Esileht Pereelu ja suhted kes vinguvad meestega rohkem?

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: kes vinguvad meestega rohkem?

Postitas:

töölkäivad või kodused naised?
jah, ma saan aru, et enamus siinset lugejaskonda muidugi kunagi ei vingugi. või vähemalt enda arvates mitte. nimetagem seda siis näiteks rahulolematuseks ja ebatolerantsuseks!

mõtlen, et ühelt poolt võiksid vähem viriseda ja kaagutada töölkäivad naised, sest elavad oma halva energia ehk juba tööl välja. teisalt võibolla just kodused, sest neil on üldjuhul rahulikum eluviis ja vähem stressi.

mis te arvate? eriti need, kes mõlemas rollis elanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.03 14:57; 05.03 15:51; 08.03 14:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No meil on vingujaks mees. Ja ma ei saa absoluutselt aru, mis häda tal koguaeg kõigega on… 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.03 15:00; 05.03 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mõlemat olnud, kodune ja praegu tööl, kuid vingujaks on ikka mees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Omades kogemust mõlema variandiga, siis ütleks, et kodused. Aga samas võib see isikust kinni olla 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, mina olen üks näägutav, hetkel veel tööl käiv, naine. Aga ma kardan, et kui ma koduseks jään, siis ajavad mind samad asjad kordades rohkem närvi, sest mu kallil mehel on hobi, mis hõivab ta päris paljudel nädalavahetustel. Kahju kohe temast mõnikord…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan et see siiski oleneb inimestest endist, mitte sellest kas ta on kodune või töölkäiv. On kohe üks sort selliseid inimesi, kes absoluutselt iga jumala asja peale PEAVAB VINGUMA või midagi negatiivset kommenteerima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates ka on mehed kohati suuremad vingujad, kui naised. Mina vingusin siis rohkem kui lapsed väikesed. Nüüd lapsed suuremad ja lausa lust nendega koos olla- ei aja enam närvi, et meest tihti kodus pole. Pigem ongi lastega rahulikum. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vinguvad ikka need kõige rohkem, kes pole rahul. Hakatakse elama enda jaoks sobimatu kaaslasega ja siis ongi ühel hetkel valik, kas elada end välja ( vinguda ) või lahutada. Nii et pigem oleks vastus, et kõige enam vinguvad need inimesed, kes on pere loonud enne kui ise küpseks inimestena on saanud. Kui leitakse endale sobiv elukaaslane, siis vingumiseks põhjust lihtsalt pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees vingub minuga. Ja lastega. Mina temaga üldiselt ei vingu, aga kui tema ving on juba nädalaid kestnud, siis mõnikord plahvatan. Ütlen kõik välja, mis vaja, mõneks ajaks aitab.
Tööl käime mõlemad.

Ei kannatakski seda jama enam, aga mees on voodis hea. Ja üldiselt korralik töökas inimene, mitte mõni sohvakaunistus-pudelihoidja.

Ah.

Kõike head ka korraga ei saa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.03 23:06; 07.03 10:20; 08.03 23:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vinguvad need, kes oma meest ei v22rtusta, mis iganes p6hjusel. Kes ei oska n2ha v6i ei leia kuskilt otsast, et mees on inimene nagu nainegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mehed vinguvad, ja siis, kui nad on kodus, kas tööl ka vingub, ei tea

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mida oligi vaja tõestada- ME (naised) ei vingu ega nääguta kunagi :))))

millegipärast räägivad mehed teist juttu (kui mitte öelda- vastupidist)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.03 14:57; 05.03 15:51; 08.03 14:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mida oligi vaja tõestada- ME (naised) ei vingu ega nääguta kunagi :))))

millegipärast räägivad mehed teist juttu (kui mitte öelda- vastupidist)[/tsitaat]
Järelikult vinguvad mehed ja naised täpselt ühepalju. Igaüks muidugi näeb pindu teise silmas ja palki enda silmas ei näe…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.03 15:00; 05.03 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enda kogemusest võin väita, et näägutamine ei sõltu tööl käimisest või mitte käimisest, vaid suhtega rahulolust. Esimeses abielus olles näägutasin palju ja mees arvaski, et see ongi naiste loomus ja kõik näägutavad. Tagant järele tarkusest võin öelda, et ma tegelikult ei armastanud teda ja ma olin enda ja oma tahtmised sellesse suhtesse ära kaotanud. Nüüd olen üle 12 aasta olnud imeliselt hästi toimivas suhtes ning selle aja jooksul pole ma kordagi näägutanud. On ette tulnud mõned korrad, kus väsimusest või stressist teisele korra nähvatud on, aga need rääkisime kohe sirgeks ja nüüd tunneme teineteise piire paremini. Tööl käime mõlemad täiskohaga, peres on 2 last, aga näägutamisele meie peres kohta ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võin väita, et vingusin siis mehe kallal rohkem, kui käisin tööl. Praegult olen kodune ja mehe kallal ei nääguta, sest kodused asjad jõuan ise ära teha, söögi, koristamise, koeraga jalutamise jne ja jääb aega ka iseendale. Kui töötasin, siis õhtuti koju jõudes olin väsinud aga koristama ikka pidi. Mees teeb mul füüsilist tööd, niiet õhtuti on ta väsinud (töö koormus oleneb siiski hooajast, suvel on tal töö vähe lebom) ja kodus midagi suurt teha ei viitsi, sellest ka minu virisemine. Meile sobib praegult selline lahendus, olen ülalpeetav naine, kes ei nääguta 🙂 PS. Suvel sünnib esimene laps, siis hakkan tõenäoliselt uuesti vinguma 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tutvusringkonnas pole ühtki kodust naist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mida oligi vaja tõestada- ME (naised) ei vingu ega nääguta kunagi :))))

millegipärast räägivad mehed teist juttu (kui mitte öelda- vastupidist)[/tsitaat]
Mis küll paneb sind arvama, et just meeste jutt on tõe viimne instants ja naiste jutt lausvale?
Vaata või siinsamas perekoolis ringi, vinguvaid mehi on siin enamuses.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.03 23:06; 07.03 10:20; 08.03 23:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu vingun kindlasti rohkem.

Vahet pole, kas olen kodune v tööl.

Miks? Sest ma olen koduse elu nö projektijuht ja seda vastu mu tahtmist, sest mees lihtsalt on nii palju ära ja ta selline professoritüüpi, kes väga ei orienteeru reaalses maailmas nagu arvete maksmised, töömehe tellimised jne. Delegeerin ülesandeid, sest ma ei taha kõike ise teha. See on väsitav.
Ja siis vahel ikka vingun täiega, kui kopp ees.

Mees ei vingu mu kallal mitte kunagi. On väga hea südamlik ja sõbralik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin teatud aspektidest palju häiritum siis, kui ma kodune olin. Ilmselt siis ka näägutasin rohkem. Mu maailm oli siis nii piiratud ja seega iga väike nihe selles väikses maailmas hakkas häirima. Segas näiteks, kui mees õhtuti pidi veel töökõnesid tegema või maili vaatama, et ei hakanud tulema täpselt kell 17 ja paljud muud pisikesed tähtsusetud detailid. Nüüd, kui ise ka tööl käin, mõistan oma meest palju palju paremini ja pole juba 1,5 aastat selliste asjade kohta märkusi teinud, mille kohta varem ikka nähvasin. Minu enda maailm on nüüd laiem, sinna kuulub nii palju erinevaid osi, mille suhtes tuleb olla paindlik vastavalt olukorrale. Meil mõlemal ka selline töö, mida planeerime ise ehk kui vaja, saame vajadusel kodus olla ja samas, kui vaja, siis peabki tööd tegema ka õhtul või öösel või nädalavahetusel. Sel põhjusel ei kerki ka enam probleeme üles, sest mõistame üksteist väga hästi ja arvestame rohkem. Kodus ei ole enam minu jaoks prioriteet tolmurull või must aken 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vinguda saab vaid siis kui teine nõustub vingumist ära kuulama. Mina näiteks ei kuula, sest mul on sellest ükskõik ja tulemus on see, et vingumine on vähenenud mehe poolt, sest ta teab, et tal pole publikut. Mina arvan, et kui mees hakkab soiguma, siis tuleb ta tähelepanu kohe füüsilisele tegevusele suunata, mis on meeldivam kui tühi sõnadejoru. Näiteks hakkad suudlema, ei lase tal midagi öelda ja pärast on mõlemal tuju hea. Või siis vastupidi, teed talle haiget, lööd nt munadesse ja see on teadupärast valus. Kaob kohe komme viriseda. Unustab isegi sellise sõna nagu virisemine koheselt ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vinguda saab vaid siis kui teine nõustub vingumist ära kuulama. Mina näiteks ei kuula, sest mul on sellest ükskõik ja tulemus on see, et vingumine on vähenenud mehe poolt, sest ta teab, et tal pole publikut. Mina arvan, et kui mees hakkab soiguma, siis tuleb ta tähelepanu kohe füüsilisele tegevusele suunata, mis on meeldivam kui tühi sõnadejoru. Näiteks hakkad suudlema, ei lase tal midagi öelda ja pärast on mõlemal tuju hea. Või siis vastupidi, teed talle haiget, lööd nt munadesse ja see on teadupärast valus. Kaob kohe komme viriseda. Unustab isegi sellise sõna nagu virisemine koheselt ära. [/tsitaat]

ja siis naised vinguvad kui silmad sinised 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.03 14:57; 05.03 15:51; 08.03 14:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vinguvad ikka need kõige rohkem, kes pole rahul. Hakatakse elama enda jaoks sobimatu kaaslasega ja siis ongi ühel hetkel valik, kas elada end välja ( vinguda ) või lahutada. Nii et pigem oleks vastus, et kõige enam vinguvad need inimesed, kes on pere loonud enne kui ise küpseks inimestena on saanud. Kui leitakse endale sobiv elukaaslane, siis vingumiseks põhjust lihtsalt pole. [/tsitaat]
See on nüüd huvitav küll. Tähendab, mees pole minuga rahul? A misasja ta elab siis minuga koos? Ma ei hoia teda ju kinni.
Lastega pole ta ka rahul? Aga see oleks ju nagu oma teha päris palju? Et kasvatagu siis neid lapsi.
Ma talle öelnud küll, et vingumine ei ole töötav kasvatusmeetod, aga tal tuleb see kuidagi automaatselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.03 23:06; 07.03 10:20; 08.03 23:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kodune või mitte, aga korra kuus tulistan kõike, mis liigub. Endal ka kahju mehest. Ta on õnneks juba õppinud pead all hoidma, kui mul jälle märatsus peal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Pereelu ja suhted kes vinguvad meestega rohkem?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.