Esileht Pereelu ja suhted Keskealised inimesed, kes ei lase mehel naissõbraga üksi olla

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 91 )

Teema: Keskealised inimesed, kes ei lase mehel naissõbraga üksi olla

Postitas:

vaid see, miks peab naine koju jääma ja üksi olema. Jah kui on teisi tegemisi, siis küll

Võrdlemisi tüüpiline sellisel puhul on, et naine jäetakse koju lapsi kantseldama ja kodu korras hoidma ja mees on vaba kui linnuke igal pool käima.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.02 10:05; 28.02 17:32; 01.03 11:47; 01.03 12:07; 02.03 17:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida see keskealine mees üldse kinos käib, juba see on veider.

Sul on muidu kõik korras seal üleval?

Seda, et ma ei tohi oma soo ja keskea tõttu üheski foorumis ega FB grupis sõna võtta, sellist totrust ma olen juba kuulnud.

Nüüd keelatakse järgmise käokinga poolt kinoskäik ka veel ära?

Kas teater ja kontsert on veel lubatud või on nendega ka mingi jama?

Mina pidasin seda lauset lahedaks just. Mitte et keskealine mees ei võiks kinos käia, aga sellisele teemale see nii sobib ju. Kuigi jah, keskealisi ja vanemaid mehi olen ma kinos arvuliselt vähem näinud 50+ inimesi just. Teatris on neid rohkemgi.

Äkki käite erinevaid filme vaatamas? Vaevalt, et vanemas keskeas noortekomöödiatest huvituvad.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 08:28; 28.02 18:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No vot, olengi keskealine, täitsa fertiilsest east väljas.
Ja mul on palju sõpru. Enamik neist naissoost, aga ka meessoost ja enamik neist paaridena.
Mina käin nendega kontsertidel, koosviibimistel ja mujal. Mitte tihti. Ja tihti ilma meheta.
Meil on tore, huvitav, seovad ühised mälestused, maitsed, eelistused. Huvitav!
Miks ma oma meest iga kord kaasa ei võta, on hoopis teine teema, ta tahaks, aga mina mitte, aga sellises eas ei hooli tõesti enam kui kui tõesti headest sõpradest, kellega ühine arusaam ja nagu abielus, nurgad lihvitud. Ausalt, ei tahaks ühtegi endale.
Ja muideks, mul mehel ka paar naissoost sõpra, kellega (küll väga harva) väljas käib ilma minuta. Mul ei ole mingeid pretentsioone, äkki saab elamusi juurde.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind on sõbranna ise oma mehega teatrisse saatnud 🙂 Teine sõbranna saatis mind oma mehega sauna, tema oli juba käinud ja ei viitsinud leilitada. Ju ma siis olen nii kole ja ohutu 😀 Aga mina, nagu teemaalgatajagi, ei näe meestes ega naistes seksuaalseid olendeid ja siiani pole mulle oma seksuaalset olemist ka peale surutud.

Meeste ja naiste vaheliste suhete iseloom sõltub inimese seksuaalsest huvist. Kui see on väike, siis saab sõber olla. Kui aga mõtteis on ainult suguelundid, siis ilmselt mitte. Ja sellel viimasel rühmal on tõenäoliselt üsna raske ette kujutada, et kui tema näeb igas mehes m…i ja naises seda m…i tahtvat v…u, siis igaüks nii ei mõtle.

+4
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 28.02 19:47; 29.02 22:09; 01.03 20:08; 01.03 20:48; 01.03 21:45; 03.03 19:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ikka üks haruldane eksemplar, kes 35-aastaselt on süütu. Inimsuhete-alaselt olen ma 15-aastase arengutasemel autist, ma arvan. See on tõend selle kohta, et kõik need “küpsed isendid”, kes siin oma emotsionaalse küpsuse üle kiitlevad, on juba mõne aasta pärast jõuetud vanaätid, samas, kui mina alles 135-aastaselt uurin võimalusi, kuidas planeetidevahelisi rännakuid kuluefektiivsemaks muuta 😉 Ma olen väga tugev indiviid. Ma olen üliinimene. Kõikidest parim!

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 22:44; 28.02 23:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu keskealine mees on vist siis homo, kuna tal ei olegi ühtegi (rääkimata 10st) naissõbrast, kõik sõbrad on mehed. Sama ka minu suhtes, ilmselt lesbi, kuna on minu sõbrad on naised.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meeste ja naiste vaheliste suhete iseloom sõltub inimese seksuaalsest huvist. Kui see on väike, siis saab sõber olla. Kui aga mõtteis on ainult suguelundid, siis ilmselt mitte. Ja sellel viimasel rühmal on tõenäoliselt üsna raske ette kujutada, et kui tema näeb igas mehes m…i ja naises seda m…i tahtvat v…u, siis igaüks nii ei mõtle.

Mina olen aru saanud, et meeste ja naiste suhete iseloom sõltub NAISE seksuaalsest huvist. Kuni naine soovib sõpra, seni on suhe sõbrasuhe. Kui naine hakkab enamat tahtma, siis nii ka läheb. Ei, ma ei pea silmas, et iga mees kohe oma naise hülgab, kui võõras v..t tahab, aga noatera peal on sel juhul see olukord ning sõltub väga paljuski sellest, mis hetkeolukord mehel kodus on, millal viimati keppi sai jne.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.02 13:32; 28.02 23:47; 29.02 18:01; 01.03 16:00; 02.03 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Las käib. Muretseda tasuks hoopis sellel naisel, kelle keskealine mees kinos ei käi. Sest selline mees sureb lähima pooleteistkümne aasta jooksul mõningasse haigusesse, mille põhjus peitub osaliselt vanaduses. Mark my words, mark my words!

+2
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 22:44; 28.02 23:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ma oma meest iga kord kaasa ei võta, on hoopis teine teema, ta tahaks, aga mina mitte, aga sellises eas ei hooli tõesti enam kui kui tõesti headest sõpradest, kellega ühine arusaam ja nagu abielus, nurgad lihvitud. Ausalt, ei tahaks ühtegi endale.

Novot, see ongi justnimelt ohumärk, et oma mehega koos olla ei taha, kuigi mees tahaks. Tore muidugi, et sina oled nii vana, et enam seksist ei huvitu, aga see ei kehti kaugeltki mitte kõigi naiste kohta.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.02 12:37; 02.03 15:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, miks see sinu jaoks nii suur probleem on?

Tõenäoliselt on enamus ta kümnetest meessõpradest keeldunud temaga välja minemast põhjendusega, et käivad väljas oma naisega.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Las käib. Muretseda tasuks hoopis sellel naisel, kelle keskealine mees kinos ei käi. Sest selline mees sureb lähima pooleteistkümne aasta jooksul mõningasse haigusesse, mille põhjus peitub osaliselt vanaduses. Mark my words, mark my words!

ei usu. eile just arutasime mehega, et millal meist kumbki viimati kinos käis. mees väitis, et tema käis viimati siis, kui Autode multikat käis lapsega vaatamas. “Laps” ise on praegu juba ammu täisealine, seega su teooria ei päde – mu mees oleks pidanud vähemalt 10a tagasi sel juhul juba manalateele minema.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 11:33; 29.02 15:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muretseda tasuks hoopis sellel naisel, kelle keskealine mees kinos ei käi.

Tundub, et naisi on seinast seina, on neid, kes arvavad, et keskeas mees ei tohiks üldse kinos käia ja on naisi, kes arvavad, et võib ikka küll.

Iseloomulik on veel see, et esimesed ei oska oma seisukohta põhjendada (isegi, kui neilt enam-vähem viisakalt küsida) ja teise oskavad.

Aga mina vahel käin.
Harva, aga käin. Jah, enamus uusi linastuvaid filme on tänapäeval ka internetis olemas ja saad kodus neid telkust vaadata, aga see pole siiski see….

Sel suvel tahaks ilmselt järgmist Tom Cruise filmi näha, ma olen vaadanud/kuulanud erinevate lennundusekspertide arvamust selle kohta ja need on ühel meelel, et päriselu see küll ei ole, aga filmi poleks saanud ka teisiti teha.
(see on see kunagise 35a vana Top Gun`i, kus olid motikas, lennukid ja ilus tüdruk, järg)
Raske raha on magama pandud, aga tulemus pidi hea olema. Hävitajal ilmselt ei arvutata lennutunni hinda, vaid lennusekundi hinda.

Tenet – teine film, mida puhtalt Lasnamäe suure kisa pärast võiks kinos vaadata.
Minestage nüüd, esimesed naised.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minestage nüüd, esimesed naised.

Sul on väga nõrk irooniataju, ma näen.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.02 13:32; 28.02 23:47; 29.02 18:01; 01.03 16:00; 02.03 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis jutu on ühel sõbral teisega, mida kolmas sõber kuulata ei tohi?

Selle lause sa kirjutasid kogemata, eks ole? Midagi nii tobedat ei ole võimalik ju tõsiselt mõelda.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 50.
Suhtlen risti-rästi kõikidega, sõltumata soost ja vanusest.

Üldiselt minu arvates on mehed armukadedamad ja tõmblevad kuidagi rohkem. Minuvanustel naistel on üldiselt lapsed suureks kasvatatud ja nad on üsna mõnusad. Aga näiteks kui naistega koos näiteks väljas kauem istuda, siis mehed hakkavad kohe mossitama, helistama ja sõnumeid saatma.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin kommenteerivad nii paljud eeldatavasti keskealised või vanemad inimesed, kelle jaoks on imelik, kui mees naissõbraga kinno või restorani läheb ja peavad seda automaatselt petmiseks. Ma ise pole selle peale mõelnudki, mis soost on mehe sõbrad

Vaata, see ei ole sinu õelda, mida keegi petmiseks võib pidada. See on iga paari omavaheline asi.
Aga aitäh, et teada andsid oma arvamusest.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Meeste ja naiste vaheliste suhete iseloom sõltub inimese seksuaalsest huvist. Kui see on väike, siis saab sõber olla. Kui aga mõtteis on ainult suguelundid, siis ilmselt mitte. Ja sellel viimasel rühmal on tõenäoliselt üsna raske ette kujutada, et kui tema näeb igas mehes m…i ja naises seda m…i tahtvat v…u, siis igaüks nii ei mõtle.

Seksuaalset huvi ei pruugi aastaid olla, aga see võib tekkida nipsti. On mingi tegur, mis selle ootamatult käivitab ja siis ta ongi kohal. On ka selliseid juhtumeid lademes, kus naine lihtsalt tahab teada, kas ta on veel pandav või olemas veel oskus kedagi ära sebida. Seda siis ilma järgnevale üldse edasi mõtlemata. Võimumängud. Jne
Mis pagana suguelunditest siin rääkida?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksuaalset huvi ei pruugi aastaid olla, aga see võib tekkida nipsti.

Ilmselt on jah selliseid inimesi, aga minul ei ole seda kunagi nii juhtunud ja ma olen juba oma elu viimases kolmandikus. Ei teki mingit nipsti soovi seksi järele ja lihtsalt niisama intensiivsem suhtlus vist petmise alla ei liigitu, vähemalt kui siinset foorumit lugeda.

Muidugi võib see nipsti tekkida, aga selleks niptsiks ei ole vaja kahekesi kinno minna, see võib täiesti vabalt tekkida ka siis kui ollakse oma püsipartneriga koos. Ja selle nipsti realiseerimiseks sama nipsti ei ole vaja mingit megaaega, selle 5-10 minutit võib leida ka nii, et keegi ei märka.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 28.02 19:47; 29.02 22:09; 01.03 20:08; 01.03 20:48; 01.03 21:45; 03.03 19:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siinset foorumit lugedes mõtlen tihtilugu, et kas tõesti on inimeste seksuaalsed huvid nii kõrged? Ma võin naabrimehega suvel mitu tundi terrassil veini limpsida ja juttu puhuda. Ega ma siis temaga sellepärast seksida ei soovi. Ma pole märganud, et tema ka sooviks.

Ma päriselt põlgan selliseid inimesi, kelle elu ainult ümber kepi tiirleb. Ja nad millegipärast arvavad, et kõikidel tiirleb – te lihtsalt ei tea. Prrr

Kuna teema on keskealistest, siis tekib veel küsimus, et mis “oma naine koju lapsi kantseldama” teema siin üldse olla saab.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul on väga nõrk irooniataju, ma näen.

Mina tänan. Komplimendi eest.

Siiani on mul olnud nõrk aja-, ruumi-, liikumis- ja valgustaju – proovi ise nendega elada, pole ju lihtne.
Selle viletsa i-tajuga ma saan suurepäraselt hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi pole ju seksis, vaid mis elu seegi oleks, kui mees oma naisega koos keeldub kinno või kohvikusse või üldse välja minemast, käib ainult teiste naistega? Oma naine tahaks küll, aga hoitakse kodus ja ei käida koos. Mage ju; ja seda ei kompenseeriks teadmine, et seksib ainult oma naisega.

PS: Ants, sul on lisaks ka üsna nõrk situatsioonitaju. Aga kui sul on tõesti tõsine meelepuue, siis vabandust ja harjuta edasi, küll ta tuleb.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.02 10:05; 28.02 17:32; 01.03 11:47; 01.03 12:07; 02.03 17:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

PS: Ants, sul on lisaks ka üsna nõrk situatsioonitaju. Aga kui sul on tõesti tõsine meelepuue, siis vabandust ja harjuta edasi, küll ta tuleb.

Pane omale kuhugi kirja: Antsul on kõikvõimalikud taju- ja muud puuded.
Nagu seda nime näed, lase edasi ja ära loe. Ma ei tee seda sinu jaoks kohustuslikuks.

Ja kui veel midagi sõimata soovid, pane oma nimi alla kirja. Et ma saaks samasuguse pasarahega nimeliselt vastata.
KUI julged. (kui ei julge, ole vait)

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

PS: Ants, sul on lisaks ka üsna nõrk situatsioonitaju. Aga kui sul on tõesti tõsine meelepuue, siis vabandust ja harjuta edasi, küll ta tuleb.

Pane omale kuhugi kirja: Antsul on kõikvõimalikud taju- ja muud puuded.

Nagu seda nime näed, lase edasi ja ära loe. Ma ei tee seda sinu jaoks kohustuslikuks.

Ja kui veel midagi sõimata soovid, pane oma nimi alla kirja. Et ma saaks samasuguse pasarahega nimeliselt vastata.

KUI julged. (kui ei julge, ole vait)

Kus ma sind sõimasin? Ise klähvid siin kõikide peale, arvad, et tead teistest paremini, mis nende elus toimub, siis ise kirjutad, et sul on väga mitmesugused nägemisega seotud tajud nõrgad – vabandust, aga see ongi ju meelepuue. Sa ei tea, mida meelepuue tähendab? Tõsine meelepuue oleks ainus asi, mis su siinset halba käitumist välja vabandab, kui sul seda ei ole, siis oled lihtsalt ülbe ja ennast täis ja halvustad naisi.
PS: mitte miski selles jutus ei ole sõimamine, ära kujuta endale ette. Ja sinu asi pole siin kedagi vait käratada. Mind küll mitte.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.02 10:05; 28.02 17:32; 01.03 11:47; 01.03 12:07; 02.03 17:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis su siinset halba käitumist

No mida….???

See arvamus on küll vist ainult sinu väikeses peas?
Sest näidet ei ole ega tule… kõik, mis sulle TUNDUB ei pruugi olla tõsi.

P.S. Ja miks sina just kuidagi eriline oled? Enne pead ju seda tõestama. Nii lihtsalt need asjad ei käi, et “mind küll mitte”
Pigem just ainult sind.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kummalisel kombel ei arva naissõpru omavad mehed naise meesõpradest sugugi hästi…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siinset foorumit lugedes mõtlen tihtilugu, et kas tõesti on inimeste seksuaalsed huvid nii kõrged? Ma võin naabrimehega suvel mitu tundi terrassil veini limpsida ja juttu puhuda. Ega ma siis temaga sellepärast seksida ei soovi. Ma pole märganud, et tema ka sooviks.

Ma päriselt põlgan selliseid inimesi, kelle elu ainult ümber kepi tiirleb. Ja nad millegipärast arvavad, et kõikidel tiirleb – te lihtsalt ei tea. Prrr

Seda ütled sa väga täpselt – sa pole märganud, et naabrimees sinuga seksida sooviks. Muidugi sa pole märganud, sest mees tajub, et sa ei soovi, ning ta ei üritagi. Vaata aga, mis saab, kui sa ühel päeval äkki näitled, nagu tahaksid temaga suhet uuele tasemele viia. 99% tõenäosusega on mees huvitatud – võimalik, et lõpuks korralikkusest siiski keeldub, aga mitte põhjusel, et “tema küll võõraid naisi ei taha”. Ja sellest me räägimegi – et mehe ja naise sõbrasuhte olemus sõltub otseselt sellest, mida see naine tahab või ei taha. Oma kodus ootav naine aga ei tea, mida see naine tahab ning seetõttu pigem ei soovi riskida.
Lahenduseks võiks olla, et mees, kes soovib mõne naisega sõbrannatada, kutsub alguses kaasa ka oma naise. Naine tunneb instinktiivselt ära, kas teine naine on mehest kui sõbrast huvitatud, või on tal muud plaanid. Muidugi võib see ka ajas muutuda, aga mõneks ajaks on naine ehk rahulik.

Rääkige mõne mehega, kes pole teiega seotud (ei ole teie abikaasa, elukaaslane, peika ega ka mitte lihtsalt teist huvitatud), kuid on piisavalt avatud, et ausalt vastata. Küsige, mida nad arvavad naisega sõbrustamisest. 95% meestest ütlevad, et näevad oma sõbras ka potentsiaalset sekspartnerit, kuid hoiavad end lihtsalt vaos. Eks muidugi on ka erandeid.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.02 13:32; 28.02 23:47; 29.02 18:01; 01.03 16:00; 02.03 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rääkige mõne mehega, kes pole teiega seotud (ei ole teie abikaasa, elukaaslane, peika ega ka mitte lihtsalt teist huvitatud), kuid on piisavalt avatud, et ausalt vastata. Küsige, mida nad arvavad naisega sõbrustamisest.

Nad vastavad sellele soovitusele nii:

– mees 35+ ei peaks olema foorumites
– mees 35+ ei peaks olema ka nende sõprusringis.
– mees 35+ peaks üldse olema idioot, et nendega suhet alustada.
Kui EI OLE idioot, siis ei sobi.

Pole ju keeruline nende soovunelmaid siin ära arvata.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siinset foorumit lugedes mõtlen tihtilugu, et kas tõesti on inimeste seksuaalsed huvid nii kõrged? Ma võin naabrimehega suvel mitu tundi terrassil veini limpsida ja juttu puhuda. Ega ma siis temaga sellepärast seksida ei soovi. Ma pole märganud, et tema ka sooviks.

Ma päriselt põlgan selliseid inimesi, kelle elu ainult ümber kepi tiirleb. Ja nad millegipärast arvavad, et kõikidel tiirleb – te lihtsalt ei tea. Prrr

Kuna teema on keskealistest, siis tekib veel küsimus, et mis “oma naine koju lapsi kantseldama” teema siin üldse olla saab.

Nii, ja kui sinu mees sulle teatab, et ta läheb puhkuse ajal naabrinaisega Kariibi mere kruiisile, ning see ei tähenda ühestki otsast midagi intiimset, on see igati OK? Nad ju ei kepi, vaid lihtsalt naudivad teineteise seltskonda ja ajavad mõnusat juttu. Mis vahe sel on, nad ju lihtsalt sõbrustavad?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 28.02 10:55; 28.02 15:05; 01.03 19:19; 02.03 11:35; 02.03 16:30; 03.03 13:03; 03.03 13:14; 03.03 17:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi pole ju seksis, vaid mis elu seegi oleks, kui mees oma naisega koos keeldub kinno või kohvikusse või üldse välja minemast, käib ainult teiste naistega? Oma naine tahaks küll, aga hoitakse kodus ja ei käida koos.

Mina olen aru saanud, et me ei räägi olukordadest, kus oma naine tahaks, aga ei saa (või oma mees tahaks, aga ei saa), vaid olukordadest, kus püsipartnerit ei huvita. Mul on ka mees koju jäänud mõnelt seltskondlikult ürituselt/ kinost-teatrist, sest teda ei huvita ja ta parema meelega nokitseb kodus, mina aga tahan (mõnikord ka pean) sinna minema ja kui üksi ei taha minna, kutsun kaasa kellegi, kes samuti on sellest üritusest huvitatud. Olgu ta siis mees- või naissoost, vahet pole.
Ma alati ka kutsun meest kaasa, sõbrad on teine valik. Aga jätta ainult sellepärast kuhugi minemata, et oma mees ei saa või taha sinna tulla – selle peale ma pole tulnud. Enamasti lähen küll neil kordadel sellele üritusele üksi, kuid võib juhtuda, et saan seal kokku mõne meessoost sõbra või kolleegiga ja oleks naljakas eemale minna mõttega, et ma ei saa sinuga suhelda, sest mu meest pole kõrval.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 28.02 19:47; 29.02 22:09; 01.03 20:08; 01.03 20:48; 01.03 21:45; 03.03 19:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

üksi ei taha minna,

Aga mis sul viga siis on, et üksi ei kannata minna?
Alati ju ei pea sul keegi käest kinni hoidma, ei juhtu sinuga mitte midagi halba ka siisama..?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 91 )


Esileht Pereelu ja suhted Keskealised inimesed, kes ei lase mehel naissõbraga üksi olla