Esileht Pereelu ja suhted Keskealised inimesed, kes ei lase mehel naissõbraga üksi olla

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 91 )

Teema: Keskealised inimesed, kes ei lase mehel naissõbraga üksi olla

Postitas:

Siin kommenteerivad nii paljud eeldatavasti keskealised või vanemad inimesed, kelle jaoks on imelik, kui mees naissõbraga kinno või restorani läheb ja peavad seda automaatselt petmiseks. Ma ise pole selle peale mõelnudki, mis soost on mehe sõbrad enne siinsete teemade lugemist. Naisi on vähem kui mehi, u 30 ja 70%, aga naissoost sõbraga kinno minemine on täpselt sama, mis meessoost sõbraga. Naissõpru on ikka kümneid, ega ta siis nende kõigiga peta, sest väljas käib. Üldse tundub mulle, et see on mingi nõuka aja põlvkonna asi, kus kõigil olid sõbrad samast soost. Ise käin kinos, teatris, restoranis, ööklubis vms mõlemast soost sõpradega, mees samuti. Kinokülaliste arv sõltub juhusest, et kellel on vaba aega, millised sõbrad juba teineteist tunnevad ja läbi saavad, kellele millised filmid meeldivad, kas tahangi näha konkreetset inimest (nt üle pika aja või jutud on isiklikumad, sest väga hea sõber) või niisama välja minna.

+8
-40
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 07:52; 28.02 08:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naissõpru on ikka kümneid, ega ta siis nende kõigiga peta

Ma arvan ka, et kõigiga ei peta.

+52
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 08:22; 28.02 08:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin kommenteerivad nii paljud eeldatavasti keskealised või vanemad inimesed, kelle jaoks on imelik, kui mees naissõbraga kinno või restorani läheb ja peavad seda automaatselt petmiseks. Ma ise pole selle peale mõelnudki, mis soost on mehe sõbrad enne siinsete teemade lugemist. Naisi on vähem kui mehi, u 30 ja 70%, aga naissoost sõbraga kinno minemine on täpselt sama, mis meessoost sõbraga. Naissõpru on ikka kümneid, ega ta siis nende kõigiga peta, sest väljas käib. Üldse tundub mulle, et see on mingi nõuka aja põlvkonna asi, kus kõigil olid sõbrad samast soost. Ise käin kinos, teatris, restoranis, ööklubis vms mõlemast soost sõpradega, mees samuti. Kinokülaliste arv sõltub juhusest, et kellel on vaba aega, millised sõbrad juba teineteist tunnevad ja läbi saavad, kellele millised filmid meeldivad, kas tahangi näha konkreetset inimest (nt üle pika aja või jutud on isiklikumad, sest väga hea sõber) või niisama välja minna.

Taevake, maiviitsi suheldagi KÜMNETE inimestega.

Mitte, et tuttavaid ei oleks, pean silmas sõpru

+28
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.02 08:23; 02.03 18:26; 02.03 19:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei käi restoranis, kinos ega klubis meessoost sõpradega (üksi). Samuti ei käi mu mees sellistes kohtades üksi mingi “sõbrannaga”.
Kui selline sõber pole kastreeritud, aseksuaal või omasooihar, saab niisugustest käimistest varem või hiljem ainult jama tekkida.
Nõukaajaga pole siin mingit pistmist.

+44
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 08:28; 28.02 18:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin kommenteerivad nii paljud eeldatavasti keskealised või vanemad inimesed, kelle jaoks on imelik, kui mees naissõbraga kinno või restorani läheb ja peavad seda automaatselt petmiseks. Ma ise pole selle peale mõelnudki, mis soost on mehe sõbrad enne siinsete teemade lugemist. Naisi on vähem kui mehi, u 30 ja 70%, aga naissoost sõbraga kinno minemine on täpselt sama, mis meessoost sõbraga. Naissõpru on ikka kümneid, ega ta siis nende kõigiga peta, sest väljas käib. Üldse tundub mulle, et see on mingi nõuka aja põlvkonna asi, kus kõigil olid sõbrad samast soost. Ise käin kinos, teatris, restoranis, ööklubis vms mõlemast soost sõpradega, mees samuti. Kinokülaliste arv sõltub juhusest, et kellel on vaba aega, millised sõbrad juba teineteist tunnevad ja läbi saavad, kellele millised filmid meeldivad, kas tahangi näha konkreetset inimest (nt üle pika aja või jutud on isiklikumad, sest väga hea sõber) või niisama välja minna.

Taevake, maiviitsi suheldagi KÜMNETE inimestega.

Mitte, et tuttavaid ei oleks, pean silmas sõpru

Ma ei tea, paljudel on nooremana sõprade kambad ja üldse palju sõpru. Tuttavateks peetakse teretuttavaid, kellega vabal ajal niisama ei suhelda ise kontakti võttes (ehk mitte sõbra sõber samas seltskonnas).

Mina ei käi restoranis, kinos ega klubis meessoost sõpradega (üksi). Samuti ei käi mu mees sellistes kohtades üksi mingi “sõbrannaga”.

Kui selline sõber pole kastreeritud, aseksuaal või omasooihar, saab niisugustest käimistest varem või hiljem ainult jama tekkida.

Nõukaajaga pole siin mingit pistmist.

Sellest ma ei saagi aru, teise mehega laseks ta kinno? Nii meeste ja naiste jaoks on enamik vastassoost isikuid ebaahvatlevad, eriti need, keda tuntakse juba kaua. Pole kunagi selle peale mõelnud, et sugu peaks vaatama. Kas sa siis jälgid pidevalt, et mis soost su mehe sõber on ja vastavalt sellele lubad neid suhelda?

+5
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 07:52; 28.02 08:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii meeste ja naiste jaoks on enamik vastassoost isikuid ebaahvatlevad, eriti need, keda tuntakse juba kaua.

😀 😀 😀

+13
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 08:22; 28.02 08:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naissõpru on ikka kümneid, ega ta siis nende kõigiga peta

Ma arvan ka, et kõigiga ei peta.

Ma arvan ka, ilmselt ainult paari-kolmega.

Ja mina, olles pika elu ära elanud, ütlen, et see “mees käib tihedalt läbi naissoost sõbrannaga” on täielik mull. 99% juhtudest on seal taga midagi muud. Mehed muidugi naistele räägivad midagi muud.

+34
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see on mingi naiste fantaasia. tõeline normaalse sugutungiga mees, ei laseks iial mööda võimalust fertiilses eas naisterahvale korraks supsti kotte taha panna, kutsugu ennast sõbraks või milleks soovib. taguge see endale pähe naised.

+19
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma suudan isegi mõista, et mees ja naine saavad koos väljas käia nii, et kummalgi pole teineteise suhtes seksuaalset huvi – ma ise olen täiesti puuduva libiidoga ja kui satub sõbraks mõni samasugune mees, siis hakkavadki rolli mängima hoops muud asjad a´la ühised huvid, huumorimeel, viitsimine jms.

Aga mida ma kohe kuidagi mõista ei suuda, on see, et kuidas ühel inimesel saab nii palju sõpru olla. Teemaalgataja mehel on naissoost sõpru väidetavalt kümneid – s.t kui neid pole rohkem, siis vähemalt 20. Ja see on ca 30% kõigist mehe sõpradest. Seega – kiire ristkorrutis – meessoost sõpru peaks olema vähemalt 47. Kokku vähemalt 67 sõpra!!! Ma ei tea, tundub uskumatu..

+21
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, miks see sinu jaoks nii suur probleem on?

+17
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.02 10:05; 28.02 17:32; 01.03 11:47; 01.03 12:07; 02.03 17:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja mehel on naissoost sõpru väidetavalt kümneid – s.t kui neid pole rohkem, siis vähemalt 20. Ja see on ca 30% kõigist mehe sõpradest. Seega – kiire ristkorrutis – meessoost sõpru peaks olema vähemalt 47. Kokku vähemalt 67 sõpra!!! Ma ei tea, tundub uskumatu..

Kas siis sina ja veel mõni teine ei saanud aru, et teemaalgataja puhul on tegu ullikesega, kel on samuti õigus teemat teha ja inimestega suhelda…?

Ja öelge mulle, kust kurat pidi see ullike, kel on elus ÜKS sõbranna, teadma, et teistel inimestel samuti kümneid ja sadu sõpru tegelikult ju ei ole?

Ta ei tea seda, sest isegi see ainuke sõbranna, kes tal on, pööras temaga hetkel riidu ja kellegagi arutada pole.
Mingit meest pole tal juba ammugi, no see mehekirjeldus on küll nii naiivne, et suhtes naine sellist jama iial suust välja ei aja.

—–
Mis mehe ja naise sõprusesse puutub, siis keegi pakkus, et 99% pole võimalik.
Ma pakuks pigem 97% – kui tegu on ntx E. Ergma taolisega, väidetavalt homoseksuaalne inimene ja kellega mehel on ühised mingid konkreetsed huvid; mehe eksnaisega, kellega on sõbralikult lahku mindud ja pingeid pole; mehe “oma hoovi tüdrukuga”, kellega sai liivakastis kassi sitajunne üksteise liivalossidesse sokutatud ja tülitsetud ja … siin nimekiri hakkabki kokku kuivama.

Ja üleüldse, miks ma selle oma hoovi tüdrukuga kinno peaks minema, pigem ikka oma naisega.
Saab palju rohkem nalja.

+16
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja üleüldse, miks ma selle oma hoovi tüdrukuga kinno peaks minema, pigem ikka oma naisega.

väga õige tähelepanek.

selline sõrpadega hängimine on siiski noorte inimeste teema rohkem. minu mõistus ei võta, miks üks keskealine peaks vastassoost sõbraga kahekesi kuskil käima ilma enda kaasata.
pundiga minek, millest teemaalgataja kirjutab on hoopis midagi muud.

mul on ka paar meessoost sõpra, aga meie kahekesi kuskil käimised on piirdunud ühise lõunaga.
ma ei kujuta ette küll, et ütlen sõbranna mehele, kes on ühtlasi minu sõber, et lähme mõni õhtu ainult kahekesi teatrisse/kinno/tantsima.

+26
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin kommenteerivad nii paljud eeldatavasti keskealised või vanemad inimesed, kelle jaoks on imelik, kui mees naissõbraga kinno või restorani läheb ja peavad seda automaatselt petmiseks. Ma ise pole selle peale mõelnudki, mis soost on mehe sõbrad enne siinsete teemade lugemist. Naisi on vähem kui mehi, u 30 ja 70%, aga naissoost sõbraga kinno minemine on täpselt sama, mis meessoost sõbraga. Naissõpru on ikka kümneid, ega ta siis nende kõigiga peta, sest väljas käib. Üldse tundub mulle, et see on mingi nõuka aja põlvkonna asi, kus kõigil olid sõbrad samast soost. Ise käin kinos, teatris, restoranis, ööklubis vms mõlemast soost sõpradega, mees samuti. Kinokülaliste arv sõltub juhusest, et kellel on vaba aega, millised sõbrad juba teineteist tunnevad ja läbi saavad, kellele millised filmid meeldivad, kas tahangi näha konkreetset inimest (nt üle pika aja või jutud on isiklikumad, sest väga hea sõber) või niisama välja minna.

No kui sulle sobib, et sinu mees eelistab kinos käimiseks sulle oma teisi naissoost sõpru, siis milles probleem.
Tee oma mehele selgeks, et see OK ja leppige käitumismuster kokku. See, mismoodi teised paarid on kokku leppinud, ei tohiks küll kuidagi sinu asi olla.

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 28.02 10:55; 28.02 15:05; 01.03 19:19; 02.03 11:35; 02.03 16:30; 03.03 13:03; 03.03 13:14; 03.03 17:02;
To report this post you need to login first.

Teemaalgataja peab aru saama, et ajad on muutunud. Täiskasvanuks saadakse 10-20 aastat hiljem kui omal ajal (nõukaajal). Praegu elavad kolmekümnesed samasugust elu, nagu nõukaajal sobis elada enam-vähem keskkooli lõpuni. Edasi tuli täiskasvanuelu, mis tähendad kohustusi ja vastutust. Praegusele viiekümnesele on tõesti arusaamatu, et miks ma peaksin regulaarselt käima teatris, kinos, kohvikus või restoranis vastassoost töökaaslasega, trepikojanaabriga, kunagise klassikaaslasega, õppejõuga ülikoolipäevilt jne kui mul on olemas oma abikaasa (“kaaslane kogu eluks”- nagu ammu juba lubatud sai).

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mees ja naine saavad olla omavahel vaid sõbrad?
Jah, kui naine on hästi kole.

+12
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest enamus naisi ei suuda kuidagi uskuda, et nende abikaasad võivad mõne teise naise jaoks olla huvitavad kaaslased, kellega on hea suhelda. Ma ei mõtle siinkohal armusuhteid, vaid seltskondlikus laadis suhtlemist, mille osa võiks olla ka seltskondliku elu nautimine. Abikaasas nähakse enda omandit, teise naise suhtes ollakse umbusklikud, isegi vaenulikud.
Kardetakse oma suhte pärast.

Minu arvates lahedatel, tagasihoidlikel meestel on valitud abikaasaks kuidagi väga fruktid naised ja kuna ise sellist inimtüüpi üldse ei talu alaa käsen, poon ja lasen, siis hoian ka meestest eemale. Viimane kogemus oli ühe oma lapse sõbra isaga. Jumala lahe mees, huvitav isiksus, lahe inimene jne aga naine õudne valjuhäälne frukt ja passis alati juures, kui mees midagi ütles või õigemini rääkiski enamuse ajast naine. Kord käisime isegi kolmekesi väljas, kuna naine ei saanud aru, et ma ei soovi temaga suhelda ja tuli kaasa. Äkki ikka kraban talt mehe ära ja võtan hoopis endale.

Suhtlemine jäi soiku igatahes, sest naine oli pidevalt juures ja kui ei olnud, siis helistas, et kus mees on millal koju tuleb.

+4
-29
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eks kõik sõltub ka olukorrast.
nt ei kujutaks ette, et niisama läheksin mina või läheks mu mees meie kodulinnas vastassoost sõbraga kahekesti teatrisse, kinno või õhtusel ajal restorani.

aga nt keset tööpäeva lõunavaheajal või mingi üritusega seotud (nt töölt otse mingile koolitusele, vahepeal vaid 1h aega ja kõht ka tühi) või komandeeringus olles on küll vägagi normaalne, kui kolleegid koos esimeses ettejuhtuvas söögikohas – pole vahet, kas see nimetab end sööklaks, kohvikuks või restoraniks – kiiresti einetavad.

teatris või kinoskäimine vastassoost kolleegi(de)ga tuleks kõne alla, siis, kui see on töökohustustega seotud, nt kutsetega ametialane vastuvõtt teatris või kinosaalis, kus pidulikule osale eelneb etendus või film. või tööalane üritus, kus täiskasvanud täidavad töökohustusi, nt õpilaste saatjatena

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 11:33; 29.02 15:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töötan meeskollektiivis ja mul on toredad kolleegid, kellega koos lõunat süüa või kohvipausi ajal juttu rääkida. Oleme üksteise eludega hästi kursis ja mõnda neist võiksin sõbraks nimetada küll. Aga kinos, teatris ja vaba aja üritustel käin ikka oma mehega või mõne sõbrannaga. Tööväliseid meessõpru mul pole. Meestega, kellega olen elu jooksul tihedamalt suhelnud, on olnud ikkagi armusuhe. See ei välista edaspidist sõbralikku suhtlemist. Aga kokku saame ja üritusi korraldame ikka nii, et mõlemal on uus pere kaasas.
Mõnel mu tuttaval on suur sõpruskond, kus perekonniti tihedalt läbi käiakse. Ausalt öeldes pole kuulnud, et mõni mu sõbranna räägiks, et “käisin naabrimehega kinos”. 2 või 3 paari koos käiakse küll. Või siis samast soost sõpruskonna liikmega.
Mind huvitab, kas selle teema autor ise on päriselt püsisuhtes või lihtsalt fantaseerib?

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin kommenteerivad nii paljud eeldatavasti keskealised või vanemad inimesed, kelle jaoks on imelik, kui mees naissõbraga kinno või restorani läheb ja peavad seda automaatselt petmiseks. Ma ise pole selle peale mõelnudki, mis soost on mehe sõbrad enne siinsete teemade lugemist. Naisi on vähem kui mehi, u 30 ja 70%, aga naissoost sõbraga kinno minemine on täpselt sama, mis meessoost sõbraga. Naissõpru on ikka kümneid, ega ta siis nende kõigiga peta, sest väljas käib. Üldse tundub mulle, et see on mingi nõuka aja põlvkonna asi, kus kõigil olid sõbrad samast soost. Ise käin kinos, teatris, restoranis, ööklubis vms mõlemast soost sõpradega, mees samuti. Kinokülaliste arv sõltub juhusest, et kellel on vaba aega, millised sõbrad juba teineteist tunnevad ja läbi saavad, kellele millised filmid meeldivad, kas tahangi näha konkreetset inimest (nt üle pika aja või jutud on isiklikumad, sest väga hea sõber) või niisama välja minna.

Sa istud ju 24 tundi päevast perekoolis, kuidas sul üldse mees on ja veel käid teatris ja kinos. Võimatu nagu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on olnud mitmeid häid vastuseid.
Ma aga tahan seda öelda, et oma keskealisuse juures on mulle see teema ikkagi võõras. Teemaalgataja ja sellised naised, kes nii arvavad, püüavad panna kõik paarid ühele pulgale. Arvates, et teised elavad ka nii ja teevad ka nii või siis tahavad seda. Aga see ei ole nii.
Meie mehega sööme koorega kartuleid ja paneme võid ja soola peale ja vaatame kolmandat tuuri kobra seriaali tv6 pealt, miks teie, teised naised, oma meestel nii elada ei lase?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.02 12:51; 28.02 13:47; 03.03 17:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida see keskealine mees üldse kinos käib, juba see on veider.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida see keskealine mees üldse kinos käib, juba see on veider.

???? ???? ????

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elus on rohkem vastupidi ikka. Just mehed ise keelavad naistel teiste meestega rohkem välja käia. ja meessoost sõpru ei aktsepteeri.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinisilm 😀

Naissõpru on ikka kümneid, ega ta siis nende kõigiga peta

Ma arvan ka, et kõigiga ei peta.

Ülitäpne vastus 😀

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.02 13:32; 28.02 23:47; 29.02 18:01; 01.03 16:00; 02.03 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates lahedatel, tagasihoidlikel meestel on valitud abikaasaks kuidagi väga fruktid naised ja kuna ise sellist inimtüüpi üldse ei talu alaa käsen, poon ja lasen, siis hoian ka meestest eemale. Viimane kogemus oli ühe oma lapse sõbra isaga. Jumala lahe mees, huvitav isiksus, lahe inimene jne aga naine õudne valjuhäälne frukt ja passis alati juures, kui mees midagi ütles või õigemini rääkiski enamuse ajast naine. Kord käisime isegi kolmekesi väljas, kuna naine ei saanud aru, et ma ei soovi temaga suhelda ja tuli kaasa. Äkki ikka kraban talt mehe ära ja võtan hoopis endale.

Mis väljaskäimised need lapse sõbra isaga on? Äkki hoopis sina surusid end kolmandaks sinna?

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida see keskealine mees üldse kinos käib, juba see on veider.

Sul on muidu kõik korras seal üleval?

Seda, et ma ei tohi oma soo ja keskea tõttu üheski foorumis ega FB grupis sõna võtta, sellist totrust ma olen juba kuulnud.
Nüüd keelatakse järgmise käokinga poolt kinoskäik ka veel ära?

Kas teater ja kontsert on veel lubatud või on nendega ka mingi jama?

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida see keskealine mees üldse kinos käib, juba see on veider.

Sul on muidu kõik korras seal üleval?

Seda, et ma ei tohi oma soo ja keskea tõttu üheski foorumis ega FB grupis sõna võtta, sellist totrust ma olen juba kuulnud.

Nüüd keelatakse järgmise käokinga poolt kinoskäik ka veel ära?

Kas teater ja kontsert on veel lubatud või on nendega ka mingi jama?

Mina pidasin seda lauset lahedaks just. Mitte et keskealine mees ei võiks kinos käia, aga sellisele teemale see nii sobib ju. Kuigi jah, keskealisi ja vanemaid mehi olen ma kinos arvuliselt vähem näinud 50+ inimesi just. Teatris on neid rohkemgi.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.02 12:51; 28.02 13:47; 03.03 17:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme abikaasaga 30ndate alguses ja meie vastassoost sõbrad on kasvanud oma elukaaslastega meie peresõpradeks.

Viimastel aastatel kino-restoran kahekesi pole ette tulnud. Nooremana oli seda kindlasti rohkem kuigi siis pigem tehti kõike seltskonnaga.

Ma arvan, et sinnani on okei kuni see pereelu ei sega. Kui sõbranna saab tähtsamaks kui oma naine, on elu tuksis.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest enamus naisi ei suuda kuidagi uskuda, et nende abikaasad võivad mõne teise naise jaoks olla huvitavad kaaslased, kellega on hea suhelda. Ma ei mõtle siinkohal armusuhteid, vaid seltskondlikus laadis suhtlemist, mille osa võiks olla ka seltskondliku elu nautimine. Abikaasas nähakse enda omandit, teise naise suhtes ollakse umbusklikud, isegi vaenulikud.

Kardetakse oma suhte pärast.

Minu arvates lahedatel, tagasihoidlikel meestel on valitud abikaasaks kuidagi väga fruktid naised ja kuna ise sellist inimtüüpi üldse ei talu alaa käsen, poon ja lasen, siis hoian ka meestest eemale. Viimane kogemus oli ühe oma lapse sõbra isaga. Jumala lahe mees, huvitav isiksus, lahe inimene jne aga naine õudne valjuhäälne frukt ja passis alati juures, kui mees midagi ütles või õigemini rääkiski enamuse ajast naine. Kord käisime isegi kolmekesi väljas, kuna naine ei saanud aru, et ma ei soovi temaga suhelda ja tuli kaasa. Äkki ikka kraban talt mehe ära ja võtan hoopis endale.

Suhtlemine jäi soiku igatahes, sest naine oli pidevalt juures ja kui ei olnud, siis helistas, et kus mees on millal koju tuleb.

Keegi ei keela ju neil teistel naistel valida elukaaslaseks huvitavat meest, kellega suhelda. Tark naine seda loomulikult teebki, mitte ei laena huvitavaid mehi teistelt naistelt. Ju jääb siis ikka midagi kusagil kõbasti puudu, kui endale lahedat meest ei saa. Sa käid kinos muidu suhtlemas või? Normaalsed inimesed käivad seal filmi vaatamas.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 28.02 10:55; 28.02 15:05; 01.03 19:19; 02.03 11:35; 02.03 16:30; 03.03 13:03; 03.03 13:14; 03.03 17:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin kommenteerivad nii paljud eeldatavasti keskealised või vanemad inimesed, kelle jaoks on imelik, kui mees naissõbraga kinno või restorani läheb ja peavad seda automaatselt petmiseks. Ma ise pole selle peale mõelnudki, mis soost on mehe sõbrad enne siinsete teemade lugemist. Naisi on vähem kui mehi, u 30 ja 70%, aga naissoost sõbraga kinno minemine on täpselt sama, mis meessoost sõbraga. Naissõpru on ikka kümneid, ega ta siis nende kõigiga peta, sest väljas käib. Üldse tundub mulle, et see on mingi nõuka aja põlvkonna asi, kus kõigil olid sõbrad samast soost. Ise käin kinos, teatris, restoranis, ööklubis vms mõlemast soost sõpradega, mees samuti. Kinokülaliste arv sõltub juhusest, et kellel on vaba aega, millised sõbrad juba teineteist tunnevad ja läbi saavad, kellele millised filmid meeldivad, kas tahangi näha konkreetset inimest (nt üle pika aja või jutud on isiklikumad, sest väga hea sõber) või niisama välja minna.

Kui on sõpruskond, miks peaks oma naine koju jääma, kui kinno minek on. Kas sellele mehel on niipalju aega tõesti, et oma naine on igakülgselt tähelepanuga ümbritsetud ja siis jagub veel sõprade jaoks aega. Küsimus hetkel ei ole siis niivõrd sellest, kes on sõber, kas mees või naine, vaid see, miks peab naine koju jääma ja üksi olema. Jah kui on teisi tegemisi, siis küll. Kui oma naine ei ole ka sõber, ei olegi mõtet koos elada. Kui sõbrad lähevad kinno, siis ikka koos. Mis jutu on ühel sõbral teisega, mida kolmas sõber kuulata ei tohi?

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 91 )


Esileht Pereelu ja suhted Keskealised inimesed, kes ei lase mehel naissõbraga üksi olla