Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kes on peale kaalulangetust/tervisliku dieedi jälgimist rasedaks jäänud?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kes on peale kaalulangetust/tervisliku dieedi jälgimist rasedaks jäänud?

Postitas:
Kägu

Kas keegi on kuid proovinud ja ei ole rasestunud,aga on siis hakanud tervislikumalt toituma ja võibolla on kaal ka langenud ja siis jäänud rasedaks?

Kui suur osakaal on ülekaalul ja viljakusel?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Enne rasedust ei ole soovitatav kiire kaalulangus, kuna sellisel juhul võivad tekkida teatud toiduainete nagu raua ja folaatide puudus, mis võivad rasedusele kahjulikult mõjuda.  Rasestumisel ja toitumisel on üpris suur seos. Enne rasestumist peaks ema juba hakkama toitumist jälgima, et tagada loote normaalne areng.

Liiga kõrge või siis liiga madal KMI (kehamassiindeks) võib häirida naise normaalset hormoontasakaalu, mis võib omakorda põhjustada tsüklihäireid ja ovulatsioonipuudulikkust

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Enne rasedust ei ole soovitatav kiire kaalulangus, kuna sellisel juhul võivad tekkida teatud toiduainete nagu raua ja folaatide puudus, mis võivad rasedusele kahjulikult mõjuda. Rasestumisel ja toitumisel on üpris suur seos. Enne rasestumist peaks ema juba hakkama toitumist jälgima, et tagada loote normaalne areng.

Liiga kõrge või siis liiga madal KMI (kehamassiindeks) võib häirida naise normaalset hormoontasakaalu, mis võib omakorda põhjustada tsüklihäireid ja ovulatsioonipuudulikkust

uurin just sellepärast, et testid tulid tagasi et kõrge testosteroon ja hemoglobiin, KMI on normis ja olen väga füüsiliselt aktiivse eluviisiga, aga söön kohati võibolla palju,magusat või kohati rämpstoitu, mõtlesin, et kui oma toitumist tervislikumas suunas suunan kas keha läheb kohe stressi või oleks see hea ja muutuksin vb ka fertiilsemaks. Võtaksin samal ajal ka muidu inofolicut + d vitamiini ja foolhapet ka

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Enne rasedust ei ole soovitatav kiire kaalulangus, kuna sellisel juhul võivad tekkida teatud toiduainete nagu raua ja folaatide puudus, mis võivad rasedusele kahjulikult mõjuda. Rasestumisel ja toitumisel on üpris suur seos. Enne rasestumist peaks ema juba hakkama toitumist jälgima, et tagada loote normaalne areng.

uurin just sellepärast, et testid tulid tagasi et kõrge testosteroon ja hemoglobiin, KMI on normis ja olen väga füüsiliselt aktiivse eluviisiga, aga söön kohati võibolla palju,magusat või kohati rämpstoitu, mõtlesin, et kui oma toitumist tervislikumas suunas suunan kas keha läheb kohe stressi või oleks see hea ja muutuksin vb ka fertiilsemaks. Võtaksin samal ajal ka muidu inofolicut + d vitamiini ja foolhapet ka

Tervislik toitumine, kui see ei tähenda kalorite piiramist, ei saa küll mitte kuidagi keha stressi viia, pigem vastupidi. Kui miski stressi viib, siis ainult sinu enda suhtumine, selles mõttes, et kui sa ise tunned, et sa ennast kohutavalt piirad ja see sulle raske on. Aga kui sa ise positiivselt muutustesse suhtud, ei saa mingit  stressiteemat tekkida.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui inofolicut tarbid siis foolhapet eraldi võtta pole vaja.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Mina alustasin 2020 aasta jaanuaris toitumise jälgimisega. Selleks hetkeks olin triipe püüdnud 1.5 aastat. Mai kuuks olin kaotanud 13 kg . Ja juunis rasestusin. Ma ei tea kas need on seotud omavahel. Või pigem oli asi selles,et juunis lõin käega ja mõtlesin,et käin opil ära ja alles peale seda vaatab uuesti beebimajanduse poole. Ühesõnaga lõin käega..</p>

+2
0
Please wait...

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kes on peale kaalulangetust/tervisliku dieedi jälgimist rasedaks jäänud?