Esileht Pereelu ja suhted Kes veel ei saanud oma mehelt naistepäevaks midagi?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 59 )

Teema: Kes veel ei saanud oma mehelt naistepäevaks midagi?

Postitas:

Ma ei saanud isegi head soovi naistepäevaks. Aga ma muidugi ei üllatunud, sest koos oleme elanud juba kaua. Peres kolm tütart – ka neid ei peetud meeles. Põhjuseks see, et naistepäev olevat nõme nõukaaegne komme. Varem tõusis sellest ikka tüli ka, aga enam ei viitsi, ausõna.. Ostsin siis ise koogi (ja andsin mehele ka – see maitses talle küll). Istun siin ja mõtlen, et mu mehel on vist mingi sotsiaalne puue.

+17
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõukaajast on möödas 30 aastat. Vana see mees siis on, et nõuka aega toob põhjenduseks. Ega need vanad mehed on pigem laisad, kui et asi on nõukaajas. Ja vaata kui sa ühe korra teed sellest, et ta Sind meeles ei pea, sellise tüli, et …..Sina aga teed mida? Premeerid meest. Oleks siis söönud üksi ära, aga ei mehele kohe ka pakkusid :):):) Mees sai teada, et kui ta naisest ei hooli, siis ta saab selle eest torti 🙂

+22
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõme käitumine mehe poolt. Aga ega polegi midagi teha -vastata sama nõmedalt ja süüa üksi torti, tema suud vesistades pealt vaatamas või siis minna laiali, kuna ta on hoolimatu egaoist. Kolmas variant muidugi on osta tort ja pakkuda mehele ka nagu sinagi tegid, aga sellest ta kindlasti välja ei loe, et midagi valesti tegi.
Ise olen valinud variandi, et peegeldada mehele ta käitumist tagasi, ehk olla sama nõme kui tema. See viib ta endast välja muidugi ja ega mulle endale ka ei meeldi nõme olla, teen seda ainult kasvatuslikel eesmärkidel.

+7
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.03 22:24; 08.03 22:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõenäoliselt on mehe jaoks ka jõulud nõmedad ja sünnipäeva pidamine mõttetu raharaiskamine?

Ega sellisega polegi suurt midagi teha – tahad tähistada, osta ise kook ja kata laud ja kui vaja, siis kingi endale midagi ilusat ka:) Ju mees siiski pisut hoolib ka ilma tähelepanuavaldusteta – muidu poleks sa temaga ju kolme last saanud.

+18
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tõi eksabikaasa küll lilli, oleme üsna värskelt lahutanud 30+a. abielu.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.

Minu mees on ka üsna kehva üllataja. Üldiselt kipuvad tal tähtpäevad meelest ära minema. Lilli ei kingi ta kunagi, tema jaoks on ilusam, kui need kasvavad seal, kus nende loomulik koht. Mõnikord on küll kurb, kui lilli ei saa, samas ei ole ma kunagi lõikelilli väga fännanud. Närtsivad ära ja siis kurb neid ära visata. Nii et, kui tuleb isu, siis kas ostan ise või korjan peenralt/põllult.

Ühesõnaga, minu mees ei ole ka just kõige kõvem üllatuste tegija. Kuigi tänase kodurahu huvides ostis kommikarbi. Oleks torti toonud, aga seda ma ise ei soovinud. Aga eks inimeste jaoks ongi erinevad asjad tähtsad. Kui mehe jaoks ei ole naistepäev tähtis ja minu jaoks on, siis poputan ise ennast millegagi ????. Ja mu meelest olulisem on see, kui mees paneb oma naist tähele iga päev, mitte ainult siis, kui on tähtpäev ????

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen mõelnud et selleks et mehelt tähelepanu saada peab temast vist lahku minema. Pühapäeva suhtes on mehed agarad dzentelmenid, argisuhtes aga muutuvad hoolimatuteks diivanikaunistusteks..:(

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.03 22:24; 08.03 22:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haha, a mina sain pragada, et ma talle va vaesele hingele meelde ei tuletanud, et naistepäev on. “Käisin ju poes, oleks saand lilled tuua krt. “

+20
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei saanud, ma arvan, et mu meespere ei mäletanudki, et naistepäev on. 🙂 Aga me pole seda kunagi tähistanud, nii et see polnud mingi ebameeldiv üllatus.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.03 08:58; 09.03 11:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haha, a mina sain pragada, et ma talle va vaesele hingele meelde ei tuletanud, et naistepäev on. “Käisin ju poes, oleks saand lilled tuua krt. “

Ehhee, päris hea!

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõme käitumine mehe poolt. Aga ega polegi midagi teha -vastata sama nõmedalt ja süüa üksi torti, tema suud vesistades pealt vaatamas või siis minna laiali, kuna ta on hoolimatu egaoist. Kolmas variant muidugi on osta tort ja pakkuda mehele ka nagu sinagi tegid, aga sellest ta kindlasti välja ei loe, et midagi valesti tegi.

Ise olen valinud variandi, et peegeldada mehele ta käitumist tagasi, ehk olla sama nõme kui tema. See viib ta endast välja muidugi ja ega mulle endale ka ei meeldi nõme olla, teen seda ainult kasvatuslikel eesmärkidel.

Järjekordne tubli eesti naine, kes on omale võtnud mehe, kellele vaja ema eest olla ja teda kasvatada…

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saanud isegi head soovi naistepäevaks. Aga ma muidugi ei üllatunud, sest koos oleme elanud juba kaua. Peres kolm tütart – ka neid ei peetud meeles. Põhjuseks see, et naistepäev olevat nõme nõukaaegne komme. Varem tõusis sellest ikka tüli ka, aga enam ei viitsi, ausõna.. Ostsin siis ise koogi (ja andsin mehele ka – see maitses talle küll). Istun siin ja mõtlen, et mu mehel on vist mingi sotsiaalne puue.

aga mida mees meestepäevaks saab?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka esmakordselt ei saanud. Aga pigem seetõttu, et meil oli väga tihe nädalavahetus ja ega polnud sellist momentigi, kus mee soleks saanud “vargsi” poodi hiilida. Mul endal polnud pool päeva meeleski üldse 😀 A ma ei imesta, kui mees täna õhtul ikka toob lilled või kommi vmt.

tegelikult on mind emadepäeval alati muigama ajanud, kui mehel vaja hommikul vara järsku poodi minna ja siis ma pean tegema näo, nagu ma ei saaks aru, et läheb lilli tooma – totter mäng. Mees ilmselt solvuks veidi, kui ütleksin, et ära too (lapsed liiga väikesed, et ise poes käia 😀 )

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.

neid tähtpäevi, kus peab midagi kinkima, on tavalise Eesti mehe maitsele juba liiga palju – sünnipäev, jõulud, emadepäev, sõbrapäev, naistepäev. Pole mingi ime, kui viimased, ausalt mitte just eriti olulised, ära unustatakse. Nõukaaegne igand ja Ameerika komme on sama tobedad. Eelistaks pigem tavalisel kolmapäeval lillekimpu…

+9
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võtsin endale üks aasta vabastuse paarist sellisest kohustuslikust materiaalsete esemetega meelespidamisest ja isikliku kohalviibimise kohustusest ning keelasin igasuguse kobisemise sel teemal. Lihtsalt, et asjahuvilised saaks aru, et mul on vabadus neid sellistel päevadel meeles pidada ja õigus valida, kas või kuidas ma seda teen. Sellest ajast tundub mulle asjaosaliste rõõm meelespidamisest ja üllatus lilledest ja asjadest siiram. Küllap teadmine, et ma ka “kohustuslikel” päevadel pean neid meeles sellepärast, et ma tahan seda teha, mitte vaid sellepärast, et selline on traditsioon, avaldab oma mõju.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see päev on pühendatud naiste õiguste ja vabaduste saavutamisele töö- ja ühiskondlikus elus, siis miks abikaasa peaks sel puhul oma naisele lilli kinkima? Mina olen väga rahul, et minu mehel on saepuru asemel peas aju, mis suudab selle päeva tähendusest aru saada ja selle tähistamise peresiseselt välistada. See ei ole mitte kuidagi seotud perekonnaga või abikaasaks olemisega. See on puhtalt tööandjate ja ühiskondlike organisatsioonide rida.

+14
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tegelikult on mind emadepäeval alati muigama ajanud, kui mehel vaja hommikul vara järsku poodi minna ja siis ma pean tegema näo, nagu ma ei saaks aru, et läheb lilli tooma – totter mäng. Mees ilmselt solvuks veidi, kui ütleksin, et ära too (lapsed liiga väikesed, et ise poes käia ???? )

Ma üksaasta ütlesin mehele, et tegelikult rõõmustaksin ma lapse omakorjatud kasvõi võilillede üle rohkem kui mehe poolt lapse jaoks poest toodud lillekimbu üle. Nüüd ta ongi viimased paar aastat lastega õue lilli korjama läinud hoopis. 🙂

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.03 08:58; 09.03 11:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei saanud, aga samas ma ütlesin mehele ka, et keelan endale mingit jama tuua ja ka lilli. Mulle meeldib kui mu mees mind igapäevaselt meeles peab, mitte justkui sundkorras.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees poes küsis, kas ma tahan midagi naistepäevaks, ma vastasin, et lilli ma ei söö. Ostis mulle pomeli.

Tõsiselt, miks tehakse naistepäeva tähistamisest mingi hüsteeriline mees-peab-naisele-nänni-kinkima teema? Selle päeva mõte seisnes milleski muus. On täiesti okei naistel omavahel head naistepäeva soovida.

Minu mees teeb kodutöid sama palju kui mina, temapoolset koristamist ma eraldi kingiks pidada küll ei oskaks.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.03 11:59; 09.03 22:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võtsin endale üks aasta vabastuse paarist sellisest kohustuslikust materiaalsete esemetega meelespidamisest ja isikliku kohalviibimise kohustusest ning keelasin igasuguse kobisemise sel teemal. Lihtsalt, et asjahuvilised saaks aru, et mul on vabadus neid sellistel päevadel meeles pidada ja õigus valida, kas või kuidas ma seda teen. Sellest ajast tundub mulle asjaosaliste rõõm meelespidamisest ja üllatus lilledest ja asjadest siiram. Küllap teadmine, et ma ka “kohustuslikel” päevadel pean neid meeles sellepärast, et ma tahan seda teha, mitte vaid sellepärast, et selline on traditsioon, avaldab oma mõju.

Tahtsid ennast lihtsalt huvitavamaks teha asjahuviliste ees, eksole.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei toonud lilli ega kooki. Aga ma olen ka üsna häälekalt väljendanud, et mind ei huvita mingi naistepäev. Ma isegi ei tea miks, aga päriselt ka jubedalt ükskõik on.

Selle eest tõi mees mulle eelmine kolmapäev täiesti tühjast kohast ilma igasuguse põhjuseta ilusa pika punase roosi ja andis teada, et broneeris meile maikuussse spaa. Meil lihtsalt ei ole vaja naistepäeva või meestepäeva või muud jura, et teineteist hoida ja üllatada.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see päev on pühendatud naiste õiguste ja vabaduste saavutamisele töö- ja ühiskondlikus elus, siis miks abikaasa peaks sel puhul oma naisele lilli kinkima? Mina olen väga rahul, et minu mehel on saepuru asemel peas aju, mis suudab selle päeva tähendusest aru saada ja selle tähistamise peresiseselt välistada. See ei ole mitte kuidagi seotud perekonnaga või abikaasaks olemisega. See on puhtalt tööandjate ja ühiskondlike organisatsioonide rida.

Kirjutan kahe käega alla!

Lisaks, et olen ka teemaalgataja mehega ühes paadis, et tähistamine on nõukaaegne komme. Oma naisele lillede toomine naistepäeval on sümboliseerib minu jaoks seda, et ülejäänud aasta naist pekstakse või vähemalt peetakse madalamaks kui muru ning naistepäeva nelgid on siis need, mida saab põhjenduseks tuua – tõin ju sulle lilli, mis sa enam virised ja oma õiguste eest seisad.
Lisaks ma arvan ka, et nelgid on üldse ühed kõige koledamad lilled.

Naised mõelga parem sellele, kes peres kui palju tööd teeb ja milline on vastav palk ning kas olete oma mehega võrdsed partnerid suhtes. Ma ei mõtle siis nüüd mitte ainult palgasuhet vaid ka väärtushinnanguid ja otsustamist, võimusuhet!

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu mees tegi annetuse naisorganisatsioonile, ütles mulle ka et tegi ja sai kiita hea kasvatuse eest. pärast tegime koos kooki, sest pühapäeviti koos kooki teha on tore.

NL on möödas, naistepäev pole enam see püha kus pohmas mees toob längus tulbi.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.03 12:50; 09.03 12:57; 09.03 13:11; 09.03 21:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised mõelga parem sellele, kes peres kui palju tööd teeb ja milline on vastav palk ning kas olete oma mehega võrdsed partnerid suhtes. Ma ei mõtle siis nüüd mitte ainult palgasuhet vaid ka väärtushinnanguid ja otsustamist, võimusuhet!

Ma ei saa päriselt aru, mis sellega mõtled? Meil mehega on nii tööpanus, palk kui ka võimusuhe kodus suht võrdsetel alustel. Ainus erinevus ongi selles, et mees ei saa lillede ja kingituste mõttest aru, mina aga naisena justkui tahaksin tähelepanu ja meelespidamist. Mitte iganädalaselt, see käib minu meheele selgelt üle jõu ja seda ma ka temalt ei oota, aga paaril tähtpäeval aastas olen rõõmus küll kui ta selle enese soovidega vastuolus oleva pingutuse minu rõõmuks teeb ja need lilled mulle toob.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.03 12:54; 09.03 13:04; 09.03 21:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised mõelga parem sellele, kes peres kui palju tööd teeb ja milline on vastav palk ning kas olete oma mehega võrdsed partnerid suhtes. Ma ei mõtle siis nüüd mitte ainult palgasuhet vaid ka väärtushinnanguid ja otsustamist, võimusuhet!

Ma ei saa päriselt aru, mis sellega mõtled? Meil mehega on nii tööpanus, palk kui ka võimusuhe kodus suht võrdsetel alustel. Ainus erinevus ongi selles, et mees ei saa lillede ja kingituste mõttest aru, mina aga naisena justkui tahaksin tähelepanu ja meelespidamist. Mitte iganädalaselt, see käib minu meheele selgelt üle jõu ja seda ma ka temalt ei oota, aga paaril tähtpäeval aastas olen rõõmus küll kui ta selle enese soovidega vastuolus oleva pingutuse minu rõõmuks teeb ja need lilled mulle toob.

aga mis sa eelmine aasta mehele mehepäevaüllatuseks tegid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.03 12:50; 09.03 12:57; 09.03 13:11; 09.03 21:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised mõelga parem sellele, kes peres kui palju tööd teeb ja milline on vastav palk ning kas olete oma mehega võrdsed partnerid suhtes. Ma ei mõtle siis nüüd mitte ainult palgasuhet vaid ka väärtushinnanguid ja otsustamist, võimusuhet!

Ma ei saa päriselt aru, mis sellega mõtled? Meil mehega on nii tööpanus, palk kui ka võimusuhe kodus suht võrdsetel alustel. Ainus erinevus ongi selles, et mees ei saa lillede ja kingituste mõttest aru, mina aga naisena justkui tahaksin tähelepanu ja meelespidamist. Mitte iganädalaselt, see käib minu meheele selgelt üle jõu ja seda ma ka temalt ei oota, aga paaril tähtpäeval aastas olen rõõmus küll kui ta selle enese soovidega vastuolus oleva pingutuse minu rõõmuks teeb ja need lilled mulle toob.

aga mis sa eelmine aasta mehele mehepäevaüllatuseks tegid?

Meestepäevaks saab ta enamasti kas mingeid huvitavamaid käsitööõlusid või spordisokke vms. Mina loomulikult pean teda meestepäeval meeles, muidu oleks ju imelik oodata naistepäeval meelespidamist. Õhtuks on kook ka. Kuigi ma arvan, et talle on tegelikult ükskõik, kas me peame meestepäeva või mitte, talle on tähtis, et ta oma hobidega saaks tegeleda ja seda ta ka saab. Ei ole ma kunagi tema ajakasutusse sekkunud ja teda kohustuslikesse pereüritustesse sundinud. Iseenesest on meestepäev väga lollil ajal kohe pärast isadepäeva.

Kui on minu sünnipäev, koristan mina, vaaritan mina.
Kui on mehe sünnipäev koristan mina, vaaritan mina. Ok. Ma saan aru, et kuna temale ei ole ka sünnipäevade tähistamine oluline, siis ei ootagi ma temalt samaväärset panust, aga no üks lilleõis või kommikarp või lihtsalt südamest tulnud hea soov ja kallistus ei võta just kuigi palju aega ja vaeva.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.03 12:54; 09.03 13:04; 09.03 21:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on minu sünnipäev, koristan mina, vaaritan mina.

Kui on mehe sünnipäev koristan mina, vaaritan mina. Ok. Ma saan aru, et kuna temale ei ole ka sünnipäevade tähistamine oluline, siis ei ootagi ma temalt samaväärset panust, aga no üks lilleõis või kommikarp või lihtsalt südamest tulnud hea soov ja kallistus ei võta just kuigi palju aega ja vaeva.

ok, see on tõesti kummaline – aga võibolla ei ole ka. kui mees ei pea suhtes pingutama, siis ta ei pea suhtes pingutama.
mis vahet seal on, mis päeval

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.03 12:50; 09.03 12:57; 09.03 13:11; 09.03 21:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees on ka selline, kes ei saa ka sellistest pühadest ja rõõmustamisest väga aru.

Mina siis aga seletasin talle otse, et palun üllata mind tähtpäevadel, see teeb mulle rõõmu. Eriti just sünnipäevadel, tulevad meelde lapsepõlvesünnipäevad 🙂 Ja et ta emadepäeva lastele meenutaks ja aitaks lastel üllatust teha.
Naistepäevast pole juttu olnud küll :D, kuid nüüd ta inertsist toob naistepäeval ka lilli ja eile tegi ise tordi. Viis lilli mu emale ka 🙂
Ma ei oota üldse mingeid kalleid kinke vms, mulle meeldivad lihtsalt üllatused ja meelespidamine. Üllatus võib olla misiganes.

Ehk minu mõte kokkuvõttes on: kui kaasa on sedasorti inimene, kes ei pea pühadest midagi, siis miks ussitada omaette. Räägi otse, mida ja miks sulle üllatused meeldivad, mis on su ootused tähtpäevadeks 🙂

Kui aga trotsi pärast põhimõtteliselt ei pea sind meeles, ei soovi sulle rõõmu valmistada- siis tekib muidugi küsimus, et miks…

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelistaks pigem tavalisel kolmapäeval lillekimpu…

Sama siin. Mulle hurraa-korras pidutsemine ja nägude tegemine ei meeldi üldse. Ma ei saanud eile mehe käest midagi ja teate – ma ei saanud jõuludeks ka midagi! (tema ei saanud minult ka). Kui ma oleks eile lilli tahtnud, siis oleks läinud ja ise need endale hankinud. Kui oleks torti tahtnud, oleks jälle ise hankinud.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.03 16:09; 10.03 16:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei saanud mehelt midagi naistepäevaks. Ja mu mees ei saanud minult midagi 23. veebruariks ehk nõukogude armee aastapäevaks. Me mõlemad oleksime (vastavalt) väga solvunud olnud ja teist opakaks pidanud, kui teine selliseid nõukaaegseid punaseid pühi tähistanud oleks.

Arvan nagu mõni eespoolkõnelejagi, et see on alati, loomisest alates, olnud poliitiline tähtpäev. Praegusel ultrafeminatside pealetungi ajastul ajab pigem öökima. Jätke mind rahule, rohmakad ja jämedahäälsed tanksaabastes meestesoengutega “naisõiguslased”, te olete ammu juba piiri ületanud. See on, mida ma naistepäevast mõtlen, lubage mulle palun minu isiklik arvamus.

+2
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.03 16:57; 09.03 17:50; 10.03 12:51;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 59 )


Esileht Pereelu ja suhted Kes veel ei saanud oma mehelt naistepäevaks midagi?