Esileht Hobinurk Kes teeb tellimise peale kaltsuvaiba?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kes teeb tellimise peale kaltsuvaiba?

Postitas:
Kägu

sest täpselt seda mida ma tahan ma  ei leia 🙁

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kuduja

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Millist sa siis tahad?

Ma sain ühe valge ja teise musta Jyskist. Väga ilusad näevad välja. Pole liialt kirjumirjud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on muideks suvilatäis Jyski kaltsuvaipu – väga rahul!

Aga nüüd mul oleks vaja teatud kohta 50 cm laiust ja umbes 180-190 cm pikkust.

Hullult häppi kui oleks teksast SIIN NÄITEKS

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

FB-s otsi “Sulle ja su kodule” – imeilusad kaltsuvaibad, osad kohe olemas, teised tehakse soovi järgi. Kallim küll kui Jyskis, aga väga kena käsitöökaup.

Nõmme turul olen ostnud pensionäride käsitöö putkast (kui selline veeel on seal), kindlasti teeb keegi sealt ka tellimusena.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Maarja Küla. Kirjuta neile.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Siin näiteks on just mingi 50cm laiune ja jutu järgi väidetavalt teevad muudes mõõtmetes ka (ma muidugi ei tea, kas see leht ja tegijad päriselt ka olemas on või on see jälle mingi google väljamõeldud ja ettesöödetud otsinguleht, samas on aadress ja telefonid ka olemas, nii et ilmselt pole keeruline ka selgeks teha).

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Siin näiteks on just mingi 50cm laiune ja jutu järgi väidetavalt teevad muudes mõõtmetes ka (ma muidugi ei tea, kas see leht ja tegijad päriselt ka olemas on või on see jälle mingi google väljamõeldud ja ettesöödetud otsinguleht, samas on aadress ja telefonid ka olemas, nii et ilmselt pole keeruline ka selgeks teha).

Heahoog on päris leht ja sel lehel tehtud asjad on erivajadusega inimeste tehtud töökeskustes. Väga! soovitan nende kaudu asju tellida, koerte pesad jmt on super hea hinnaga.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://www.facebook.com/kaltsuvaibad1

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Heahoog on päris leht ja sel lehel tehtud asjad on erivajadusega inimeste tehtud töökeskustes. Väga! soovitan nende kaudu asju tellida, koerte pesad jmt on super hea hinnaga.

just – nende koerapesaga väga väga rahul, ja nuuskimismatt ka tore. Küllap on vaibad ka sama head.

+1
0
Please wait...

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Esileht Hobinurk Kes teeb tellimise peale kaltsuvaiba?