Esileht Lapse ootamine Kes on pidanud läbi tegema kirurgilise puhastuse, kas see on normaalne?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kes on pidanud läbi tegema kirurgilise puhastuse, kas see on normaalne?

Postitas:

Esmaspäeval pidin käima puhastusel sest rasedus Oli peetunud ja ei katkenud ise ära. Kohutav kogemus, õnneks tehti üldnarkoosiga ja see tegi asja vähemalt natuke kergemaks. Esimesed 3 päeva pärast seda protaeduuri tundsin end täiesti normaalselt. Eile õhtul algasid kohutavalt valusad emakakokkutõmbed et pidin tugeva valuvaigisti võtma et magada saaks. Valud kestavad siiamaani, verd tuleb hästi vähe. Kes on Sama asja läbi teinud kas sellised valud on normaalsed või peaksin erakorralisse minema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on olnud peale iseeneslikku katkemist samuti valud – emaka kokkutõmbumisest. Võtsin samuti valuvaigistit. Tekkisid 5.päeval pärast katkemist. Järelkontrollis oli kõik ok. Arvan, et kui palavikku ei teki, verejooks kauem kui paar nädalat ei kesta, siis peaks ikkagi kõik ok olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.12 18:06; 17.02 20:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli peetumine 7 aastat tagasi,nädalaid oli siis 16.Tehti ka üldnarkoosiga ja arst kirjutas välja mingi rohu,mis pidi aitama paremini puhastuda tagantjärgi.Mäletan et kodus oli lisaks nii kehvale enesetundele lapse kaotuse pärast,siis need tabletid tegid enesetunde veel hullemaks.Samuti olid valusad kokkutömbed aga see läks hiljem üle.Kindluse möttes vöid ju pöörduda ka EMOsse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul peetus 5. nädal juba. Tehti ka puhastus. Mul polnud hullu midagi. Kõht tuikas 2-3 päeva. Verd tuli nii nagu päevadega, ei olnud mingit suurt verevoolust. Tabletti vaja polnud. Kui kaugel su rasedus oli? Ilmselt raseduse suurus on ka määrav. Ma arvan vähemalt, et oleneb kui palju emakas kasvada jõudis.
Ma ise küsiks nõu ämmakate nõuande liinilt. Ma olen sinna 2x helistanud ja mõlemad korrad hea nõu saanud.

Head taastumist sulle ja ma loodan, et järgmine beebi peab lõpuni vastu ????

Piripiiga

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb suuresti raseduse suurusest. Kui emakas jõuab kasvada, siis peavadki kokkutõmbed olema, sest normaalne emakas tõmbab end väikseks tagasi. Peale sünnitust on täpselt samamoodi.

Mul oli tablettidega puhastus ja peetus 9+ nädalal. Olin valudes mitu päeva. Sõbrannal peetus 5+ nädalal ja tal olid nagu tavalised päevad, ei mingit valu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli arvestuse järgi juba 8 nädalat, aga UH näitas ainult 4-5 nädalat. Siiski olid peale katkemist tuntavad emaka kokkutõmbumise valud (nagu nõelapadja oleks ära söönud).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.12 18:06; 17.02 20:05;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Lapse ootamine Kes on pidanud läbi tegema kirurgilise puhastuse, kas see on normaalne?