Esileht Hobinurk Kes on Ungaris käinud?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Kes on Ungaris käinud?

Postitas:

Kuidas seal hinnatase on, näiteks toit poes ja väljas söömine? Kas riided/kingad on kallid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.07 00:18; 19.07 17:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kingi ja riideid seal ei uurinud, oli rohkem looduse ja vaatamisväärsuste reis. Toit oli väga hea ja loomulikult meie omast odavam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen käinud, aga küsimusele vastata ei oska, sest käisin 1986. Ja arvan, et kuhugi minnakse ikka selleks, et seal midagi või kedagi näha, mitte et osta. Ostmisest saab siin juba kõrini, mujal käies tahaks ikka elu nautida, mitte osteldes piinelda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.07 15:18; 06.10 11:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen käinud, aga küsimusele vastata ei oska, sest käisin 1986. Ja arvan, et kuhugi minnakse ikka selleks, et seal midagi või kedagi näha, mitte et osta. Ostmisest saab siin juba kõrini, mujal käies tahaks ikka elu nautida, mitte osteldes piinelda.

No aga miks sa siis vastad kui küsimusele ei oska vastata? Et ära panna? Jah me naudime loodust aga erinevalt aastast 86 on nagu erinev olukord praegu. Rubla ajal oli muidugi kihvt loodust nautida seda enam vene aegses Ungaris.
Vägagi peab arvestama pere eelarvega reisi peal , sellepärast tahtsin kogemusi et mis hinnad toidul on võrreldes meiega näiteks, sest süüa ikka tahame. On kuidagi imelik küsimus või? Samas näiteks palju arvestada kui lastele näiteks reisi peal mdagi vaja läheb, kas sandaale või pükse vaja osta, et see kohe hull ostlemine oleks? Jah, ja kohe eelnevalt, googeldada oskan ka.
Mingi imelik oled või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.07 00:18; 19.07 17:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisime kaks aastat tagasi Balatoni ääres. Toit ja väljas söömine olid odavad. Palju odavamad kui meil. Kohalik vein oli ka väga odav 🙂 Suurlinnades ehk veidi kallim, aga sealsetes kaubanduskeskustes ilmselt samad kaubamärgid ja hinnad, mis meilgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb, kuhu te reisite ja millal, aga kui juhtute nägema, siis külastage Tesco-keti keskusi, hädatarvilikke asju saab imehindadega. Mingit eriti kvaliteetset pole, aga igapäevast vajalikku kraami leiab kõigile. On odavamad kui meil.
Samuti on Tescodes toiduosakond, juurvilju igal moel saab peaaegu ilma, ka kõikvõimalikke hautatud, marineeritud ja küpsetatud aedvilju müüakse kaaluga 🙂 Ja puuvilju on samuti palju. Me põhiliselt sellest toitusimegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Just naasin, kaks nädalat tagasi.

Oluliselt odavam kui Eestis. Riidepoodi asja polnud. Toidupood oli odavam. Restod eriti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just tulin. Söök-jook odav. Olemas ka tillukesed COOP-i poed, eriti soodsad. Asju ei ostnud eriti. Laste T-särgi sain 4 euro eest näiteks. Aga ilus on küll, räpasevõitu oli Budapestis. Balaton võrratu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teema küll veidi vana, aga leidub ehk teisigi huvilisi kes alles plaanivad minna. Mina käisin paar aastat tagasi tööasjus ja õhtuti väsinuna polnud selles linnas küll muud teha kui poode vahtida. Riided ja jalatsid olid kõvasti odavamad kui meil siin, butiigikaupa just ei uurinud. Toit oli ka odavam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen. Hindu ei tea võrrelda, võõrustajad korraldasid oma kulul transpordi ja kõik elamise ja söömas käimised ja muud külastused ära, ise ei pidanud kuskil midagi maksma. Aasta oli siis 1989.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.07 15:18; 06.10 11:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas seal hinnatase on, näiteks toit poes ja väljas söömine? Kas riided/kingad on kallid?

Mina olen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Hobinurk Kes on Ungaris käinud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.