Esileht Hobinurk Kes on viimastel nädalatel lennanud Airbaltic-ga?

Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )

Teema: Kes on viimastel nädalatel lennanud Airbaltic-ga?

Postitas:

Mul oli viimati käsipagas (täiesti lubatud mõõtudes) 16 kilo. Kott oli ca 1,5kg, seal sees kaks läpakat (pluss laadijad, mida ei lubatud äraantavasse pagasisse panna), fotokas, tõesti, ka üks raamat, riideid, kosmeetikakott, veepudel jmt.

16 kilo käsipagasisse mahutada on ikka tõeline kunsttükk. Oled kindel, et koos lauaarvuti ja kuvariga ei lennanud? Läpakas+laadija kaalub ca 2 kilo, 2 tk kokku 4 kilo. Fotokas, kui mõtled peegelkaamerat, siis see on jah 1.5 kilo. Hübriidid ja väiksed seebikad on oluliselt kergemad. Riietest eriti kaalu ei tule (muidu nad lihtsalt ei mahuks sul kuhugi), järelikult ülejäänud 7-8 kilo pidi kosmeetika olema 😀

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.04 10:48; 12.04 17:08; 12.04 17:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tulin paar nädalat tagasi Air Balticuga PRG-WAW-TLL ja kummalgi lennul ei kaalutud. Ma olen alati see, kes venib suht järjekorra lõpus väravasse, seega oleks silma hakanud vast, kui oleks mingi massiline kaalumine toimunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 17:37; 12.04 18:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen mingi imelik siis, ma iga kord näen, et kedagi või midagi kaalutakse. Viimane kord korjati mu enda kaelapadi ära ja pandi “ohutusse kohta”. Ime et raamat kätte lubati jätta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 18:27; 12.04 19:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen mingi imelik siis, ma iga kord näen, et kedagi või midagi kaalutakse. Viimane kord korjati mu enda kaelapadi ära ja pandi “ohutusse kohta”. Ime et raamat kätte lubati jätta.

No tähendab selles mõttes, et peaaegu igal lennul on mõni naljatilk, kellel on a’la hiigelsuur kassikujuline seljakott vms. Ühesõnaga mõni tegelane, kes oma erilise varustusega lihtsalt meeskonnale silma hakkab ja siis ikka kontrollitakse. Aga klassikaliselt korraliku käsipagasiga ja normaalsetes riietes reisides tavaliselt ei tülita sind keegi.

Ma ütlen, mis on minu elu halvimad reisikogemused – kui reisin lapsega, kellel kaasas kergkäru. Esiteks sa pead temaga koos läbima turvakontrolli kuskilt eraldi august. Üksinda. Sest ega lapse isa ju ei tohi kaasa tulla, et aitaks käru kokku panna samal ajal, kui sina last hoiad. Ja siis võitled seal nii, et alati jääb vähemalt 3 kätt puudu. Vähe sellest, iga jumala kord suunatakse kergkärudega mingisse pommikontrolli. Mõttetu aja ja närvikulu. Ärge saage valesti aru, globaalses plaanis on see kõik õige ja hea, meie enda turvalisuse huvides ju. Aga lihtsalt personaalsel tasandil kohutavalt tüütu.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 17:37; 12.04 18:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just eelmine nädal lendasin nende no pagas piletitega edasi- tagasi ja mitte keegi meie pagasit küll selle pilguga ei vaadanud, et palju see kaaluda vôiks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oi, ma võtaks rohkem infot selle kilose kohvri kohta – mis bränd, mis mudel ja kuskohast osta saan. millegipärast ei ole ka sinu lingitud artikli koostaja seda imelist kohvrit tuvastada suutnud, kuna nende ülevaates on kõige kergem kohver 3,7 kilo.

minu isiklikud kohvrid (suvalise poekotiga ma tõesti ei lenda) on kõik mõistliku kaaluga, aga iniemsed, kes lendavad harva ja ei ole odavlennufirmade nõudmistega harjunud, võivad vabalt avastada, et neil on kodus üks ja üsna raske kohver.

Juhiks tähelepanu, et seal lingil on kaal naeltes (pounds).

nägin seda, aga kuna vaatasin tolle artikli kõige kergema kohvri linki, siis tegin näpuka, tahtes kirjutada 1,7 kilo.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.04 11:22; 12.04 11:59; 12.04 13:36; 12.04 18:59; 12.04 19:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen mingi imelik siis, ma iga kord näen, et kedagi või midagi kaalutakse. Viimane kord korjati mu enda kaelapadi ära ja pandi “ohutusse kohta”. Ime et raamat kätte lubati jätta.

No tähendab selles mõttes, et peaaegu igal lennul on mõni naljatilk, kellel on a’la hiigelsuur kassikujuline seljakott vms. Ühesõnaga mõni tegelane, kes oma erilise varustusega lihtsalt meeskonnale silma hakkab ja siis ikka kontrollitakse. Aga klassikaliselt korraliku käsipagasiga ja normaalsetes riietes reisides tavaliselt ei tülita sind keegi.

Ma ütlen, mis on minu elu halvimad reisikogemused – kui reisin lapsega, kellel kaasas kergkäru. Esiteks sa pead temaga koos läbima turvakontrolli kuskilt eraldi august. Üksinda. Sest ega lapse isa ju ei tohi kaasa tulla, et aitaks käru kokku panna samal ajal, kui sina last hoiad. Ja siis võitled seal nii, et alati jääb vähemalt 3 kätt puudu. Vähe sellest, iga jumala kord suunatakse kergkärudega mingisse pommikontrolli. Mõttetu aja ja närvikulu. Ärge saage valesti aru, globaalses plaanis on see kõik õige ja hea, meie enda turvalisuse huvides ju. Aga lihtsalt personaalsel tasandil kohutavalt tüütu.

Ma arvan, et lennujaama turvatöötajate jaoks on kassikujuline seljakott täiesti igapäevane ja normaalne asi. Ma olen ise nt kastekannu käsipagasis vedanud. Neil ikka oma riskihinnangud ja/või tunnetus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 18:27; 12.04 19:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja üks kõige kergemaid kohvreid on Samsonite Lite-shock, mis on 1,7kg.

jajah, ja samad inimesed, kes selle kohvriga reisivad, muretsevad kindlasti 15 euro pärast, mis neilt ülekaalu tõttu võtta võidakse.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.04 11:22; 12.04 11:59; 12.04 13:36; 12.04 18:59; 12.04 19:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on juba eraldi teema 🙂
Mu lapse koolikotti kasutame ka perereisil, kui kõikidel on käsipagas, see on ideaalses mõõdus kõvade seintega ja kaalub 900gr.

Ikkagi kõige mõistlikum on kott koos kodinatega ära kaaluda ja siis on näha, kas tasub üldse muretseda!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.04 11:02; 12.04 12:13; 12.04 19:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ausalt ei ole mingi eriti reeglitest hooliv inimene – aga no selle teemapüstituse juures – võta siis ometi 8 kilo käsipagasit, mitte rohkem ja ongi mure murtud ju?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on samuti olnud käsipagasi kohvris 16 kg 🙂 Suures kohvris oli lihtsalt 8 kg ülekaalu (31kg) ja oleks pidanud juurde maksma. Kolistasin siis nurga taha ja tõstsin 8 kilo ringi, käsipagasile juurde. Siis kõndisin sirge näoga tagasi letti, andsin oma täpselt 23kilose suure kohvri ära ja 16kilose põrsaga marssisin lennukisse sisse. Väikest kohvrit kaaluti ka, aga enne, kui ümbertõstmistriki tegin – siis oli see kenasti 8 kilo, nii nagu peab. Et siis mahub ikka 16 kilo väiksesse kohvrisse, polnud üldse probleemi.

Kui asjast rääkida, siis on mul endal ka just Air Balticuga lend ees, aga seekord usun, et saan 8 kiloga hakkama, ei hakka piire testima.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juhiks tähelepanu, et seal lingil on kaal naeltes (pounds).

Ma linkidele ei viitsi klõpsata, aga 3,7 naela on peaaegu 1,7 kilo.
Värsked koolilaste vanemad teavad, et lapse koolikott kaalub umbes kilo või veidi vähem. Raske uskuda, et mõõtudelt suurem kohver/reisikott kaalub sellest veel vähem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ülemuretseja ning järgin alati kaalupiiranguid. Mul on selline kohver, mis mahub enam-vähem täpselt nende odavlennufirmade poolt soovitud “cabin bags” mõõtmetesse. Üldiselt on kohver täis topitud riideid mõned jalanõud ning tagasitulles ka suveniire/kingitusi. Kaal jääb alla 8 kg. Ma ostsin isegi Jyskist väikese pagasikaalu ning sellega saab ka enne tagasilendu üle kaaluda. Aga mul on lisaks tavaliselt veel üks suurem käekott või midagi sarnast, kuhu ka lennujaamast vahel mingit kraami olen ostnud. Ja kui seda kaaluda, siis võib see mõned kilod juurde anda. Näiteks veinipudel. Kui Airbaltic need kotid kõik kokku kaalub, siis võivad ülekilod tekkida küll.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on küll lastud ka mõnesaja g ülekaalu tõttu asju ümber pakkida, alles viimane kordki reisides. Õnneks olime kahekesi ja 300 g oli üle, tõstsime asju senikaua ühest kohvrist teise, kuni TÄPSELT grammipealt alla piirnormi kaal jäi. Mitu korda kaalusime, kas nüüd on piisav, tädi raputas aga pead kuni alla piirnormi saime. Nii et väga ikka sõltub teenindajast.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riias ei kaalutud, check-in tegin kodus, kohad valisin tasuta.
Roomas kaaluti, maksin kõrvuti kohtade eest(lapsega olin), 260g oli ülekaal aga maksma ei pidanud.

Baltic on üks mu lemmikuid tegelikult, odavlendusid lendan võimalusel alati nendega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )


Esileht Hobinurk Kes on viimastel nädalatel lennanud Airbaltic-ga?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.