Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kes teinud 39 aastaselt IVFi ja mitmendal katsel õnnestus?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kes teinud 39 aastaselt IVFi ja mitmendal katsel õnnestus?

Postitas:

Tere! Kas keegi selles vanuses IVFi teekonna ette võtnud ja mitmendal katsel õnnestus?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.11 20:08; 01.12 23:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks see oleneb ilmselt päris kõvasti ikka sellest põhjusest, miks IVF vajalikuks on osutunud. Mitte lihtsalt vanusest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 40, katsetasime esimest korda, ebaõnnestus. Lootused olid suured, sest embrüod olid korralikud ja kuna eelmisest suhtest veel suht väike laps (loomulikul teel), arvasin, et keha võtab ilusti vastu. Karta on, et vanus rolli mängib, aga proovime edasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.12 10:11; 04.12 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tohib küsida, kus kliinikus käite? Ise endal vanust 39. Kaks ebaõnnestumist. Jube masendus peal. Haigekassa ka kompenseerib kuni 41 eluaastani. Edu! Loodetavasti ühel hetkel õnnestub meil kõigil! See oleks minu suurima unistuse täitumine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.11 20:08; 01.12 23:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tohib küsida, kus kliinikus käite? Ise endal vanust 39. Kaks ebaõnnestumist. Jube masendus peal. Haigekassa ka kompenseerib kuni 41 eluaastani. Edu! Loodetavasti ühel hetkel õnnestub meil kõigil! See oleks minu suurima unistuse täitumine.

Mina ITK-s. 2 kuu pärast teisele katsele. Kui 41. sünnipäevaks pole õnnestunud, siis vbl hakkame adopteerimisele mõtlema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.12 10:11; 04.12 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain 39 ja nyyd käsil ivf-i protseduur,kolm last juba olemas ka kõige väiksem on 1.7 a ja saadud ivf-i tulemusena 37 aastaselt.
Ma just põen ka kõige rohkem oma vanuse pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kes teinud 39 aastaselt IVFi ja mitmendal katsel õnnestus?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.