Esileht Pereelu ja suhted Keskealised kibestunud mehed

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 150 )

Teema: Keskealised kibestunud mehed

Postitas:
Kägu

Miks tola? näed ju mis inimest puudutab. Ega muidu ei teavita. Kes teab, lapsed eri värvi. Keha müümine. Töötu oleks. Inimesel on pidev kaitserefleks peal. Teiste jaoks olematu, kuid elavad kõike enda nahal ja keahl läbi. Ega see on inimesele väga raske.

Tola, sest mida ta sellega saavutab? Mitte midagi. Näitab enda ebastabiilsust ja enesekriitika puudumist. Pealekaebamine on üks jõledamaid asju üldse. Näitab, et inimene on sisemiselt mäda.

0
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Tola, sest mida ta sellega saavutab? Mitte midagi. Näitab enda ebastabiilsust ja enesekriitika puudumist. Pealekaebamine on üks jõledamaid asju üldse. Näitab, et inimene on sisemiselt mäda.

Sul on õigus, ei saavuta midagi. Kasjust ebastabiilsust, aga näitab, et elab seda kõike oma kehas läbi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mäletan, kui ebameeldivalt jäi hinge kriipima juhtum, kui mu tütar käis veel lasteaias. Tema lasteaiaõpetaja hoidis ilmselgelt poisse rohkem kui tüdrukuid. See tegi mind kurvaks, sest mu tütar oli seal lasteaiarühmas üks kõige rahulikumaid ja stabiilsemaid lapsi: viisakas, teistega arvestav, õppis varakult lugema, suure sõnavaraga, oskas arutleda ja kui vaja, siis ka vaielda.

Sa siis äkki tunned natuke sama, mida paljude poegade emad, et nii lasteaiaõpetajad kui kooliõpetajad eelistavad tüdrukuid, sest nemad on just need viisakad ja tublid, poisse paljud lausa vihkavad. Sellist probleemi esineb kohe ikka palju sagedamini kui vastupidist. Mul on kogemus kahe poja ja tütrega, et kuigi poisid on targemad, on neil alati olnud halvemad hinded. Tüdruk ei ole kuigi tark, aga palju rohkem kiidetakse ja pannakse paremaid hindeid, sest ta on tubli, püüdlik ja rahulik. Ühel pojal on järjekindlalt matemaatika kolm, sest pastakas on vale, räägib tunnis jne, jne. Samas kui olümpiaadidele minek, siis võetakse tema, mitte neid viielisi tüdrukuid.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda ekside kirumist olen ka väga palju kuulnud. Mõni, keda naine on maha jätnud, ei suudagi oma egoga sellest üle saada mitte kunagi, Just käisin ühe sellise mehega kohtamas pikemat aega. Esimesed korrad oli normaalne, aga siis hakkas tulema. Kui voodini asi jõudis, selgus, et mitmeid ja mitmeid kordi midagi välja ei tulnud. Selgus, et aastaid juba erektsioonihäire. Üritasin mitte välja teha, aga siis hakkas kiruma oma eksi ja et see olevat armukese võtnud, on põrsas. Ja rääkis, et see, et ei tõuse, pole ometi põhjus armukese võtmiseks. Et temale on mitmed naised rääkinud, et kui sul on ikka käe ja suu, pole üldse tähtis, tõuseb või ei tõuse. Aga eks ei saanud aru sellest. Minu kogemuse järgi on need mehed veel kõige hullem kaader üldse, kellel ei tõuse. Nemad just ongi need, kes kogu aeg oma riistast räägivad, tillipilte saadavad, sest see oli ju sajandi suursündmus, kui õnnestus ta jõuga käega üles peksta korraks. Ja eeldavad naiselt mingit mitmetunnist võimlemist, ekstreemset seksi, jumal teab mida, et siis on lootust, et juhtub ime ja saab masti üles korrakski.

+15
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda ekside kirumist olen ka väga palju kuulnud. Mõni, keda naine on maha jätnud, ei suudagi oma egoga sellest üle saada mitte kunagi, Just käisin ühe sellise mehega kohtamas pikemat aega. Esimesed korrad oli normaalne, aga siis hakkas tulema. Kui voodini asi jõudis, selgus, et mitmeid ja mitmeid kordi midagi välja ei tulnud. Selgus, et aastaid juba erektsioonihäire. Üritasin mitte välja teha, aga siis hakkas kiruma oma eksi ja et see olevat armukese võtnud, on põrsas. Ja rääkis, et see, et ei tõuse, pole ometi põhjus armukese võtmiseks. Et temale on mitmed naised rääkinud, et kui sul on ikka käe ja suu, pole üldse tähtis, tõuseb või ei tõuse. Aga eks ei saanud aru sellest. Minu kogemuse järgi on need mehed veel kõige hullem kaader üldse, kellel ei tõuse. Nemad just ongi need, kes kogu aeg oma riistast räägivad, tillipilte saadavad, sest see oli ju sajandi suursündmus, kui õnnestus ta jõuga käega üles peksta korraks. Ja eeldavad naiselt mingit mitmetunnist võimlemist, ekstreemset seksi, jumal teab mida, et siis on lootust, et juhtub ime ja saab masti üles korrakski.

Ja mida sa perekoolis teed, sama kiun….

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk et ma pean maksma laste ülalpidamiseks. Ma ei tea miks nad lahku läksid, aga mees teadis, et tal on kohustused. Mu enda partner sisuliselt nuttis kui tal ei olnud võimalik koroona ajal teha enda lastele jõulukingitusi (ega ta kannatas majanduslikult ikka väga tollel ajal). Me ei ela koos ja kui me helistame ja ma küsin, et kuidas on läinud, siis tihtipeale ma saan vastuseks “I have been trying to be a man” mis tõlkes tähendab raha teenimist. Esiteks on tal vaja enda kahte last enda nüüdseks lahutatud abielust toetada, neile tulevik luua ja teiseks on ta ka mulle üht-teist lubanud.

Mees teadis, et tal on kohustused? Kohustuste asja ütles talle ikka kohtumaja, vaevalt ta ise seda teadis. Mingid tumedada poisid mängus, kes vinguvad töö tegemist? Mis tulevikku sinu lastele siis luuakse ja kuidas? Oled sina ikka siniste silmadega.

Eeldus, et mitte ükski mees ei maksa enda laste ülalpidamise eest ilma kohtu sekkumiseta/surveta, kinnitab veelkord fakti kui kehvasti on Eestis nõudmistega meessoole.

Ma ei tunne nii hästi eelpool mainitud kahe töökoha pidajat, et kõikide detailidega kursis olla. Pole ka huvitatud. Kaks töökohta on tal olnud 14 aastat ja ütles, et kaks aastat veel.  Hommikupoolikuti töötab ta ühes suurlinna 5* hotellis.   16.00-südaööni töötab ta sama linna restoranis. Pühapäev on vaba päev, siis käib turul ja valmistab söögi terveks nädalaks. Restorani pearoad  näiteks maksavad vahemikus 38-66 eurot, klaas veini 19 eurot. Lisandub 15%.  Just oli laud nelja inimesega, nende arve oli kokku 700 eurot, tasusid 768 eurot, natuke jootraha ka:) Tegelikult ei midagi erilist, business as usual!  Käin seal vabadel päevadel vahetevahel abiks, koht on pidevalt kliente täis ja töökaaslased väga meeldivad. Paar nädalat tagasi oli Gary Oldman seal koos enda naisega, lihtsalt taustainfoks… no eks nad peavad ka kusagil sööma ja toit on seal väga hea:) Toetudes enda kogemusele, ma väga ei usu, et säärastes kohtades lastakse sõltumata nahavärvist või positsioonist töötegemist teeselda või  seda lausa imiteerida…

Ma ei ole mitte kusagil maininud enda lapsi. Funktsionaalne lugemisoskus! Ma ütlesin, et minu partneril on kohustused enda laste ees, mida ta täidab täiesti iseenesestmõistetavalt, ilma kohtu sekkumiseta.

PS! Proovisin seekord lihtlausetega lootes et ma ei pea seda kõike uuesti üle seletama:)

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga naised ise ongi need prostituudid kes raha kõsivad, pole mõtet süüdistada mehi sellest mida te ise meestele raha eest pakute. Jah, sa tead isegi et need naised tahavadki olla prostituudid, teenida lihtsalt raha ja miks mitte ka ohvrid olla? Mõtle kui magus, teha mida tahad ja siis olla ohver, super diil.

Kuule OriginalTaste, me kõik ammu teame sinu seisukohti selles teemas. See erineb kapitaalselt normaalse mõistusega inimeste omast. Seega, sul ei ole vaja rohkem oma arvamust väljendada.

Mida valesti väideti? Kas seda et naised võtavad seksi eest raha kui pakutakse või naised lausa teenivadki sellega elatist? Kas naised seda ei tee või mis seisukohti sina selles teemas omad? Või sinu mõistus läheneb sellele et see on okei, aga seda lihtsalt mainida ei tohi, sest naine on olemuselt ohver isegi siis kui ta seksib raha eest või isegi ilma rahata, siis saab ju lausa petta. Mõtle välja kes sa oled.

Vabandust, aga mul tõesti puudub isiklik kogemus prostitueerimisega. Kodanik OT väidab absoluutselt igas võimalikus olukorras, et kõik naised on prostituudid ja müüvad oma mehele teenust. Ja sina, saan aru, et oled naisterahvas ning toetad seda mõtet?

Mina olen oma mehega koos elanud 36 aastat. Ma ei ole mitte iialgi mehe rahakoti peal elanud. Alati oleme me mehega võrdselt tööl käinud ning mõlemal on suht sarnane sissetulek olnud. Mismoodi näiteks mina olen oma mehele prostituut? Kingitusi on mees mulle muidugi teinud. Aga täpselt samamoodi olen mina mehele neid tähtpäevadeks teinud. Ei ole me kumbki üksteisele vooditeenuste eest tasunud. Kui me seksime, siis sellepärast, et me armastame üksteist ja me tahame üksteisega seksida. Mees ei jäta mulle pärast seksi öökapi peale raha ega aseta kuldketti ümber kaela.

Ja otseloomulikult ei taha päris prostituudina töötavad naised prostituudid olla. Miks nad seda teevad? sest nad on inimkaubanduse ohvrid ja  sealt ringist ei ole võimalik lihtsalt välja saada.

Küllap on ka mingeid naisi, kes tegutsevad n-ö omal käel, aga kindel on see, et nad ei tee seda sellepärast, et nad nii naudivad, et mingi mees neid raha eest läbi tõmbab, vaid jällegi – nad on sunnitud seda tegema, kui tahavad ellu jääda või omada mingeid asju, mida ise ei saa endala lubada.

Nii et mis mõtle välja, kes mina olen?

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahju kohe nendest piigadest.

Sinul on kahju, aga teisel on hambad laiali. Miks sa kulutad ennast ja tunned kahju-tunnet. Tegelikult otsib noor inimene vanahaisu juurest ainult raha. See on nii, öelge ja väitke mida tahate. Naine tahab varandust ja raha.

Mis “hambad laiali” juttu sa siin koguaeg ajad? Juba mitmes kord loen seda siit. Mida see peaks tähendama?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Parem käigu tasulistes, kui võtab armukese.

Ja see variant, et ei võeta ei tasulist ega armukest, vaid elatakse õnnelikult oma välja valitud naisega, ei lähe kohe üldsemitte?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Katsu sa mõnele proste tarbivale mehele seda öelda, et tegemist on inimkaubandusega. Saad kohe teada, et need naise ju ISE tahavadki prostituudid olla. Ühesõnaga, sellised mehed ei suuda laia pilti näha, vaid näevad seda, mida nad tahavad näha ja mis neile meeldib.

Arvad, et sunnitakse? Palun ära aja lolli juttu. Eesti politsei on tasemel, ei kaubandata siin kedagi tahtevastaselt.

Fakt on see, et mitte ükski naine ei tee sellist tööd hea meelega ja sellepärast, et talle meeldibki see töö. Ta on sunnitud seda mingil põhjusel tegema. Kui võimed lubaks, siis eelistaks ta teenida sama raha kindlasti mingi teise tööga.

Võiks osata ikka natukene sügavamallt asju mõista, mitte ainult pealiskaudse pildi järgi midagi arvates.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Katsu sa mõnele proste tarbivale mehele seda öelda, et tegemist on inimkaubandusega. Saad kohe teada, et need naise ju ISE tahavadki prostituudid olla. Ühesõnaga, sellised mehed ei suuda laia pilti näha, vaid näevad seda, mida nad tahavad näha ja mis neile meeldib.

Arvad, et sunnitakse? Palun ära aja lolli juttu. Eesti politsei on tasemel, ei kaubandata siin kedagi tahtevastaselt.

Soovitan sul vaadata sellist suurepärast Eesti dok filmi nagu “Ööliblika jõulud”.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda ekside kirumist olen ka väga palju kuulnud. Mõni, keda naine on maha jätnud, ei suudagi oma egoga sellest üle saada mitte kunagi, Just käisin ühe sellise mehega kohtamas pikemat aega. Esimesed korrad oli normaalne, aga siis hakkas tulema. Kui voodini asi jõudis, selgus, et mitmeid ja mitmeid kordi midagi välja ei tulnud. Selgus, et aastaid juba erektsioonihäire. Üritasin mitte välja teha, aga siis hakkas kiruma oma eksi ja et see olevat armukese võtnud, on põrsas. Ja rääkis, et see, et ei tõuse, pole ometi põhjus armukese võtmiseks. Et temale on mitmed naised rääkinud, et kui sul on ikka käe ja suu, pole üldse tähtis, tõuseb või ei tõuse. Aga eks ei saanud aru sellest. Minu kogemuse järgi on need mehed veel kõige hullem kaader üldse, kellel ei tõuse. Nemad just ongi need, kes kogu aeg oma riistast räägivad, tillipilte saadavad, sest see oli ju sajandi suursündmus, kui õnnestus ta jõuga käega üles peksta korraks. Ja eeldavad naiselt mingit mitmetunnist võimlemist, ekstreemset seksi, jumal teab mida, et siis on lootust, et juhtub ime ja saab masti üles korrakski.

Eks seda kipuvad naised ise ka kõvasti kuulutama, et kui käed ja suu töötab, siis riista pole vaja. Just oli siin teema, kus paar naisterahvast väitsid, et enamusele naistele ei meeldi vaginaalne seks ja et enamus naisi vaginaalse seksiga orgasmini ei jõua. Mis ei vasta kindlasti tõele, sest naine, kes seksi naudib, mitte ei lähe voodisse “tööd” tegema (selles mõttes tööd, et peab hirmsat moodi vaeva nägema, et orgasmini jõuda), naudib kohe kindlasti vaginaalset seksi. Mina ei rahulduks mingil juhul mehega, kes mulle ainult suuseksi või näpukat pakuks.

Sinu kohtingu kaaslasest on muidugi kahju. Ta vist ei tea ka seda, et tegelikult on probleem lihtsalt lahendatav. Sinised tabletikesed on väga tõhusad ja nende abil peaks peaaegu kõik mehed asjaga hakkama saama. Aga ilmselt mõnel mehel ei luba eneseuhkus arsti juurde sellise probleemiga minna.

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tinderis, keskealine naine? Mehed kibestunud? No vastavalt pajale kaas.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mida sa perekoolis teed, sama kiun….

Tundub, et sul vist sama probleem 🙂 Mine otsi abi, ega naiste vihkamine su riistale elu sisse ei puhu, väike tablett võib siin küll aidata.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole mitte kusagil maininud enda lapsi. Funktsionaalne lugemisoskus! Ma ütlesin, et minu partneril on kohustused enda laste ees, mida ta täidab täiesti iseenesestmõistetavalt, ilma kohtu sekkumiseta. PS! Proovisin seekord lihtlausetega lootes et ma ei pea seda kõike uuesti üle seletama:)

Ma küsin veelkord-mis põhjusel sa oma kallimat nt jõulude ajal 1000 euroga ei toetanud, et inimene oleks saanud oma lastele kingid muretseda? Kui minu kallimal oleks raske, oleksin talle iga kell toeks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja otseloomulikult ei taha päris prostituudina töötavad naised prostituudid olla. Miks nad seda teevad? sest nad on inimkaubanduse ohvrid ja  sealt ringist ei ole võimalik lihtsalt välja saada. Küllap on ka mingeid naisi, kes tegutsevad n-ö omal käel, aga kindel on see, et nad ei tee seda sellepärast, et nad nii naudivad, et mingi mees neid raha eest läbi tõmbab, vaid jällegi – nad on sunnitud seda tegema, kui tahavad ellu jääda või omada mingeid asju, mida ise ei saa endala lubada.

Sa oled ikka eriliselt naiivne. Väidad, et Eestis lokkab inimkaubandus ja politsei pigistab lihtsalt silma kinni? Või Amsterdami punaste laternate rajoonis on need naised kõik sunnismaised? Miks olla prost on sama, miks tegeleda narkootikumidega-see on easy money. Mõlemad ei ole soovinud elada nagu tavaline inimene ning teha tavatööd.

+5
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ja see variant, et ei võeta ei tasulist ega armukest, vaid elatakse õnnelikult oma välja valitud naisega, ei lähe kohe üldsemitte?

Loomulikult on see parim, aga nii toimub vaid 10% suhetes. Enamikes pannakse mingi hetk kõrvalt, on siis tegu ühekordse või pikemaajalise suhtega.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Fakt on see, et mitte ükski naine ei tee sellist tööd hea meelega ja sellepärast, et talle meeldibki see töö. Ta on sunnitud seda mingil põhjusel tegema. Kui võimed lubaks, siis eelistaks ta teenida sama raha kindlasti mingi teise tööga.

Siiski. On naisi, kellele väga meeldib see töö – nii palju pappi nii lihtsalt nii kiiresti ilma hariduseta juba kokku mujal ei lükka. Lihtsalt muidugi siis, kui moraalsed piirid on juba nihkes, aga need on nihkes sageli ka muudel inimestel meie seas.

See siiski, et nad seda seksuaalselt naudivad, on naiivsete meeste unistus. Prostituut kiidab su vägevust pärast vahekorda, sest püsiklient on püsiklient – usudki ja tuledki tagasi.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole mitte kusagil maininud enda lapsi. Funktsionaalne lugemisoskus! Ma ütlesin, et minu partneril on kohustused enda laste ees, mida ta täidab täiesti iseenesestmõistetavalt, ilma kohtu sekkumiseta. PS! Proovisin seekord lihtlausetega lootes et ma ei pea seda kõike uuesti üle seletama:)

Ma küsin veelkord-mis põhjusel sa oma kallimat nt jõulude ajal 1000 euroga ei toetanud, et inimene oleks saanud oma lastele kingid muretseda? Kui minu kallimal oleks raske, oleksin talle iga kell toeks.

Tõstatasin teema pea olematutest nõudmistest Eestis mehele kui abikaasale ja isale ja jutt jõuab ikka minu isiksuseni…

Sinu uudishimu rahuldamiseks, siis ma toetasin teda koroona ajal ja seda raha ma kunagi tagasi ei tahtnud. Vastukaaluks, enne koroonat väljas käies jms. maksis tema alati kõige eest. Nii ta tahtis ja ta on ka minust kordades rikkam.

 

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu uudishimu rahuldamiseks, siis ma toetasin teda koroona ajal ja seda raha ma kunagi tagasi ei tahtnud. Vastukaaluks, enne koroonat väljas käies jms. maksis tema alati kõige eest. Nii ta tahtis ja ta on ka minust kordades rikkam.

Kui vaene siis sina veel oled, kui ta kahel töökohal töötades ei jõua oma kohustusi lahendada?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu uudishimu rahuldamiseks, siis ma toetasin teda koroona ajal ja seda raha ma kunagi tagasi ei tahtnud. Vastukaaluks, enne koroonat väljas käies jms. maksis tema alati kõige eest. Nii ta tahtis ja ta on ka minust kordades rikkam.

Kui ühel on enne palgapäeva arvel 100 ja teisel 500 eurot, siis teine inimene on esimesest kordades rikkam. Teil vist oli selline juhtum.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma küsin veelkord-mis põhjusel sa oma kallimat nt jõulude ajal 1000 euroga ei toetanud, et inimene oleks saanud oma lastele kingid muretseda?

Igaks juhuks ei toetanud, sest mine sa tea, kas ma seda raha oleksin kunagi tagasi saanud.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siiski. On naisi, kellele väga meeldib see töö – nii palju pappi nii lihtsalt nii kiiresti ilma hariduseta juba kokku mujal ei lükka. Lihtsalt muidugi siis, kui moraalsed piirid on juba nihkes, aga need on nihkes sageli ka muudel inimestel meie seas. See siiski, et nad seda seksuaalselt naudivad, on naiivsete meeste unistus. Prostituut kiidab su vägevust pärast vahekorda, sest püsiklient on püsiklient – usudki ja tuledki tagasi.

Kui haridust napib, siis prostituudi töö on niivõrd kuivõrd lihtne viis väikese ajaga palju raha teenida, näiteks 2000 kuus. Maxima kassas sellist raha sellise ajaga juba kokku ei lükka, kuigi see viimane töö on kordades ausam prosti omast.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samas 40pluss naiste paranoia meeste suhtes võib ka hulluks ajada. Läheb suhtes hästi, siis algab jutt “Jaa, kõik on tore ja korras. AGA minu eksabikaasa oli ka paar esimest aastat väga kena ja armas, kuni äkki jooma kukkus  ja koletiseks muutus!”; “Minu endine kallim ka oli väga armas ja hoolitsev aga siis paari aasta pärast tüdines minust ja jättis maha!”. Jne jne. Ja hoia, kui peaks tulema mingi probleem! Siis kohe “Ahhaaa, kui ma olin 23ne, siis mu toonane väga nõme peika ka käitus samamoodi. Kõik te mehed olete sellised!”.

Kui lähed 40plussina suhtesse, siis võitled naise kõigi eelnevate kogemustega, täiesti lootusetu.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu uudishimu rahuldamiseks, siis ma toetasin teda koroona ajal ja seda raha ma kunagi tagasi ei tahtnud. Vastukaaluks, enne koroonat väljas käies jms. maksis tema alati kõige eest. Nii ta tahtis ja ta on ka minust kordades rikkam.

Kui ühel on enne palgapäeva arvel 100 ja teisel 500 eurot, siis teine inimene on esimesest kordades rikkam. Teil vist oli selline juhtum.

Hahaha… perekool on tõsine huumorinurk.  Naersin südamest! Tänud. Ma rohkem seda teemat ei arendaks, tegemist on ikka suurema arvu nullidega…

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu uudishimu rahuldamiseks, siis ma toetasin teda koroona ajal ja seda raha ma kunagi tagasi ei tahtnud. Vastukaaluks, enne koroonat väljas käies jms. maksis tema alati kõige eest. Nii ta tahtis ja ta on ka minust kordades rikkam.

Kui vaene siis sina veel oled, kui ta kahel töökohal töötades ei jõua oma kohustusi lahendada?

Kuulge, te ei loe ju üldse vastuseid….ja lahmite niisama.  Teemas on kaks inimest: üks kes töötab kahel töökohal ja teine on minu partner.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks seda kipuvad naised ise ka kõvasti kuulutama, et kui käed ja suu töötab, siis riista pole vaja. Just oli siin teema, kus paar naisterahvast väitsid, et enamusele naistele ei meeldi vaginaalne seks ja et enamus naisi vaginaalse seksiga orgasmini ei jõua. Mis ei vasta kindlasti tõele, sest naine, kes seksi naudib, mitte ei lähe voodisse “tööd” tegema (selles mõttes tööd, et peab hirmsat moodi vaeva nägema, et orgasmini jõuda), naudib kohe kindlasti vaginaalset seksi. Mina ei rahulduks mingil juhul mehega, kes mulle ainult suuseksi või näpukat pakuks.

Sinu kohtingu kaaslasest on muidugi kahju. Ta vist ei tea ka seda, et tegelikult on probleem lihtsalt lahendatav. Sinised tabletikesed on väga tõhusad ja nende abil peaks peaaegu kõik mehed asjaga hakkama saama. Aga ilmselt mõnel mehel ei luba eneseuhkus arsti juurde sellise probleemiga minna.

Ära jutusta, mees. Ilmselgelt on sul jumal teab kust tekkinud väärarvamus, et kõik naised saavad vaginaalses vahekorras olles pidevalt orgasme. See pole nii, seega on suu ja sõrmed voodis omal kohal. See on ka sul eriti imelik väide, et riista pole vaja. Ilmselgelt kui naine läheb voodisse mehega, on riist seal voodis nagunii olemas.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks seda kipuvad naised ise ka kõvasti kuulutama, et kui käed ja suu töötab, siis riista pole vaja. Just oli siin teema, kus paar naisterahvast väitsid, et enamusele naistele ei meeldi vaginaalne seks ja et enamus naisi vaginaalse seksiga orgasmini ei jõua. Mis ei vasta kindlasti tõele, sest naine, kes seksi naudib, mitte ei lähe voodisse “tööd” tegema (selles mõttes tööd, et peab hirmsat moodi vaeva nägema, et orgasmini jõuda), naudib kohe kindlasti vaginaalset seksi. Mina ei rahulduks mingil juhul mehega, kes mulle ainult suuseksi või näpukat pakuks.

Sinu kohtingu kaaslasest on muidugi kahju. Ta vist ei tea ka seda, et tegelikult on probleem lihtsalt lahendatav. Sinised tabletikesed on väga tõhusad ja nende abil peaks peaaegu kõik mehed asjaga hakkama saama. Aga ilmselt mõnel mehel ei luba eneseuhkus arsti juurde sellise probleemiga minna.

Ära jutusta, mees. Ilmselgelt on sul jumal teab kust tekkinud väärarvamus, et kõik naised saavad vaginaalses vahekorras olles pidevalt orgasme. See pole nii, seega on suu ja sõrmed voodis omal kohal. See on ka sul eriti imelik väide, et riista pole vaja. Ilmselgelt kui naine läheb voodisse mehega, on riist seal voodis nagunii olemas.

Vabandust, aga ma olen naine. Nelja lapse ema.

Ikka on nii uskumatu, et enamus naisi siiski naudivad vaginaalset seksi?

+9
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Esiteks on tal vaja enda kahte last enda nüüdseks lahutatud abielust toetada, neile tulevik luua ja teiseks on ta ka mulle üht-teist lubanud.

Ise kurdad, kuidas naisi alandatakse, samas ootad, et sinu visiitsuhte kaaslane sulle raha teeniks. Imelik naisterahvas.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselgelt kui naine läheb voodisse mehega, on riist seal voodis nagunii olemas.

Mis sellest nagunii olemisest kasu on, kui see ei tõuse. Ja suurem osa mehi selles olukorras eeldab naiselt mingit kahetunnist võimlemist, mis on ülitüütu, et siis tõdeda, et jah, ei tulnud seekord jälle välja midagi. Aga noh, proovime järgmisel korral uuesti, siis võimled veel rohkem ja äkki saabki püsti. Minu jaoks kohutav.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 150 )


Esileht Pereelu ja suhted Keskealised kibestunud mehed