga kokkuvõttesk. olen õnnelikum, kui selle valetaja ja litsiga. küllap kunagi keegi normaalne ka minu õuele eksib:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapseisa?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma tegin täna ühele ühe lapsega üksikemale kooseluettepaneku.Isegi tema emalt küsisin,et kumma tütre ta mulle annab,kas lapsega ja vanema või lastetu noorema.Ei tahtnud kumbagi anda,et tema olla minu õues käinud ja näinud kui mina olen samakat joonud???
Ma pole elus viina,ega viskit,ega samakat,ega muud sarnast suu sisse võtnud,no ma ei tea.Jah veini olen joonud,isegi metsamaasika likoori oleme 2 peale ära joonud,seda küll eelmisel aastatuhandel,aga asi seegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mõnele omaküla naistele tegid ettepaneku?
Kahju et asjast asja ei saanud…Aga astu järgmisest majapidamisest sisse ja uuri edasi…ehk joppab…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on elus kaks pikemat suhet olnud, milles mõlemad mehed on niiiiii haiglaselt armukadedad olnud ja kõik sellega seonduv on mu nii ära traumeerinud, et ma ei tahagi enam mingit konkreetset püsisuhet. Viimased neli aastat olen iseenda ja oma elu peremees olnud ja mulle sobib see väga hästi – käin kellega tahan, millal tahan või kus tahan, kellelegi mingit aru andma ja luba küsima ei pea. Tahan hoian mitut rauda korraga tules, tahan varjun oma koju ega pea kellegi muu kui enda ja lapsega arvestama. Majanduslikult saan väga ja väga hästi ise ka hakkama – meest selleks ekstra küll vaja ei ole. Samuti näen väga hea välja ning tähelepanust, mis vastassugupoolelt saan, piisab mulle täiesti – pole mulle vaja kedagi kolmandat, kelle järel kasida ja keda orjata ning ümardada.
Iga algus on ilus – selge see, kuid mulle kaalub mu vabadus üles mistahes mehekandidaadi ja temaga seotud kohustused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis kuradi keelevärd see lapseisa on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat]No ma tegin täna ühele ühe lapsega üksikemale kooseluettepaneku.Isegi tema emalt küsisin,et kumma tütre ta mulle annab,kas lapsega ja vanema või lastetu noorema.Ei tahtnud kumbagi anda,et tema olla minu õues käinud ja näinud kui mina olen samakat joonud???
Ma pole elus viina,ega viskit,ega samakat,ega muud sarnast suu sisse võtnud,no ma ei tea.Jah veini olen joonud,isegi metsamaasika likoori oleme 2 peale ära joonud,seda küll eelmisel aastatuhandel,aga asi seegi.[/tsitaat]

Oi oi. Et läksidki ühe naise juurde, kellel teadsid olevat kaks tütart ja küsisidki, et anna üks mulle? Vahet pole kumma annad? Tõsiselt kohe? Emma-kumma tüdruku südant ise võita ei proovinudki? Eile õhtul oli film Afganistani naistest, seal ka isa andis oma 10-aastase mehele 50 lamba eest. Kohutav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ca 2 aastat läks kui praeguse abikaasa leidsin. olime veel 2 a koos kui otsustasime ka ühise lapse saada.nüüd olen paremas suhtes kui eelmine abielu oli.
esimene abikaasa lahkus sisuliselt päevapealt uude suhtesse, jäin üksi 2 lapsega.noorim oli aastane.[/tsitaat]
Kusjuures üks ühele siin.
Samuti 2 aastat läks ja üksi jäin omal ajal kahe lapsega, kellest noorim tollal 1-aastane. Ja ka kolmas laps sündis 2 aastat pärast uue suhte algust 😀
Elu on ilus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat]No ma tegin täna ühele ühe lapsega üksikemale kooseluettepaneku.Isegi tema emalt küsisin,et kumma tütre ta mulle annab,kas lapsega ja vanema või lastetu noorema.Ei tahtnud kumbagi anda,et tema olla minu õues käinud ja näinud kui mina olen samakat joonud???
Ma pole elus viina,ega viskit,ega samakat,ega muud sarnast suu sisse võtnud,no ma ei tea.Jah veini olen joonud,isegi metsamaasika likoori oleme 2 peale ära joonud,seda küll eelmisel aastatuhandel,aga asi seegi.[/tsitaat]
Oeh, tegu sinu puhul nagu mingi eelajaloolisega. Kas noorikud ise rääkida ei osanud, et vaja emaga kaubelda. Arvad sa tõesti, et tänapäeval käivad need asjad nii?

Ja kas sa siis ise ei maitsnud seda kunagi, mida müüsid?
Katsetasid kundede peal?

Mulle küll tundub, et sulle kuluks aeg-ajalt ära üks pits kangemat kraami :DD
Kuid mitte tööajal muidugi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Pereelu ja suhted kes on-pärast lapseisast,mehest lahkuminekut,uuesti armastuse leidnud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.