Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kes töötanud võlurina?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 62 )

Teema: Kes töötanud võlurina?

Postitas:
Tahesara

Või klienditšempionina, kuis oli?

+21
-17
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Tahesara

Tead, lp. kaebupunn!

See on naljateema, ega sa ometi arva, et ma võlurina tööd otsin??

Mina olen tööandja, mitte otsija. Just vaatasin eeskujusid, et kuidas tööpakkumine kirjutada ja juhtusin nägema neid “huvitavaid”.

Näis kas keegi teab milline tobe firma selliseid tegelasi palgata üritab.

+12
-19
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Siil udus

Olgu siis nali, aga tegelikult olen ka ise seda mõelnud, et milline on sellise ettevõtte sisekliima, kes tõsimeeli koostavad tööpakkumise, kus otsivad büroohaljat või numbrivõlurit jms.

Isiklikult mulle tundub, et sellises ettevõttes on kõil sellised … kergelt infantiilsed. Ilmselt kirjutavad ametikirja lõppu “Päikest” ka veel.

Aga äkki ma eksin ja olen ilmaaegu sellistest tööpakkumistest eemale hoidnud.

+52
-3
Please wait...

Postitas:
Tahesara

Huvitav jah, mis sellise nilbe pealispinna all tegelikult peitub?

+12
0
Please wait...

Postitas:
maasikavahust

Praegusel ajal otsivad kõik endale ka küünehaldjaid ja juuksevõlureid. Ausalt öeldes tekitab tõesti eelarvamuse, et otsija puhul on tegu “väga väeka” inimesega, kel kodus lademetes kristalle.

+28
0
Please wait...

Postitas:
pildursokk

numbrivõlurit

Numbrivõlur kõlab, nagu oleks vaja seda raamatupidamist kuidagi eriti loominguliselt teha.

+42
0
Please wait...

Postitas:
susisuuzi

Täpselt sama, never ever ei kandideeriks!

+12
0
Please wait...

Postitas:
km70

Millest te räägite?

Minul pole küll tõrget numbrivõluriks olemise vastu. Natuke kujundlikum keel ei ole minu jaoks miinus. Pigem on miinuseks kantseliiti ja kirjavigu täis kuulutused.

+7
-21
Please wait...

Postitas:
AmandaRosaalie

Millest te räägite?

Minul pole küll tõrget numbrivõluriks olemise vastu. Natuke kujundlikum keel ei ole minu jaoks miinus. Pigem on miinuseks kantseliiti ja kirjavigu täis kuulutused.

Kujundliku keele vastu ei ole mul küll midagi. Aga see ei ole ju lihtsat kujundlik keel, aga annab edasi sõnumi. Et me oleme niii ägedad, niii noored, nii mängulised, nii-nii-nii, et.. Ja see tundub minu jaoks liig. Ma sooviks tööl tööd teha, palka teenida, vahel ehk ka kolleegidega koos üritusi teha ja pidutseda. Aga ma ei soovi, et töökoht on koht, kus keegi pidevalt jänkukõrvad peas hüpleb. See on väsitav, liiga ekstravertne, liiga värviline, liiga intenisiivne, liiga teesklev. Nii et ka mina ei kandideeriks sellisesse kohta.

+34
-4
Please wait...

Postitas:
Varviline

Korra olen kogenud, oli õpetlikult ebameeldiv pokazuha. Teeseldud naeratused, tohutus koguses valesid ja juhtimine autoritaarne.

+20
-1
Please wait...

Postitas:
km70

Aga see ei ole ju lihtsat kujundlik keel, aga annab edasi sõnumi. Et me oleme niii ägedad, niii noored, nii mängulised, nii-nii-nii, et.. Ja see tundub minu jaoks liig. Ma sooviks tööl tööd teha, palka teenida, vahel ehk ka kolleegidega koos üritusi teha ja pidutseda. Aga ma ei soovi, et töökoht on koht, kus keegi pidevalt jänkukõrvad peas hüpleb. See on väsitav, liiga ekstravertne, liiga värviline, liiga intenisiivne, liiga teesklev. Nii et ka mina ei kandideeriks sellisesse kohta.

Kas üks sõna (“numbrivõlur”) annab sulle kogu selle emotsiooni? Või on seal veel mingit muud ja veidrat teksti? Ainult sellest sõnast mina küll sellist muljet ei saa. Kui ülejäänud tekst on asjalik ja konkreetne, siis mind ei häiri see sõna.

Uskumatu, et mu täiesti neutraalne postitus, mis avaldab lihtsalt minu arvamust, on saanud juba 3 miinust 😀 . Kõigile peab “okse kurku” tõusma sõna “numbrivõlur” peale? Palun vabandust. Proovin näppudega kaasa aidata, äkki siis.

+4
-22
Please wait...

Postitas:
piret005

Mulle tekitab alati sellise tunde, et eriti palka ei soovita maksta, kui hakatakse mingeid võlureid ja haldjaid otsima. Võib-olla täiesti vale mõte, aga nii alati tundub.

+28
0
Please wait...

Postitas:
Tuti Helve

On tõesti jäledad ja eemaletõukavad väljendid. Lisaks ei salli ma väljendit tööamps. Ihukarvad tõusevad püsti ja okse tuleb kurku.

+16
-7
Please wait...

Postitas:
piret005

Lisaks ei salli ma väljendit tööamps.

See on jah teine asi, millega tähistatakse ajutist alamakstud tööd, millega tegelevad peamiselt naised. Mehed sinna 4 eurot tunnis töötama ei lähe, nemad istuvad enne tööta. Mehi need võlurid ja haldjad ka ei koti, nemad tahavad raha saada.

+29
0
Please wait...

Postitas:
annaleena

“Aga ma ei soovi, et töökoht on koht, kus keegi pidevalt jänkukõrvad peas hüpleb.”

Hästi öeldud. Mul on kogemus töökohaga, kuhu võeti tööle üks “haldjas”, kes pidi töötajate tööpäevad lausa imeliseks muutma. Kõik olid kohustatud ühinema sotsiaalmeedia grupiga, kus haldjas oma korraldatud üritusi emotsionaalselt kajastas ja kiitis. Kas töötajaid ka need üritused huvitasid, see ei omanud mingit tähtsust. Tulemuseks oli, et see osa kollektiivist, kes soovis ülemuste silmis hea välja näha, kiitis sotsiaalmeedias kaasa ja osales. Suurem enamus aga võttis lihtsalt vaikiva positsiooni. Lisaks unustasid inimesed alati ära, kas isiku ametikoht on haldjas või ingel või midagi muud, aga üksmeelselt nimetati teda kellekski, kes saab head palka, aga tööd ei tee.

+22
-1
Please wait...

Postitas:
Elga-Salme

Hmm ei tea miks ei otsita haldjaid ehitajate, bussijuhtide, torulukkseppade, elektrikute jne hulgast? Kas haldjas on diskrimineeriv vihje, et antud ametikohale tohivad kandideerida vaid naised? Kas mehed julgeks üldse kandideerida töökuulutuse peale, kus otsitakse näiteks haldjas-keevitajat?

+26
-3
Please wait...

Postitas:
paadund perekoolik

Millest te räägite?

Kujundliku keele vastu ei ole mul küll midagi. Aga see ei ole ju lihtsat kujundlik keel, aga annab edasi sõnumi. Et me oleme niii ägedad, niii noored, nii mängulised, nii-nii-nii, et.. Ja see tundub minu jaoks liig. Ma sooviks tööl tööd teha, palka teenida, vahel ehk ka kolleegidega koos üritusi teha ja pidutseda. Aga ma ei soovi, et töökoht on koht, kus keegi pidevalt jänkukõrvad peas hüpleb. See on väsitav, liiga ekstravertne, liiga värviline, liiga intenisiivne, liiga teesklev. Nii et ka mina ei kandideeriks sellisesse kohta.

Sellises kollektiivis hakatakse kindlasti korraldama igasuguseid jaburaid motivatsioonipäevi infantiilsete mängude ja naeruteraapiaga.

+32
-3
Please wait...

Postitas:
AmandaRosaalie

Sellises kollektiivis hakatakse kindlasti korraldama igasuguseid jaburaid motivatsioonipäevi infantiilsete mängude ja naeruteraapiaga.

Just. Mu väljend jänkukõrvad on reaalsest kogemusest. Ehk siis üritus, kus inimesed jagunevad erinevatesse ruumidesse, mingid loengud ja töötoad. No iseenesest need isegi päris asjalikud. Ja siis, kui on see konkreetne sessioon läbi saab ajakava järgi, tormab ruumi tegelane jänkukõrvad peas, teeb ruumis tiiru, nõuab, et ruumis istujad ennast talle rongina sappa haagiksid ja nii joostakse kõik ruumid läbi haakides endale järjest pikema saba taha. Nojah siis. Kellegi arvates tore ja motiveeriv? Minu arvates lihtsalt tobe ja infantiilne.

+35
-2
Please wait...

Postitas:
Alfa

Hmm ei tea miks ei otsita haldjaid ehitajate, bussijuhtide, torulukkseppade, elektrikute jne hulgast? Kas haldjas on diskrimineeriv vihje, et antud ametikohale tohivad kandideerida vaid naised? Kas mehed julgeks üldse kandideerida töökuulutuse peale, kus otsitakse näiteks haldjas-keevitajat?

Jah, see on täitsa huvitav tõesti. Läksin kord autohooldusse. Astusin salongi sisse ja mind tervitas ‘haldjas’, kes küsis, et millega ta saab mind aidata. Ma vastasin, et ‘ei millegagi’ ja rühkisin rahulikult edasi meistrite leti poole (täiesti iseseisvalt – meistrite lett oli sildiga varustatud ja ma sain täitsa aru, kus see asus jne).  Haldjas oli väga erutunud, sibas siia ja sinna, piiksus midagi sellest, kuidas ma vajan meistrite abi ja et mida nüüd ometigi tema tegema peaks ja.

Mina läksin rahulikult meistri juurde, rääkisin oma mure ära, andsin autovõtme ja lahkusin.

Ma ei tea, mida see vaene haldjas jäi sinna tegema. Samuti ei tea ma, mille eest sellised haldjad palka saavad või miks nad üldse autosalongides tööl (palgal) on. Et nagu kuidagi see ‘haldjas’ pidi seisma seal keset salongi, aga miks ta seal oli, see on küll mulle kui autoomanikule ja kliendile täiesti arusaamatu.

+5
-11
Please wait...

Postitas:
Tahesara

Kas Swedi kontorites on need mõttetud uksvalvurid-haldjad ikka veel olemas?

+14
-2
Please wait...

Postitas:
minakahsiin

Täna jäi just silma

https://cv.ee/et/vacancy/783572/apranga-estonia-ou/aldo-otsib-tuhkatriinut-kes-juhiks-ulemiste-keskuse-jalanoukuningriiki

+26
0
Please wait...

Postitas:
km70

Kas Swedi kontorites on need mõttetud uksvalvurid-haldjad ikka veel olemas?

Mis nad ikka niiväga mõttetud? Sa ikka vaatad kõike ainult enda mätta otsast. Tuleb vanainimene panka kord aastas, tal pole õrna aimugi, mida teha vaja on, isegi numbriautomaadist numbri võtmine ei tule võib-olla meelde. Ja pangas käivadki peamiselt just asjades mitte eriti orienteeruvad kliendid – ülejäänud suudavad internetipangas oma vajadused korda saada.

Läksin kord autohooldusse. Astusin salongi sisse ja mind tervitas ‘haldjas’, kes küsis, et millega ta saab mind aidata. Ma vastasin, et ‘ei millegagi’ ja rühkisin rahulikult edasi meistrite leti poole (täiesti iseseisvalt – meistrite lett oli sildiga varustatud ja ma sain täitsa aru, kus see asus jne). Haldjas oli väga erutunud, sibas siia ja sinna, piiksus midagi sellest, kuidas ma vajan meistrite abi ja et mida nüüd ometigi tema tegema peaks ja.

Jälle – kõik ei ole vanad kalad, kes teavad täpselt, mida vajavad. Minu arust on kõikvõimalikes mitmekülgseid teenuseid pakkuvates ettevõtetes väga vaja eesliinil olevat klienditeenindajat, kes teeb ära eeltöö ning suunab kliendi õige spetsialisti juurde. Hoiab kokku nii kliendi kui spetsialisti aega.

Miks te neid klienditöötajaid kõiki haldjateks kutsute, see jääb mulle küll sügavalt arusaamatuks. Algselt sain aru, et teile ei meeldi sõna “haldjas” kasutamine, nüüd juba panete ise meelevaldselt töötajatele nimeks “haldjas” ja mõnitate nende töö vajalikkust?

Üks veidramaid ja rumalamaid teemasid üle pika aja.

+14
-19
Please wait...

Postitas:
piret005

Täna jäi just silma

https://cv.ee/et/vacancy/783572/apranga-estonia-ou/aldo-otsib-tuhkatriinut-kes-juhiks-ulemiste-keskuse-jalanoukuningriiki

Oi issand.

+20
0
Please wait...

Postitas:
Alfa

Minu arust on kõikvõimalikes mitmekülgseid teenuseid pakkuvates ettevõtetes väga vaja eesliinil olevat klienditeenindajat, kes teeb ära eeltöö ning suunab kliendi õige spetsialisti juurde.

Vabandust, kui sinu kui haldja (?) ego solvasin. Autoesinduses ei ole vaja mitte mingit ‘eesliinil olevat klienditeenindajat’, sest autoesinduses ongi vaid kaks erinevat suunda, millest klient ise suurepäraselt aru saab, kui ta esindusse pöördub: 1) müük ja 2) teenindus/remont. Millist ‘eeltööd’ siin peab haldjas tegema? Küsib, et kas tahate autot osta või hooldada/remontida? Ja siis klient hakkab mõtlema, et huvitav, kumba ma siis nüüd tulin tegema, ostma või hooldama/remontima?

+22
-8
Please wait...

Postitas:
km70

Autoesinduses ei ole vaja mitte mingit ‘eesliinil olevat klienditeenindajat’, sest autoesinduses ongi vaid kaks erinevat suunda, millest klient ise suurepäraselt aru saab, kui ta esindusse pöördub: 1)müük ja 2)teenindus. Millist ‘eeltööd’ siin peab haldjas tegema? Küsib, et kas tahate autot osta või hooldada?

Teeninduses, kus mina käin, on pikk joru meistreid. Ilma klienditöötaja abita peaksin ma hakkama neid ükshaaval tülitama, et teada, kes neist minuga tegeleb. Kui sinu autoteeninduses on üks meister ja sellele eelneb klienditeenindaja, siis on muidugi teine asi.

Vabandust, kui sinu kui haldja (?) ego solvasin.

Ei, sa ei solvanud mind kuidagi. Lihtsalt remark, et selline ebasiiras ja veel enam solvata prooviv “vabandus” on ikka eriti matslik tase.

+15
-9
Please wait...

Postitas:
Kaegu007

numbrivõlurit

Numbrivõlur kõlab, nagu oleks vaja seda raamatupidamist kuidagi eriti loominguliselt teha.

Või et võlub kehvad numbrid võluväel paika ja korda.

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Alfa

Teeninduses, kus mina käin, on pikk joru meistreid. Ilma klienditöötaja abita peaksin ma hakkama neid ükshaaval tülitama, et teada, kes neist minuga tegeleb.

Oh, no muidugi. Ja ‘haldjas’ on täpselt see, kes sind õige meistri juurde suunab, onju. Otse loomulikult, miks ma ei imesta. Naljanumber oled lihtsalt.

+7
-12
Please wait...

Postitas:
Tahesara

Tuleb vanainimene panka kord aastas, tal pole õrna aimugi, mida teha vaja on, isegi numbriautomaadist numbri võtmine ei tule võib-olla meelde.

Kuidas need totakad vanurid enne haldjate ilmumist pangas käidud said või kuidas just Swedis eriti juhmid käivad?

Mina pidin ühe swedi eriteadlasest haldja peale lausa häält tõstma, et edasi pääseda. See spets ei teadnud, et limiiti (ei mäleta kas era-või firma, sula või ülekande, jne) saan muuta netis jah, aga selleks peab olema eelnevalt luba antud ja seda luba ma ei saa ise endale netis anda.

Haldjad/võlurid või nende palkajad on teema leidnud?

+6
-10
Please wait...

Postitas:
Kati

Lahendusvõlur, Karlsson katuselt ja autokulleri ninja

+12
0
Please wait...

Postitas:
km70

Oh, no muidugi. Ja ‘haldjas’ on täpselt see, kes sind õige meistri juurde suunab, onju. Otse loomulikult, miks ma ei imesta. Naljanumber oled lihtsalt.

? Mine vaata ise, kuidas Järve “Silberauto” töötab. Seal on seda inimest väga vaja. Su ilkumine on hale.

Kuidas need totakad vanurid enne haldjate ilmumist pangas käidud said või kuidas just Swedis eriti juhmid käivad?

Ja sinu ilkumine on ka hale. Enne said vanainimesed halvemini hakkama.

Kuulge, kordan küsimust. Kas probleem on, et ei meeldi kuulutustes sõnad “haldjas”, “võlur” ja “tuhkatriinu”, või on probleem selles, et mingisugusel mulle arusaamatul põhjusel on osa perekoolikaid arvamusel, et klienditeenindajad, sekretärid ja muud nn. teenindusleti töötajad on kuradist? Otsustage palun ära, see teema on juba väga veidraks läinud.

+16
-11
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 62 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kes töötanud võlurina?