Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kes võiks olla meie järgmine president?

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 160 )

Teema: Kes võiks olla meie järgmine president?

Postitas:
Kägu

Ma ei sooviks näha meie presidendina Kaljulaidi ega Helmet. President võiks olla mees. Aga milline mees, seda ma ei tea. Praegu hoobilt ei tule kedagi pähe. Aga ta võiks olla rahvuslane.

Rahvuslane?😀 Kuule EKRE jünger, rahune maha.

+6
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma ei mõista, miks peaks presidendiks olema keegi näitleja, bioloog, laulja jne? See üks inimene on omas kitsas valdkonnas pädev, tegija, ei tähenda, et talle sobib rahvusvaheline suhtlemine ja riigi esindamine. Kas presidendiks saamise ainus kriteerium on olla tundud nimi? Ta ei ju ei saa presidendina rääkida kogu aeg loodusest või näitlemisest, vaid peab hoopis teistel teemadel esinema, kõnesid pidama, milles ta ei pruugi üldse pädev olla.

President peaks jääma PLEKITUKS, millega meie viimased 2 presidenti pole kahjuks suutnud hakkama saada.

Ja kuidas üks õnnetu bioloog, kes pole varem poliitika ja välispoliitikaga tegelenud, siis suudab plekituks jääda? Ta ju raudselt hakkab järjest ämbritesse astuma. Tema vaeseke peab nüüd hakkama andma hinnanguid, kas see või teine on õigesti käitunud. Tema tahaks rääkida bioloogiast.

Ma ei mõtelgi, et president peab olema poliitiku taustaga, vaid on erialasid, mis annavad presidendiks saamisele parema ettevalmistuse ja küpsuse. Ja minu arvates ei pea ta nui neljaks nii üleriigiliselt tuntud nimi olema. Küll aga võiks tal tänasel päeval olla rahvusvaheline töökogemus cv-s ja võõrkeelte oskus.

Millistesse ämbritesse? Presidendiks saaja saab ju nõunikud, koolitajad, etiketiõpetus, riietus kõik. Kui ämbrid tulevad, siis inimese enda ambitsioonidest võtta mingi posititsioon oma tegemistes.

Päris nullist alustavad inimest ei päästa ka need nõunikud ja etiketiõpikud. Oleme seda näinud, et etiketiga on puusse pandud vaatamata koolitusele. Suheldes ei ole sul kogu aeg mingi tarkmees taskus, kes lauseid ette ütleb. Ja sul endal peab ikka olema oma visioon, arvamus ja suund, mille sa nõunikule ette söödad ja käsed vormistada. Nemad ikkagi lähtuvad sellest, mida sina tahad, mitte ei dikteerid sulle, mida nemad arvavad.

äkki sa oled liiga kriitiline? kriitilisus tekib madalast enesehinnangust, siis tahaks olla kõige parem ja eksimust elatakse raskelt üle. kas üldse ongi vaja eksimatut presidenti? aga jah, president ei peaks olema valetaja, demagoog jne, seda ei saa enam andeks anda

Milleks panna sellisele positsioonile inimene, kelle puudub selleks vastav haridus, ettevalmistus ja kogemus? Kihnu Virve on muhe ja tore memm, keda on alati tore kuulata, aga kas ta ikka oleks antud ametikohale sobiv. Lihtalt sellepärast, et ta on tuntud ja muhe memm. Kas kujutad ette, kuidas ta hakkab paberilt mingit nõuniku tarka juttu ette lugema, millega tal endal puudub igasugune ühishingamine. Igale kingsepale omad liistud.

Oled sa kunagi kuulanud või lugenud intervjuusid Eve Kiviga. Ta sai erinevalt tavakodanikust nõukogu ajal väga palju reisida, käia ja näha, sest ta oli üks väheseid nõukogude näitlejaid, kes oskas välismaal käituda, riietuda ja rääkis võõrkeeli. Seetõttu teda väga meelsasti ka igale poole saadeti, so what et ta polnud näitlejana nii tugev. Nõukogude Siberi küla näitlejat võisid drillida higipull otsa ees, aga välismaal tegi ikkagi kogu delegatsioonil silmad häbi täis. Inimesel peab ikka olema all lastetuba ja haritus, et sobida esindusrolli.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma ei mõista, miks peaks presidendiks olema keegi näitleja, bioloog, laulja jne? See üks inimene on omas kitsas valdkonnas pädev, tegija, ei tähenda, et talle sobib rahvusvaheline suhtlemine ja riigi esindamine. Kas presidendiks saamise ainus kriteerium on olla tundud nimi? Ta ei ju ei saa presidendina rääkida kogu aeg loodusest või näitlemisest, vaid peab hoopis teistel teemadel esinema, kõnesid pidama, milles ta ei pruugi üldse pädev olla.

President peaks jääma PLEKITUKS, millega meie viimased 2 presidenti pole kahjuks suutnud hakkama saada.

Ja kuidas üks õnnetu bioloog, kes pole varem poliitika ja välispoliitikaga tegelenud, siis suudab plekituks jääda? Ta ju raudselt hakkab järjest ämbritesse astuma. Tema vaeseke peab nüüd hakkama andma hinnanguid, kas see või teine on õigesti käitunud. Tema tahaks rääkida bioloogiast.

Ma ei mõtelgi, et president peab olema poliitiku taustaga, vaid on erialasid, mis annavad presidendiks saamisele parema ettevalmistuse ja küpsuse. Ja minu arvates ei pea ta nui neljaks nii üleriigiliselt tuntud nimi olema. Küll aga võiks tal tänasel päeval olla rahvusvaheline töökogemus cv-s ja võõrkeelte oskus.

Millistesse ämbritesse? Presidendiks saaja saab ju nõunikud, koolitajad, etiketiõpetus, riietus kõik. Kui ämbrid tulevad, siis inimese enda ambitsioonidest võtta mingi posititsioon oma tegemistes.

Päris nullist alustavad inimest ei päästa ka need nõunikud ja etiketiõpikud. Oleme seda näinud, et etiketiga on puusse pandud vaatamata koolitusele. Suheldes ei ole sul kogu aeg mingi tarkmees taskus, kes lauseid ette ütleb. Ja sul endal peab ikka olema oma visioon, arvamus ja suund, mille sa nõunikule ette söödad ja käsed vormistada. Nemad ikkagi lähtuvad sellest, mida sina tahad, mitte ei dikteerid sulle, mida nemad arvavad.

äkki sa oled liiga kriitiline? kriitilisus tekib madalast enesehinnangust, siis tahaks olla kõige parem ja eksimust elatakse raskelt üle. kas üldse ongi vaja eksimatut presidenti? aga jah, president ei peaks olema valetaja, demagoog jne, seda ei saa enam andeks anda

Milleks panna sellisele positsioonile inimene, kelle puudub selleks vastav haridus, ettevalmistus ja kogemus? Kihnu Virve on muhe ja tore memm, keda tore kuulata, aga kas ta ikka oleks antud ametikohale sobiv. Lihtalt sellepärast, et ta on tuntud ja muhe memm. Kas kujutad ette, kuidas ta hakkab paberilt mingit nõuniku tarka juttu ette lugema. Igale kingsepale omad liistud.

Oled sa kunagi kuulanud või lugenud intervjuusid Eve Kiviga. Ta sai nõukogu ajal väga palju reisida, käia ja näha, sest ta oli üks väheseid nõukogude näitlejaid, kes oskas välismaal käituda, ennast ülal pidada ja rääkis võõrkeeli. Seetõttu teda väga meelsasti ka igale poole saadeti. Nõukogude Siberi küla näitlejat võisid drillida higipull otsa ees, aga välismaal tegi ikkagi kogu delegatsioonil silmad häbi täis. Inimesel peab ikka olema all lastetuba ja haridus, et sobida esindusrolli.

Just, Eve Kivi presidendiks! Oskab istuda ja astuda, riietusega ei pane ka puusse.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Milleks panna sellisele positsioonile inimene, kelle puudub selleks vastav haridus, ettevalmistus ja kogemus? Kihnu Virve on muhe ja tore memm, keda tore kuulata, aga kas ta ikka oleks antud ametikohale sobiv. Lihtalt sellepärast, et ta on tuntud ja muhe memm. Igale kingsepale omad liistud.

Oled sa kunagi kuulanud või lugenud intervjuusid Eve Kiviga. Ta sai nõukogu ajal väga palju reisida, käia ja näha, sest ta oli üks väheseid nõukogude näitlejaid, kes oskas välismaal käituda, ennast ülal pidada ja viiskat muljet jätta. Seetõttu teda väga meelsasti ka igale poole saadeti. Nõukogude Siberi küla näitlejat võisid drillida higipull otsa ees, aga välismaal tegi ikkagi kogu delegatsioonil silmad häbi täis.

Kihnu Virve ei valda ühtegi võõrkeelt (peale vähese vene keele ehk?), nii et tema ei sobigi.

Kõrgharidus ja võõrkeelte oskus peab olema kohustuslik.

Mina austan väga Ungari presidenti. Mind ei huvita, missuguse s.taga liberimeedia teda üle kallab. See inimene on UHKE oma rahva üle ja ei lase liberaalidel seda rahvast maoli maha alandada. Ja ungarlased ARMASTAVAD oma presidenti. Kui muud kompromissi ei saa teha, siis nõuab või ülisuuri summasid kompensatsiooniks oma rahva väärikust tallavatele liberiseadustele.

Eesti poliitikud on eestlaste väärikuse viimse kui piirini maha tampida lasknud. Kuni sinnamaani välja, et juba on eestlasi vihkavast poliitikust Yana Toom´ist meil juba väga sümpaatne ja presidendikski kõlbulik poliitik saanud!

Mis jääb eestlaste väärikusest järele peale samasoolistele lapsendusõiguse andmist, vihakõne seaduse vastuvõtmist (see tähendab igasuguse liberivastase kriitika keelustamist), keskkonnahüsteerikutele rohelise tule andmist (st inimese toidulaua dikteerimist) ja digipöördele rohelise tule andmist (st totaalsesse digijälgijälgimisühiskonda investeerimist)? Midagi ei jää järele. Ainult hääbuvad lihatombid prügikastide veerel kaklemas, kellele saab täna võimurite toidulaualt järelejäänud toidupaluke alla neelamiseks!

Ja kogu seda progressi aitavad meil ülijõuliselt teostada sumani Reformierakonnale truud tartukad!!!!

+13
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 23 korda. Täpsemalt
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ja kogu seda progressi aitavad meil ülijõuliselt teostada sumani Reformierakonnale truud tartukad!!!!

Mingi saade oli kus räägiti, et Tartus juba kakeldakse prügikastidest toidu õngitsemise õiguse üle. Aga tühja sellest, Tartule piisab ju headest mõtetest.

+3
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mingi saade oli kus räägiti, et Tartus juba kakeldakse prügikastidest toidu õngitsemise õiguse üle. Aga tühja sellest, Tartule piisab ju headest mõtetest.

Tartu on meil alati progressiivne linn olnud! Kommunismiajal progressiivne kommunistide linn, kommunismi lagunemise ajal progressiivne Eesti iseseisvuse eest võitlev linn, liberaalide globaalse diktaadi ajal jõuliselt progressiivne liberaalsust peale suruv linn!

Kui uhked nad siin foorumiski oma prügikastisukeldujate filmi üle olid! Tartu näitab Eestis alati teed progressiivsesse tulevikku!

+3
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Hah, hämmastav loogika. Kui dokumentaal oli juhtumisi Tartus tehtud, siis järelikult on prügikastiõngitsejad vaid Tartus. Tead, ma purustan su maailma natukene. Neidsamu õngitsejaid leiad sa ka Tallinnast, Pärnust ja Viljandist. Aga edukat trollimist! 🙂

+11
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei sooviks näha meie presidendina Kaljulaidi ega Helmet. President võiks olla mees. Aga milline mees, seda ma ei tea. Praegu hoobilt ei tule kedagi pähe. Aga ta võiks olla rahvuslane.

EKRE? Kus sa välja loed, et ma ekre pooldaja olen? Ja miks sa nii ebaviisakalt mulle vastad? Mina avaldasin ainult oma arvamust. Kas sulle ei ole käitumist õpetatud?

+10
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hah, hämmastav loogika. Kui dokumentaal oli juhtumisi Tartus tehtud, siis järelikult on prügikastiõngitsejad vaid Tartus. Tead, ma purustan su maailma natukene. Neidsamu õngitsejaid leiad sa ka Tallinnast, Pärnust ja Viljandist. Aga edukat trollimist! 🙂

Erinevalt tartukatest ei tee Pärnu, Tallinna ja Viljandi prügikastides sobrajad oma elukutsest uhkusega filmi teistele inimestele imetlemiseks ja kaasakiitmiseks.

+1
-15
Please wait...

Postitas:
Kägu

Neid prügist võetud toidu edasi jagamise kappe vist ka mujal linnades ei ole

+1
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Milleks panna sellisele positsioonile inimene, kelle puudub selleks vastav haridus, ettevalmistus ja kogemus? Kihnu Virve on muhe ja tore memm, keda on alati tore kuulata, aga kas ta ikka oleks antud ametikohale sobiv. Lihtalt sellepärast, et ta on tuntud ja muhe memm. Kas kujutad ette, kuidas ta hakkab paberilt mingit nõuniku tarka juttu ette lugema, millega tal endal puudub igasugune ühishingamine. Igale kingsepale omad liistud.

Oled sa kunagi kuulanud või lugenud intervjuusid Eve Kiviga. Ta sai erinevalt tavakodanikust nõukogu ajal väga palju reisida, käia ja näha, sest ta oli üks väheseid nõukogude näitlejaid, kes oskas välismaal käituda, riietuda ja rääkis võõrkeeli. Seetõttu teda väga meelsasti ka igale poole saadeti, so what et ta polnud näitlejana nii tugev. Nõukogude Siberi küla näitlejat võisid drillida higipull otsa ees, aga välismaal tegi ikkagi kogu delegatsioonil silmad häbi täis. Inimesel peab ikka olema all lastetuba ja haritus, et sobida esindusrolli.

presidendiks ei saagi kedagi panna, inimene peab ise esitama oma kandidatuuri.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Neid prügist võetud toidu edasi jagamise kappe vist ka mujal linnades ei ole

See ei ole just asi, mille üle uhke olla. Sinna kappi saab viia toiduaineid, mis sul endal üle jäävad, et need raisku ei läheks. Minu perearst viib sinna näiteks kommikarpe, mida patsiendid järjepidevalt toovad, et need kellelegi rõõmu teeks. Ise viisin avamata kohvipaki, mille jõulupaki seest sain, sest kohvi ei tarbi. See, et sina tituleerid need “prügist võetud toidu edasi jagamise kappideks” näitab su enda piiratust.

+16
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu perearst viib sinna näiteks kommikarpe, mida patsiendid järjepidevalt toovad, et need kellelegi rõõmu teeks.

enda tervist ei taha rikkuda, aga teistele kõlbab küll

+1
-20
Please wait...

Postitas:
Kägu

EKRE? Kus sa välja loed, et ma ekre pooldaja olen? Ja miks sa nii ebaviisakalt mulle vastad? Mina avaldasin ainult oma arvamust. Kas sulle ei ole käitumist õpetatud?

Kuule konserv, ma ei ole sinuga ebaviisakas vaid ka mina avaldan OMA arvamust😎  Isegi kui sa ei ole EKRE valija, oled sa samasugune. Meie ühiskond ei vaja sinusuguseid.

0
-15
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu perearst viib sinna näiteks kommikarpe, mida patsiendid järjepidevalt toovad, et need kellelegi rõõmu teeks.

Kuule, ära rohkem peale võta. Palju sa neid komme ikka jõuad süüa, kui sulle neid pidevalt tuuakse vs pered, kellel rahaliselt lihtsalt polegi võimalik endale magusat üldse lubada.

+16
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuule konserv, ma ei ole sinuga ebaviisakas vaid ka mina avaldan OMA arvamust😎 Isegi kui sa ei ole EKRE valija, oled sa samasugune. Meie ühiskond ei vaja sinusuguseid.

Minusuguseid? Mida see tähendab?

Mis ajast konservatiivne olla on nii halb, et ühiskonnas oled sellepärast põhjakiht?

+8
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuule, ära rohkem peale võta. Palju sa neid komme ikka jõuad süüa, kui sulle neid pidevalt tuuakse vs pered, kellel rahaliselt lihtsalt polegi võimalik endale magusat üldse lubada.

Loomulikult paneb arst sinna vaestekappi need kommid, mis tervisele kahjulikud, enamasti ka odavad ja maitselt mittemidagiütlevad on.

Paremad kommikarbid jätab ikka endale.

Mulle tuuakse ka sageli seda kräpišokolaadi kingiks (töö on selline). Jagan need samuti paljulapseliste naabriperele ära, sest ei taha oma tervist sellise kräpiga rikkuda.

+1
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aadu Must

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Aadu Must

Aga iks mitte Vaino Väljas? Neid endisi kommuniste on meil siin veel elus küll veel!

Või on eelkõige tähtis see, et oleks just Tartu kommunist?

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ansip ka Tartu endine kommu!

Päris huvitav, et Refi kogunesid nõukaaegsed kommud ja sotsidesse need, kelle vanemad tegid juba “suuri tegusid”.

+5
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle ka meeldiks. Eriti tore oleks, kui president tolereeriks näiteks koonduslaagreid. Eriti selliseid, kus inimesed ahju pannakse. Mingil põhjusel on koonduslaagrid põlu all. Samuti põlatakse viina riiklikul tasandil. President peaks tolereerima alkoholi tarbimist ja ka ise mitte pitsi sisse sülitama.

Kuna meie riigis on inimesi, kes kirjutavad selliseid postitusi, on selge, et president peab tolereerima rumalaid ja samas aktiivseid inimesi ja mõistma, et ka neil on koht meie ühiskonnas.

rumalad inimesed ei ole kunagi suutelised sarkasmiks. selle järgi on rumalatel ja ülejäanutel väga kerge vahet teha.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Aga see millise vankumatusega oldi pensionireformi vastu, et taastoota vaesust ja avaldada siirast toetust suure sissetulekuga kodanikele, pankuritele, kindlustusseltsidele, reformierakonnale.

Pensionireform ei olnud sugugi must-valge. Oleks piisanud väljamaksete muutmisest tervemõistuslikuks- st. kindlustusseltsid vajadusel mängust välja. Kui tootlus ei rahulda on alati võimalik valida mingi muu fond. Seltskond, kes igakuiselt panustanud 2. sambasse 10-20 € ei hakka kunagi nii palju teenima, et iseseisvalt investeerimine ära tasuks. Väljavõetav raha on enamusel hiljemalt jõuludeks laiaks löödud.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Presidendiks on juba varem välja pakutud Indrek Neiveltit. Omalt poolt pakuks näiteks Heiti Hääle.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga iks mitte Vaino Väljas? Neid endisi kommuniste on meil siin veel elus küll veel! Või on eelkõige tähtis see, et oleks just Tartu kommunist?

Kuna Putin valitseb igavesti, siis ehk saame tema omale, eesti päritolu, head kombed ja esinemisoskused.  https://forte.delfi.ee/news/ajalugu/intervjuu-kas-karl-vaino-pojapoeg-voib-toesti-tousta-venemaa-presidendiks?id=89953303

Jätkab meil juba kombeks kujunenud alamate vihkamise stiili.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Keda soovite näha EV järgmise presidendina?

Kahju, et ta poliitikas enam väga ei osale, aga Lennart Meri poeg Mart Meri oleks väga hea valik.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ise mõtlen, et Indrek Tarand sobiks.

Tookord, kui ta avalikus kohas purjuspäi ringi kakerdas, tegi ta oma margi üsna täis. Presidendina teda küll ette ei kujuta.

Ära laima! Alkomeetrisse puhudes selgus, et ta oli täiesti kaine. Kas selline kakerdamine ilus on, on iseasi…

EKRE paneks enne presidendiks selle hobusega seksija kui Tarandi.

+4
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

No vot, näete siis ise – kogu eesti rahva peale pole ainsatki inimest, kes sobiks presidendiks … kui kurb.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuule konserv, ma ei ole sinuga ebaviisakas vaid ka mina avaldan OMA arvamust😎 Isegi kui sa ei ole EKRE valija, oled sa samasugune. Meie ühiskond ei vaja sinusuguseid.

Mis ajast konservatiivne olla on nii halb, et ühiskonnas oled sellepärast põhjakiht?

Sinusugused vanamoelised. Rahvusriikide aeg on läbi, neid pole meile vaja. Minule meeldib mõte, et ma saan elada igalpool, kus ma soovin ja mul pole ka selle vastu mitte midagi, kui meie riiki kolivad ka teisest rahvusest inimesed. Meil ruumi on piisavalt. See kõik ainult rikastaks meie kultuuri. Ühtne Euroopa.

Konservatiivsus on iganenud maailmavaade.

+2
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ise mõtlen, et Indrek Tarand sobiks.

Tookord, kui ta avalikus kohas purjuspäi ringi kakerdas, tegi ta oma margi üsna täis. Presidendina teda küll ette ei kujuta.

Ära laima! Alkomeetrisse puhudes selgus, et ta oli täiesti kaine. Kas selline kakerdamine ilus on, on iseasi…

EKRE paneks enne presidendiks selle hobusega seksija kui Tarandi.

Kas hakkame nüüd kaaluma, et kumb on hullem variant või?

Samas, ega meil presidendi valimisel (ega ka muudel valimistel muud võimalust polegi, kui et kas Douche või Turd (vt South Park´i vastavasisulist multfilmi):

https://www.youtube.com/watch?v=E7pfsneLSSM

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sinusugused vanamoelised. Rahvusriikide aeg on läbi, neid pole meile vaja. Minule meeldib mõte, et ma saan elada igalpool, kus ma soovin ja mul pole ka selle vastu mitte midagi, kui meie riiki kolivad ka teisest rahvusest inimesed. Meil ruumi on piisavalt. See kõik ainult rikastaks meie kultuuri. Ühtne Euroopa.

Konservatiivsus on iganenud maailmavaade.

Progressiivne Tartlane on rääkinud!

Aga veel 20 aastat tagasi vihkas ta venelasi ja ähvardas igal valimisel “Vene kaardiga”, laulis eesrindlikke isamaalisi laule, sest siis oli see moäääääs.

+4
-7
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 160 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kes võiks olla meie järgmine president?