Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kes veel pole koroonat põdenud?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: Kes veel pole koroonat põdenud?

Postitas:
Kägu

Mulle hakkab tunduma, nagu ma oleks viimane inimene Eestis, kes pole veel nakatunud. Kui palju neid on, kes pole haiged olnud selle 2 aasta jooksul? Meil peres 3 inimest neljast pole haiged veel olnud.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks mu lastest põdes äsja väga raskelt ja tema abikaasa tegi PCRi igaks juhuks 5. päeval – negatiivne. Nende lastel polnud ühtki haigustunnust, kas nakatusid või mitte, tegelikult ei tea, teste ei teinud.
Mina olen 2 korda selle 2 aasta jooksul veidi haige olnud, mees samuti, tema ikka päris hullult. Mõlemad oleme testimas käinud, pole koroona olnud. Aga kas me oleme vahepeal sümptomiteta läbi põdenud, seda ju ei tea. Mõni saab nakkuse ja haigestub, mõni ei teagi, et nakatus. Ja mõni ei nakatugi.
Ei tea ka sina. Võid vabalt olla sümptomiteta põdenud.
Mu sõbrannal oli pool päeva kurk valus, ei muud. Tegi 3 päeva hiljem testi naljaviluks, oligi positiivne. Aga suutis nakatada oma üksiku vanema sugulase enne kui teada sai.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ka pole. Korduvalt olnud lähikontaktne, aga pole külge hakanud.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu 5 liikmeline pere pole keegi haigeks jäänud, minu vanemad samuti. Õepere ja lähisugulased ka kõik terveks jäänud seega neid ikka on. Muidugi sümptomiteta läbipõdemine on ka võimalik.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kinnitatud andmeid ei ole, et ma oleksin seda põdenud, st et haige ma olen küll olnud, aga iga kord on testid, nii kiirtest kui PCR negatiivsed, nii et teadaolevalt ma ei ole koroonaviirust põdenud. Olen vaktsineerimata.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kinnitatud andmeid ei ole, et ma oleksin seda põdenud, st et haige ma olen küll olnud, aga iga kord on testid, nii kiirtest kui PCR negatiivsed, nii et teadaolevalt ma ei ole koroonaviirust põdenud. Olen vaktsineerimata.

Sama siin. Pole isegi kahtlust olnud, kuigi viibin pidevalt nö massides ja võimalusi nakatuda on.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, kas olen põdenud. Üks lastest põdes, PCR oli ka positiivne. Ülejäänud pere tegi kiirteste, vanema laps ka PCR-i – kõik negatiivsed. Kui noorem põdes tundis ka vanem laps end ühel päeval halvasti, aga kiirtestid ja PCR olid negatiivsed.  Kui laps põdes, siis mingi koguse viirust ilmselt sain, aga välja ei löönud midagi ja testid ka negatiivsed. Mina ja mees vaktsineeritud, lapsed mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mina pole ka jäänud. mu pere viiest kaks olid, teised jäid puutumata.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina (vaktsineerimata), mu pere (vaktsineerimata), sõbrannad ja tutvusringkond (osad vaktsineeritud ja osad mitte). Pigem tean ainult paari inimest, kes on põdenud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina (vaktsineerimata), mu pere (vaktsineerimata), sõbrannad ja tutvusringkond (osad vaktsineeritud ja osad mitte). Pigem tean ainult paari inimest, kes on põdenud.

aa ja antikeha testi olen teinud, tulemus oli 0, haige pole kordagi olnud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen 3 doosiga vaktsineeritud ja seni pole põdenud. Aga arvan, et varem või hiljem jõuab kõikideni.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kinnitatud andmeid ei ole, et ma oleksin seda põdenud, st et haige ma olen küll olnud, aga iga kord on testid, nii kiirtest kui PCR negatiivsed, nii et teadaolevalt ma ei ole koroonaviirust põdenud. Olen vaktsineerimata.

Sama siin. Pole isegi kahtlust olnud, kuigi viibin pidevalt nö massides ja võimalusi nakatuda on.

Ja siis kuulad koguaeg mingeid “teaduslikke” sõnavõtte, kuidas just sina (vaktsineerimatu) oled süüdi viiruse suures levikus ja meditsiinisüsteemi koormatuses, eksole 😀

+4
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ja siis kuulad koguaeg mingeid “teaduslikke” sõnavõtte, kuidas just sina (vaktsineerimatu) oled süüdi viiruse suures levikus ja meditsiinisüsteemi koormatuses, eksole

Palun täpsusta, millal sa seda “koguaeg” viimati kuulsid? Kuskil umbes oktoobris, olgu, detsembris, eks? Viimasel ajal ei räägi mitte keegi mitte kuskil midagi sellist.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Terve mu pere pole haige olnud, samuti lähisugulased ning leidub ka sõpru, kes pole olnud

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie pere on seni koroonast pääsenud.
Lapsed on oma klassis ainsad(!), mina oma töökohal samuti üks vähestest.
Oleme kõik vaktsineeritud, aga samas paljud, kes samuti vaktsineeritud, ikkagi jäid haigeks nii tööl kui koolis.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja siis kuulad koguaeg mingeid “teaduslikke” sõnavõtte, kuidas just sina (vaktsineerimatu) oled süüdi viiruse suures levikus ja meditsiinisüsteemi koormatuses, eksole

Palun täpsusta, millal sa seda “koguaeg” viimati kuulsid? Kuskil umbes oktoobris, olgu, detsembris, eks? Viimasel ajal ei räägi mitte keegi mitte kuskil midagi sellist.

No eilseni olid ju 100% kõik vaktsineerimata inimesed (sõltumata vanusest või tervislikust seisundist) valitsuse sõnul “ohtlikud meditsiinisüsteemi koormajad”, keda pidi tara taga kinni hoidma. Ei mingit diferentseerimist ega teadsuslikkust. Mida siin veel rääkida on?

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No eilseni olid ju 100% kõik vaktsineerimata inimesed (sõltumata vanusest või tervislikust seisundist) valitsuse sõnul “ohtlikud meditsiinisüsteemi koormajad”, keda pidi tara taga kinni hoidma. Ei mingit diferentseerimist ega teadsuslikkust. Mida siin veel rääkida on?

Ei, enne sa väitsid, et neid süüdistatavat ka viiruse suures levikus. Selle kohta küsisin, et millal täpselt sa viimati midagi sellist väidetavat kuulsid? Aga meditsiinisüsteemi koormasite rohkem küll, see pole ju valeväide, oma 5 korda rohkem oli ja on vaktsineerimata inimesi haiglas kui vaktsineerituid. Sa ei pannud tähele? Surnukuuris oli teid veel rohkem.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ja elukaaslane ei ole veel põdenud, samuti minu ema ja isa, tädi, onu, vanaemad. Oleme kõik vaktsineeritud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu pere pole ka teada olevalt koroonas olnud, samuti vanemad. Kõik vaktsineeritud. Lapse klassis küll pea enamus koroonas olnud. Endal ka päris mitu juhtumit, kus pärast mingit pikemat koosolemist on seltskonnast 1-2 inimest paar päeva hiljem teatanud koroonast.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No eilseni olid ju 100% kõik vaktsineerimata inimesed (sõltumata vanusest või tervislikust seisundist) valitsuse sõnul “ohtlikud meditsiinisüsteemi koormajad”, keda pidi tara taga kinni hoidma. Ei mingit diferentseerimist ega teadsuslikkust. Mida siin veel rääkida on?

Ei, enne sa väitsid, et neid süüdistatavat ka viiruse suures levikus. Selle kohta küsisin, et millal täpselt sa viimati midagi sellist väidetavat kuulsid? Aga meditsiinisüsteemi koormasite rohkem küll, see pole ju valeväide, oma 5 korda rohkem oli ja on vaktsineerimata inimesi haiglas kui vaktsineerituid. Sa ei pannud tähele? Surnukuuris oli teid veel rohkem.

Selles viimases ära ole nii kindel.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina. Kuigi on olnud palju lähikontakte ja pereliikmedki koroonat põdenud. Testinud olen regulaarselt kaks korda nädalas (töö nõuab), nii et sümptomiteta põdemist pole samuti olnud. Vaktsineeritud kolme süstiga.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ja mu pere pole põdenud. Ptüi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selles viimases ära ole nii kindel.

Muidugi olen.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil 4-liikmeline pere ja ka pole keegi põdenud, kuigi lähikontaktne mitmel korral olnud, tundub, et koroona meid ei taha.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle hakkab tunduma, nagu ma oleks viimane inimene Eestis, kes pole veel nakatunud. Kui palju neid on, kes pole haiged olnud selle 2 aasta jooksul? Meil peres 3 inimest neljast pole haiged veel olnud.

Mina pole põdenud. Ilmselt on mul midagi viga. Samuti mu lapsel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, miks te end nii eriliseks peate? Statistika järgi on kinnitatud haigusjuhte veidi üle poole miljoni, neist mingi osa on korduvnakatumised, seega on neid, kes ei ole siiamaani põdenud, ikkagi suur enamus, mitte ei ole te mingil moel erilised.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen saanud kolm doosi vaktsiini, alati olnud pärast seda ühepäevases gripilaadses koomas; kolm korda käinud PCRtestimas – negatiivne; viibinud haiglas patsiendina koroonaosakonna kõrval ning töötanud kogu pandeemiaaja toidupoes, aga näed, ei hakka külge. Ptüi-ptüi-ptüi. Pole enesetervendaja ega loodusravifänn, ei eita viiruse olemasolu.
Millegipärast arvan, et põeme kõik selle kunagi läbi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole läbi põdenud. Abikaasa põdes, puutusime igapäevaselt kokku, kuid mulle külge ei jäänud.

Olen 3 korda vaksineeritud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mina pole ka jäänud. mu pere viiest kaks olid, teised jäid puutumata.

hõiskasin enne õhtut. ma siis tänasest positiivne

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mina pole ka jäänud. mu pere viiest kaks olid, teised jäid puutumata.

hõiskasin enne õhtut. ma siis tänasest positiivne

Peresisesest kontaktist? Kui jah, siis kui kaua aega kulus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kes veel pole koroonat põdenud?