Esileht Väikelaps Kes saanud abi kroonilise põskkoopapõletiku korral Tatjana Vatterilt

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Kes saanud abi kroonilise põskkoopapõletiku korral Tatjana Vatterilt

Postitas:

Kes kust abi saanud? Riniit on pandud diagnoosiks…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riniit ei ole krooniline põskkoopapõletik. Lisaks, väikelapsel ei ole veel põskoopad välja arenenudki, kuidas need saavad siis põletikus olla?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iseenda puhul just avastasin, et aitab, kui ninasõõrmeid läbi uhada keedetud jahutatud soolase veega. Mul oli nüüd 3. raks põskkoopapõletikku kolme kuu jooksul ja no enam ei tahtnud ABsid. Asusin loputama ja inhalaatoriga soolavee auru juurde, ja täna 6. nohupäeval on juba lihtsalt nohu nuusata. Ei mingeid kinniseid ninasid või peavalu nagu eelmine kord, kui röntgen taas põletikku näitas. Soovitan teistelegi, sest ei maksa midagi ja looduslik ka. Poleks ise uskunud. Lapsele seda muidugi teha ei saaks, ja pole tal tõesti ka põsekoopaidki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu aitab see, et kui tunnen nohu algamas, siis KOHE manustan mingit turset alandavat ninaspreid (hetkel näiteks nasonex, mida kasutan ka kevadise õietolmuallergia puhul).
nasonexiga ei teki õiget nohugi, põletikust rääkimata.
enne seda läks mul iga nohu nii kiirelt põletikuks üle, et ükski loputus vmt asi ei jõudnud aidata. kõige hullemal aastal oli 3-4x AB kuuri.

T. Vatteri juures olen lapsega ühe teise asja pärast käinud, aga paraku abi ei saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Väikelaps Kes saanud abi kroonilise põskkoopapõletiku korral Tatjana Vatterilt

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.