Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kes võiks olla meie järgmine president?

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 160 )

Teema: Kes võiks olla meie järgmine president?

Postitas:
Kägu

Ma ei sooviks näha meie presidendina Kaljulaidi ega Helmet. President võiks olla mees. Aga milline mees, seda ma ei tea. Praegu hoobilt ei tule kedagi pähe. Aga ta võiks olla rahvuslane.

Rahvuslane?😀 Kuule EKRE jünger, rahune maha.

EKRE? Kus sa välja loed, et ma ekre pooldaja olen? Ja miks sa nii ebaviisakalt mulle vastad? Mina avaldasin ainult oma arvamust. Kas sulle ei ole käitumist õpetatud?

Kuule konserv, ma ei ole sinuga ebaviisakas vaid ka mina avaldan OMA arvamust😎 Isegi kui sa ei ole EKRE valija, oled sa samasugune. Meie ühiskond ei vaja sinusuguseid.

Minusuguseid? Mida see tähendab?

Mis ajast konservatiivne olla on nii halb, et ühiskonnas oled sellepärast põhjakiht?

Sinusugused vanamoelised. Rahvusriikide aeg on läbi, neid pole meile vaja. Minule meeldib mõte, et ma saan elada igalpool, kus ma soovin ja mul pole ka selle vastu mitte midagi, kui meie riiki kolivad ka teisest rahvusest inimesed. Meil ruumi on piisavalt. See kõik ainult rikastaks meie kultuuri. Ühtne Euroopa.

Konservatiivsus on iganenud maailmavaade.

Progressiivne Tartlane on rääkinud!

Aga veel 20 aastat tagasi vihkas ta venelasi ja ähvardas igal valimisel “Vene kaardiga”, laulis eesrindlikke isamaalisi laule, sest siis oli see moäääääs.

Esiteks ma ei ole Tartust, Tallinnast olen. Ja 20 aastat tagasi olin ma alles 10 aastane. Mul ei olnud veel mingeid vaateid.

Aga kallid isamaa hullud, aeg oleks aru saada, et see isamaalisus ei toimi. Et elu oleks parem, on mõistlik ühenduda üheks!

+6
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Nõukaaja lõpul oli üks populaarne romaan, kus olid inimesed, kes olid muudetud mankurtideks. Siin räägibki üks seesugune – inimene juurteta ja mäluta.</p>

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma ei sooviks näha meie presidendina Kaljulaidi ega Helmet. President võiks olla mees. Aga milline mees, seda ma ei tea. Praegu hoobilt ei tule kedagi pähe. Aga ta võiks olla rahvuslane.

Rahvuslane?😀 Kuule EKRE jünger, rahune maha.

EKRE? Kus sa välja loed, et ma ekre pooldaja olen? Ja miks sa nii ebaviisakalt mulle vastad? Mina avaldasin ainult oma arvamust. Kas sulle ei ole käitumist õpetatud?

Kuule konserv, ma ei ole sinuga ebaviisakas vaid ka mina avaldan OMA arvamust😎 Isegi kui sa ei ole EKRE valija, oled sa samasugune. Meie ühiskond ei vaja sinusuguseid.

Minusuguseid? Mida see tähendab?

Mis ajast konservatiivne olla on nii halb, et ühiskonnas oled sellepärast põhjakiht?

Sinusugused vanamoelised. Rahvusriikide aeg on läbi, neid pole meile vaja. Minule meeldib mõte, et ma saan elada igalpool, kus ma soovin ja mul pole ka selle vastu mitte midagi, kui meie riiki kolivad ka teisest rahvusest inimesed. Meil ruumi on piisavalt. See kõik ainult rikastaks meie kultuuri. Ühtne Euroopa.

Konservatiivsus on iganenud maailmavaade.

Progressiivne Tartlane on rääkinud!

Aga veel 20 aastat tagasi vihkas ta venelasi ja ähvardas igal valimisel “Vene kaardiga”, laulis eesrindlikke isamaalisi laule, sest siis oli see moäääääs.

Esiteks ma ei ole Tartust, Tallinnast olen. Ja 20 aastat tagasi olin ma alles 10 aastane. Mul ei olnud veel mingeid vaateid.

Aga kallid isamaa hullud, aeg oleks aru saada, et see isamaalisus ei toimi. Et elu oleks parem, on mõistlik ühenduda üheks!

Sa oled siis Tibi. Igavesti liberaal. See, kes reedab ja see, keda ennast igavesti reedetakse.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 23 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Sa oled siis Tibi. Igavesti liberaal. See, kes reedab ja see, keda ennast igavesti reedetakse.

ma olen tavaline inimene, kes ei ela mingis rahvuse illusioonis. Aga õnneks see rahvuse tähtsustamine on praeguste keskealiste teema. Minu vanused on minuga ühte meelt, kellegil pole huvi rahvuste vastu. No mingil inimgrupl on, aga need on mingid teise Eesti ekrekad ja need ei huvita kedagi.

+4
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

selle hobusega seksija

Sa oled nagu minu 100-aastaseks elanud vanaema, tema hakkas ka aasta enne surma arulagedalt pähe kinni jäänud tekste korrutama.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tarmo Soomere sobiks suurepäraselt. Meeldivatest inimestest Mati Kaal, Vseviov, Ülle Madise.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

ma olen tavaline inimene, kes ei ela mingis rahvuse illusioonis. Aga õnneks see rahvuse tähtsustamine on praeguste keskealiste teema. Minu vanused on minuga ühte meelt, kellegil pole huvi rahvuste vastu. No mingil inimgrupl on, aga need on mingid teise Eesti ekrekad ja need ei huvita kedagi.

Seepärast sinuvanustel (kirjutatakse kokku!) ongi nii palju psüühikahäireid ja mentaalseid probleeme. Inimlooma jaoks on oluline kuuluvustunne (perekond, kogukond, rahvas). Usku teil ka pole. Te olete end sellest kõigest vabatahtlikult ära lõiganud. Moodne inimene ei ole kindel, kas ta tohib olla mees või naine, kas ta lapsed tohivad olla poisid või tüdrukud. Möödunu, ehk siis ajalugu ei huvita, olgugi et ajalugu kipub korduma.

Kui elu kunagi väga hapuks kisub, võib-olla meenub noorele juurteeitajale ka selline igand nagu oma rahvas ja perekond.

+8
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seepärast sinuvanustel (kirjutatakse kokku!) ongi nii palju psüühikahäireid ja mentaalseid probleeme. Inimlooma jaoks on oluline kuuluvustunne (perekond, kogukond, rahvas). Usku teil ka pole. Te olete end sellest kõigest vabatahtlikult ära lõiganud. Moodne inimene ei ole kindel, kas ta tohib olla mees või naine, kas ta lapsed tohivad olla poisid või tüdrukud. Möödunu, ehk siis ajalugu ei huvita, olgugi et ajalugu kipub korduma.

Kui elu kunagi väga hapuks kisub, võib-olla meenub noorele juurteeitajale ka selline igand nagu oma rahvas ja perekond.

Minu jaoks on minu pere püha! Nagu ka teiste minuvanuste jaoks, lihtsalt me ei idealiseeri sellist asja nagu Eesti või Soome või Läti. Inimesi me austame, olgu nad homod või heterod. Tahavad nad olla poisid või tüdruku – üldse ei huvita. Inimene on inimene.  Teiesugused ainult teevad vahet ja õelutsevad inimestega, kes ei ole teiesugused.

Ja meil ei ole probleemi sellega, et kas me tohime olla mees või naine, vaid kas me TAHAME olla mees või TAHAME olla naine.

+4
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selliseid hautakse vist inkubaatoris välja.

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

mina oleks praegusega rahul.Maksumaksjale soodsam ka ju.Muidu tuleb veel üks pere keda ülal pidada juurde ju!

Võikski olla kogu aeg sama president, muidu on neid riigi poolt ülalpeetavaid järjest rohkem.

Sellise põhimõtte järgi peaks hoopis riigikogu kaotama,  sest riigkogu toodab ikka tunduvalt rohkem neid, kes hakkavad pärast saama riigikogulase pensioni  Aga riik, kus on üks ja sama valitseja on meil juba olnud.  Isevalitsejate ajal oli enam rahvast orja seisuses. Ja seda siis karilooma tähenduses, mitte praeguse “orjuse” tähenduses.

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa elad illusioonide illusioonis. Aga edu sulle. Sa ei jõua silmagi pilgutada, kui leiad end juba varsti kolmandas Eestis.

Nt Paljas Porgand pidas ennast ka jube trendikaks ja progressiivseks, kuid kahjuks mõned trendid talle pärale ei jõudnud ja ei läinud vist 1 kuudki, kui ta Raadio 2 kinga sai.

Sama juhtub kõigi trenditibidega, kes põhimõtteliselt keelduvad nägemast, mis tegelikult toimub ja arvavad, et piisab vaid trendikas olemisest.

+6
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu jaoks on minu pere püha! Nagu ka teiste minuvanuste jaoks, lihtsalt me ei idealiseeri sellist asja nagu Eesti või Soome või Läti. Inimesi me austame, olgu nad homod või heterod. Tahavad nad olla poisid või tüdruku – üldse ei huvita. Inimene on inimene. Teiesugused ainult teevad vahet ja õelutsevad inimestega, kes ei ole teiesugused. Ja meil ei ole probleemi sellega, et kas me tohime olla mees või naine, vaid kas me TAHAME olla mees või TAHAME olla naine.

Tõeline hungveiping.

+7
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu jaoks on minu pere püha! Nagu ka teiste minuvanuste jaoks, lihtsalt me ei idealiseeri sellist asja nagu Eesti või Soome või Läti. Inimesi me austame, olgu nad homod või heterod. Tahavad nad olla poisid või tüdruku – üldse ei huvita. Inimene on inimene. Teiesugused ainult teevad vahet ja õelutsevad inimestega, kes ei ole teiesugused. Ja meil ei ole probleemi sellega, et kas me tohime olla mees või naine, vaid kas me TAHAME olla mees või TAHAME olla naine.

Tõeline hungveiping.

Ta ei tea, kes hungveiping on. Sest teda EI HUVITA.

+4
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

a elad illusioonide illusioonis. Aga edu sulle. Sa ei jõua silmagi pilgutada, kui leiad end juba varsti kolmandas Eestis. Nt Paljas Porgand pidas ennast ka jube trendikaks ja progressiivseks, kuid kahjuks mõned trendid talle pärale ei jõudnud ja ei läinud vist 1 kuudki, kui ta Raadio 2 kinga sai. Sama juhtub kõigi trenditibidega, kes põhimõtteliselt keelduvad nägemast, mis tegelikult toimub ja arvavad, et piisab vaid trendikas olemisest.

Mina ei ela mingis illusioonis. Saa aru, kogu maailm liigub ilusti selles suunas, nagu ma rääkisin. Varsti saavad ka homod abielluda, mis mulle head meelt valmistab. Lõpuks ometi saab meie maal ka igaüks elada nii nagu soovib ja seal hulgas kõigiga võrdselt. Ja meil on nii palju ka teisest rahvusest olevaid inimesi, ning järjest tuleb neid juurde. Vaadake elu USA-s, nii palju erinevaid rahvaid ja kokkuvõttes saavad kõik omavahel ilusti hakkama. Või Rootsi, okei neil on kuritegevus natukene palju, aga ega see tuleb teisuguste pärast, sest te ei lase inimestel rahulikult elada. Mulle kohutavalt meeldib Bolt ja Wolt sellepärast, et nad pakuvad tööd sisserännanutele. Väga eeskujulikud ettevõtted ja selliseid võiks veel olla.

Ja mis meil siin Eestis üldse on sellist, mida me peaks iga hinna eest kinni hoidma? Meil pole isegi oma toidukultuuri, kõik tuleb teistest rahvastest. Ja kas teile ei meeldi see toit? Kellele näiteks ei meeldi veneköök? Kõigile meeldib , sest venerestoranid on alati täis. Ja kes seal käivad? Eestlased.

Ja Paljas Porgand on minu arust üsna mõtetu mudija.

+5
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>USA-s nimelt see häda ongi, et nad ei saa omavahel hakkama.</p>
Austatud noor inimene, millist keelt me kõigi nende lugupeetud sisserändajatega rääkima hakkame? Eesti keel ju kaob paratamatult ära. Mina oskan 4 keelt – millise peaksin valima?

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Okei, ma enam ei jaura. Tegelikult see kõik, mis ma siin kirjutasin oli lihtsalt soga, ainult sellepärast tegin seda, kuna mul oli igav. Läksite pisut ka pahaseks, mis on arusaadav ja isegi tore. Mulle viimasel ajal on siin, perekoolis, jäänud mulje, et kedagi ei huvita meie ega meie riigu tulevik. Tegelikult olen mina olnud kogu oma elu rahvuslane. Igal aastal ma pean meie Vabariigi sünnipäeva nii, nagu see oleks mu enda sünnipäev. Mul on hulk Eesti ajaloo kirjandust ja just eile ostsin endale paksu kokaraamatu eestiköögist. Mulle väga meeldib Einar Laigna. Tegelikult ma võiks öelda, et ta on minu jaoks isegi veidi justkui eeskuju. Mina ei soovi, et homod saaksid abielluda. Miks? Sest ma olen kristlane ja minu jaoks on see väär, sest see liit peaks olema ainult naise ja mehe vaheline. Lisaks ei soovi ma siin näha võõramaalasi elamas, kõik inimesed võiksid siiski elada oma riigis, seal, kuhu nad kuuluvad. Kus on nende tavad ja kultuur.
Eesti presidendist nii palju, et ma ei tea kes oleks selle jaoks sobiv. Kes oleks sobiv hoidma meie riiki, et me ei mattuks EL-i alla.
Parteiliselt nii palju, et EKRE mulle tõesti eriti ei sümpatiseeri, mulle vist ei meeldi ükski erakond. Ma sisimas loodan, et tuleb mõni selline konservatiivne erakond, kes ei oleks nii vihane. Aga poliitikas tõenäoliselt asjad nii ei käi.

Ma vabandan teie ees, et ma teid pisut pahandasin oma joruga. Ja mul on siiralt hea meel, et meie rahvas ei ole kadunud.

Ja lisaks ma võin lohutuseks öelda seda, et tegelikult ei ole meie noorus hukas.

+1
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

a elad illusioonide illusioonis. Aga edu sulle. Sa ei jõua silmagi pilgutada, kui leiad end juba varsti kolmandas Eestis. Nt Paljas Porgand pidas ennast ka jube trendikaks ja progressiivseks, kuid kahjuks mõned trendid talle pärale ei jõudnud ja ei läinud vist 1 kuudki, kui ta Raadio 2 kinga sai. Sama juhtub kõigi trenditibidega, kes põhimõtteliselt keelduvad nägemast, mis tegelikult toimub ja arvavad, et piisab vaid trendikas olemisest.

Mina ei ela mingis illusioonis. Saa aru, kogu maailm liigub ilusti selles suunas, nagu ma rääkisin. Varsti saavad ka homod abielluda, mis mulle head meelt valmistab. Lõpuks ometi saab meie maal ka igaüks elada nii nagu soovib ja seal hulgas kõigiga võrdselt. Ja meil on nii palju ka teisest rahvusest olevaid inimesi, ning järjest tuleb neid juurde. Vaadake elu USA-s, nii palju erinevaid rahvaid ja kokkuvõttes saavad kõik omavahel ilusti hakkama. Või Rootsi, okei neil on kuritegevus natukene palju, aga ega see tuleb teisuguste pärast, sest te ei lase inimestel rahulikult elada. Mulle kohutavalt meeldib Bolt ja Wolt sellepärast, et nad pakuvad tööd sisserännanutele. Väga eeskujulikud ettevõtted ja selliseid võiks veel olla.

Ja mis meil siin Eestis üldse on sellist, mida me peaks iga hinna eest kinni hoidma? Meil pole isegi oma toidukultuuri, kõik tuleb teistest rahvastest. Ja kas teile ei meeldi see toit? Kellele näiteks ei meeldi veneköök? Kõigile meeldib , sest venerestoranid on alati täis. Ja kes seal käivad? Eestlased.

Venelastel on YT-s üleval üks saade, mille märksõna on “Ja ne takaja!”. Sa oled selle märksõna pesuehtne kehastus.

Üldiselt pole sinuga mõtet vaielda. Peksa saad sa elult 101%, see on garanteeritud. Sa ei saa lihtsalt mitte millestki aru ja ei hakkagi saama. Vajud lihtsalt aina sügavamale sohu. Neelad veel tonnide kaupa igasuguseid eluvõõraid ideoloogiaid alla, kuniks need ideoloogiad sinu lõplikult alla neelavad.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tahaks nutta.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Okei, ma enam ei jaura. Tegelikult see kõik, mis ma siin kirjutasin oli lihtsalt soga, ainult sellepärast tegin seda, kuna mul oli igav. Läksite pisut ka pahaseks, mis on arusaadav ja isegi tore. Mulle viimasel ajal on siin, perekoolis, jäänud mulje, et kedagi ei huvita meie ega meie riigu tulevik. Tegelikult olen mina olnud kogu oma elu rahvuslane. Igal aastal ma pean meie Vabariigi sünnipäeva nii, nagu see oleks mu enda sünnipäev. Mul on hulk Eesti ajaloo kirjandust ja just eile ostsin endale suure paksu kokaraamatu eestiköögist. Mulle väga meeldib Einar Laigna. Tegelikilt ma võiks öelda, et ta on minu jaoks isegi veidi justkui eeskuju. Mina ei soovi, et homod saaksid abielluda. Miks? Sest ma olen kristlane ja minu jaoks on see väär, sest see liit peaks olema ainult naise ja mehe vaheline. Lisaks ei soovi ma siin näha võõramaalasi elamas, kõik inimesed võiksid siiski elada oma riigis, seal kuhu nad kuuluvad.

Eesti presidendist nii palju, et ma ei tea kes oleks selle jaoks sobiv. Kes oleks sobiv hoidma meie riiki, et me ei mattuks EL-i alla.

Parteiliselt nii palju, et EKRE mulle tõesti eriti ei sümpatiseeri, mulle vist ei meeldi ükski erakond. Ma sisimas loodan, et tuleb mõni selline konservatiivne erakond, kes ei oleks nii vihane. Aga poliitikas tõenäoliselt asjad nii ei käi.

Ma vabandan teie ees, et ma teid pisut pahandasin oma joruga. Ja mul on siiralt hea meel, et meie rahvas ei ole kadunud.

Sa oled lihtsalt üks segavereline troll. Juurteta tibi, kelle best before kohe läbi saab.

+2
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Okei, ma enam ei jaura. Tegelikult see kõik, mis ma siin kirjutasin oli lihtsalt soga, ainult sellepärast tegin seda, kuna mul oli igav. Läksite pisut ka pahaseks, mis on arusaadav ja isegi tore. Mulle viimasel ajal on siin, perekoolis, jäänud mulje, et kedagi ei huvita meie ega meie riigu tulevik. Tegelikult olen mina olnud kogu oma elu rahvuslane. Igal aastal ma pean meie Vabariigi sünnipäeva nii, nagu see oleks mu enda sünnipäev. Mul on hulk Eesti ajaloo kirjandust ja just eile ostsin endale suure paksu kokaraamatu eestiköögist. Mulle väga meeldib Einar Laigna. Tegelikilt ma võiks öelda, et ta on minu jaoks isegi veidi justkui eeskuju. Mina ei soovi, et homod saaksid abielluda. Miks? Sest ma olen kristlane ja minu jaoks on see väär, sest see liit peaks olema ainult naise ja mehe vaheline. Lisaks ei soovi ma siin näha võõramaalasi elamas, kõik inimesed võiksid siiski elada oma riigis, seal kuhu nad kuuluvad.

Sa oled lihtsalt üks segavereline troll. Juurteta tibi, kelle best before kohe läbi saab.

No vanus on mul selline, et best before mul läbi veel küll ei saa. Juured on mul ka ilusti olemas, nimelt Saaremaal. Segavereline ma ei ole, olen Eestlane.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tahaks nutta.

Milleks? Selliseid on alati olnud. Jõuavad veel 10 korda lahutada ja 10 erineva mehega lapsed teha iga kord lootes, et seekord suudetakse tema erakordsust hinnata. Sest ta pole ju ometigi nii “mõtetu” mudija nagu Paljas Porgand.

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

No vanus on mul selline, et best before mul läbi veel küll ei saa. Juured on mul ka ilusti olemas, nimelt Saaremaal. Segavereline ma ei ole, olen Eestlane.

Best before on sul juba läbi. Paar aastat veel kannatab tibitseda ja siis algab juba järelturg, iga uue ringiga aste madalamale.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

est before on sul juba läbi. Paar aastat veel kannatab tibitseda ja siis algab juba järelturg, iga uue ringiga aste madalamale.

mis best beforiga on üldse? Mul on mees juba olemas, kui sa seda silmas pead. Ja noh, tibi ma ka pole. Kuigi ega ma ei teagi kes see tibi üldse on. Valgustad ehk mind?

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

est before on sul juba läbi. Paar aastat veel kannatab tibitseda ja siis algab juba järelturg, iga uue ringiga aste madalamale.

mis best beforiga on üldse? Mul on mees juba olemas, kui sa seda silmas pead. Ja noh, tibi ma ka pole. Kuigi ega ma ei teagi kes see tibi üldse on. Valgustad ehk mind?

Täna on, homme enam ei ole:). Siis tuleb järelturule minna.

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu jaoks on minu pere püha! Nagu ka teiste minuvanuste jaoks, lihtsalt me ei idealiseeri sellist asja nagu Eesti või Soome või Läti. Inimesi me austame, olgu nad homod või heterod. Tahavad nad olla poisid või tüdruku – üldse ei huvita. Inimene on inimene.  Teiesugused ainult teevad vahet ja õelutsevad inimestega, kes ei ole teiesugused. Ja meil ei ole probleemi sellega, et kas me tohime olla mees või naine, vaid kas me TAHAME olla mees või TAHAME olla naine.

Tahad olla tõeline kosmopoliit, aga takerdud kodanlise peremõiste ämblikuvõrku. Kui pole rasse, rahvasi ega riike, mida lolli sa siis veel oma majasiseseks individualistiks jäid? Kui keegi Sinu Pühast Persekonnast ilge sigadusega hakkama saab, siis seda sa vaatad heldimusega. Samal ajal naabri perekonna õnnetus sind absolutt ei loksuta. Aeg oleks sul oma valikulise “internatsionaalse inimese illusiooni” mullist välja pugeda ja hakata ka oma püha perekonna sigadustesse täie rangusega suhtuma, PK võrdsete õiguste ombutsswoman

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

mina oleks praegusega rahul.Maksumaksjale soodsam ka ju.Muidu tuleb veel üks pere keda ülal pidada juurde ju!

Maksimovskajale oleks muidugi soodsam kui tema praegune naine riigitüüri juure üheks hooajaks veel jääks. Aga millise “veel ühe pere” ülapidamisest sa räägid? Mitu peret neil on?

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kuule konserv, ma ei ole sinuga ebaviisakas vaid ka mina avaldan OMA arvamust😎 Isegi kui sa ei ole EKRE valija, oled sa samasugune. Meie ühiskond ei vaja sinusuguseid. Minusuguseid? Mida see tähendab? Mis ajast konservatiivne olla on nii halb, et ühiskonnas oled sellepärast põhjakiht? Sinusugused vanamoelised. Rahvusriikide aeg on läbi, neid pole meile vaja. Minule meeldib mõte, et ma saan elada igalpool, kus ma soovin ja mul pole ka selle vastu mitte midagi, kui meie riiki kolivad ka teisest rahvusest inimesed. Meil ruumi on piisavalt. See kõik ainult rikastaks meie kultuuri. Ühtne Euroopa. Konservatiivsus on iganenud maailmavaade.

Paljugi mis sinule meeldib. 😀 😀 😀

Meile on küll rahvusriiki vaja, aga sina võid minna “igalpoole” kui siin ei meeldi. Võiks ju ise rikastama minna, ei saa alati teistele loota. 😀

Aga presidenti pole meile küll vaja. No milleks? Riigikogu esimees võiks oma palga eest vajalikud esinduskohustused ära täita ja rahvale meelelahutust pakkuda.

+3
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

No mis asja – Eestlane, Tartlane ..  Õppige palun õigekiri selgeks!

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Aga see millise vankumatusega oldi pensionireformi vastu, et taastoota vaesust ja avaldada siirast toetust suure sissetulekuga kodanikele, pankuritele, kindlustusseltsidele, reformierakonnale.

Pensionireform ei olnud sugugi must-valge. Oleks piisanud väljamaksete muutmisest tervemõistuslikuks- st. kindlustusseltsid vajadusel mängust välja. Kui tootlus ei rahulda on alati võimalik valida mingi muu fond. Seltskond, kes igakuiselt panustanud 2. sambasse 10-20 € ei hakka kunagi nii palju teenima, et iseseisvalt investeerimine ära tasuks. Väljavõetav raha on enamusel hiljemalt jõuludeks laiaks löödud.

Mina löön jah laiaks. See on minu raha. Teavitan, et kavatsen selle raha eest osta kvaliteetset hambaravi, mida muidu oma kahekordse kõrgharidusega lubada ei saa. Ja maksan tagasi ka õppelaenu. Mul suva, mida sinusugused minu tegudest mõtlevad. See 40 euri penskarina kuus mind küll kuidagi ei aita. Terved hambad ja laenuta elu aga on abiks juba praegu.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Võikski olla kogu aeg sama president, muidu on neid riigi poolt ülalpeetavaid järjest rohkem.

Sellise põhimõtte järgi peaks hoopis riigikogu kaotama, sest riigkogu toodab ikka tunduvalt rohkem neid, kes hakkavad pärast saama riigikogulase pensioni Aga riik, kus on üks ja sama valitseja on meil juba olnud. Isevalitsejate ajal oli enam rahvast orja seisuses. Ja seda siis karilooma tähenduses, mitte praeguse “orjuse” tähenduses.

Riigikogulase eripensionit pole enam ammu ju!

+3
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 160 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kes võiks olla meie järgmine president?