Esileht Pereelu ja suhted Kes peaks otsustama

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 43 )

Teema: Kes peaks otsustama

Postitas:

On armukolmnurk. Mees abielus olnud 16 aastat, aasta tagasi tekkis mehel armuke. Mees lahutust ei taha, abikaasa ka loobuda ei taha, armuke samuti loobuda ei taha. Mees armastab mõlemat naist. Kas jääbki nii, kellel esimesena närvid selles kolmnurgas üles ütlevad, see otsustabki.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 10:59; 06.06 14:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igaüks otsustab enda eest ise ja antud juhul on kõik kolm otsustanud, et neile selline elu sobib. Milles küsimus üldse??

+37
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see oleks minu lugu (olen naine ja abielus), siis juhul kui ma sellest armumisest ja kõrvalsuhtest teaksin ning sooviksin nii jätkata, siis oleks minu otsus ju tehtud. Kui mu abikaasa armastaks mind (mitte ei haletseks) ja päriselt tahaks jääda, ma ootaks ja vaataks ise kas ja kuidas see teine lugu lõppeb – ma ei hakkaks kindlasti teda valiku ette sundima (mina või tema vms) – tema tegi ju oma valiku ära (soovib mõlemat, vähemalt praegu). Armukese rollis naine peab enda sisse vaatama ja ka ise ära otsustama, mida tema soovib. Kas rahuldub suhtekolmnurgaga või soovib siiski olla mehele ainuke?

Minu meelest valivadki kõik ja vastavalt sellele toimivadki. Teise inimesega manipuleerimine pole eetiline.

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Masendav, miks pidevalt mõne mehe küljes kaks naist ripub. Mees ei otsusta küll midagi, tema naudib sajaga.
Selles kolmikus on mehe elu lill, armukesel mitte nii lill, aga käib kah, nn naisabikaasa oma tundub koeraelu olevat. St enamikel koertel kindlasti parem elu.

+16
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees armastab mõlemat naist.

See ei ole võimalik ja sellel on tavaliselt mingi muu, pinna all peidus, põhjus.

Varajagamise keerukuse teema, mugavustsooni teema, armuke on vastiku iseloomuga (kellega rahulik kooselu oleks võimatu), AGA selle eest on väga hea spermaneelaja (mida oma naine mitte kunagi põhimõtteliselt ei tee) vms, you name it.

Proovi süveneda või siis kui sa ise selle kolmnurga liige ei ole, tee midagi tervisele kasulikku. Näiteks mine sörgi 5km.

+12
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.06 11:25; 06.06 11:48; 06.06 12:24; 06.06 13:13; 06.06 15:35; 07.06 08:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei ole võimalik ja sellel on tavaliselt mingi muu, pinna all peidus, põhjus.

Miks ei saa mees armastada korraga mitut naist? Mina olen naine ja olen kindel, et olen võimeline armastama samal ajal mitut meest. Ok- sellist olukorda pole ette tulnud….veel, aga armunud olen tugevalt küll mitmesse mehesse samaaegselt. Miks siis üks mees ei võiks samal ajal mitut naist armastada?

+16
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 11:34; 06.06 22:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

veel, aga armunud olen tugevalt küll mitmesse mehesse samaaegselt.

See, et sul on mingi mental disorder, ei tähenda, et enamustel meestest see esineb.

Või tahad sa sellest rääkida? Ohh, Ants, ma õhkan su järgi päeval ja ööl, sa lubasid helistada, ma olen nagu telefoni vang, WC-s on ta mul samuti kaasas! Igatsen juba sind näha! Sind puudutada, sinuga suudelda!

Ja Raivo, mul elu unelm, sinule mõtlemine teeb mu paremaks inimeseks, kui ma enne olin, mu elu lill oled sa! Ma tahaks tunda su käsi oma ümber, su liiget minu sees!
Ja su pilk, see on selline, mis sulatab mu nagu vaha ja jalad lähevad nõrgaks!

Kas nii`?

P.S. Kuskilt ma lugesin ka, et 16 abielus. See tähendab 17a tundmist ja sina tõid osavalt sisse sõna “armunud”???
Need, kes 16aastat abielus on olnud võivad armuda küll, aga mitte mitmesse korraga.

+2
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.06 11:25; 06.06 11:48; 06.06 12:24; 06.06 13:13; 06.06 15:35; 07.06 08:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igaühe oma valik. Mina näiteks ei oleks nõus oma meest teise naisega jagama. Ükski mees ei ole nii väärtuslik minu silmis ja selliste haledate sügelevate naisussidega ei tahaks üldse mingeid kokkupuuteid. Tõenäoliselt lahkuksin sellisest haiglasest mängust ja jääksin igaljuhul väärikamaks, kui need kaks.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei ole võimalik ja sellel on tavaliselt mingi muu, pinna all peidus, põhjus.

Miks ei saa mees armastada korraga mitut naist? Mina olen naine ja olen kindel, et olen võimeline armastama samal ajal mitut meest. Ok- sellist olukorda pole ette tulnud….veel, aga armunud olen tugevalt küll mitmesse mehesse samaaegselt. Miks siis üks mees ei võiks samal ajal mitut naist armastada?

Seleta see asi palun ära, kuidas saab mitmesse inimesse korraga armuda? Need ka kes plusse ladusid, äkki oskavad selgitada. Mina olen mees ja korraga mitme naisega armumist ja armastust ette ei kujuta. Samas olen ennegi kohanud selliseid naisi kes vähemalt väidavad, et on tunded kahe mehe vastu ning “võidab” see kelle vastu on suuremad tunded või siis muud paremad argumendid – turvalisus, lapsed vms.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.06 12:21; 06.06 12:40; 06.06 13:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need ka kes plusse ladusid,

Offtopic: Ma ei olnud temaga absoluutselt nõus, kas ma pean siis siin foorumis miinuse panema?
Ma selgitasin, miks ma nõus ei ole. Lihtsalt küsin.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.06 11:25; 06.06 11:48; 06.06 12:24; 06.06 13:13; 06.06 15:35; 07.06 08:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need, kes 16aastat abielus on olnud võivad armuda küll, aga mitte mitmesse korraga.

Sa kipud väga kategoorilises toonis igasuguseid “ei ole võimalik!” laduma. Tõmba vähe tagasi, see et sina pole näinud, ei tähenda, et poleks võimalik. Elus on kõik võimalik, välja arvatud pöördustest läbi suusatamine.
Olukorrast- paistab, et kõik osalised ongi oma otsuse teinud, olla nii edasi nagu on. Eks otsustabki see, kellele mingist hetkest selline elukorraldus enam ei sobi või üle viskab või “armastus” otsa saab (kes tahab, võtab jutumärgid maha) ja status quo lõhutakse.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.06 12:34; 06.06 12:44; 06.06 15:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need ka kes plusse ladusid,

Offtopic: Ma ei olnud temaga absoluutselt nõus, kas ma pean siis siin foorumis miinuse panema?

Ma selgitasin, miks ma nõus ei ole. Lihtsalt küsin.

Ei, loomulikult sa ei pea mitte midagi. Vaatasin, et see arvamus sai mitmeid plusse, ju siis on mitmeid naisi kelle arust on ok ja võimalik mitmesse korraga armuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.06 12:21; 06.06 12:40; 06.06 13:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

naisi kelle arust on ok ja võimalik mitmesse korraga armuda.

Kõigepealt tee vahet armumisel ja armastamisel, siis räägime edasi. Kui ka armuda mitmesse pole võimalik, siis armastada mitmeid saab, sellest plussid. Vaevalt jah, et 16a abielus olnud siiani armunud on, aga armastanud?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.06 12:34; 06.06 12:44; 06.06 15:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ka armuda mitmesse pole võimalik, siis armastada mitmeid saab, sellest plussid.

Ups, see nüüd kukkus küll kuhugi “naiste loogika” kapsaaeda.

Üks asi on ju foori tagant linnas 50neni kiirendamine ja teine asi on ringrajal 120ga stabiilselt kihutamine.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.06 11:25; 06.06 11:48; 06.06 12:24; 06.06 13:13; 06.06 15:35; 07.06 08:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

naisi kelle arust on ok ja võimalik mitmesse korraga armuda.

Kõigepealt tee vahet armumisel ja armastamisel, siis räägime edasi. Kui ka armuda mitmesse pole võimalik, siis armastada mitmeid saab, sellest plussid. Vaevalt jah, et 16a abielus olnud siiani armunud on, aga armastanud?

Kurat ei saa aru sellest. Tahaks täpsemat kirjeldust. Kas ühel armastad ühtesid omadusi, teisel teisi või mõlemal kõike korraga. Ja kuidas see siis käib kui mitmesse korraga armuda ei saa, aga armastada saab. Armastusele peaks eelnema armumine. Et armastad ühte inimest, siis millalgi armud teise ja hakkad teda kah armastama? Samal ajal muudkui armastad seda esimest edasi. Või mis on üldse armastus sellisel juhul. Üks pakub turvatunnet, teine kirge ja kutsud seda kõike armastuseks?
Mul endal pole see õnnestunud, ausalt öeldes pole tahtnudki, kui kedagi armastan või olen armunud, siis tema kõrvale kedagi rohkem ei mahu. Armastusega käib üldjuhul kaasas seks, ma ei kujuta seda ette samal perioodil kahe inimesega.
Kuigi olen selliseid naisi kohanud.
Üks ütles, et armastab mind, aga kooselu otsustas alustada teisega. Ja väitis, et selle teise vastu on ka tunded ning seepärast saab ka seksida temaga.
Ise arvan, et ju ta ikka ühele meist valetas. Misiganes põhjused tal selleks olid.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.06 12:21; 06.06 12:40; 06.06 13:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan, et:

1. Mees ei armasta kedagi, kui siis armukest (uuem)

2. Armuke ei taha meest (päriseks)

3. Naine ei viitsi tõmmelda

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsustama peaks see, keda häirib. Mees pole see ilmselgelt mitte – tal on lausa kaks lollikest konksu otsas, üks peseb kodus sokke ja hoiab voodi soojas, teine pakub põnevaid elamusi. Ja kuna mõlemad on veel teineteise olemasolust teadlikud, siis saab härra rõõmus olla, et vaikimine tähendab ju nõusolekut. Nii et mees on võrrandist maas. Vähemalt kuni kumbki naisosapool ei hakka survestama. Armukesel pole midagi kaotada, ainult võita, seega tema ka vaevalt et ostustama hakkab. Seega jääbki vaid õnnetu naine, kellel on antud suhtes ainult miinused. Kui on ka mingid plussid, mis miinused üles kaaluvad (näiteks on mees rikas ja pakub silma kinni pigistamise eest head elustandardit), siis ei peagi otsustama, vaid lootma, et armuke ikkagi meest ära ei napsa. Muul juhul jääb mulle suisa arusaamatuks, miks see otsustamine naisel nii kaua aega võtab.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei ole armastus. Mees ei armasta kumbagi, enda ego vaid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On armukolmnurk. Mees abielus olnud 16 aastat, aasta tagasi tekkis mehel armuke. Mees lahutust ei taha, abikaasa ka loobuda ei taha, armuke samuti loobuda ei taha. Mees armastab mõlemat naist. Kas jääbki nii, kellel esimesena närvid selles kolmnurgas üles ütlevad, see otsustabki.

Kõik on juba ju otsustanud, mida kõrvalseisjal siin üldse arutada. Või kui oled üks osalistest, siis ilmselgelt pole oma otsusega rahul, et teema tegid. Ehk siis otsusta ära.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud erinevate vastuste eest! Olen mõelnud, et mehel tegelikult ei ole ainult lust ja rõõm. Ega need kaks naist ei pruugi alati heas tujus olla, nõudmisi esitavad mõlemad võibolla ja kui tuju paha, siis saab ka mõlema naise pahameele osaliseks. Olete näinud naisi, kes ainult rahulikud oleksid. Sellises situatsioonis veel eriti. Kaua selline asi kesta ei saa. Pigem üks hetk võib see mees ära tüdineda ja hoopis kolmanda variandi kasuks otsustada.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 10:59; 06.06 14:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem üks hetk võib see mees ära tüdineda ja hoopis kolmanda variandi kasuks otsustada.

Vahet pole, peaasi, et sul endal kogu aeg teiste elusid elades põnev oleks.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.06 11:25; 06.06 11:48; 06.06 12:24; 06.06 13:13; 06.06 15:35; 07.06 08:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No siis saab ju järgmise kiibitsemise teema teha! win-win

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.06 12:34; 06.06 12:44; 06.06 15:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selgemast selgem, et selline mees ei armasta peale enda kumbagi naist. Oma naisega on koos maja, korteri, garaaži vms. pärast, ehk ka oma naise vastu haletsusest, lastele ei pea elatusrahasi ka maksma. Armukesega koos ollakse iha, kire, põnevuse pärast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.06 18:12; 06.06 18:21; 07.06 21:23; 07.06 22:18; 08.06 06:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see oleks minu lugu (olen naine ja abielus), siis juhul kui ma sellest armumisest ja kõrvalsuhtest teaksin ning sooviksin nii jätkata, siis oleks minu otsus ju tehtud. Kui mu abikaasa armastaks mind (mitte ei haletseks) ja päriselt tahaks jääda, ma ootaks ja vaataks ise kas ja kuidas see teine lugu lõppeb – ma ei hakkaks kindlasti teda valiku ette sundima (mina või tema vms) – tema tegi ju oma valiku ära (soovib mõlemat, vähemalt praegu). Armukese rollis naine peab enda sisse vaatama ja ka ise ära otsustama, mida tema soovib. Kas rahuldub suhtekolmnurgaga või soovib siiski olla mehele ainuke?

Minu meelest valivadki kõik ja vastavalt sellele toimivadki. Teise inimesega manipuleerimine pole eetiline.

“ma ootaks ja vaataks kuidas see teine lugu lõppeb” –
-selline ootamine ja vaatamine lõppeb pahatihti AD-krõbistamisega.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.06 18:12; 06.06 18:21; 07.06 21:23; 07.06 22:18; 08.06 06:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaua selline asi kesta ei saa.

Tean olukorda, kus selline asi on kestnud 12 aastat. Kõik on harjunud, ilmselt ka siis rahul, kui keegi otsustanud ei ole.

Ja olen peaaegu kindel, et sel mehel on veel armukesi selle 12 aasta jooksul olnud. Jajah, vahel ma itsitan, et see mees armastab kõiki oma naisi. Ja on ka truu igaühele. Kui on ühe naisega koos, on koos just selle naisega, sel hetkel truu sellele naisele. Ja mõnel teisel hetkel on teise naisega koos ja truu just sellele teisele naisele.

Ühesõnaga, kõrvaltvaataja ei saagi seda mõista. Las inimesed elavad oma elu nii nagu neile sobib. Kui kellegi ses su kolmurgas enam ei sobi, küll siis muutub. Kui sobib, võivad veel aastaid nii jätkata. Lõpuks matavad veel kampas koos meha ka, kõik ta armastatud naised ja armukesed üksmeelselt kirstu ümber nutmas.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tean mitut sellist naist, kellel on oma mees ja armuke. Ja käivad kord ühe, kord teise juures, kõik on olukorrast teadlikud ja lepivad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või tahad sa sellest rääkida? Ohh, Ants, ma õhkan su järgi päeval ja ööl, sa lubasid helistada, ma olen nagu telefoni vang, WC-s on ta mul samuti kaasas! Igatsen juba sind näha! Sind puudutada, sinuga suudelda!

Ja Raivo, mul elu unelm, sinule mõtlemine teeb mu paremaks inimeseks, kui ma enne olin, mu elu lill oled sa! Ma tahaks tunda su käsi oma ümber, su liiget minu sees!
Ja su pilk, see on selline, mis sulatab mu nagu vaha ja jalad lähevad nõrgaks!

no põhimõtteliselt umbes nii, jah 😀 ja ega ma täpsemalt ei oska seda seletada, sest ma olen kogu oma elu ainult mina ise olnud. pole õnnestunud kellegi teise nahas minutitki olla.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 11:34; 06.06 22:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On armukolmnurk. Mees abielus olnud 16 aastat, aasta tagasi tekkis mehel armuke. Mees lahutust ei taha, abikaasa ka loobuda ei taha, armuke samuti loobuda ei taha. Mees armastab mõlemat naist. Kas jääbki nii, kellel esimesena närvid selles kolmnurgas üles ütlevad, see otsustabki.

Süda võib siin mõnel enne üles ütelda (ehk siis surm tulla) kui närvid. See on ju tavaline olukord. Miks peaks millestki loobuma, milles probleem on üldse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.06 07:25; 08.06 00:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no põhimõtteliselt umbes nii, jah ???? ja ega ma täpsemalt ei oska seda seletada, sest ma olen kogu oma elu ainult mina ise olnud. pole õnnestunud kellegi teise nahas minutitki olla.

Vaesed Ants ja Raivo, ma ei oska muud öelda.

Muideks,, selle kohta on üks päris hea film tehtud, Metslased (2012), kus kaks meest, omavahel veel head sõbrad ka, elavadki ühe naisega sõbralikult koos.
Naine armastab mõlemat, aga pisut erinevalt ja nagu ta ise ütleb, et ühega on hea k.ppida (f..ck) ja teisega on hea armatseda (make love)

Aga vaata ise üle, mis sellest jamast lõpuks välja tuleb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.06 11:25; 06.06 11:48; 06.06 12:24; 06.06 13:13; 06.06 15:35; 07.06 08:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On armukolmnurk. Mees abielus olnud 16 aastat, aasta tagasi tekkis mehel armuke. Mees lahutust ei taha, abikaasa ka loobuda ei taha, armuke samuti loobuda ei taha. Mees armastab mõlemat naist. Kas jääbki nii, kellel esimesena närvid selles kolmnurgas üles ütlevad, see otsustabki.

Mees armastab mõlemat naist??? see ei ole armastus vaid loomariigile nii omane ja vastupandamatu sugutung.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 43 )


Esileht Pereelu ja suhted Kes peaks otsustama

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.