Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kes veel suusatab/uisutab?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kes veel suusatab/uisutab?

Postitas:

Tere, küsin huvi pärast, mida teie raseduse lõpu poole harrastate? Ise käisin veel eelmine nädal uisutamas aga sain veits imelike pilkude osaliseks jääväljakul… olen lapsest saati uisutanud ja mingeid trikke ei teinud, niisama vaikselt kulgesin. Nüüd on isu suuski ostma minna, et rahulikult murdmaad sõita. Seda pole küll 4aastat teinud, huvitav, kas on veel hea mõte…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mõistus ei luba riskida selliste asjadega… ise võin ju osata uisutada, aga iial ei tea, millal keegi otsa põrutab või kasvõi ise kogemata koperdan vms. Hiljem aega sportida ju küll ja küll…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uisutama plaanin minna, sest uiskudel tunnen end kindlalt. Kõht pole veel väga suur ka. Aga kuna suuskadel tunnen end väga ebakindlalt ning kardan kukkumist (eriti kui vähegi künkake teel on), siis seda ei plaani sel hooajal ette võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma käisin eile lapsega murdmaad sõitmas. lapse jaoks esimene kord ja mina sõitsin viimati 20 aastat tagasi. aga siis olin päris kõva käpp.
päris ok tuli välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sõidan nt jalgrattaga-väga mõnus!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese lapse ajal käisin uisutamas. Aga olin siis ka vähem rase kui praegu (3 kuud nihkes). Siiski ülivabalt ma ei liuelnud. Ikka kartsin, et keegi äkki sõidab otsa.
Praegu läheb kõht toonusesse juba lapse kelku vedades…

Paaril korral olen teinud tõsisemat ujumist (ka krooli. Enne rasedust ujusin palju). Vees tunnen end väga hästi ja ei saa arugi, et rase oleks, aga nii kui välja tulen, on liikumine jälle jube raske.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kes veel suusatab/uisutab?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.