Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kes Outlanderi neljandat hooaega vaatavad?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Kes Outlanderi neljandat hooaega vaatavad?

Postitas:
Kägu

Kuidas muljed on?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma jätsin juba 3 pooleli, ei meeldinud enam.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See sari oli armas siis, kui tegevus toimus Šotimaal, rääkis sealsetest vanadest kommetest ja vanaaja elust, vürtsiks kuum armastuslugu. Pärast esimest hooaega on kogu lugu alla käinud. Milleks nii palju seiklusi ja hädaohte? Esimese osa oleks võinud põhjalikumalt lahti kirjutada ja teha sellest huvitav 3osaline raamat ja sellest olekski piisanud.
Raamatud on kohe eriti halvad. Esimese lugesin hädaga lõpuni. Järgesid enam kätte võtta ei soovi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma pakun, et see kes raamatuid kohe eriti halvaks pidas on lugenud kohutavat eestikeelset tõlget. See tõlge tuleks lõkkesse visata. DB pole mingi Dostojevski, aga jutustada ta oskab.
Teemaalgatajatele: vaatan ja kirun, aga vaatan ikka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kes Outlanderi neljandat hooaega vaatavad?

hullud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaatan! Samuti eelmisi hooaegu. Väga meeldib. Raamatud on ka olemas. Nauditav näitlejatöö!
Neljanda hooaja muljeid veel jagada ei oska, homme vaatan osa 2 ära – tuleb raske vaatamine (neegerorjad Ameerikas).
Lemmik muidugi 1 hooaeg.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mulle tundus samuti, et hakkab ära vajuma ja läheb liiga ulmeliseks, aga olen nüüd need 2 osa neljandast hooajast ära vaadanud ja mulle tundub, et see sama vana on tagasi, mis mulle esimeses hooajas meeldis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaatan ja naudin. Head näitlejad ja hästi ekraanile toodud lugu.
Raamatud ka loetud. Ingliskeelsena ja väga meeldisid. Kohati kippusid veidi venima, aga väga põnev lugu iseenesest. Nüüd loen järjest eestikeelsena ka üle, kui jälle järgmine ilmub. Mu inglise keel ei ole perfektne ja eelkõige teen seda sellepärast, et paremini detailidest aru saada.
Ja muidugi tohutu taustatöö on autor teinud, mis puudutab teoste ajaloolist aspekti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen nõus selle kirjutajaga, kes ütles, et pärast I hooaega vajus ära. Ma ei mäletagi, kas ma II hooaega enam vaatasin? Vist natuke üritasin, aga minu jaoks läks tohutult naiivseks ja rumalaks asi. Ei suutnud enam vaadata. Raamatud lugesin ka kunagi läbi, raamatukogust võtsin. Eesti keeles. Need olid ka sellised naiivsed, aga lugu oli hästi jutustatud ja kuna ma loen tohutult kiiresti, siis väga palju aega oma elust selle peale ei raisanud ka. Ma võrdleks neid stiili poolest Sandra Browni lookestega ja olgu Athena mulle armuline, ma olen ka neid mõnikord lugenud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

1 ja 2 hooaeg väga meeldisid! 3nda hooaja esimene pool ka (kuni nad uuesti kokku said). Jah, hooaja teine pool ei ole lemmik, veidi ulmeline jah. 4nda hooaja ootused kõrged ja arvan, et ei pea pettuma.
Ootan ka Võõramaalase 3ndat hooaega etv2, kevadel peaks tulema lõpuks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Raamatud ka loetud. Ingliskeelsena ja väga meeldisid. Kohati kippusid veidi venima, aga väga põnev lugu iseenesest. Nüüd loen järjest eestikeelsena ka üle, kui jälle järgmine ilmub. Mu inglise keel ei ole perfektne ja eelkõige teen seda sellepärast, et paremini detailidest aru saada.

Ja muidugi tohutu taustatöö on autor teinud, mis puudutab teoste ajaloolist aspekti.

Ma alati imestan, kui keegi ütleb, et autor on tohutu taustatöö ära teinud. Milliseid uusi teadmisi te siis saite? Minu arust üsna tavaline keskkoolitasemel ajalootundmine. Ja kõvasti fantaasiat lisaks. Ärge iga asja seal ajaloolise tõepärasusena võtke.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma alati imestan, kui keegi ütleb, et autor on tohutu taustatöö ära teinud. Milliseid uusi teadmisi te siis saite? Minu arust üsna tavaline keskkoolitasemel ajalootundmine. Ja kõvasti fantaasiat lisaks. Ärge iga asja seal ajaloolise tõepärasusena võtke.

Mina jälle imestan, et oleks justkui häbiasi tunnistada, et midagi uut teada saadi. Näiteks jakobiitidest ja Cullodeni lahingust mulle küll keskkoolis ei räägitud. Ja mul oli väga hea ajaloo õpetaja. Lisaks kogu see osa, mis Ameerika ajalugu puudutab. Indiaanlased ja kõik see, mis seal hiljem tuleb. Orjandusest muidugi räägiti, aga eks ole sealgi üht-teist uut. Muidugi on seal palju fantaasiat ka. Selle vastu ei vaidle keegi. Lugu naiivseks nimetada tundub lihtsalt üleolev.
Aga eks see kipub nii olema pea kõikide teostega, mis väga populaarsed on. Mõned tunnevad ikka, et peavad mingitmoodi näitama, et nad on sellest kuidagi kõrgemal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kust see Outlander tuleb? Mina kavast ei leidnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Netflix

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kust see Outlander tuleb? Mina kavast ei leidnud.

ETV2 on näidanud 1. (2015 ja 2016a) ja 2. hooaega (sel kevadel).
Hooaeg 3 tuleb ETV2 järgmise aasta kevadel (märtsis, ma pakun).
Netflixist saab vaadata kõiki 3 hooaega + 4 hooaeg, mis nüüd jooksma hakkas (2 osa ära olnud). Eestikeelseid subtiitreid pole, saab panna inglise keele.

Siit vist saab ka vaadata läbi arvuti
https://www.starz.com/series/outlander/episodes

1 hooaja 1 osa oli hiljuti ka youtuubis näha, aga hetkel ei leia.

Infoks:
https://en.wikipedia.org/wiki/Outlander_(TV_series)
https://www.imdb.com/title/tt3006802/
https://outlander.fandom.com/wiki/Category:Characters_in_Outlander_(novel)
https://outcandour.com/2018/09/29/outlanders-top-100-moments-part-one/

Please wait...
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kes Outlanderi neljandat hooaega vaatavad?