Esileht Hobinurk Kes ostab pakettreise?

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Teema: Kes ostab pakettreise?

Postitas:

Pakettreise ei osta (ok, kunagi plaanin ikkagi Egiptuses ka ära käia, siis ilmselt ostan), aga reisile läheme küll. Ostsin juba detsembris lennupiletid ja bronnisime majutuse. Nii et 3 nädala pärast: hasta la vista, baby!
Armastan Eesti suve, aga seda saan nautida kõik ülejäänud nädalad. Koroonat ei karda: elame omaette korteris, rahvamasse väldime, lennukis kanname maske ja puhastame käsi.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 12:09; 12.06 12:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ee…pakettreisi puhul on iseseisev autorent ja ringiliikumine keelatud? Samuti ööbimine mingis muus majutuses?

Reisikorraldaja läheb kohe pankrotti, telefonile ei vasta ja lennukid hilinevad regulaarselt?

Lennujaamas istutakse näljas?

Kõlab väga otsitud põhjustena. Siiski mitte argumenteeritud põhjustena. Proovi midagi mõjusamat ja kolmandat korda nüüd kirjutan, et unusta vähemalt see väide ära, et pakettreis = 100% rannaliival mittemidagitegemine, “omakäereis” = tohutu põnev ja seiklusterohke silmaringiavardamine.

Mina loen välja üleolekut (alates teemaalgataja teema pealkirjast kuni selle vastuseni siin).

Kas teised ka loevad?

Esiteks, ma pole teemaalgataja, nii palju võiks ikka vastuseid lugedes vaadata, enne kui sildistama hakata.

Küsin siis vastu, milleks pakettreis, kui ei kasuta korraldaja kohapealset transporti (auto on ju renditud) ega majutust 100%? Milliseid argumente veel ootad?

Ja tõesti, pankrotti läinud reisifirmasid on päris palju. Sama palju ka neid, kes ei maksa ärajäänud reiside eest raha tagasi, heal juhul pakuvad asendusreise ja vautšereid. Loe trip.ee foorumit näiteks.

Ma ei olegi sind teemaalgatajaks pidanud. Kirjutan, et ALATES tema teemast (kuni sinu vastusteni) on üleolev ja halvustav.
Nii palju võiks ikka lugeda osata.

Mitte üks seadus ei käse 100% ette ostetud asja tarbida. See on isiklik suhtumine, et pean kõik viimse sendini ära tarbima.

Omal käel reisimine ei ole samuti täiesti riskivaba. Jätkuvalt – kõik põhjused on minu silmis otsitud, järgi jääbkivaid üleolev (ja siiani põhjendamata) suhtumine.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.06 19:29; 09.06 19:32; 09.06 19:33; 09.06 20:17; 10.06 07:26; 10.06 07:31; 11.06 14:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Omal käel reisimine ei ole samuti täiesti riskivaba. Jätkuvalt – kõik põhjused on minu silmis otsitud, järgi jääbkivaid üleolev (ja siiani põhjendamata) suhtumine.

Reisimine pole kunagi riskivaba. Siiski eelistan mugavat lemmukit mingile täistuubitud tihti hilinevale loksule.

Kui sinu jaoks on reisi puhul esmatähtis ettekorraldatud transport ja otselend ja need ongi ainsad pooltargumendid, siis minu silmis on need teisejärgulised ja otsitud. Ja nii subjektiivne see ongi.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.06 19:36; 09.06 20:29; 10.06 09:35; 11.06 23:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Omal käel reisimine ei ole samuti täiesti riskivaba. Jätkuvalt – kõik põhjused on minu silmis otsitud, järgi jääbkivaid üleolev (ja siiani põhjendamata) suhtumine.

Reisimine pole kunagi riskivaba. Siiski eelistan mugavat lemmukit mingile täistuubitud tihti hilinevale loksule.

Kui sinu jaoks on reisi puhul esmatähtis ettekorraldatud transport ja otselend ja need ongi ainsad pooltargumendid, siis minu silmis on need teisejärgulised ja otsitud. Ja nii subjektiivne see ongi.

Ooo pardifilee vist siia teemasse eksinud ????

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei olegi nii halb, kui tahad lihtsalt kuskil istuda, varbad liivas. Mina liigun ringi, vahetan majutuskohti, rendin auto, no milleks mulle see korraldaja (kes pealegi iga hetk võib pankrotti minna, kui vaadata, mis viimastel aastatel toimunud on). Ka lennupiletid ostan otse lennufirmalt, mitte kuskilt vahendaja kaudu, kes enam hiljem probleemide korral telefonile ei vasta.

Lugesin nüüd ka terve teema läbi. Vaata, siin ongi inimestel vahe: kes viitsib ise sebida erinevaid majutuskohti, kellele see ei meeldi.
Mina olen see, kes ise orgunnib, aga mulle MEELDIB see planeerimine ja sebimine (vaat et rohkem kui reis ise) Naudin täiega. Mu õele seevastu oleks see õudusunenägu kuskil võõras lennujaamas autorendifirmadega kemplema hakata. Ma ei väidaks iial, et minu reisid on kuidagi paremad ja mõtestatumad.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 12:09; 12.06 12:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iga kord kui keegi hakkab pakettreisidest rääkima, meenub mulle minu viimane pakettreis aastast 2011.

TezToursi reklaambrožüüris kujutatu oli tegelikust elust väga kaugel. Reklaam oli hea, maksime iga pereliikme pealt 500.- eur nägu.
Loomulikult lennuk maandus millalgi varahommikul ja peale transfeerimist ehk siis kolmandikule Kreetale ringi peale tegemist, saime koos ülejäänud saatusekaaslastega vestibüülis kohvrite otsas konutada veel päris mitu tundi ning pool päeva oli sisuliselt raisus.
Toa ainukesest aknast avanes vaade tagahoovi prügikastidele, rottidele ja kohalike koduakendesse, seega sai nautida kohalikku elu, ehk siis jälgida, kuidas trussades vanamees kartuleid praeb.
Öösiti sai kuulata kõrvaltoa rõdult kaasturistide venekeelset sõimu nagu Lasnamäel, meie imelise 17m2-se toa keskel rippus juhtme otsas lambikuplita pirn, toa äärtes oli 3 uskumatult aukumagatud voodit, linade vahel liiv, mööbel 70-ndatest, föönist ja peeglist võisid ainult unistada. Külmkapp vist ikka oli. Lubatud bassein asus kõrvalhotellis üle tänava – me seda vaatama ei läinudki.
Korjasime järgmisel hommikul oma kodinad “hotellist” kokku, rentisime auto ja olgu tänatud booking.com – ööbisime enda poolt valitud kohtades üle terve saare, kokkuvõttes puhkus õnnestus, kuigi TezTouril selles küll mingit teenet polnud.

Ahjaa, reisikorraldaja oli umb-venekeelne ja loomulikult juba tol ajal Smartlynx vedas alt ning tagasilend lükkus hommikust õhtupoolikusse – reisikorraldaja lubas helistada, et millal linna pealt lennujaama tagasi tulla – seda kõnet me ootame tänase päevani.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maksa natuke rohkem kui 500 per face,kui tahad saada 1500 per face teenindust…

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reiside edasimüüjad eksisteerivad mitmel põhjusel. Vanasti kui kõik paberil käis ja korraldajad Tallinnas asusid, siis edasimüüjate puhul ei pidanud Tartust Tallinna tulema jne, edasimüüja tegi selle sinu eest ära. Teine oluline põhjus on see, et edasimüüjad müüvad kõigi (suuremate) korraldajate reise, ise ei pea kõiki läbikammima netis ja vaatama kes-kuhu korraldab ja sihtkohtade-aegade-hotellide valik on laiem, tihti on ka sama hotell, sama toitlustuse-toaga erinevatel korraldajatel erineva hinnaga. Minu praktika järgi ei ole hinnavahe küll suur, kuid siiski on olnud.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reiside edasimüüjad eksisteerivad mitmel põhjusel. Vanasti kui kõik paberil käis ja korraldajad Tallinnas asusid, siis edasimüüjate puhul ei pidanud Tartust Tallinna tulema jne, edasimüüja tegi selle sinu eest ära. Teine oluline põhjus on see, et edasimüüjad müüvad kõigi (suuremate) korraldajate reise, ise ei pea kõiki läbikammima netis ja vaatama kes-kuhu korraldab ja sihtkohtade-aegade-hotellide valik on laiem, tihti on ka sama hotell, sama toitlustuse-toaga erinevatel korraldajatel erineva hinnaga. Minu praktika järgi ei ole hinnavahe küll suur, kuid siiski on olnud.

4a vanale teemale oli hirmsasti vaja vastata?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks see sind nii väga häirib, ikka on vaja hammustada?

Mina näiteks ostan pakettreise ja mind just huvitavad asjalikud vastused ja arvamused.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teema oli covidi ajal reisimisest.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )


Esileht Hobinurk Kes ostab pakettreise?