Esileht Pereelu ja suhted Keskealised inimesed, kes ei lase mehel naissõbraga üksi olla

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 91 )

Teema: Keskealised inimesed, kes ei lase mehel naissõbraga üksi olla

Postitas:

Aga mis sul viga siis on, et üksi ei kannata minna?

Sest sõbraga on lahedam. Või kui on minek täiesti tundmatusse kohta ja tundmatute inimestega, siis on üksi ebamugav – kui sõber käepärast, siis miks mitte.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 28.02 19:47; 29.02 22:09; 01.03 20:08; 01.03 20:48; 01.03 21:45; 03.03 19:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või kui on minek täiesti tundmatusse kohta ja tundmatute inimestega, siis on üksi ebamugav – kui sõber käepärast, siis miks mitte.

Sellistesse kohtadesse ma läheks AINULT OMA KAASLASEGA.

Kohe tuleb kari naisi, kes nimetavad mind taas debiiliks, aga …
ma jään siiski enda juurde.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellistesse kohtadesse ma läheks AINULT OMA KAASLASEGA.

Minu esimene eelistus on alati koos OMA mehega, aga kui ta ei taha või saa, siis ma võtan kaasa selle, kes saab ja tahab. Olen läinud ühele ametlikule pidulikule üritusele koos õepojaga, teisele ametlikule üritusele koos hea sõbrannaga, kolmandale hea sõbranna mehega, kellega oleme kolleegid.
Minu mees on käinud mõnel samasugusel üritusel koos oma naiskolleegiga (sest mina olin lähetusel).

Tegelikult pole ju küsimus sellest, kuidas asjad peresiseselt on kokku lepitud, vaid see, et mõned inimesed suruvad oma malli teistele peale (mina küll oma meest/ naist niimoodi ilma minuta väljas käimas ei taha näha – kuidas Sina küll nõnda võid?!). Nagu peaksid kõik inimesed ühtmoodi õnnelikud olema.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 28.02 19:47; 29.02 22:09; 01.03 20:08; 01.03 20:48; 01.03 21:45; 03.03 19:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu esimene eelistus on alati koos OMA mehega, aga kui ta ei taha või saa, siis ma võtan kaasa selle, kes saab ja tahab.

See ongi meie erinevus.
Ilmselt vanusest tulenevalt.

Kui minu naine TAHAB.
Aga kui ta ei taha, siis ma ei lähe ise ka, mul pole eluküsimuseks igas pulmas peigmees või igal matusel kadunuke olla.
Saavad minuta ka hakkama ja mingit ora mul kuskil pole.

Sest me oleme naisega sarnased. Olen pigem temaga ja proovin teha … midagi head süüa näiteks.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellistesse kohtadesse ma läheks AINULT OMA KAASLASEGA.

Minu esimene eelistus on alati koos OMA mehega, aga kui ta ei taha või saa, siis ma võtan kaasa selle, kes saab ja tahab. Olen läinud ühele ametlikule pidulikule üritusele koos õepojaga, teisele ametlikule üritusele koos hea sõbrannaga, kolmandale hea sõbranna mehega, kellega oleme kolleegid.

Minu mees on käinud mõnel samasugusel üritusel koos oma naiskolleegiga (sest mina olin lähetusel).

Tegelikult pole ju küsimus sellest, kuidas asjad peresiseselt on kokku lepitud, vaid see, et mõned inimesed suruvad oma malli teistele peale (mina küll oma meest/ naist niimoodi ilma minuta väljas käimas ei taha näha – kuidas Sina küll nõnda võid?!). Nagu peaksid kõik inimesed ühtmoodi õnnelikud olema.

Ja sul ei teki küsimust, miks elatakse koos inimesega, kes oma partneriga koos aega veeta ega ühiselt üritustest osa võtta ei taha? Mõtlev inimene valib püsipartneriks ikka inimese, kellega tahetakse koos aega veeta.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 28.02 10:55; 28.02 15:05; 01.03 19:19; 02.03 11:35; 02.03 16:30; 03.03 13:03; 03.03 13:14; 03.03 17:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kumbki pool on rahul, miks mitte teiste meeste/naistega kaia. Iga paar ei ole sukk ja saabas. Pole nii tugevat sidet, et tahaks koos olla kogu aeg ja koos tegutseda. Ja tunded ka jahtuvad.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ja tunded ka jahtuvad.

Justnimelt.
Ja sellepärast ka tänapäeval enam ei elata 50 aastat ja hambad ristis ühe ja sama inimesega koos.

Sest selline igavene/elu lõpuni kooselu variant sobib tegelikkuses ainult 10nele %-le inimkonnast.

Ülejäänud 90% ei pea selle pärast kannatama, et keegi mõtles kunagi välja asja, mille nimi oli “abielu kuni elu lõpuni”.

kaklus kostub naabritest kaugemale – ütle, kellel seda vaja on?
Lastel, kes ammu oma elu peal – vaevalt.
Neil endil? Samuti vaevalt. Siis nad ju ei sõimleks.
Helmedel? Isegi neil on poogen.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.03 14:07; 02.03 14:21; 02.03 14:45; 02.03 16:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja sellepärast ka tänapäeval enam ei elata 50 aastat ja hambad ristis ühe ja sama inimesega koos.

Sest selline igavene/elu lõpuni kooselu variant sobib tegelikkuses ainult 10nele %-le inimkonnast.

Ülejäänud 90% ei pea selle pärast kannatama, et keegi mõtles kunagi välja asja, mille nimi oli “abielu kuni elu lõpuni”.

Oota, millest sa praegu räägid? Sellised asjad lepib paar ikka kahekesi kokku, ideaalis veel enne abiellumist – et kas ollakse koos kuni äge on, või tahetakse olla ka vanaduses koos. Seega käesoleva teema mõistes on su jutt mõttetu, sest ilmselgelt kui naisele ei meeldi, et mees sõbrannatab, siis pole neil sellist asja kokku lepitud.

Ja need protsendid on sul ka minu arust väga liialdatud. Mina arvan, et kõige rohkem 20% tahab pidevalt lennelda ja uusi teravaid tundeid kogeda. Ülejäänud soovivad mõnusat koostiksumist nii kaua kui antud on. Paraku ei minda kohe õigega paari, ei osata suhteid hoida, ei viitsita pingutada – põhjusi on palju, miks reaalselt paljud lahutavad. See ei tähenda, et lahutamine oligi nende plaan. Väga väike osa paare abiellub kindla plaaniga, et küllap millalgi lahutame ka. Need, kes plaanivad ajutist suhet, ei abiellugi.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.02 13:32; 28.02 23:47; 29.02 18:01; 01.03 16:00; 02.03 14:11;
To report this post you need to login first.

Seega käesoleva teema mõistes on su jutt mõttetu, sest ilmselgelt kui naisele ei meeldi, et mees sõbrannatab, siis pole neil sellist asja kokku lepitud.

Mida?
Kui mees sõbrannatab, siis ta on naisest ilmselgelt ära tüdinenud.
Ja kui ta nii sitt mees on, et seda öelda ei suuda, siis tuleb naisel endal see juhtimine üle võtta ja kooselu lõpetada.
KUI talle ei sobi see sõbrannatamine.

Igasuguseid elukestvaid kokkuleppeid pole inimeste vahel võimalik sõlmida, sest kõik muutuvad, tekivad keskeakriisid, mõni hakkab usklikuks jne.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.03 14:07; 02.03 14:21; 02.03 14:45; 02.03 16:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole midagi keelanud, polegi minu keelata, kuid oleks ikka ülimalt imelik küll, kui mees ühtäkki mõne teise naisega kinno läheks.

Kui oleksid mingid tegevused, mida ma keeldun tegemast ja neid oleks huvitav teha koos (nais)sõbraga (kasvõi mingi investeerimisklubi või mudellennukid), mitte üksi- tunduks isegi loogiline. Oleks väga isekas öelda, et ei, ei lähe naabri Leidaga bridziklubisse, vaid pead ikka üksi minema.

Aga kinno, õhtul välja, kontserdile, reisile või sööma (v.a. töölõuna), no sorry, meil niigi vähe ühist aega ja ei kujuta ette, et mees mingi teise naisega teeks asju, mida mina ka väga temaga koos teha tahaks…
Sama vastupidi- et ma läheks teise mehega kinno ja oma meest ei kutsuks.

Mul oli sõbranna, kelle mees keeldus teatris käimast. Tal oli teatrifanaatikust kursavend, sisuliselt nende mõlema peresõber- käis siis temaga teatris. Tundub täiesti OK.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.03 14:43; 02.03 15:52; 02.03 16:33;
To report this post you need to login first.

Mul oli sõbranna, kelle mees keeldus teatris käimast.

Aga enne abiellumist see lammas kindlasti jooksis igale poole sõbrannaga kaasa?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.03 14:07; 02.03 14:21; 02.03 14:45; 02.03 16:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli sõbranna, kelle mees keeldus teatris käimast.

Aga enne abiellumist see lammas kindlasti jooksis igale poole sõbrannaga kaasa?

Kusjuures kui me mehega ühel nädalasel üritusel tuttavaks saime, siis oli seal muuhulgas mingi basseiniskäik, kust ka tema osa võttis. Alles hiljem selgus, et ta on täielik veevihkaja ja ronis sinna basseini ainult sellepärast, et mina ju läksin. Aastaid hiljem saatsin ta beebiga parki jalutama, kuniks ise vanema lapsega veekeskuses möllasin (milleks maksta kahe inimese eest, kes asja üldse ei naudiks, eksole?).

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.02 12:37; 02.03 15:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli sõbranna, kelle mees keeldus teatris käimast.

Aga enne abiellumist see lammas kindlasti jooksis igale poole sõbrannaga kaasa?

Tõenäoliselt mingil määral käis ja hiljem ikka vahel ka.
Aga sõbranna teatrihuviga ei olnud võimalik tavainimesel tempos püsida, ta käis iga nädal teatris, suur fänn (nagu see kursavendki).
Mees pole üldse lammas, ma ka ei jaksaks nii palju teatris käia 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.03 14:43; 02.03 15:52; 02.03 16:33;
To report this post you need to login first.

Mees pole üldse lammas, ma ka ei jaksaks nii palju teatris käia ????

Sellisel juhul jääb arusaamatuks, miks sa sellise näite siia üldse tõid.
Kes 54 korda aastas teatris käib, ei ole enam tavaline teatrikülastaja vaid liialdav ekstremist. Sellisega ei jõuagi kogu aeg kaasa joosta.

Ma ei viitsiks kah iga nädal kellegagi kaasas
– kinos käia
– maratonil joosta
– maratonil rattaga sõita
– puid kallistada
– küüslaugufestivalil käia
– meres ujumas käia
– metsas seenel käia
– jne.

Paar korda aastas neid kõiki asju on ju väga ok.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.03 14:07; 02.03 14:21; 02.03 14:45; 02.03 16:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lugesin kogu teema läbi ja mitmest vastusest jäi kõlama see, et miks peaks mees sõbrannadega väljas käima, kui ta seda oma naisega ei tee. Kas tõesti nähakse ainult äärmusi – kõik või mitte midagi? Ma ei näe mingit probleemi selles, kui mu abikaasa käib oma sõbrannadega lõuna- või õhtusöögil, kui ta mind pole unarusse jätnud ja kui minu tähelepanuvajadus on rahuldatud (vastupidi ka loomulikult, mul on ka meessoost sõpru, kellega on aegajalt tore kohtuda). Tal uusi sõbrannasid pole tekkinud, aga on mõned klassiõed, keda ta teab 30+ aastat ja kellega ta käib siiani läbi – paar korda aastas saavad kokku, räägivad eluolust jms. Päris narr oleks, kui ta nendega suhtlemise katkestaks lihtsalt seepärast, et tal mina olen. Aegajalt käime kõik koos väljas – need sõbrannad oma meestega ja meie koos, aga enamasti ma naudin nendel kordadel omaette olemist üksi kodus, sest ma lihtsalt ei viitsi 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.03 16:15; 02.03 16:37; 02.03 16:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lugesin kogu teema läbi ja mitmest vastusest jäi kõlama see, et miks peaks mees sõbrannadega väljas käima, kui ta seda oma naisega ei tee. Kas tõesti nähakse ainult äärmusi – kõik või mitte midagi? Ma ei näe mingit probleemi selles, kui mu abikaasa käib oma sõbrannadega lõuna- või õhtusöögil, kui ta mind pole unarusse jätnud ja kui minu tähelepanuvajadus on rahuldatud (vastupidi ka loomulikult, mul on ka meessoost sõpru, kellega on aegajalt tore kohtuda). Tal uusi sõbrannasid pole tekkinud, aga on mõned klassiõed, keda ta teab 30+ aastat ja kellega ta käib siiani läbi – paar korda aastas saavad kokku, räägivad eluolust jms. Päris narr oleks, kui ta nendega suhtlemise katkestaks lihtsalt seepärast, et tal mina olen. Aegajalt käime kõik koos väljas – need sõbrannad oma meestega ja meie koos, aga enamasti ma naudin nendel kordadel omaette olemist üksi kodus, sest ma lihtsalt ei viitsi ????

No aga siis polegi ju probleemi, kui sulle see variant sobib, et kui sina oled igati seksuaalselt rahuldatud, võib mees vabalt ka veel sõbrannasid rahuldada.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 28.02 10:55; 28.02 15:05; 01.03 19:19; 02.03 11:35; 02.03 16:30; 03.03 13:03; 03.03 13:14; 03.03 17:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees pole üldse lammas, ma ka ei jaksaks nii palju teatris käia ????

Sellisel juhul jääb arusaamatuks, miks sa sellise näite siia üldse tõid.

Kes 54 korda aastas teatris käib, ei ole enam tavaline teatrikülastaja vaid liialdav ekstremist. Sellisega ei jõuagi kogu aeg kaasa joosta.

Ma ei viitsiks kah iga nädal kellegagi kaasas

– kinos käia

– maratonil joosta

– maratonil rattaga sõita

– puid kallistada

– küüslaugufestivalil käia

– meres ujumas käia

– metsas seenel käia

– jne.

Paar korda aastas neid kõiki asju on ju väga ok.

Päriselt küsid, miks ma selle näite tõin? 😀
Vaata teemat siis. Ja minu vastust.

Aga puust ja punaseks: ma avaldasin arvamust, et mulle ei tundu OK, kui naissõbraga võetaks ette asju, mida tegelikult oma naine ka tahaks teha.
Aga kui on tegemist tegevusega, mida oma naine ei taha teha kaasa, siis on ju igati OK, kui tehakse seda koos (ükskõik mis soost) sõbraga.
Ja tõin ka näite selle kohta, et sõbranna mees ei taha teatris käia ja siis käib sõbranna teatris oma meessoost sõbraga.

Miks keegi peaks sealjuures lammas olema ja miks selles näites pidi mingi intriig olema, ei saa aru 😀

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.03 14:43; 02.03 15:52; 02.03 16:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

see on mingi naiste fantaasia. tõeline normaalse sugutungiga mees, ei laseks iial mööda võimalust fertiilses eas naisterahvale korraks supsti kotte taha panna, kutsugu ennast sõbraks või milleks soovib. taguge see endale pähe naised.

Huvitav, et selline idiootne “elumehe” kommentaar on nii palju plusse saanud….

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lugesin kogu teema läbi ja mitmest vastusest jäi kõlama see, et miks peaks mees sõbrannadega väljas käima, kui ta seda oma naisega ei tee. Kas tõesti nähakse ainult äärmusi – kõik või mitte midagi? Ma ei näe mingit probleemi selles, kui mu abikaasa käib oma sõbrannadega lõuna- või õhtusöögil, kui ta mind pole unarusse jätnud ja kui minu tähelepanuvajadus on rahuldatud (vastupidi ka loomulikult, mul on ka meessoost sõpru, kellega on aegajalt tore kohtuda). Tal uusi sõbrannasid pole tekkinud, aga on mõned klassiõed, keda ta teab 30+ aastat ja kellega ta käib siiani läbi – paar korda aastas saavad kokku, räägivad eluolust jms. Päris narr oleks, kui ta nendega suhtlemise katkestaks lihtsalt seepärast, et tal mina olen. Aegajalt käime kõik koos väljas – need sõbrannad oma meestega ja meie koos, aga enamasti ma naudin nendel kordadel omaette olemist üksi kodus, sest ma lihtsalt ei viitsi ????

No aga siis polegi ju probleemi, kui sulle see variant sobib, et kui sina oled igati seksuaalselt rahuldatud, võib mees vabalt ka veel sõbrannasid rahuldada.

Tore muidugi 🙂 Aga see on küll kurb, et sinu jaoks eksisteerib ainult seksuaalse rahuldatus ja muude variantide osas oled sa pime. Päris nukker või see eluke sedasi olla.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.03 16:15; 02.03 16:37; 02.03 16:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lugesin kogu teema läbi ja mitmest vastusest jäi kõlama see, et miks peaks mees sõbrannadega väljas käima, kui ta seda oma naisega ei tee. Kas tõesti nähakse ainult äärmusi – kõik või mitte midagi? Ma ei näe mingit probleemi selles, kui mu abikaasa käib oma sõbrannadega lõuna- või õhtusöögil, kui ta mind pole unarusse jätnud ja kui minu tähelepanuvajadus on rahuldatud (vastupidi ka loomulikult, mul on ka meessoost sõpru, kellega on aegajalt tore kohtuda). Tal uusi sõbrannasid pole tekkinud, aga on mõned klassiõed, keda ta teab 30+ aastat ja kellega ta käib siiani läbi – paar korda aastas saavad kokku, räägivad eluolust jms. Päris narr oleks, kui ta nendega suhtlemise katkestaks lihtsalt seepärast, et tal mina olen. Aegajalt käime kõik koos väljas – need sõbrannad oma meestega ja meie koos, aga enamasti ma naudin nendel kordadel omaette olemist üksi kodus, sest ma lihtsalt ei viitsi ????

Aga sa saad ju aru, et nii on ainult ju sinul. Teist samasugust paari ju pole. On asju, mida üks saab ja teeb, teine mitte. Näiteks see ei pruugi juba klappida, et teistel naistel ka nii on, et mees pole neid unaruse jätnud? Kui nad on unaruses, siis ei saa enam samastada.

Loomulikult ei pruugi klappida. Seepärast ma arvangi, et probleem pole sõbrannades vaid paarisuhtes, kus üks pool on unarusse jäetud. Ma olen üsna kindel, et kui paarisuhtes oleks kõik hästi, siis poleks ka sõbrannad probleem.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.03 16:15; 02.03 16:37; 02.03 16:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul pole eluküsimuseks igas pulmas peigmees või igal matusel kadunuke olla.

Oi ära valeta, Ants. Siin perekoolis üritad sa seda küll kõigest väest.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.02 10:05; 28.02 17:32; 01.03 11:47; 01.03 12:07; 02.03 17:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi ära valeta, Ants. Siin perekoolis üritad sa seda küll kõigest väest.

Tead, see vblla sa arvad nii põhjusel, et sulle jääb selline mulje ja sellepärast, et ma sinuga võrreldes olengi?

Tegelt muidugi mitte.
Sa loed neid antsude arvusid, saad kokku mingi 5 ja teed järelduse. Aga võrdle ikka võrreldavaid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul pole eluküsimuseks igas pulmas peigmees või igal matusel kadunuke olla.

Oi ära valeta, Ants. Siin perekoolis üritad sa seda küll kõigest väest.

Just. Seda näitab kasutajanime all kommenteerimine. Kordade arv siinjuures pole oluline.
Oleks kägu, keegi ei märkaks ju.
Nimega saab püünele.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.02 08:23; 02.03 18:26; 02.03 19:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just. Seda näitab kasutajanime all kommenteerimine. Kordade arv siinjuures pole oluline.
Oleks kägu, keegi ei märkaks ju.
Nimega saab püünele.

Ja mis seal “püünel” olles siis perekoolis saab, sa Pisike Naljatilgake…?

P.S. Ainuke asi, mida saab: naiseks enam ei sõimata.
Sõimavad naiselikuks meheks, aga see on ok, sest ilmselt on tõde.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ju see targutamine kompenseerib midagi, seda saab.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.02 08:23; 02.03 18:26; 02.03 19:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ümberringi vaadata, siis ikka paljud on läinud lahku oma perest ning loonud uue pere inimesega, kes eelmisele perele öeldud jutu järgi olid ainult sõbrad, trennikaaslased, huvialaringi kaaslased, töökaaslased, lihtsalt jutuparnter peol jne. Töötavatel pereinimestel ei ole seda vaba aega meeletult palju, et võrdselt palju panustada tööle, kohustustele, sõpradele, elukaaslasele ja lastele. Kuskil kipub jääma panustust siiski väheseks ja palju sõpradele (väljaspoole) panustavad kipuvad seda tegema just naise ja pere arvelt, mistõttu kipuvad ka probleemid kodus naisega tekkima.
Mul on ka vastasoost sõber ja nii tal, kui mul on pere. Ma ei kujutaks ette, et ma pidevalt temaga kahekesi kuskile teatrisse, kinno, restorani, peole minekut organiseeriks. Ise tahan siiski võimalusel ka mehega käia väljas (kui tahaks ainult sõbraga, siis oleksime ilmselt ka paar, mitte sõbrad), samamoodi eeldan, et sõber valis omale naiseks inimese, kellega ta tahab ja tal on meeldiv aega veeta. Minu jaoks on sõber oma elukaaslasega koos ning kui kutsun, siis kutsun neid mõlemaid (sööma, peole). Samoodi eeldan, et ta mind ei kutsu kuskile restorani romatilisele söögile (ehk välistab oma naise ja minu mehe). Kui kutsub restorani sööma, siis ikka mind koos mehega ja/või on seal ka teisi, ongi kooskõlastatud meie kaaslastega. Jah on olukordi, kus mõlemad ei saa mingi asja tõttu osaleda, aga siis minnakse/tullakse ka nö omaette. Enamasti, kui oma mehe/naisega ollakse piisavalt koos ning need nn sõbrad pidavalt kahekesi ja kellegi pere arvelt kokkusaamisi ei korralda, siis ei teki ka probleem.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lugesin kogu teema läbi ja mitmest vastusest jäi kõlama see, et miks peaks mees sõbrannadega väljas käima, kui ta seda oma naisega ei tee. Kas tõesti nähakse ainult äärmusi – kõik või mitte midagi? Ma ei näe mingit probleemi selles, kui mu abikaasa käib oma sõbrannadega lõuna- või õhtusöögil, kui ta mind pole unarusse jätnud ja kui minu tähelepanuvajadus on rahuldatud (vastupidi ka loomulikult, mul on ka meessoost sõpru, kellega on aegajalt tore kohtuda). Tal uusi sõbrannasid pole tekkinud, aga on mõned klassiõed, keda ta teab 30+ aastat ja kellega ta käib siiani läbi – paar korda aastas saavad kokku, räägivad eluolust jms. Päris narr oleks, kui ta nendega suhtlemise katkestaks lihtsalt seepärast, et tal mina olen. Aegajalt käime kõik koos väljas – need sõbrannad oma meestega ja meie koos, aga enamasti ma naudin nendel kordadel omaette olemist üksi kodus, sest ma lihtsalt ei viitsi ????

No aga siis polegi ju probleemi, kui sulle see variant sobib, et kui sina oled igati seksuaalselt rahuldatud, võib mees vabalt ka veel sõbrannasid rahuldada.

Tore muidugi ???? Aga see on küll kurb, et sinu jaoks eksisteerib ainult seksuaalse rahuldatus ja muude variantide osas oled sa pime. Päris nukker või see eluke sedasi olla.

Miks ainult? Ma pole seda kusagil väitnud. Otse loomulikult eksisteerib see paralleelselt kõigi teiste variantidega, nagu igal normaalsel inimesel. Miks ei peaks eksisteerima? Seks on inimese täiesti normaalne igapäevaelu osa, nagu need kõik muud variandid. Ei ole või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 28.02 10:55; 28.02 15:05; 01.03 19:19; 02.03 11:35; 02.03 16:30; 03.03 13:03; 03.03 13:14; 03.03 17:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väidan kohe vastu ka. Kuna suuremas osas abieludes on probleeme, väga erinevaid, siis järelikult sellised vastassoost tõelised sõbrasuhted ongi haruldased. Eriti, kui välja noppida veel need nn mustad ratsud, mis alguses liigitatakse sõpruseks, kuid mis hiljem muutuvad suhteks, kus selle osalejad oma peredele ajupesu ka veel on korraldanud, et nemad lihtsalt ikka sõbrad jne. Pärast aga süüdimatult käsi ja jalgu laiutavad.

See on minu jaoks täiesti äraspidine loogika. Kui peredes on probleemid, siis reeglina otsitakse just kaaslast/lohutajat/mõistjat/sõpra väljaspoolt peret, mis tähendab, et kui on palju probleemseid peresid, siis järelikul on ka pereväliseid sõpru palju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 28.02 10:55; 28.02 15:05; 01.03 19:19; 02.03 11:35; 02.03 16:30; 03.03 13:03; 03.03 13:14; 03.03 17:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väidan kohe vastu ka. Kuna suuremas osas abieludes on probleeme, väga erinevaid, siis järelikult sellised vastassoost tõelised sõbrasuhted ongi haruldased. Eriti, kui välja noppida veel need nn mustad ratsud, mis alguses liigitatakse sõpruseks, kuid mis hiljem muutuvad suhteks, kus selle osalejad oma peredele ajupesu ka veel on korraldanud, et nemad lihtsalt ikka sõbrad jne. Pärast aga süüdimatult käsi ja jalgu laiutavad.

See on minu jaoks täiesti äraspidine loogika. Kui peredes on probleemid, siis reeglina otsitakse just kaaslast/lohutajat/mõistjat/sõpra väljaspoolt peret, mis tähendab, et kui on palju probleemseid peresid, siis järelikul on ka pereväliseid sõpru palju.

Aga loe siis, miks ja mille kohta ma nii vastasin, siis selgub. Inimene ütles, et kuui oma naist pole unarusse jäetud ja kõik on omavahel hästi, siis ei teki ka sõbrannatamisega probleemi, kuna asi tasakaalus.

Mina nõustusin, ja lisasin, et kui on nii,siis jah, aga kui pole oma abikaasa rahuldatud igas mõttes vaid ta on unarusse jäetud(mis tähendab probleeme), siis tekitab sõbranna neid veelgi juurde, ehk kui peres on probleemid, siis sõbrannatamine ei too ammugi head. Mis jõudis sinnamaani välja minu jutuga, et kuna igas peres on probleeme ja inimesed ei oska oma kaasasid märgata, aega jagada õiglaselt, olla koos, nii et ollakse rahul, anda tähelepanu, siis ammugi ei uudeta seda anda naisele sõbrannade kõrvalt ju.

Ja sina loe antud kommentaari korralikumalt ehk sama inimene ütles, et kui tema on igati rahuldatud, võib mees vabalt ka tema kõrvalt sõbrannatada ja tal pole selle vastu midagi. Ja mina küsisin, et kas see tähendab seda, et mees võib siis ka sõbrannasid veel lisaks rahuldada, kui naine on kodus igati rahuldatud. Vasta sina, kas võib?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 28.02 10:55; 28.02 15:05; 01.03 19:19; 02.03 11:35; 02.03 16:30; 03.03 13:03; 03.03 13:14; 03.03 17:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei või muidugi. Ja üldse, teemaalgatusele ja muidu sellistele teemadele – see pole ju mõeldavgi, sõprade vahel! Nende teemade ja vastassoost sõprade pooldajad ju välistavad selle. Seega ei.$See pole võimalikki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.02 12:51; 28.02 13:47; 03.03 17:53;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 91 )


Esileht Pereelu ja suhted Keskealised inimesed, kes ei lase mehel naissõbraga üksi olla