Esileht Rasestumine ja lapse ootamine kes võtnud Duphastoni I trimestril?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: kes võtnud Duphastoni I trimestril?

Postitas:

Et siis kellele on määratud Duph raseduse I trimestril? Mulle määrati, kuna 2 katkemist olnud minevikus ja tegu väga raskelt tulnud rasedusega. Küsimus selline, et varsti saab I trimester täis ja arst kirjutaski Duphi vaid esimeseks 12 nädalaks. Kas on ohutu selle võtmine niimoodi päeva pealt lõpetada? Kuidas teil kogemused? Kui lõpetasite võtmise, määrima ei hakanud? Tänud vastajatele!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle määrati Duph raseduse I trimestril, kuna mul olid tugevad valud alakõhus (UH-s avastati veel paremas munasarjas tsüst)Mina võtsin Duphi 2xpäevas ja kuni 20 näd. Arst küll määras kuni 12 näd aga ämmakas arvas,et parem on võtta kuni 20 näd kuna eelmine rasedus peetus. Seda ravimi võtmist ei tohi päevapäelt lõpetada, kuna siis hakkab määrima.Kõik oleneb,mitu korda sa seda ravimit päevas võtad.Mina võtsin 2 nädalat 1 tabl päevas (16-17 näd)ja 2 nädalat pool tabl päevas (18-19 näd) ja nii lõpetasingi Duphi võtmise ja määrimist pole olnud.Aga kindlasti pea oma arstiga nõu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pidin ka esimesel trimestril võtma, sest varem 1 katkemine ja 1 peetumine olnud. Kui 12n oli täis ja mul tabelette veel paar tk, siis oli vastuvõtuaeg. Arst mõtles hetkel ja kirjutas mulle 1 kuu portsu veel välja. Kokku võtsin u 16n seega ja peamiselt 2tbl päevas.

Kui viimane ports hakkas lõppema, siis võtsin pool tbl hommikul ja pool õhtul u nädala, pool ainult hommikul veel mõned päevad ja siis oligi läbi.

Ma soovitaks, et helista oma ämmaemandale ja küsi temalt järgi, mida peaksid tegema. Võimalik, et ta pikendab retsepti või vähemalt annab juhised, kuidas lõpetada. Minu teada ka ei tohi järsult lõpetada. Kuigi platsenta on progesterooni (oli ikka progestroon?) tootmise üle võtnud 12n kandis, siis organism võib järsult lõpetamise peale siiski ootamatult reageerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtsin umbkaudu 4.-14.nädalal. Kogu aeg võtsin vaid ühe tableti päevas. Lõpetasin nii, et arst küsis, kui palju mul veel lehes alles on tablette (4-5tk oli vist) ja siis ütles, et need lõpuni võtaksin poolekaupa päevas.
Päevapealt lõpetada ei tohi minu teada ka. Kui sul retseptid otsa saavad, helista arstile ja küsi. Praegu ju nii lihtne digiretsept teha ja saad tablette juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul lõppesid tablettid laupäeval ja sai 12 nädalat täis ka ja siia maani kõik on okei:)Homme on arstile minek eks näha ole mida mulle räägitakse!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arst ütles, et kindlasti ei tohi päevapealt pooleli jätta. Mul on sama lugu muide, mitu korda määris ja veritses, sain Duphastoni. 12 nädalal pikendati retsepti, sest ka 12 nädalal pole veel midagi kindlat, et püsima jääb. Nüüd võtan kuu aega veel ja alles siis hakatakse vaatama, kas doosi vähendada ja lõpetada võtmine. Kindlasti helista või mine vastuvõtule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult ei soovitata päeva pealt lõpetada, võid ka ise vaikselt viimaseid tablette vähendada. Alguses võtad 1 tbl. päevas ja siis pool.. ja siis jätad pooleli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle kirjutati eile kümneks päevaks tabletid, 2x päevas 1 tbl ja kõik, ma ei tea mis siis edasi saab, venitan kah viimased ühekaupa päevas ära?. Nädalaid 8+4.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine kes võtnud Duphastoni I trimestril?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.