Esileht Pereelu ja suhted Kes teinud aborti ja mehega koos edasi elanud

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )

Teema: Kes teinud aborti ja mehega koos edasi elanud

Postitas:

Mõtlen, et kuidas on (emotsionaalselt) võimalik jääda kokku mehega, kellega koos otsustasite oma sündimata lapse kõrvaldada. Pean silmas normaalselt arenevat rasedust, mitte loote või ema tervisest lähtuvat raseduse katkestamist.

Vanasti oli abort pereplaneerimise vahend ja mõni naine aborditas kümneid kordi läbi elu. Kas süütunne ja kahetsus hinge ei näri? Ja kas mehe suhtes viha ja vastumeelsust ei teki?

 

+10
-40
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kui otsus on tehtud koos siis miks peaks? Ilmselt on sellel otsusel ka põhjus. Keegi ei tee aborti lõbu pärast. Isegi need paarid, kes seksivad 10x vastutustundetult ja teevad abordi siis ma pooldan pigem aborti, kui selliste geenide paljunemist.

Viha tekitaks abordi sundimine mehe poolt või abordi tegemise varjamine naise poolt.

 

+28
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah on võimalik jääda emaotsionaalselt kokku koos sündimata lapsega, AGA selleks hetkes oli mul selle sama mehega juba kaks järjestikkust last olemas. jah  see otsus ja tegu olid rasked ja kergemaks tegi selle, alles 10 aastat hiljem sündinud  meie pesekonda veel üks tegelane.

+11
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kas mehe suhtes viha ja vastumeelsust ei teki?

Kas mees vägistas su, et sul viha või üldse selline mõte tekkis?

Sellisel juhul on see arusaadav; muul juhul mitte. Ja ka siis ei aita viha mitte midagi, pigem on isegi politseist rohkem abi kui vihast.

+13
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtlen, et kuidas on (emotsionaalselt) võimalik jääda kokku mehega, kellega koos otsustasite oma sündimata lapse kõrvaldada. Pean silmas normaalselt arenevat rasedust, mitte loote või ema tervisest lähtuvat raseduse katkestamist.

Vanasti oli abort pereplaneerimise vahend ja mõni naine aborditas kümneid kordi läbi elu. Kas süütunne ja kahetsus hinge ei näri? Ja kas mehe suhtes viha ja vastumeelsust ei teki?

Otsuse teeb ikkagi naine, mitte mees. Mida vihata meest, kui otsuse teeb naine. Kui juba jutt on mehe vihkamises, siis on lahutamiseks ikka juba kogunenud hulga muid asju ka, mitte ainult see otsus, mille naine teostab. Ära iial tee otsuseid, mida sa hiljem hakkad kahetsema. Kui teed, oled kindel, et see on parim kõigile. Kui aga oled mõjutatav,  siis ei ole asi mehes ja abordis, vaid selles, et oled mõjutatav ja sellega peaks tegelema, mitte teiste vihkamisega.

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No see on vaatenurk, mille peale annab ikka tulla…  Miks peaks vihkama kedagi teist enda otsuste pärast?

+10
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kas mehe suhtes viha ja vastumeelsust ei teki?

Miks peaks? Naine ju ise otsustab, kas teeb või ei tee abordi. Mehega pole sel palju pistmist.

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehe suhtes pole mul absoluutselt mingit negatiivset tunnet- rasedaks jäin praktiliselt esimesest korrast, olime noored (kasutasin vahendit, kunagi oli apteekides selline oovul nagu Pharmatex, ei soovita, nagu näha, ei aidanud 🙂 ) ja alles koos. Teada sain nii, et läksin nõustamiskeskusse pillide retsepti saama, naistearst ütles, et teeme igaks juhuks testi kaa… Mees ütles, et see on minu otsus, tema aktsepteerib ja armastab, midaiganes ma teen. Kuna olin just kooli sisse saanud, otsustasime aborti teha. Kohutav psühholoogiline üleelamine, ma praktiliselt ei mäleta järgnevat aastat, kuidas tegin eksameid jms, must auk. aga sama mehega jäime kokku, abiellusime ja lapsed saime ca 5-8a hiljem ning oleme siiani koos (esimesest abordist on üle 20a). Kunagi pole mul tulnud pähe süüdistada meest selles, mis juhtus. Teises elus ja teises olukorras võib muidugi olla, et abort tehakse mehe nõudmisel ja pole kunagi kuulnud, et peale seda suhe veel kaua kestaks.

+20
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah on võimalik jääda emaotsionaalselt kokku koos sündimata lapsega, AGA selleks hetkes oli mul selle sama mehega juba kaks järjestikkust last olemas. jah see otsus ja tegu olid rasked ja kergemaks tegi selle, alles 10 aastat hiljem sündinud meie pesekonda veel üks tegelane.

Kuidas kahe lapse ema ei tea, kuidas rasedusest hoiduda? Tänapäeval!? Sõna “järjestikkust” viitab sellele, et ilmselt oli teine laps ka “uups, kogemata!” laps. Ja eriti ei imestaks ka kui esimene tuli nii.

Eriti mage lugu veel see, et olete mehega kindlas suhtes ning iseenesest oli kolmas laps täiesti aktsepteeritav. Kas tasub teha abort vaid sellepärast, et laps sättis siia ilma tulema teie jaoks ebamugaval ajal? Milles see kolmas tegelane ehk sündimata laps küll süüdi oli, et tema elu otsustati lõpetada?

+7
-30
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Minu arust on abort alati mehe “otsus”, sest ma ei kujuta ette, milline naine teeks aborti, kui mees talle igakülgset abi ja toetust annaks? Kui mees pakuks, et jääb ise lapsepuhkusele ja on võrdne lapsevanem, siis kas tõesti oleks mõni naine valmis ikkagi aborti tegema?

Te võite ju oma mehi kaitstes mind miinustada, aga sellest probleemist on kirjutanud ka tuntud naistearst Ivo Saarma: https://epl.delfi.ee/artikkel/91310235/ivo-saarma-enamikul-juhtudel-sunnib-just-eesti-mees-naist-aborti-tegema

+16
-20
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Minu arust on abort alati mehe “otsus”, sest ma ei kujuta ette, milline naine teeks aborti, kui mees talle igakülgset abi ja toetust annaks? Kui mees pakuks, et jääb ise lapsepuhkusele ja on võrdne lapsevanem, siis kas tõesti oleks mõni naine valmis ikkagi aborti tegema?

Jah, sest see naine ise ei taha last sellel ajahetkel saada. Üldistamine on paha, sest kõik inimesed ei ole ühesugused. Mina nt ei taha üldse lapsi, endine partner tahtis – jah, läksime lahku, sest pole minul õigust teise õnne rikkuda. Ent kui me oleks kokku jäänud ja ma oleks mingil põhjusel isegi rasestumisvastaseid vahendeid kasutades rasedaks jäänud, siis oleksin ka abordi teinud.

+21
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on koos ühisele otsusele jõutud, et lapse sündimiseks ei ole õige aeg (mis iganes need põhjused on, kas on peres juba lapsed, ja rohkem pole plaanis, aga kaitsevahend vedas alt, või ei ole majanduslikult võimalik last kasvatada jne), siis ma arvan, et ei teki viha paari vahel. Vaevalt, et see kummalegi kerge on, kui selline otsus tuli vastu võtta.

Hoopis teine asi on, kui üks tahab last, teine mitte, ja see lõplik otsus on kuidagi survestatud.

Kui ma kasvõi enda pere järgi üritan seda teemat lahti mõelda, et mis mina teeks sellises olukorras, siis arvan, et mul ei jääks viha mehe vastu. Meil on peres kaks last, vanus selline, et enam ei jaksaks beebi ja väikelapsega tegeleda. Aga samas viljakas iga veel kestab, kui tõesti peaks mingi õnnetu juhuse tõttu rasestumisvastane vahend alt vedama, siis ma lihtsalt ei jaksaks veel ühe lapse vanemaks saada. Ei oleks kerge otsus ja kindlasti jääks piinama elu lõpuni, aga samas ei saaks ma hakkama veel ühe lapsega. Ma armastan väga oma lapsi, ei tulnud nemadki lihtsalt, aga ma ka tunnen, mida emaks olemine on minult võtnud, kui väsinud ja trööbatud ma olen, kui kurnav mulle lapsevanemaks olemine on. Muretsemine laste pärast, hirm, et mu enda või mehega midagi juhtub, aga lapsed veel suureks kasvatamata. Lihtsalt olen selline põdeja inimtüüp, nii et ei julgeks 40+ vanuses enam last saada.

Huvitav, mida teemaalgataja sellises olukorras inimesele lahenduseks siis pakuks? Kui nt rasestumisvastane vahend veab alt ja inimesed kindlalt teavad, et nad ei taha lapsi või ei taha rohkem laps? Kui paar otsustab abordi kasuks, siis oma emotsioonide suunamine partnerile vihana või vihkamisena ei ole ju lahendus. Kui koos otsustati, siis tuleb koos ka sellest raskest perioodist välja tulla ja ka edaspidi abordiga seotud teemades üksteist toetada, kui see kuidagi esile kerkib mõtetes ja tunnetes.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis vihkama? Lapse saamine peaks ju olema kahe poole ühine soov, otsus ja teostus. Päris nii need asjad ei käi, et jäin rasedaks (vedas vahend alt või ei suvatse üldse kasutadagi) ja sünnitan.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu suhtes oli olukord, kus pidime koos abordi kasuks otsustama. Ilmselt suurem otsus tuli minu kui naispoole poolt. Me olime sel ajal 3aastase lapse vanemad ja mul just läbitud kadalipp seoses halbade PAP testi vastustega, emakakaela konisatsioon, tsüklihäired jms. Samas ma olen alati suhtumisega, et elan üle ja ei muretse kunagi üleliia palju. Kasutasin Evra plaastreid, aga kogu tsükkel oli segamini- päevad olid väga suvalisel ajal ja kogu see naistevärk oli kuidagi nihkes. Mingi aeg hakkasin tundma iiveldust ja ma juba sisimas teadsin, et midagi on viltu. Rääkisin enda elukaaslasele kohe, et ma tunnen, et see pole okei. Tegin testi ja see siis kinnitas mu kahtluseid. Aeg oli nii vale- ma just oli läinud tööle, me just kolisime väiksele pinnale, et hakata raha koguma maja ehituseks. Ma just olin haigusest taastunud. ja põmmmm! Just oli ka jõuluaeg ja arstile saamisega oli raskusi. Lõpuks keegi tühistas aja ja sain kiirelt jutule. Sain paari päeva pärast juba abordile aja ja see oli ainuõige otsus. Me kumbki pole väga heietajad ja ei analüüsinud seda asja suurelt. Abort oli kirurgiline, kiire taastumine, ei lasknudki ühelgi emotsioonil endale ligi tulla. Ma olen küllaltki ratsionaalne ja too hetk oli see parim otsus. Kumbki mehega pole sellest peale seda rääkinud ja ei tunne, et peaks ka. Suhe on siiani väga hea ja oleme endiselt ühe lapsega ja elu on meil korras. Ma ausalt ei usuks, et seda lauset kirjutada saaksin, kui oleksime selle lapse saanud. Oleneb inimestest ja olukorrast, kelle peale siin olukorras peaks viha pidama? Ma just tänan õnne, et on olemas võimalus ka sellises olukorras leida lahendus, nagu meil oli. Hetkel sellest möödas 3,5 aastat ja suhe on endiselt hea. Siiamaani pole ka pesamuna soovi endiselt tekkinud ja suure tõenäosusega me kumbki ei tahagi 🙂
Muidugi teine asi on teha abort kaaslase survel ja vastumeelselt ja seda edaspidi kahetseda. See muidugi on suhte lõpp, aga minu lugu on täiesti teistsugune.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu sõbranna jäi kogemata rasedaks, kui väga noor oli (18-19. a) ja veel õppis. Tegi kokkuleppel mehega abordi, abort oli pigem sõbranna otsus. Mees andis talle teada, et toetab noore naise otsust, kumba pidi ta ka ei otsustaks.

20 aastat hiljem on nad jätkuvalt koos, sõbranna lõpetas koolid, vahepeal abiellusid ja nüüdseks on peres neli last.

 

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust on abort alati mehe “otsus”, sest ma ei kujuta ette, milline naine teeks aborti, kui mees talle igakülgset abi ja toetust annaks? Kui mees pakuks, et jääb ise lapsepuhkusele ja on võrdne lapsevanem, siis kas tõesti oleks mõni naine valmis ikkagi aborti tegema?

Ma olen üle 40. 3 last, kellest noorim on lasteaiaealine ja pole kõige lihtsama iseloomuga. Igal õhtul tunnen end nagu tühjakspigistatud sidrun. Mul tõesti poleks veel ühele lapsele enam midagi pakkuda. Mees tunneb sama. Ehk siis kui hetkel peaks midagi juhtuma, siis oleks veel ühest lapsest loobumine ühine otsus.

Ei ole alati nii, et toetava mehe korral on naine valmis saama lugematu hulga lapsi. Mõelda tuleb mõlema vanema vaimsele tervisele ja olemasolevatele lastele.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teinud, see oli minu otsus. Mehega oleme siiamaani koos (nüüd juba üle 30 aasta).  Peale aborti saime veel kaks last,  aga arvan siiani,  et tol hetkel oli see õige.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, mida teemaalgataja sellises olukorras inimesele lahenduseks siis pakuks? Kui nt rasestumisvastane vahend veab alt ja inimesed kindlalt teavad, et nad ei taha lapsi või ei taha rohkem laps? Kui paar otsustab abordi kasuks, siis oma emotsioonide suunamine partnerile vihana või vihkamisena ei ole ju lahendus. Kui koos otsustati, siis tuleb koos ka sellest raskest perioodist välja tulla ja ka edaspidi abordiga seotud teemades üksteist toetada, kui see kuidagi esile kerkib mõtetes ja tunnetes.

Minul on samad tunded, mis sinugi. Vanuski enam-vähem sama. Kuna tahtsime välistada igasugused upsid, tegi mees vasektoomia. Kui ta poleks tahtnud, oleks mina opi ära teinud.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olime mehega 4 aastat koos jäin kondoomi kasutades rasedaks.. Mina soovisin last alles jätta, aga mees mitte.. Pärast aborti läksimegi lahku..

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust on abort alati mehe “otsus”, sest ma ei kujuta ette, milline naine teeks aborti, kui mees talle igakülgset abi ja toetust annaks? Kui mees pakuks, et jääb ise lapsepuhkusele ja on võrdne lapsevanem, siis kas tõesti oleks mõni naine valmis ikkagi aborti tegema?

Ma olen üle 40. 3 last, kellest noorim on lasteaiaealine ja pole kõige lihtsama iseloomuga. Igal õhtul tunnen end nagu tühjakspigistatud sidrun. Mul tõesti poleks veel ühele lapsele enam midagi pakkuda. Mees tunneb sama. Ehk siis kui hetkel peaks midagi juhtuma, siis oleks veel ühest lapsest loobumine ühine otsus.

Ei ole alati nii, et toetava mehe korral on naine valmis saama lugematu hulga lapsi. Mõelda tuleb mõlema vanema vaimsele tervisele ja olemasolevatele lastele.

Vasektoomia on lahenduseks.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui on koos ühisele otsusele jõutud, et lapse sündimiseks ei ole õige aeg (mis iganes need põhjused on, kas on peres juba lapsed, ja rohkem pole plaanis, aga kaitsevahend vedas alt, või ei ole majanduslikult võimalik last kasvatada jne), siis ma arvan, et ei teki viha paari vahel. Vaevalt, et see kummalegi kerge on, kui selline otsus tuli vastu võtta.

Hoopis teine asi on, kui üks tahab last, teine mitte, ja see lõplik otsus on kuidagi survestatud.

Kui ma kasvõi enda pere järgi üritan seda teemat lahti mõelda, et mis mina teeks sellises olukorras, siis arvan, et mul ei jääks viha mehe vastu. Meil on peres kaks last, vanus selline, et enam ei jaksaks beebi ja väikelapsega tegeleda. Aga samas viljakas iga veel kestab, kui tõesti peaks mingi õnnetu juhuse tõttu rasestumisvastane vahend alt vedama, siis ma lihtsalt ei jaksaks veel ühe lapse vanemaks saada. Ei oleks kerge otsus ja kindlasti jääks piinama elu lõpuni, aga samas ei saaks ma hakkama veel ühe lapsega. Ma armastan väga oma lapsi, ei tulnud nemadki lihtsalt, aga ma ka tunnen, mida emaks olemine on minult võtnud, kui väsinud ja trööbatud ma olen, kui kurnav mulle lapsevanemaks olemine on. Muretsemine laste pärast, hirm, et mu enda või mehega midagi juhtub, aga lapsed veel suureks kasvatamata. Lihtsalt olen selline põdeja inimtüüp, nii et ei julgeks 40+ vanuses enam last saada.

Huvitav, mida teemaalgataja sellises olukorras inimesele lahenduseks siis pakuks? Kui nt rasestumisvastane vahend veab alt ja inimesed kindlalt teavad, et nad ei taha lapsi või ei taha rohkem laps? Kui paar otsustab abordi kasuks, siis oma emotsioonide suunamine partnerile vihana või vihkamisena ei ole ju lahendus. Kui koos otsustati, siis tuleb koos ka sellest raskest perioodist välja tulla ja ka edaspidi abordiga seotud teemades üksteist toetada, kui see kuidagi esile kerkib mõtetes ja tunnetes.

Vasektoomia l.oomulikult.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik need, kes vaatamata vahendile on rasedaks jäänud, ajavad lihtsalt udujuttu. Hormonaalsete rasestumisvastaste vahendite tõhusus on 99%. Tegelikkus on see, et vahendeid ei kasutatagi või ei kasutata neid järjepidevalt. Samuti ei oska mõned vahendeid õigesti kasutada. Ka kondoomi on väga lihtne valesti kasutada.

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust on abort alati mehe “otsus”, sest ma ei kujuta ette, milline naine teeks aborti, kui mees talle igakülgset abi ja toetust annaks? Kui mees pakuks, et jääb ise lapsepuhkusele ja on võrdne lapsevanem, siis kas tõesti oleks mõni naine valmis ikkagi aborti tegema?

Te võite ju oma mehi kaitstes mind miinustada, aga sellest probleemist on kirjutanud ka tuntud naistearst Ivo Saarma: https://epl.delfi.ee/artikkel/91310235/ivo-saarma-enamikul-juhtudel-sunnib-just-eesti-mees-naist-aborti-tegema

Rumal jutt. On palju naisi, kes lapsi ei soovi, mina sealhulgas. Paraku on mulle elus sattunud kolm meest, kes väga lapsi soovisid. Kõigil juhtudel selgus see alles kooselu ajal, kuigi ma alati teavitasin oma partnereid kohe suhte alguses, et ma lapsi mingil juhul ei taha. Lootsid mind vist ümber veenda. Ühes suhtes tegin ka aborti. Lõpetasin loomulikult need suhted, sest miks hoida kinni isaks saada ihkavaid mehi. Kõik nad olid hea isamaterjal, nii isikuomaduste kui majandusliku võimekuse poolest. Abi ja toetust ma ei vaja- saan ise edukalt hakkama.
Praegune elukaaslane on õnneks samasugune nagu mina ja ei räägi mingit titesaamise juttu.
Kõigi naiste elu eesmärk ei ole emaks saada. Ja paljud neist, kes saavad, on ise toimetulevad.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vasektoomiakäod jälle kohal.
Kuidas see naist raseduse eest kaitseb? St. selle ühe partneriga kaitseb aga edasi? Vaadake või kergesti rasestuva staarblogija lugu, kes isegi spiraaliga lapseootele jäi. Mees tegi vasektoomia, mindi lahku ja naine uue partneriga jälle rasedusohus. Kas poleks lihtsam ikka ise endale kindlustunne luua?

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vasektoomiakäod jälle kohal.

Kuidas see naist raseduse eest kaitseb? St. selle ühe partneriga kaitseb aga edasi? Vaadake või kergesti rasestuva staarblogija lugu, kes isegi spiraaliga lapseootele jäi. Mees tegi vasektoomia, mindi lahku ja naine uue partneriga jälle rasedusohus. Kas poleks lihtsam ikka ise endale kindlustunne luua?

Kui elustiil on selline, et partnereid vahetatakse koguaeg, siis muidugi ei sobi naise jaoks see, kui mees teeb vasektoomia. Usud või mitte, aga mõned paarid on otsustanud olla püsivas suhtes. Jah, kõik inimesed ei lahuta ja ei vaheta partnereid nagu sokke.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vasektoomiakäod jälle kohal.

Kuidas see naist raseduse eest kaitseb? St. selle ühe partneriga kaitseb aga edasi? Vaadake või kergesti rasestuva staarblogija lugu, kes isegi spiraaliga lapseootele jäi. Mees tegi vasektoomia, mindi lahku ja naine uue partneriga jälle rasedusohus. Kas poleks lihtsam ikka ise endale kindlustunne luua?

Me siin kujutame ette, et jutt käib perekonnast.

Kui lahku minnakse, siis kas mees pole uue partneriga jälle lpasesaamisohus? Meestel kusjuures kestab see oht veel palju kauem…

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vasektoomiakäod jälle kohal.

Kuidas see naist raseduse eest kaitseb? St. selle ühe partneriga kaitseb aga edasi? Vaadake või kergesti rasestuva staarblogija lugu, kes isegi spiraaliga lapseootele jäi. Mees tegi vasektoomia, mindi lahku ja naine uue partneriga jälle rasedusohus. Kas poleks lihtsam ikka ise endale kindlustunne luua?

<!– [if gte mso 9]><xml>
<w:WordDocument>
<w:View>Normal</w:View>
<w:Zoom>0</w:Zoom>
<w:TrackMoves/>
<w:TrackFormatting/>
<w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone>
<w:PunctuationKerning/>
<w:ValidateAgainstSchemas/>
<w:SaveIfXMLInvalid>false</w:SaveIfXMLInvalid>
<w:IgnoreMixedContent>false</w:IgnoreMixedContent>
<w:AlwaysShowPlaceholderText>false</w:AlwaysShowPlaceholderText>
<w:DoNotPromoteQF/>
<w:LidThemeOther>ET</w:LidThemeOther>
<w:LidThemeAsian>X-NONE</w:LidThemeAsian>
<w:LidThemeComplexScript>X-NONE</w:LidThemeComplexScript>
<w:Compatibility>
<w:BreakWrappedTables/>
<w:SnapToGridInCell/>
<w:WrapTextWithPunct/>
<w:UseAsianBreakRules/>
<w:DontGrowAutofit/>
<w:SplitPgBreakAndParaMark/>
<w:EnableOpenTypeKerning/>
<w:DontFlipMirrorIndents/>
<w:OverrideTableStyleHps/>
</w:Compatibility>
<w:BrowserLevel>MicrosoftInternetExplorer4</w:BrowserLevel>
<m:mathPr>
<m:mathFont m:val=”Cambria Math”/>
<m:brkBin m:val=”before”/>
<m:brkBinSub m:val=”--“/>
<m:smallFrac m:val=”off”/>
<m:dispDef/>
<m:lMargin m:val=”0″/>
<m:rMargin m:val=”0″/>
<m:defJc m:val=”centerGroup”/>
<m:wrapIndent m:val=”1440″/>
<m:intLim m:val=”subSup”/>
<m:naryLim m:val=”undOvr”/>
</m:mathPr></w:WordDocument>
</xml><![endif]–><!– [if gte mso 9]><xml>
<w:LatentStyles DefLockedState=”false” DefUnhideWhenUsed=”false”
DefSemiHidden=”false” DefQFormat=”false” DefPriority=”99″
LatentStyleCount=”376″>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”0″ QFormat=”true” Name=”Normal”/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”9″ QFormat=”true” Name=”heading 1″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”9″ SemiHidden=”true”
UnhideWhenUsed=”true” QFormat=”true” Name=”heading 2″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”9″ SemiHidden=”true”
UnhideWhenUsed=”true” QFormat=”true” Name=”heading 3″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”9″ SemiHidden=”true”
UnhideWhenUsed=”true” QFormat=”true” Name=”heading 4″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”9″ SemiHidden=”true”
UnhideWhenUsed=”true” QFormat=”true” Name=”heading 5″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”9″ SemiHidden=”true”
UnhideWhenUsed=”true” QFormat=”true” Name=”heading 6″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”9″ SemiHidden=”true”
UnhideWhenUsed=”true” QFormat=”true” Name=”heading 7″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”9″ SemiHidden=”true”
UnhideWhenUsed=”true” QFormat=”true” Name=”heading 8″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”9″ SemiHidden=”true”
UnhideWhenUsed=”true” QFormat=”true” Name=”heading 9″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”index 1″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”index 2″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”index 3″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”index 4″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”index 5″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”index 6″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”index 7″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”index 8″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”index 9″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”39″ SemiHidden=”true”
UnhideWhenUsed=”true” Name=”toc 1″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”39″ SemiHidden=”true”
UnhideWhenUsed=”true” Name=”toc 2″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”39″ SemiHidden=”true”
UnhideWhenUsed=”true” Name=”toc 3″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”39″ SemiHidden=”true”
UnhideWhenUsed=”true” Name=”toc 4″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”39″ SemiHidden=”true”
UnhideWhenUsed=”true” Name=”toc 5″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”39″ SemiHidden=”true”
UnhideWhenUsed=”true” Name=”toc 6″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”39″ SemiHidden=”true”
UnhideWhenUsed=”true” Name=”toc 7″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”39″ SemiHidden=”true”
UnhideWhenUsed=”true” Name=”toc 8″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”39″ SemiHidden=”true”
UnhideWhenUsed=”true” Name=”toc 9″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Normal Indent”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”footnote text”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”annotation text”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”header”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”footer”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”index heading”/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”35″ SemiHidden=”true”
UnhideWhenUsed=”true” QFormat=”true” Name=”caption”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”table of figures”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”envelope address”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”envelope return”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”footnote reference”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”annotation reference”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”line number”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”page number”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”endnote reference”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”endnote text”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”table of authorities”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”macro”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”toa heading”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”List”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”List Bullet”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”List Number”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”List 2″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”List 3″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”List 4″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”List 5″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”List Bullet 2″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”List Bullet 3″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”List Bullet 4″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”List Bullet 5″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”List Number 2″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”List Number 3″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”List Number 4″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”List Number 5″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”10″ QFormat=”true” Name=”Title”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Closing”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Signature”/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”1″ SemiHidden=”true”
UnhideWhenUsed=”true” Name=”Default Paragraph Font”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Body Text”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Body Text Indent”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”List Continue”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”List Continue 2″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”List Continue 3″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”List Continue 4″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”List Continue 5″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Message Header”/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”11″ QFormat=”true” Name=”Subtitle”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Salutation”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Date”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Body Text First Indent”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Body Text First Indent 2″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Note Heading”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Body Text 2″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Body Text 3″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Body Text Indent 2″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Body Text Indent 3″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Block Text”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Hyperlink”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”FollowedHyperlink”/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”22″ QFormat=”true” Name=”Strong”/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”20″ QFormat=”true” Name=”Emphasis”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Document Map”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Plain Text”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”E-mail Signature”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”HTML Top of Form”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”HTML Bottom of Form”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Normal (Web)”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”HTML Acronym”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”HTML Address”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”HTML Cite”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”HTML Code”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”HTML Definition”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”HTML Keyboard”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”HTML Preformatted”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”HTML Sample”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”HTML Typewriter”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”HTML Variable”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Normal Table”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”annotation subject”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”No List”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Outline List 1″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Outline List 2″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Outline List 3″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Table Simple 1″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Table Simple 2″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Table Simple 3″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Table Classic 1″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Table Classic 2″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Table Classic 3″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Table Classic 4″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Table Colorful 1″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Table Colorful 2″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Table Colorful 3″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Table Columns 1″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Table Columns 2″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Table Columns 3″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Table Columns 4″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Table Columns 5″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Table Grid 1″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Table Grid 2″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Table Grid 3″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Table Grid 4″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Table Grid 5″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Table Grid 6″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Table Grid 7″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Table Grid 8″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Table List 1″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Table List 2″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Table List 3″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Table List 4″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Table List 5″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Table List 6″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Table List 7″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Table List 8″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Table 3D effects 1″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Table 3D effects 2″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Table 3D effects 3″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Table Contemporary”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Table Elegant”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Table Professional”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Table Subtle 1″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Table Subtle 2″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Table Web 1″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Table Web 2″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Table Web 3″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Balloon Text”/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”39″ Name=”Table Grid”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Table Theme”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” Name=”Placeholder Text”/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”1″ QFormat=”true” Name=”No Spacing”/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”60″ Name=”Light Shading”/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”61″ Name=”Light List”/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”62″ Name=”Light Grid”/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”63″ Name=”Medium Shading 1″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”64″ Name=”Medium Shading 2″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”65″ Name=”Medium List 1″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”66″ Name=”Medium List 2″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”67″ Name=”Medium Grid 1″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”68″ Name=”Medium Grid 2″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”69″ Name=”Medium Grid 3″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”70″ Name=”Dark List”/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”71″ Name=”Colorful Shading”/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”72″ Name=”Colorful List”/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”73″ Name=”Colorful Grid”/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”60″ Name=”Light Shading Accent 1″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”61″ Name=”Light List Accent 1″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”62″ Name=”Light Grid Accent 1″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”63″ Name=”Medium Shading 1 Accent 1″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”64″ Name=”Medium Shading 2 Accent 1″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”65″ Name=”Medium List 1 Accent 1″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” Name=”Revision”/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”34″ QFormat=”true”
Name=”List Paragraph”/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”29″ QFormat=”true” Name=”Quote”/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”30″ QFormat=”true”
Name=”Intense Quote”/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”66″ Name=”Medium List 2 Accent 1″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”67″ Name=”Medium Grid 1 Accent 1″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”68″ Name=”Medium Grid 2 Accent 1″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”69″ Name=”Medium Grid 3 Accent 1″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”70″ Name=”Dark List Accent 1″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”71″ Name=”Colorful Shading Accent 1″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”72″ Name=”Colorful List Accent 1″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”73″ Name=”Colorful Grid Accent 1″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”60″ Name=”Light Shading Accent 2″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”61″ Name=”Light List Accent 2″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”62″ Name=”Light Grid Accent 2″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”63″ Name=”Medium Shading 1 Accent 2″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”64″ Name=”Medium Shading 2 Accent 2″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”65″ Name=”Medium List 1 Accent 2″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”66″ Name=”Medium List 2 Accent 2″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”67″ Name=”Medium Grid 1 Accent 2″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”68″ Name=”Medium Grid 2 Accent 2″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”69″ Name=”Medium Grid 3 Accent 2″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”70″ Name=”Dark List Accent 2″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”71″ Name=”Colorful Shading Accent 2″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”72″ Name=”Colorful List Accent 2″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”73″ Name=”Colorful Grid Accent 2″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”60″ Name=”Light Shading Accent 3″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”61″ Name=”Light List Accent 3″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”62″ Name=”Light Grid Accent 3″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”63″ Name=”Medium Shading 1 Accent 3″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”64″ Name=”Medium Shading 2 Accent 3″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”65″ Name=”Medium List 1 Accent 3″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”66″ Name=”Medium List 2 Accent 3″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”67″ Name=”Medium Grid 1 Accent 3″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”68″ Name=”Medium Grid 2 Accent 3″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”69″ Name=”Medium Grid 3 Accent 3″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”70″ Name=”Dark List Accent 3″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”71″ Name=”Colorful Shading Accent 3″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”72″ Name=”Colorful List Accent 3″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”73″ Name=”Colorful Grid Accent 3″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”60″ Name=”Light Shading Accent 4″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”61″ Name=”Light List Accent 4″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”62″ Name=”Light Grid Accent 4″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”63″ Name=”Medium Shading 1 Accent 4″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”64″ Name=”Medium Shading 2 Accent 4″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”65″ Name=”Medium List 1 Accent 4″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”66″ Name=”Medium List 2 Accent 4″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”67″ Name=”Medium Grid 1 Accent 4″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”68″ Name=”Medium Grid 2 Accent 4″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”69″ Name=”Medium Grid 3 Accent 4″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”70″ Name=”Dark List Accent 4″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”71″ Name=”Colorful Shading Accent 4″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”72″ Name=”Colorful List Accent 4″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”73″ Name=”Colorful Grid Accent 4″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”60″ Name=”Light Shading Accent 5″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”61″ Name=”Light List Accent 5″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”62″ Name=”Light Grid Accent 5″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”63″ Name=”Medium Shading 1 Accent 5″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”64″ Name=”Medium Shading 2 Accent 5″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”65″ Name=”Medium List 1 Accent 5″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”66″ Name=”Medium List 2 Accent 5″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”67″ Name=”Medium Grid 1 Accent 5″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”68″ Name=”Medium Grid 2 Accent 5″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”69″ Name=”Medium Grid 3 Accent 5″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”70″ Name=”Dark List Accent 5″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”71″ Name=”Colorful Shading Accent 5″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”72″ Name=”Colorful List Accent 5″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”73″ Name=”Colorful Grid Accent 5″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”60″ Name=”Light Shading Accent 6″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”61″ Name=”Light List Accent 6″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”62″ Name=”Light Grid Accent 6″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”63″ Name=”Medium Shading 1 Accent 6″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”64″ Name=”Medium Shading 2 Accent 6″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”65″ Name=”Medium List 1 Accent 6″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”66″ Name=”Medium List 2 Accent 6″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”67″ Name=”Medium Grid 1 Accent 6″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”68″ Name=”Medium Grid 2 Accent 6″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”69″ Name=”Medium Grid 3 Accent 6″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”70″ Name=”Dark List Accent 6″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”71″ Name=”Colorful Shading Accent 6″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”72″ Name=”Colorful List Accent 6″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”73″ Name=”Colorful Grid Accent 6″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”19″ QFormat=”true”
Name=”Subtle Emphasis”/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”21″ QFormat=”true”
Name=”Intense Emphasis”/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”31″ QFormat=”true”
Name=”Subtle Reference”/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”32″ QFormat=”true”
Name=”Intense Reference”/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”33″ QFormat=”true” Name=”Book Title”/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”37″ SemiHidden=”true”
UnhideWhenUsed=”true” Name=”Bibliography”/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”39″ SemiHidden=”true”
UnhideWhenUsed=”true” QFormat=”true” Name=”TOC Heading”/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”41″ Name=”Plain Table 1″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”42″ Name=”Plain Table 2″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”43″ Name=”Plain Table 3″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”44″ Name=”Plain Table 4″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”45″ Name=”Plain Table 5″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”40″ Name=”Grid Table Light”/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”46″ Name=”Grid Table 1 Light”/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”47″ Name=”Grid Table 2″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”48″ Name=”Grid Table 3″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”49″ Name=”Grid Table 4″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”50″ Name=”Grid Table 5 Dark”/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”51″ Name=”Grid Table 6 Colorful”/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”52″ Name=”Grid Table 7 Colorful”/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”46″
Name=”Grid Table 1 Light Accent 1″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”47″ Name=”Grid Table 2 Accent 1″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”48″ Name=”Grid Table 3 Accent 1″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”49″ Name=”Grid Table 4 Accent 1″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”50″ Name=”Grid Table 5 Dark Accent 1″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”51″
Name=”Grid Table 6 Colorful Accent 1″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”52″
Name=”Grid Table 7 Colorful Accent 1″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”46″
Name=”Grid Table 1 Light Accent 2″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”47″ Name=”Grid Table 2 Accent 2″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”48″ Name=”Grid Table 3 Accent 2″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”49″ Name=”Grid Table 4 Accent 2″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”50″ Name=”Grid Table 5 Dark Accent 2″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”51″
Name=”Grid Table 6 Colorful Accent 2″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”52″
Name=”Grid Table 7 Colorful Accent 2″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”46″
Name=”Grid Table 1 Light Accent 3″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”47″ Name=”Grid Table 2 Accent 3″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”48″ Name=”Grid Table 3 Accent 3″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”49″ Name=”Grid Table 4 Accent 3″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”50″ Name=”Grid Table 5 Dark Accent 3″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”51″
Name=”Grid Table 6 Colorful Accent 3″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”52″
Name=”Grid Table 7 Colorful Accent 3″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”46″
Name=”Grid Table 1 Light Accent 4″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”47″ Name=”Grid Table 2 Accent 4″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”48″ Name=”Grid Table 3 Accent 4″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”49″ Name=”Grid Table 4 Accent 4″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”50″ Name=”Grid Table 5 Dark Accent 4″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”51″
Name=”Grid Table 6 Colorful Accent 4″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”52″
Name=”Grid Table 7 Colorful Accent 4″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”46″
Name=”Grid Table 1 Light Accent 5″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”47″ Name=”Grid Table 2 Accent 5″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”48″ Name=”Grid Table 3 Accent 5″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”49″ Name=”Grid Table 4 Accent 5″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”50″ Name=”Grid Table 5 Dark Accent 5″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”51″
Name=”Grid Table 6 Colorful Accent 5″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”52″
Name=”Grid Table 7 Colorful Accent 5″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”46″
Name=”Grid Table 1 Light Accent 6″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”47″ Name=”Grid Table 2 Accent 6″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”48″ Name=”Grid Table 3 Accent 6″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”49″ Name=”Grid Table 4 Accent 6″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”50″ Name=”Grid Table 5 Dark Accent 6″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”51″
Name=”Grid Table 6 Colorful Accent 6″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”52″
Name=”Grid Table 7 Colorful Accent 6″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”46″ Name=”List Table 1 Light”/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”47″ Name=”List Table 2″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”48″ Name=”List Table 3″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”49″ Name=”List Table 4″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”50″ Name=”List Table 5 Dark”/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”51″ Name=”List Table 6 Colorful”/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”52″ Name=”List Table 7 Colorful”/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”46″
Name=”List Table 1 Light Accent 1″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”47″ Name=”List Table 2 Accent 1″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”48″ Name=”List Table 3 Accent 1″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”49″ Name=”List Table 4 Accent 1″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”50″ Name=”List Table 5 Dark Accent 1″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”51″
Name=”List Table 6 Colorful Accent 1″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”52″
Name=”List Table 7 Colorful Accent 1″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”46″
Name=”List Table 1 Light Accent 2″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”47″ Name=”List Table 2 Accent 2″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”48″ Name=”List Table 3 Accent 2″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”49″ Name=”List Table 4 Accent 2″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”50″ Name=”List Table 5 Dark Accent 2″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”51″
Name=”List Table 6 Colorful Accent 2″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”52″
Name=”List Table 7 Colorful Accent 2″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”46″
Name=”List Table 1 Light Accent 3″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”47″ Name=”List Table 2 Accent 3″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”48″ Name=”List Table 3 Accent 3″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”49″ Name=”List Table 4 Accent 3″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”50″ Name=”List Table 5 Dark Accent 3″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”51″
Name=”List Table 6 Colorful Accent 3″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”52″
Name=”List Table 7 Colorful Accent 3″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”46″
Name=”List Table 1 Light Accent 4″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”47″ Name=”List Table 2 Accent 4″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”48″ Name=”List Table 3 Accent 4″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”49″ Name=”List Table 4 Accent 4″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”50″ Name=”List Table 5 Dark Accent 4″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”51″
Name=”List Table 6 Colorful Accent 4″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”52″
Name=”List Table 7 Colorful Accent 4″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”46″
Name=”List Table 1 Light Accent 5″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”47″ Name=”List Table 2 Accent 5″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”48″ Name=”List Table 3 Accent 5″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”49″ Name=”List Table 4 Accent 5″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”50″ Name=”List Table 5 Dark Accent 5″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”51″
Name=”List Table 6 Colorful Accent 5″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”52″
Name=”List Table 7 Colorful Accent 5″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”46″
Name=”List Table 1 Light Accent 6″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”47″ Name=”List Table 2 Accent 6″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”48″ Name=”List Table 3 Accent 6″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”49″ Name=”List Table 4 Accent 6″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”50″ Name=”List Table 5 Dark Accent 6″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”51″
Name=”List Table 6 Colorful Accent 6″/>
<w:LsdException Locked=”false” Priority=”52″
Name=”List Table 7 Colorful Accent 6″/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Mention”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Smart Hyperlink”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Hashtag”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Unresolved Mention”/>
<w:LsdException Locked=”false” SemiHidden=”true” UnhideWhenUsed=”true”
Name=”Smart Link”/>
</w:LatentStyles>
</xml><![endif]–><!– [if gte mso 10]>
<style>
/* Style Definitions */
table.MsoNormalTable
{mso-style-name:”Table Normal”;
mso-tstyle-rowband-size:0;
mso-tstyle-colband-size:0;
mso-style-noshow:yes;
mso-style-priority:99;
mso-style-parent:””;
mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;
mso-para-margin:0cm;
mso-pagination:widow-orphan;
font-size:11.0pt;
font-family:”Calibri”,sans-serif;
mso-ascii-font-family:Calibri;
mso-ascii-theme-font:minor-latin;
mso-hansi-font-family:Calibri;
mso-hansi-theme-font:minor-latin;
mso-bidi-font-family:”Times New Roman”;
mso-bidi-theme-font:minor-bidi;
mso-fareast-language:EN-US;}
</style>
<![endif]–>

 
<p class=”MsoNormal”>Teistes vasektoomia teemades oled ju korduvalt kirjutanud, et mees ei peaks vasektoomiat tegema sellepärast, et ta ei taha just selle naisega enam lapsi. Aga tulevikus soovib ehk mõne teise naisega neid saada. Et siis mehel peab valikuvõimalus jääma?</p>
<p class=”MsoNormal”>Nüüd pööra oma jutt tagurpidi ja mõtle, järsku selles peres oli täpselt vastupidi? Naine tahab võib-olla tulevikus mõne teise mehega neid saada? Ma ei ole küll ei selle ega ka mitte ühegi teise blogi lugeja, aga kuskilt on kõrvu jäänud, et seal peres otsustas mees, et just TEMA ei taha enam lapsi saada. Ka mitte mõne teise naisega, kuna soovitud laste arv on täis.</p>
<p class=”MsoNormal”>Uskumatu, et ka tagurpidi võivad asjad olla? Alati ei peagi just naine olema see, kes üksinda vastutab, korraldab, hoidub jne.</p>
<p class=”MsoNormal”>Aeg oleks keskajast välja ronida!</p>

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen viimane kägu. Uskumatu, mis siin perekoolist toimub! Kommentaariga tuleb kaasa mingi jube jura. Ja kustutada/muuta seda ei lase. Kirjutasin kommentaari wordis ja teksti copymisega tuli selline asi kaasa.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vasektoomiakäod jälle kohal.

Kuidas see naist raseduse eest kaitseb? St. selle ühe partneriga kaitseb aga edasi? Vaadake või kergesti rasestuva staarblogija lugu, kes isegi spiraaliga lapseootele jäi. Mees tegi vasektoomia, mindi lahku ja naine uue partneriga jälle rasedusohus. Kas poleks lihtsam ikka ise endale kindlustunne luua?

Kui elustiil on selline, et partnereid vahetatakse koguaeg, siis muidugi ei sobi naise jaoks see, kui mees teeb vasektoomia. Usud või mitte, aga mõned paarid on otsustanud olla püsivas suhtes. Jah, kõik inimesed ei lahuta ja ei vaheta partnereid nagu sokke.

Sinu otsusest üksi on vähe kasu. Kui mees minema läheb peab naine ülejäänud elu tsölibaadis elama ega tohi uut suhet luua? Väga lahe shovinist oled.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vasektoomiakäod jälle kohal.

Kuidas see naist raseduse eest kaitseb? St. selle ühe partneriga kaitseb aga edasi? Vaadake või kergesti rasestuva staarblogija lugu, kes isegi spiraaliga lapseootele jäi. Mees tegi vasektoomia, mindi lahku ja naine uue partneriga jälle rasedusohus. Kas poleks lihtsam ikka ise endale kindlustunne luua?

Me siin kujutame ette, et jutt käib perekonnast.

Kui lahku minnakse, siis kas mees pole uue partneriga jälle lpasesaamisohus? Meestel kusjuures kestab see oht veel palju kauem…

Ennast steriliseerib see, kes rohkem lapsi ei soovi. Kui kumbki ei soovi, teevad seda mõlemad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )


Esileht Pereelu ja suhted Kes teinud aborti ja mehega koos edasi elanud