Esileht Beebi ja mitmikud Kes on võtnud enda juurde elama ämm/ema?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kes on võtnud enda juurde elama ämm/ema?

Postitas:

Tere!
Otsin ajakirja tarbeks inimest, kes on võtnud peale mitmikute sündi enda juurde elama ema või ämma. Loomulikult võivad olla ka muud põhjused – tervis, rahaline olukord jne. Kes on nõus rääkima kooselust erinevate põlvkondade vahel, palun helistage 5080694. Asjaga on suhteliselt kiire. Tänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eriti veider küsimus. Kõik sõltub sellest, kas sa saad inimesega läbi. Ja igaühe suhe on erinev. Minul nt on ämmaga lähedasem suhe kui emaga. Samas koos ei elaks kummagagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb tõesti kuidas sa läbi saad.
Ämmaga ma ei elaks iial ühe katuse all(kaks kuud olen pidanud elama ämmaga ühe katuse all ja ma sain stressi sellest).Ämma arvates tegin ma kõike valesti(alustades söögitegemisest ,lõpetades lapse kasvatamisest) ja takkatipuks otsustas ta mu elamises mööbeldama hakata(suutis isegi tellida uue pesumasina, kuna arvas,et vana ei kõlba enam pesuruumi.Raha läks loomulikult meie taskust).
Esimese lapse sünniga käis ema mul pikalt abiks ja elas vahepeal isegi meil aga mitte iial ei öelnud ta meile ,et me elame valesti või mina teen midagi valesti ,mitte iial ei mööbeldanud ta mu elamises ringi.Kui ma ikka ütlesin emale ,et last ei tohi panna paksult riidesse või laps on ainult rinnapiima laps…siis ema sai mul sellest kenasti aru ja toimetas sedasi nagu mina palusin ,mitte sedasi nagu tema õigeks peaks(kuigi samas emal oli oma arvamus ka olemas ,mida ta kenasti mulle selgeks tegi ja sain ka palju kasulikke nippe esimese lapse kasvatamise kohta).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis need mitmikud siis nii erilised on, et peaks oma elu pea-peale lööma. Emad-ämmad on kenad inimesed (kuidas muidu saaksime meie nii tublid, targad ja head olla ju), aga koos nendega ei elaks. Vajadusel 2-3 päeva, aga see on ka kõik.
Kolmikute kanseldamiseks ehk on tarvis lisaabi, aga kahe lapsega saab normaalne pere täiesti ise hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ema võtsime abiks aga hakkasid kohutavad tülid sest ruumikitsikus takistas inimväärset elu. Siis hakkas ilmnema et ema peab mind suureks võlglaseks ja tahab et talle palka makstaks lastehoiu eest. Eks ta hea meelega tegeleks millegi muuga kui hoiaks väikseid lapsi. Tahab oma sõbrannadega heietada, poode mööda kolada ja enam pole nõus teistega arvesatama.

Enne laste sündi sai talle ikka iga aastaselt mõni tuhat välja käidud aga laste tõttu pidin selle katki jätma.

Nüüd on tal eraldi korter mille eest maksab osalt oma pensioni eest ja osalt pean mina maksma, umbes pooleks. Säästa midagi ei anna, kulutan enne aastate jooksul kogutud sääste. Kui need otsa saavad on jama käes.

Aga võikse pinna peal on suht võimatu koos eksisteerida. Vanemad inimesed muutuvad ja nendega koos elu on paras katsumus. Eriti Eestis kus pensionäridel puuduvad võimalused ise ka oma elementaarseid kulusid finantseerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks te siia kirjutate? Paluti helistada ju. Kysimusepystituses pole midagi veidrat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga miks te siia kirjutate? Paluti helistada ju. Kysimusepystituses pole midagi veidrat.[/tsitaat]

See on foorum, selle mõte ongi avalik arutelu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kes on võtnud enda juurde elama ämm/ema?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.