Esileht Tööelu, raha ja seadused. kes on viimasel ajal töökohta vahetanud?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: kes on viimasel ajal töökohta vahetanud?

Postitas:

plaan vahetada töökohta. praeguses asutuses töödanud oma 7 aastat, aeg justkui täis ja liiguks edasi, kuniks olen veel õppimisvõimeline. eriti nüüd, kus palku on nii palju kärbitud, et enam ei saa omal maksegi makstud ning töö on samuti täiesti kurnavaks ja igavaks muutunud. aga kuna nö kindel soe koht siiski, siis kardan, et mis mujal võib olla. a la äkki ei suudagi midagi uut enam selgeks saada ja lastakse kohe lahti. või koondatatakse millalgi. selles suhtes ikka põen tohutult, kas võtta see risk. praegusel tööl ka see pluss, et kolleegid on fantastilised, kardan, mis inimesed mujal võivad oodata, äkki ma ei hakka nendega klappima jne. mis teie arvate? kes on vahetanud hiljuti töökohta ning kuidas olete uue tööga kohanenud ning kuidas meeldib? kas keegi on oma otsust ka kahetsenud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

2 a tagasi vahetasin mitte ainult töökohta, vaid täielikult ka tegevusala – hakkasin tööna tegema seda, mis varem oli hobi.
ei kahetse.

sinul soovitan kõigepealt mõelda, missugust uut tööd (kohta) sa otsid, mille poolest see senisest peaks erinema? mainid õppimist. kas kavatsed samuti eriala vahetada?
või mis ala inimene üldse oled? on sinu alal töökohti üldiselt jalaga segada? siis võid ju kolleegidega mitteklappimisel jälle kolmandasse kohta edasi minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]plaan vahetada töökohta. praeguses asutuses töödanud oma 7 aastat, aeg justkui täis ja liiguks edasi, kuniks olen veel õppimisvõimeline. eriti nüüd, kus palku on nii palju kärbitud, et enam ei saa omal maksegi makstud ning töö on samuti täiesti kurnavaks ja igavaks muutunud. aga kuna nö kindel soe koht siiski, siis kardan, et mis mujal võib olla. a la äkki ei suudagi midagi uut enam selgeks saada ja lastakse kohe lahti. või koondatatakse millalgi. selles suhtes ikka põen tohutult, kas võtta see risk. praegusel tööl ka see pluss, et kolleegid on fantastilised, kardan, mis inimesed mujal võivad oodata, äkki ma ei hakka nendega klappima jne. mis teie arvate? kes on vahetanud hiljuti töökohta ning kuidas olete uue tööga kohanenud ning kuidas meeldib? kas keegi on oma otsust ka kahetsenud?[/tsitaat]
mina ootaks uuelt kolleegilt intelligentsust, aga mida oodata täiskasvanud inimeselt, kes \”töödab\” kusagil…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See oleneb, kui ruttu sul on lootust uus töökoht leida või mis erilised oskused sul on, mis kandideerimisel letti lüüa. Ise vähkren kuuendat aastat tööl, mis enam ei meeldi (põhjused samad mis sul)ja kuigi iga kuu mõtlen töölt lahkumisest, ei julge ära tulla: tõenäosus väikelinnas uus normaalne töökoht saada on ikka väääääga nadi. Nõu ei oska anda, kuna endal sama probleem.
PS. Õigekirjaoskus uute kolleegide puhul on muidugi esmatähtis. Olgu nad muidu nii suured ussid kui tahes, peaasi ikka, et õieti kirjutada oskavad, irw!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no ma kohe lahkumisavaldust sisse ei annaks, tööd ei ole lihtne leida, leia see uus koht alustuseks, kui oled väärt ootamist, siis nad ootavad ära, kuni eelmisega lõpetatud saad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. kes on viimasel ajal töökohta vahetanud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.