Esileht Koolilaps Kes tellinud lapsele sportsdirectist?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kes tellinud lapsele sportsdirectist?

Postitas:

Kuidas numbritega on, kas vastavad suurusele. Sooviks tellida pojale jopet. Eriti huvitaks No Fear ja Londsdale suurused. Ja kuidas olete rahule jäänud või on ka pettumust ette tulnud.
Tänud neile , kes vastata viitsivad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 08:29; 09.04 09:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tellisime, mina jäin rahule – eks nende suurustega peab nuputama jah. Mina tellisin Umbro dressid ja kuna mul poiss küll alles 10-aastane, aga ikkagi pikk 157cm, siis tellisin 13-aastase pikkusele ja läks täppi, hetkel 8-aastasele, u.146cm pikale tellisin 11-12-aastase pikkuse. Samas mõlemale tellisin ka Lonsdale tossud ja nende nr vastas küll sellele nagu peaks (ühele siis nr.39 ja teisele 37) ja mis mulle nende juures meeldis, oli see, et neil see kannaosa oli mõnusalt kõrge – nüüd tellisingi endale sealt ka ühed Lonsdale tossud, eks paistab, kas naistesuurused ka klapivad:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh, paras peavalu ikka, kui ei saa proovida. Mul poiss 11,5 a ja juba u. 165 cm pikk. Ja ta selline jässakam ka. No tegelikult tellisin talle hiljuti ühed lühikesed püksid ja t-särgi 13 a suurusega. Lühikesed püksid olid kitsad talle, aga t-särk oli ok.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 08:29; 09.04 09:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii et suurused võrreldavad siis meie Marks&Spenceriga (UK suurused klapivad)? Saab nendega ehk võrrelda ja siis tellida?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 09:40; 09.04 10:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ai-ai! 15GBP delivery tuleb jah?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 09:40; 09.04 10:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suuruseid on mõtet võrrelda ikka tootjate lõikes, mitte sportsdirecti või inglismaa tellimuste osas.

Minu kogemuse põhjal Lonsdale on meie mõistes suht numbrisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Koolilaps Kes tellinud lapsele sportsdirectist?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.