Esileht Pereelu ja suhted Keskealised kibestunud mehed

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 150 )

Teema: Keskealised kibestunud mehed

Postitas:
Kägu

Olen käinud mõnel Tinderi kohtingul nüüd ja pannud tähele sellist asja – esmapilgul toredad mehed, kes edukad ja kenad, on naiste suhtes nii kibestunud. Pmst 100% esmakohtingutel on tulnud jutuks halb eks. Nad kõik oleks tahtnud oma abielu edasi elada, aga halb naine tahtis lahku minna. Ja siis küsinud ka minu käest, et mis juhtus. Ja kuna ml oma eksi kohta midagi halba pole öelda, siis eks nad on vaadanud mind ka sellise pilguga, et eks ma selline naine, kes lambist lahutust tahtnud, et seiklusi otsida. No pole öeldud ja ma ei saanud teada, mis nad mõtlevad, sest ma pole nendega enam kohtuda tahtnud. Selline turn-off on olnud see eksist pikalt rääkimine esimesel kohtingul. Peaks vist ülilühidaks selle esimese kohtingu planeerima, et selle teemani ei jõuakski:)

+20
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No väga hea ju, tuli kohe välja, et kooseluks sobimatud. Muidu kulutad neile oma aega, paned lolli peaga võibolla titegi hakkama ja siis saad aru, et tegelt vist ikka ei ole selline nagu alguses üritas näidata.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nad ei ole valmis mingiks normaalseks suhtlemiseks, seega tuleb nad välja praakida. Sina ei pea olema kellelegi tasuta psühholoogiks. Võib-olla aitaks, kui neile öelda, et nad peavad oma vaimse maailma ja minevikutraumadega veel palju tööd enne ära tegema kui nad kohtingutel käima võiksid hakata. Kuid arvatavasti võtaksid väga vähesed neist sellist nõu kuulda.

Käi ikka kohtingutel edasi ja võta neid kui häid õppetunde, kuidas kohtingutel käituda (eksidest halvasti rääkimine ongi suur punane lipp). Ei ole ka suhtevalmis mehed veel kuskile kadunud, lihtsalt peab enne natuke teiste vahel laveerima.

+16
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No väga hea ju, tuli kohe välja, et kooseluks sobimatud.

Just. Eks neid satub ette jah, ja ma olen ka endamisi pigem õnne tänanud, et nad ei ole enne kohtumist kuskilt neid naisteka artikleid lugenud, et mis moodi esimesel kohtingul käituda ja et ära laida eksi ja ära kurda kui mõttetu su töö on jne. Nõme oleks inimesse rohkem aega panustada ja alles tüki aja pärast teada saada, et oled mingi äpardunud kibediku otsa sattunud.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks need keskealised naised ole sama kibestunud. Ühes teemas taheti lausa sellist riiki luua, kus ainult naised elada võiksid.

+9
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks need keskealised naised ole sama kibestunud. Ühes teemas taheti lausa sellist riiki luua, kus ainult naised elada võiksid.

Ma ei oska teiste naiste eest rääkida, aga ma pole kibestunud. Kuid  ma panen tähele, et mehed vaatavad mind suure umbusuga, kui teatan, et meil polnud mingit draamat ega tüli eksiga. Küsivad näiteks , et miks siis üldse lahku minna. Nojaa, ei pea ju kirvega teist taga ajama selleks et oleks põhjus lahku minna. Detailselt ei taha esimesel kohtingul rääkida, aga ikkagi on selline viltuvaatamine et ahaa, järelikult üks neist naistest, kes igavusest lahku läks ja siis tuleb detailseid näiteid enda halvast eksist. No ma olen käinud 3 Tinderi kohtingul ja need muidu erinevad mehed olid selles küsimuses ühesugused.

+15
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA, aga miks sa siis ikkagi läksid lahku?

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA, aga miks sa siis ikkagi läksid lahku?

Sest tahtsin ja läksin. Meie 20aastasest abielust elasime 10 aastat nagu õde-vend. Ja juba algusest peale oli nii, et mehe jaoks oli see mõistusesuhe. Ta nägi mind sobiva naisekandidaadina ja mind tundma õppimata võttis ära ja hoolitses oma omandi eest hästi, ei saa kurta. Midagi otseselt halvasti pole, ta ei saa parata, et tal selline nägemus elust ja ta ei teinud midagi halvasti. See abielu oleks võinud kesta, aga intiimne pool kadus aastatega täiesti, kui ma tajusin, et olen asi, nagu ta auto, mis siis et hästi hoolitsetud. See tekitas mehes viha mu vastu ja ta üldse ei saanud enam aru, miks ta süsteem ei funka. Ta tahab, et asjad oleks hästi korras. Ma ei arva, et nüüd on parem, kui pean Tinderi kohtingutel käima, aga sellega ma arvestasingi. Ja ka naistevihkajatel on õigus – sellised naised, kes ei allu ja ei tea oma kohta, tekitavad meestele nii palju ebamugavust ja tüli.

+30
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest tahtsin ja läksin. Meie 20aastasest abielust elasime 10 aastat nagu õde-vend. Ja juba algusest peale oli nii, et mehe jaoks oli see mõistusesuhe.

Kümme aastat seksivaba elu! Kuidas sa sellega hakkama said?

+4
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pmst 100% esmakohtingutel on tulnud jutuks halb eks.

Selliste meestega ei ole pikas perspektiivis miskit teha. Vaatama peaks mehi, kes oma eksi ei kiru. Üks asi veel. Esimesel ega ka teisel kohtumisel voodisse ei roni!

+10
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No väga hea ju, tuli kohe välja, et kooseluks sobimatud.

Just. Eks neid satub ette jah, ja ma olen ka endamisi pigem õnne tänanud, et nad ei ole enne kohtumist kuskilt neid naisteka artikleid lugenud, et mis moodi esimesel kohtingul käituda ja et ära laida eksi ja ära kurda kui mõttetu su töö on jne. Nõme oleks inimesse rohkem aega panustada ja alles tüki aja pärast teada saada, et oled mingi äpardunud kibediku otsa sattunud.

Mul kahjuks just nii on läinud mitu korda, kui just nii karmi sõnavara kasutada, et “äpardunud kibedik”. Ka algul tundunud viisakad, hoolivad, armsad ja intelligentsed mehed. Suhtled kuu-kaks või isegi vähem ja siis tuleb välja, et see kõik on olnud fassaad, et naisele head muljet jätta. Ja mul olid sellised mehed just ka mehed, kes olid naise poolt maha jäetud ja lahutatud. Aga nad polnud keskealised, vaid hilistes 20ndates, 30ndate keskel .Ei seostaks seda kibestumust seega vanusega, vaid mehed elavadki väga raskelt üle, kui on aastaid suhtes/abielus olnud ja naine jätab neid maha. Suur löök egole.

Esimesel kohtumisel oleks imelik jahuda jah eksist. Tõtt-öelda ma polegi vist ühelgi esimesel kohtumisel eksist rääkinud, kuna üldjoontes oleme sellised asjad juba netis läbi arutanud ja kohtumisel pole tarvidust. Ikka on mitmed mehed netis uurinud selliseid asju, et nt kui kaua pikim suhe kestnud, miks viimane suhe lõppes, mida suhtest õppisin jms. Mina ei pea seda tabuks, vaid see ongi selliste katkiste ja õppimisvõimetute välja selekteerimine. Need vastused annavad päris palju infot selle kohta, kuidas inimene üleüldiselt suhetesse suhtub ja asju näeb. Kohe halb märk, kui inimene ainult eksi süüdistab või tal polegi olnud pikemaid suhteid. Mina näiteks ei hakka midagi valetama ega varjama, vaid olengi lühidalt öelnud, et ei sobinud kokku. Ja võin ka öelda, et mu eks mulle ei meeldinud, osutus teistsuguseks inimeseks, kui algul näitas. Ei hakka valetama, et tore inimene, aga kasvasime lahku ja oleme siiani sõbrad. Ta käitus minuga halvasti ka ja tundsin end suhtes õnnetuna. Ka seda võiksin öelda, kui tuleks miskipärast pikemalt jutuks. Seal natuke vahe ka, mida ja kuidas rääkida.

Üks mees, kes oli maha jäetud, oli selgelt kibestunud ja esitas ka oma eksi täpselt sellises võtmes, et pole pereinimene ja viskas pereelust üle ja läks mehi lantima. Minu jaoks oli see juba väga kibestunud ja inetu viis oma pikaaegsesse kaaslasse ja laste emasse suhtuda. Naine, kes on aastaid lastele hea ema  – nõme kiruda uuele naisele, et ta pole mingi pereinimene. Oli näha, et mehe ego oli kõvasti lüüa saanud sellest mahajätmisest ja jälgis, mida eks uue mehega teeb ja ajas ka kiusu. Mul läks paraku selleks mitu nädalat aega, et sellest aru saada, kuna alguses ta ei rääkinud oma eksist pea üldse. Mida rohkem ja lähemalt suhtlesime, siis alles tuli see välja. Lõpuks veel ütles, et tahaks oma eksiga niisama visiitsuhtes edasi olla…

Teine lahutatud mees esitas oma eksi mingi kurja despoodina, kes talle polnud kunagi sõnaõigust andnud. Ja meenutas ikka mingit asja, mida eks oli kritiseerinud kunagi nende suhte alguses üle 10a tagasi. See oli niivõrd jabur asi, et jäi algusest peale silma ja ta mainis seda mitu korda, kuidas temale jäi ikka alguses silma, kuidas eks tutvuse esimesel kuul oli mingi tema teo peale pahandanud ja see oli ikka nii ülekohtune. Möödas oli üle 10a ja tema ikka meenutas ega saanud üle. Ise oli temaga väga pikalt koos ja sai lapsed ka. Mida rohkem temaga suhtlesin, seda enam hakkasin kahtlema selles pildis, mis ta oma eksist oli loonud. Tegelikult ta tundus ise despoodi moodi, kes oli justkui harjunud, et tema arvamus on ainuõige ja veenab kõik ümber. Ei suutnud kuidagi leppida, kui milleski erinevalt arvasin ja jäigi ajupesu tegema. Ka eksi arvamust oli mingites teemades muutnud.

Kahjuks läks mul mõlemal juhul üle mitme nädala või kuu aega enne kui need asjad välja tulid. Selleks ajaks juba oli füüsiline kontakt tekkinud ja ka sümpaatia, kiindumine tekkinud. Oleks hea meel, kui need mehed oleks ka kohe esimesel kohtumisel sedasi oma eksidest ja möödunud suhtest rääkinud. Oleksin hoidnud palju aega kokku.

Pärast seda hoian äsja pikast suhtest tulnud meestest kaugele eemale. Eriti kui nad on olnud mahajäetud. Tinder on paraku neid värskelt suhtest tulnud mehi paksult täis. Mõlemad mainitud mehed olid naisega kolinud alles vastavalt nädal või kuu varem.

Ja olen ka pärast seda kohanud mehi, kes alles elasid eksiga samas majas (see selgunud ka alles kohtudes) või minuga kontakti võtmise päeval alles käisid lahutust sisse viimas. Ja siis nad on jube pahased, kui jube ülekohtuselt võrdled neid oma minevikukogemustega .No sorry, aga ongi ju väga sarnased mustrid ja ka tulemus. Ei maksa üldse võimalust andagi neile värskelt lahutatule.

+10
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pmst 100% esmakohtingutel on tulnud jutuks halb eks.

Selliste meestega ei ole pikas perspektiivis miskit teha. Vaatama peaks mehi, kes oma eksi ei kiru. Üks asi veel. Esimesel ega ka teisel kohtumisel voodisse ei roni!

Kahjuks sellest pole kasu, kui lihtsalt esimesel-teisel või kolmandal kohtumisel voodisse ei roni. Mehed suudavad vabalt kuu aega või isegi kuid mingit maski kanda, et naistele meele järgi olla ja naine kätte saada. See esimestel kordadel või nädalatel voodisse mitte minemine ei päästa ega garanteeri midagi. Ainult need kõige kehvemad teesklejad, kes üle ühe-kahe korra ei suuda, aitab välistada. Mina ise olen kibestunud sellest meeste mängust ja petlikkusest, valelikkusest. Tahaks algusest peale avatud kaarte ja et mees oleks täpselt selline nagu ta päriselt on. Siis oleks pilt selge ja saaks kiirelt adekvaatse otsuse teha.

Enda meelest ma pole nii kehv inimesetundja. Aga selleks, et mingid asjad kiiresti välja tuleks, peaks teist ikka päris palju siis alguses küsitlema ja töötlema. Paraku paljusid selliseid teemasid peetakse ju tabuks. Ei hakka ju suhtluse alguses hullult töötlema, et kuidas selle möödunud suhte ja eksiga siis ikkagi oli.

Ma sattusin kahjuks kokku ka mehega, kes oli mitu korda tasulistes naistes käinud…Ilmselt paljud seda ei tunnistakski, aga tema seda tegi. Oleks ta seda palju varem teinud, ei oleks ma talle võimalust andnudki. Aga algul varjas.

+15
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma sattusin kahjuks kokku ka mehega, kes oli mitu korda tasulistes naistes käinud…Ilmselt paljud seda ei tunnistakski, aga tema seda tegi. Oleks ta seda palju varem teinud, ei oleks ma talle võimalust andnudki.

Tasulise naise juures käimine ei ole tänapäeval mingi patt, sellepärast nüüd head meest ära põlata ei maksaks.

+9
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult on see lausa kummaline, kuidas mehed aru ei saa, et eksi halvustades tõmbavad oma võimalustele kriipsu lihtsalt peale? Rääkida sisuliselt võõrale naisele – jajah, ma olen nii loll mees, et võtsin sellise ja sellise naise, talusin tema poolt seda ja seda, ei tulnud toime millegi lahendamisega, olen vaene kannataja… no jeerum, milleks mulle selline mees?

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehed suudavad vabalt kuu aega või isegi kuid mingit maski kanda, et naistele meele järgi olla ja naine kätte saada. See esimestel kordadel või nädalatel voodisse mitte minemine ei päästa ega garanteeri midagi.

Mitmendal korral sa soovitaksid voodisse minna? Millised on su enda kogemused selles valdkonnas, mis töötaksid?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav jah, et paljudele meestele tuleb lahutus nagu üllatusena. Kindlasti on ammu juba olnud probleemid ja naine on teemasid tõstatanud, aga midagi pole muutunud. Ja siis mees saab šoki, kui lahutuseni asi jõuab. Üks on selge: kes räägib eksist halvasti, hakkab ühel hetkel ka sinust halvasti rääkima.

+15
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma sattusin kahjuks kokku ka mehega, kes oli mitu korda tasulistes naistes käinud…Ilmselt paljud seda ei tunnistakski, aga tema seda tegi. Oleks ta seda palju varem teinud, ei oleks ma talle võimalust andnudki.

Tasulise naise juures käimine ei ole tänapäeval mingi patt, sellepärast nüüd head meest ära põlata ei maksaks.

Hea mees ei käigi prostituutide juures. See on inimkaubandus.

+18
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav jah, et paljudele meestele tuleb lahutus nagu üllatusena. Kindlasti on ammu juba olnud probleemid ja naine on teemasid tõstatanud, aga midagi pole muutunud. Ja siis mees saab šoki, kui lahutuseni asi jõuab. Üks on selge: kes räägib eksist halvasti, hakkab ühel hetkel ka sinust halvasti rääkima.

Nagu minu elust räägiks. Me polnud aastaid intiimsed olnud, viimane poolasta isegi ei rääkinud enam omavahel ja kui ma lõpuks enam ei suutnud seda jätkata, siis mees tegi suured silmad, sest tema jaoks oli see nii ootamatu, et ma lahku tahan minna ja tema ei saa üldse aru, miks me lahku peame minema.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sihukesed mehed on lihtsalt klatsimoorid. Öeldakse küll, et seljataga ussitamine ja halvustamine olevat omane naistele, aga päriselus näen üha rohkem hoopis selliseid mehi. Mis viga seljataga klatsida, kui teine osapool pole kohalgi ega end kaitsta ei saa.

No eks endine lörriläinud kooselu võib oma põhjustega uuele partnerile ikka huvi pakkuda, see on loomulik. Ja võimalik, et millalgi suhtluse süvenedes neid põhjuseid tasapisi ka avatakse, st need pole riigisaladus, mida nimme varjama peaks. Kuid just nimelt peaks need olema osa su elust, osa minevikust ja päris kindlasti ei tohiks neid kohe esimesel kohtingul uuele, sisuliselt võhivõõrale inimesele laialt ette lobiseda. See jätab lobisejast klatsieide mulje.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma sattusin kahjuks kokku ka mehega, kes oli mitu korda tasulistes naistes käinud…Ilmselt paljud seda ei tunnistakski, aga tema seda tegi. Oleks ta seda palju varem teinud, ei oleks ma talle võimalust andnudki.

Tasulise naise juures käimine ei ole tänapäeval mingi patt, sellepärast nüüd head meest ära põlata ei maksaks.

Hea mees ei käigi prostituutide juures. See on inimkaubandus.

Katsu sa mõnele proste tarbivale mehele seda öelda, et tegemist on inimkaubandusega. Saad kohe teada, et need naise ju ISE tahavadki prostituudid olla. Ühesõnaga, sellised mehed ei suuda laia pilti näha, vaid näevad seda, mida nad tahavad näha ja mis neile meeldib.

+10
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No väga hea ju, tuli kohe välja, et kooseluks sobimatud. Muidu kulutad neile oma aega, paned lolli peaga võibolla titegi hakkama ja siis saad aru, et tegelt vist ikka ei ole selline nagu alguses üritas näidata.

Tinderis ei otsita kooselu, kui rumal peab olema et seda sealt otsida? Sealt otsivad mehed seksi. Kui otsida elukaaslast tinderist, siis peab see latt tõesti põlve kõrgune olema.

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pmst 100% esmakohtingutel on tulnud jutuks halb eks.

Selliste meestega ei ole pikas perspektiivis miskit teha. Vaatama peaks mehi, kes oma eksi ei kiru. Üks asi veel. Esimesel ega ka teisel kohtumisel voodisse ei roni!

Kahjuks sellest pole kasu, kui lihtsalt esimesel-teisel või kolmandal kohtumisel voodisse ei roni. Mehed suudavad vabalt kuu aega või isegi kuid mingit maski kanda, et naistele meele järgi olla ja naine kätte saada. See esimestel kordadel või nädalatel voodisse mitte minemine ei päästa ega garanteeri midagi. Ainult need kõige kehvemad teesklejad, kes üle ühe-kahe korra ei suuda, aitab välistada. Mina ise olen kibestunud sellest meeste mängust ja petlikkusest, valelikkusest. Tahaks algusest peale avatud kaarte ja et mees oleks täpselt selline nagu ta päriselt on. Siis oleks pilt selge ja saaks kiirelt adekvaatse otsuse teha.

Enda meelest ma pole nii kehv inimesetundja. Aga selleks, et mingid asjad kiiresti välja tuleks, peaks teist ikka päris palju siis alguses küsitlema ja töötlema. Paraku paljusid selliseid teemasid peetakse ju tabuks. Ei hakka ju suhtluse alguses hullult töötlema, et kuidas selle möödunud suhte ja eksiga siis ikkagi oli.

Ma sattusin kahjuks kokku ka mehega, kes oli mitu korda tasulistes naistes käinud…Ilmselt paljud seda ei tunnistakski, aga tema seda tegi. Oleks ta seda palju varem teinud, ei oleks ma talle võimalust andnudki. Aga algul varjas.

Aga kui naine pakub nö teenust mehele ja mees annab raha, kas mees peaks sellise naise ära põlgama? Tegemist poleks ka elukutselise prostituudiga, aga selline väike rahaline kink seksi eest? Paljud naised võtavad raha vastu küll ja siis varjavad seda.

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma sattusin kahjuks kokku ka mehega, kes oli mitu korda tasulistes naistes käinud…Ilmselt paljud seda ei tunnistakski, aga tema seda tegi. Oleks ta seda palju varem teinud, ei oleks ma talle võimalust andnudki.

Tasulise naise juures käimine ei ole tänapäeval mingi patt, sellepärast nüüd head meest ära põlata ei maksaks.

Hea mees ei käigi prostituutide juures. See on inimkaubandus.

Katsu sa mõnele proste tarbivale mehele seda öelda, et tegemist on inimkaubandusega. Saad kohe teada, et need naise ju ISE tahavadki prostituudid olla. Ühesõnaga, sellised mehed ei suuda laia pilti näha, vaid näevad seda, mida nad tahavad näha ja mis neile meeldib.

Aga naised ise ongi need prostituudid kes raha kõsivad, pole mõtet süüdistada mehi sellest mida te ise meestele raha eest pakute. Jah, sa tead isegi et need naised tahavadki olla prostituudid, teenida lihtsalt raha ja miks mitte ka ohvrid olla? Mõtle kui magus, teha mida tahad ja siis olla ohver, super diil.

+8
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keskealine mees ei saa olla rohkem kibestunud kui keskealine naine, aga see et mingid 20 aastased naised keskealiste meestega tutvuvad on selle nooriku issi vajadus?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No väga hea ju, tuli kohe välja, et kooseluks sobimatud. Muidu kulutad neile oma aega, paned lolli peaga võibolla titegi hakkama ja siis saad aru, et tegelt vist ikka ei ole selline nagu alguses üritas näidata.

Tinderis ei otsita kooselu, kui rumal peab olema et seda sealt otsida? Sealt otsivad mehed seksi. Kui otsida elukaaslast tinderist, siis peab see latt tõesti põlve kõrgune olema.

Viimase kümne-üheksa aasta jooksul olen käinud neljas tinderi-pulmas. Viimati seitse aastat tagasi. Lahku ei hakka sealt seni keegi minema.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No väga hea ju, tuli kohe välja, et kooseluks sobimatud. Muidu kulutad neile oma aega, paned lolli peaga võibolla titegi hakkama ja siis saad aru, et tegelt vist ikka ei ole selline nagu alguses üritas näidata.

Tinderis ei otsita kooselu, kui rumal peab olema et seda sealt otsida? Sealt otsivad mehed seksi. Kui otsida elukaaslast tinderist, siis peab see latt tõesti põlve kõrgune olema.

Viimase kümne-üheksa aasta jooksul olen käinud neljas tinderi-pulmas. Viimati seitse aastat tagasi. Lahku ei hakka sealt seni keegi minema.

Jah, kindlasti nad on juba hõbepulmadeni jõudnud…

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu kaastunne kõikidele neile meestele, kelledele tuleb üllatusena, et naine tahab lahku minna…

Kui ikka sisuliselt sünnist saadik mitte minged kohustusi pole…

Lapsepõlves võib  teisi kiusata, lärmata jne. sest no poisid on ikka poisid jms. samas kui tüdrukud peavad vaatama, et nad oleksid vaiksed, kohusetundlikud, teistega arvestavad, distsiplineeritud jne. Nende omaduste harjutamine sillutab tee üleüldisele enesedistsipliinile, tahtejõule ja impulsside pidurdamisele.

Koolis jätkub sama, sest  noh “poisid jäävad poisteks, kolm on koolipoisi hinne, käitumise eest kolm saada on ok, sest no poistel ongi seda ettevõtlikust nii palju ja milleks seda küll piirata” jne. jne.

Põhikooli lõpetamine on poisile suur saavutus, sest teadupärast on “kõik meie haridussüsteemis kapitaalselt meessoo vastu” ja seega on see poisile poole kurnavam kui tüdrukule. Tohutult diskrimineeritakse, umbes nagu mustanahalisi USAs  umbes 300 aastat tagasi…Hea et meil poisse üldse koolide ustest sisse lastakse…

Gümnaasiumisse jõuavad Eestis ainult ebainimlike võimetega noormehed, arvestades mida kõike need “vananevad naissoost pedagoogid küll tulevastelt juhtidelt (meessugu=juht) nõuavad”. Mõned aastad tagasi üks meessoost koolidirektor Pärnu ja Haapsalu vaheliselt alalt lausa avalikult nuttis ühes raadiosaates kuidas näedsa poistelt nõutakse koolis kohustusliku kirjanduse lugemist samal ajal kui nemad tahaks õues palli mängida…

Siis tuleb periood kus saab päris tähtsaks kuidas end sõjaväest ära nihverdada ja piisavalt pidutseda. Mõned põhiklassi haridusega “tulevased juhid” leiavad end  Soomest ehituselt…ja muidugi valitsus, immigrandid, liberaalid jne.  on kõiges süüdi.

Paralleelselt jõuab Eesti kohusetundlikul noorel naisel aeg kätte kus ta peab  endale mingi mehe koju tooma, sest vastasel korral saab temast  “ühiskondlikult kahjulik element” ja ega ühiskonna survele väga hästi reageerima treenitud naine ei suuda ka päris igavesti vastata küsimusele, et “millal ta ometi lapsi küll saama hakkab” ja “kas ta ei karda, et ta jääb vanaduses üksi ja teda keegi ei külasta”.

Põhiasi on naisel leida keegi, kes ei joo ja ei suitseta, üle selle on juba “ebareaalsed nõudmised” ja “kas see naine on kunagi üldse peeglisse vaadanud, et ta endale sellist ja sellist meest tahab leida”.

No ja siis kooselu algabki (mõni abiellub ka, sest pulmad on toredad ja saab palju tähelepanu, ja kõik ju nii teevad!)…. ja enamiku asjadest teeb naine : lapsed, koristamine, pesu pesemine, majapidamistööd, söök, regulaarsed ostud jne. Sest no mees on meil “suur juht”, “ettevõtlikkus geenides ja kromosoomides” ja “tema vaba hinge ei peaks ühiskond pidurdama”.

Mõnel juhul teenib naine abielus ka põhilise sissetuleku ja maksab korterilaenu jms. ka. Laste saabudes võtab mehe kui provideri rolli üle maksumaksja, seda meil nimetatakse  vanemapalgaks. Kui lapsi saab olema rohkem (nii üle kolme), siis tuleb naisele jälle kaaslaseks maksumaksja, kes siis annab igakuiselt naisele jällegi osa enda maksudest, sest mees “ei suuda, ei saa, ei ole võimalik, palk on väike ” jne. jne.

Umbes 15 aastat sellist elu ja naisele hakkab kohale jõudma, et talle on müüdud  ta elu kõige suurem scam: ükskõik kui palju ta ei võimle, end maha ei suru, tema elus ei muutu mitte midagi. Ei ole vaba aega; pole aega piisavalt magamiseks, endale, lugemiseks, reisimiseks jne. Pole romantikat ega rahuldavat seksi. Enamik põevad enda muutunud keha pärast (paljudel tuletavad mehed seda ka aeg-ajalt “romantilistel hetkedel” meelde, et ja “üleüldse naine, kuidas Sa võid üldse eeldada, et ma Sinuga peaksin hästi käituma, kui Sa näed välja “selline” ja  “selline”.

Nii et arvestades kõiki neid meeste läbielamisi, tundub, neil oleks tasuta psühholooge vaja küll ja miks mitte neid Tinderist leida. Kui kohe seksi ei anta, siis las vähemalt kuulab mind. Keegi võiks ju nende vaeste meeste kannatusi mõista, onju! Niuks!

+25
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga naised ise ongi need prostituudid kes raha kõsivad, pole mõtet süüdistada mehi sellest mida te ise meestele raha eest pakute. Jah, sa tead isegi et need naised tahavadki olla prostituudid, teenida lihtsalt raha ja miks mitte ka ohvrid olla? Mõtle kui magus, teha mida tahad ja siis olla ohver, super diil.

Kuule OriginalTaste, me kõik ammu teame sinu seisukohti selles teemas. See erineb kapitaalselt normaalse mõistusega inimeste omast. Seega, sul ei ole vaja rohkem oma arvamust väljendada.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pmst 100% esmakohtingutel on tulnud jutuks halb eks.

Valetavad, enamus endiselt abielus,  korraks tõusti jälle lendu, saadi mingi lollike õnge otsa, keda kohviraha eest läbi tõmmata. Siis läheb oma pereelu jälle edasi. Reaalsust ei näe? Kokkusaamine selleks, et pereelu hakata elama?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapsepõlves võib  teisi kiusata, lärmata jne. sest no poisid on ikka poisid jms. samas kui tüdrukud peavad vaatama, et nad oleksid vaiksed, kohusetundlikud, teistega arvestavad, distsiplineeritud jne. Nende omaduste harjutamine sillutab tee üleüldisele enesedistsipliinile, tahtejõule ja impulsside pidurdamisele. Koolis jätkub sama, sest  noh “poisid jäävad poisteks, kolm on koolipoisi hinne, käitumise eest kolm saada on ok, sest no poistel ongi seda ettevõtlikust nii palju ja milleks seda küll piirata” jne. jne. Põhikooli lõpetamine on poisile suur saavutus, sest teadupärast on “kõik meie haridussüsteemis kapitaalselt meessoo vastu” ja seega on see poisile poole kurnavam kui tüdrukule.

Mul endal on vist vedanud, oma abikaasa kohta ei ütle ma ühtegi halba sõna. Aga väljaspool peret olen sihukest suhtumist kahjuks tajunud küll.

Mäletan, kui ebameeldivalt jäi hinge kriipima juhtum, kui mu tütar käis veel lasteaias. Tema lasteaiaõpetaja hoidis ilmselgelt poisse rohkem kui tüdrukuid. See tegi mind kurvaks, sest mu tütar oli seal lasteaiarühmas üks kõige rahulikumaid ja stabiilsemaid lapsi: viisakas, teistega arvestav, õppis varakult lugema, suure sõnavaraga, oskas arutleda ja kui vaja, siis ka vaielda. Aga tema õpetaja suhtus umbes nii, et viksid ilma oma mõtlemisvõimeta tuupuritest tüdrukud versus elusad, oma peaga mõtlevad toredad poisid.

Selle “elususe” ning “oma peaga mõtlemise” all pidas õpetaja siis silmas seda, kui poiss virutas endast nooremale tüdrukule liivakastis metallist labidaga näkku, nii et tollel oli pool nägu sinine, ja kisendas talle: “keri putsi sa rase part”. Jah, niimoodi kuueaastane poisike just rääkiski, ja õpetaja andis õiguse ropendavale lööjale, kuna “tema on ju poiss, elav ja oma peaga mõtlev!” Oleks tütarlaps sedasi käitunud ja rääkinud, oleks ta vist küll lasteaiast välja heidetud!

(Alles hiljem sain teada, et sellel kasvatajal endal olid kodus pojad, kellega sotsiaaltöötajatel oli kõvasti tegemist. Siis sain aru küll, miks ema ehk siis töö juures õpetaja nii kallutatud oli.)

+9
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 150 )


Esileht Pereelu ja suhted Keskealised kibestunud mehed