Esileht Lapse ootamine Kes on saanud raseduse alguses progesterooni peale ja miks?

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Kes on saanud raseduse alguses progesterooni peale ja miks?

Postitas:

Jäin rasedaks loomulikul teel, hetkel rasedust 5+ nädalat ja nagu kahe eelmisegi rasedusega oli mu progesteroon madalavõitu, on küll normi piires, aga nibin nabin mahub normi sisse. Mõlema eelmise rasedusega sain progesterooni peale ja pidin seda võtma 12-13 nädalani ja minu mäletamist mööda oli selle rohu nimi Duphaston. Sain veretesti vastused ja ka seekord on näit madal ja sain progesterooni peale aga seekord kirjutati välja Utrogestan 200 mg, 1x päevas. Kas keegi on võtnud seda, mis kõrvalmõjud sellel on, kas teeb uimaseks? Mitmenda rasedusnädalani te toetavat progesterooni võtsite ja kui lõpetasite, siis kas järk järgult või lihtsalt päeva pealt? Mis põhjusel teile progesteroon kirjutati?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere.

On olnud mitmeid katkemisi, arst määras Duphaston 10mg x2. Ühtlaste vahedega võtta, nt hommikul kell 10:00 ja õhtul 22:00. Võtma pean 12nädala lõpuni. Utrogestani pole võtnud. Annus päris suur, ma vaatan… Ilmselt arst järgmise visiidi ajal selgitab sulle täpsemalt. Minul on väsimus ja iiveldus, aga usun, et see ikka raseduse tunnus pigem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Lapse ootamine Kes on saanud raseduse alguses progesterooni peale ja miks?