Esileht Pereelu ja suhted Keskealised kibestunud mehed

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 150 )

Teema: Keskealised kibestunud mehed

Postitas:
Kägu

Aga noh, proovime järgmisel korral uuesti, siis võimled veel rohkem ja äkki saabki püsti. Minu jaoks kohutav.

Eks ta nii on. Proovid suuga imeda, aga no ei tõuse ja niimoodi pool tundi. Lõuad lähevad krampi. Parem võtad juba teise mehe, kel on juba enne voodisse jõudmist läbi pükste näha, et vello on vinnas. Sel ampsad kolm minutit suuga ja siis juba vaginaalse seksi juurde, nagu keegi siin juba ütles.

+9
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks need keskealised naised ole sama kibestunud. Ühes teemas taheti lausa sellist riiki luua, kus ainult naised elada võiksid.

Keskealised naised õitsevad, väärtustavad oma keha, teevad sporti, tegelevad laste ja hobidega, ülikooligi ei kardeta astuda. Ja mida mehed teevad? Masetsevad, otsivad naisi, kes kätte annaks, kiruvad ekse, Tinderis reklaamivad ennast, kui aktiivseid, sportilike mehi 😀 … mõttetud vennad

+16
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda ekside kirumist olen ka väga palju kuulnud. Mõni, keda naine on maha jätnud, ei suudagi oma egoga sellest üle saada mitte kunagi, Just käisin ühe sellise mehega kohtamas pikemat aega. Esimesed korrad oli normaalne, aga siis hakkas tulema. Kui voodini asi jõudis, selgus, et mitmeid ja mitmeid kordi midagi välja ei tulnud. Selgus, et aastaid juba erektsioonihäire. Üritasin mitte välja teha, aga siis hakkas kiruma oma eksi ja et see olevat armukese võtnud, on põrsas. Ja rääkis, et see, et ei tõuse, pole ometi põhjus armukese võtmiseks. Et temale on mitmed naised rääkinud, et kui sul on ikka käe ja suu, pole üldse tähtis, tõuseb või ei tõuse. Aga eks ei saanud aru sellest. Minu kogemuse järgi on need mehed veel kõige hullem kaader üldse, kellel ei tõuse. Nemad just ongi need, kes kogu aeg oma riistast räägivad, tillipilte saadavad, sest see oli ju sajandi suursündmus, kui õnnestus ta jõuga käega üles peksta korraks. Ja eeldavad naiselt mingit mitmetunnist võimlemist, ekstreemset seksi, jumal teab mida, et siis on lootust, et juhtub ime ja saab masti üles korrakski.

Oeh, mul sarnane kogemus. Mõtlesin algul, et sama mees, kuna mul hiljuti sarnane kogemus, aga tema eks armukest ei võtnud, lihtsalt ei tahtnud enam aastaid seksida. Mulle esitas end pidevalt nii, et on jube hea suudleja ja suuseksi tegija, sest kõik naised tema suudlustega rahul olnud ja eksile suuseks meeldis, ei pidanudki vaginaalset oluliseks. Tundus, et neil seda nii väga polnudki. Samamoodi rääkis palju oma riistast, seksist üldse ja saatis ka pilte. Tegelikkuses oligi kõva vaid endaga mängides. Nii kui päris vahekord, siis kiirelt kadus ära ja ei suutnud hoida. Erutaski teda vaid suuseks ja käega näppimine. Ja siis süüdistas nii mind kui eelnevaid naisi, et kui ikka naine väga mõistev, siis saaks kõik korda. Ometi polnud ta elus suutnud probleemideta toimetada, mis siis et noor mees. Suht jõle.

+14
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on mees siis, kui on ikka sees. Kliitori orgasmi saab vibraatoriga palju kiiremini. Ka negatiivsed kogemused”ei tõuse”teemaga. Tegelikult see võtab erutuse nii alla.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest tahtsin ja läksin. Meie 20aastasest abielust elasime 10 aastat nagu õde-vend. Ja juba algusest peale oli nii, et mehe jaoks oli see mõistusesuhe.

Kümme aastat seksivaba elu! Kuidas sa sellega hakkama said?

Aga niimoodi see abielu ju käibki?! Lapsed on vaja kasvatada, elu peab edasi minema – tööalased ja rahalised eesmärgid jne. Seks on ikka kõige väiksem mure selle kõrval. Aga jah, ootasin, et lapsed peaaegu gümnaasiumis ja  andsin siiski alla. Väikeste kõrvalt poleks tahtnud lahus oleku jamadega tegeleda, neist eemal olla jms. Aga nüüd olen siiski selles kohas, et olen see seiklusi otsiv naine, Tinderis konto ka veel… Aga ma vist juba andsingi alla selle Tinderiga – olen laste juures kodus, hoolitsen maja eest kui neil gümnaasium ka läbi ja siis ma ei tea, mis edasi, sest vanust siis juba üle 50… Mul on tunne, et on olemas mingi “õige” elu ja vale ja minu elu on valesti läinud.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie 20aastasest abielust elasime 10 aastat nagu õde-vend.

See abielu oleks võinud kesta, aga intiimne pool kadus aastatega täiesti, kui ma tajusin, et olen asi, nagu ta auto, mis siis et hästi hoolitsetud. See tekitas mehes viha mu vastu

No seda sa võidki siis edaspidi oma kohtingukaaslastele öelda: lahutasid, sest sa ei tahtnud kümme viimast aastat enam mehega seksida. Küllap nad sellest põhjusest aru saavad ja keegi ei vasta viltu. Iseasi, et ega nad sind siis endale ka ei taha ????

Ei ütle muidugi sellist asja. Aga samas teen järelduse – kui korra on abielu sõlmitud, peab selle mehega ka elu lõpuni seksida tahtma? Tahtmine ja pidamine on ikka erinevad asjad. Ja tahtmine pole päris omateha. Aga kui oled siiski seksinud, sest pidid ja tegid ära, siis need teised mehed hiljem tahavad sind? Ja oled elu/abielu silmis õige inimene nüüd, sest tegid seda, mis peab ja nii need asjad käivad. Muidu oled nagu rikkis kodumasin ja mees vihane, et “naine ei anna seksi”.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tinderis, keskealine naine? Mehed kibestunud? No vastavalt pajale kaas.

Kus käivad keskealised naised mehi otsimas? OK, mõnede elu on läbikukkunud ja nad on lahutatud ja Tinder neile paras palk. Aga näiteks mõni on aus lesk. Kuhu ta läheb, mis pole nii piinlik nagu Tinder?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks need keskealised naised ole sama kibestunud. Ühes teemas taheti lausa sellist riiki luua, kus ainult naised elada võiksid.

Keskealised naised õitsevad, väärtustavad oma keha, teevad sporti, tegelevad laste ja hobidega, ülikooligi ei kardeta astuda. Ja mida mehed teevad? Masetsevad, otsivad naisi, kes kätte annaks, kiruvad ekse, Tinderis reklaamivad ennast, kui aktiivseid, sportilike mehi ???? … mõttetud vennad

Sina õitsed siis perekoolis, teed näppudega sporti ja see on su hobi ja ooled sedasi lausa perekooli eluülikooli astunud. Mõttetu lillkapsamutt

+2
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma küsin veelkord-mis põhjusel sa oma kallimat nt jõulude ajal 1000 euroga ei toetanud, et inimene oleks saanud oma lastele kingid muretseda?

Igaks juhuks ei toetanud, sest mine sa tea, kas ma seda raha oleksin kunagi tagasi saanud.

Tänud et Sa üritasid mu eest vastamise töö ära teha, aga vastus on kahjuks vale.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esiteks on tal vaja enda kahte last enda nüüdseks lahutatud abielust toetada, neile tulevik luua ja teiseks on ta ka mulle üht-teist lubanud.

Ise kurdad, kuidas naisi alandatakse, samas ootad, et sinu visiitsuhte kaaslane sulle raha teeniks. Imelik naisterahvas.

Ma ei ole rääkinud naiste alandamisest.

Jällegi, funktsionaalne lugemisoskus!

Rääkisin, et kuna Eesti mehest pole suurt kasu ei enda abikaasa-, ega ka isarolli täitmisel. Distsipliini, vastutust ja kohusetunnet treenitakse juba noorukieas mitte ei hakata sellega kergelt tutvuma alles siis kui laste ema on koos lastega ebarahuldavast suhtest lahkunud.

Enda praeguselt partnerilt pole ma mitte mingit materiaalset toetust eeldanud.  Tema ise tahab kõige eest maksta kui me koos aega veedame.

Võite nüüd mu trollimise lõpetada, mul ei ole rohkem midagi sellesse teemasse lisada. Kes ei ole siiani mu mõttekäigust aru saanud, siis ma vabandan,  mul puudub pädevus intelligentsipuudega inimeste õpetamiseks.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esiteks on tal vaja enda kahte last enda nüüdseks lahutatud abielust toetada, neile tulevik luua ja teiseks on ta ka mulle üht-teist lubanud.

Ise kurdad, kuidas naisi alandatakse, samas ootad, et sinu visiitsuhte kaaslane sulle raha teeniks. Imelik naisterahvas.

Ma ei ole rääkinud naiste alandamisest.

Jällegi, funktsionaalne lugemisoskus!

Rääkisin, et kuna Eesti mehest pole suurt kasu ei enda abikaasa-, ega ka isarolli täitmisel. Distsipliini, vastutust ja kohusetunnet treenitakse juba noorukieas mitte ei hakata sellega kergelt tutvuma alles siis kui laste ema on koos lastega ebarahuldavast suhtest lahkunud.

Enda praeguselt partnerilt pole ma mitte mingit materiaalset toetust eeldanud. Tema ise tahab kõige eest maksta kui me koos aega veedame.

Võite nüüd mu trollimise lõpetada, mul ei ole rohkem midagi sellesse teemasse lisada. Kes ei ole siiani mu mõttekäigust aru saanud, siis ma vabandan, mul puudub pädevus intelligentsipuudega inimeste õpetamiseks.

Lillkapsamutt, ehk puhkaksite natuke jalga? Sinu mõttekäigud on mõttetud ja neist vaatab vastu kibestumine, sest sul polegi meest olnud, sul on ainult partnerid.

+1
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

mees Samas 40pluss naiste paranoia meeste suhtes võib ka hulluks ajada. Läheb suhtes hästi, siis algab jutt “Jaa, kõik on tore ja korras. AGA minu eksabikaasa oli ka paar esimest aastat väga kena ja armas, kuni äkki jooma kukkus  ja koletiseks muutus!”; “Minu endine kallim ka oli väga armas ja hoolitsev aga siis paari aasta pärast tüdines minust ja jättis maha!”. Jne jne. Ja hoia, kui peaks tulema mingi probleem! Siis kohe “Ahhaaa, kui ma olin 23ne, siis mu toonane väga nõme peika ka käitus samamoodi. Kõik te mehed olete sellised!”. Kui lähed 40plussina suhtesse, siis võitled naise kõigi eelnevate kogemustega, täiesti lootusetu.

Aga ongi, 40+ ja vanematel on kõigil “suhtesseminejatel” omad “sabad”, kiiksud ja halvad kogemused. Loomulikult veavad paralleeele eelmiste halbade/heade kogemustega nii mehed kui naised.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esiteks on tal vaja enda kahte last enda nüüdseks lahutatud abielust toetada, neile tulevik luua ja teiseks on ta ka mulle üht-teist lubanud.

Ise kurdad, kuidas naisi alandatakse, samas ootad, et sinu visiitsuhte kaaslane sulle raha teeniks. Imelik naisterahvas.

Ma ei ole rääkinud naiste alandamisest.

Jällegi, funktsionaalne lugemisoskus!

Rääkisin, et kuna Eesti mehest pole suurt kasu ei enda abikaasa-, ega ka isarolli täitmisel. Distsipliini, vastutust ja kohusetunnet treenitakse juba noorukieas mitte ei hakata sellega kergelt tutvuma alles siis kui laste ema on koos lastega ebarahuldavast suhtest lahkunud.

Enda praeguselt partnerilt pole ma mitte mingit materiaalset toetust eeldanud. Tema ise tahab kõige eest maksta kui me koos aega veedame.

Võite nüüd mu trollimise lõpetada, mul ei ole rohkem midagi sellesse teemasse lisada. Kes ei ole siiani mu mõttekäigust aru saanud, siis ma vabandan, mul puudub pädevus intelligentsipuudega inimeste õpetamiseks.

Lillkapsamutt, ehk puhkaksite natuke jalga? Sinu mõttekäigud on mõttetud ja neist vaatab vastu kibestumine, sest sul polegi meest olnud, sul on ainult partnerid.

Mina olen lillkapsamutt? Okay, äkki tutvustaksite mulle ka enda mõttekäiku.

 

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle esitas end pidevalt nii, et on jube hea suudleja ja suuseksi tegija, sest kõik naised tema suudlustega rahul olnud ja eksile suuseks meeldis, ei pidanudki vaginaalset oluliseks. Tundus, et neil seda nii väga polnudki. Samamoodi rääkis palju oma riistast, seksist üldse ja saatis ka pilte.

Ja sa olid nõus sellise mehega voodisse minema? No anna kannatust tõesti! Ma poleks sellise perverdiga enam netis ka suhelnud. See on ikka õige, et igale potile leidub kaas. Ka sellise haige jutuga ja riista pilte saatva mehega on mõni naine nõus kohtuma ja ka voodisse ronima. Ja siis on veel õnnetu, et ta suurel sugutäkul ei tõusnudki. Küll leiad kiiresti uue, selliseid ju terve Tinder täis.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle esitas end pidevalt nii, et on jube hea suudleja ja suuseksi tegija, sest kõik naised tema suudlustega rahul olnud ja eksile suuseks meeldis, ei pidanudki vaginaalset oluliseks.

Kui ma nii kangesti oleks rahul näppude ja suuga, siis ma lheks juba naisega voodisse- nad on selles PALJU paremad kui mehed. Siin alles oli teema, kus mees ei saanud isegi näppudega kaasaaitamisega hakkama, naine pidi ise seksi ajal näppima, sest mees koba ja siis poleks naine üldse saanud, kui seal keski kohmerdab. Suuseksi ei oska 90% meestest nagunii teha (sh need, kes seda teha ei taha, aga naiselt ootavad suuseksi küll nagu elementaarset asja)

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sellest nagunii olemisest kasu on, kui see ei tõuse. Ja suurem osa mehi selles olukorras eeldab naiselt mingit kahetunnist võimlemist, mis on ülitüütu, et siis tõdeda, et jah, ei tulnud seekord jälle välja midagi. Aga noh, proovime järgmisel korral uuesti, siis võimled veel rohkem ja äkki saabki püsti. Minu jaoks kohutav.

What? Kui 5 minutiga midagi ei toimu, keeran selja ja magama. Masseerigu ise endal kõvaks, siis võib mu üles äratada, tukun vahepeal tunnikese.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samamoodi rääkis palju oma riistast, seksist üldse ja saatis ka pilte.

Iuuu, sellise tolvani välistaks kohe! See on ju ohumärk, normaalne inimene nii ei tee.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võite nüüd mu trollimise lõpetada, mul ei ole rohkem midagi sellesse teemasse lisada

Minu arust sul pole ammu enam midagi teemasse lisada, aga see kohutav enesekesksus ei luba siiski kuidagi vait jääda.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sellest nagunii olemisest kasu on, kui see ei tõuse. Ja suurem osa mehi selles olukorras eeldab naiselt mingit kahetunnist võimlemist, mis on ülitüütu, et siis tõdeda, et jah, ei tulnud seekord jälle välja midagi. Aga noh, proovime järgmisel korral uuesti, siis võimled veel rohkem ja äkki saabki püsti. Minu jaoks kohutav.

What? Kui 5 minutiga midagi ei toimu, keeran selja ja magama. Masseerigu ise endal kõvaks, siis võib mu üles äratada, tukun vahepeal tunnikese.

Palju sul iq on lillkapsamutt? 40?

0
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

See on ikka õige, et igale potile leidub kaas. Ka sellise haige jutuga ja riista pilte saatva mehega on mõni naine nõus kohtuma ja ka voodisse ronima.

Mina mõtlesin, et miks mehed riista pilte saadavad. Vastus on käes. Eestis leidub naisi, kes selliste meestega isegi voodisse ronivad. Mõni siis pettub, et see riist ei seisa.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju sul iq on lillkapsamutt? 40?

Mina pole lillkapsamutt ja iq on üsna kõrge. Mis sind arvama pani, et madal peaks olema?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju sul iq on lillkapsamutt? 40?

Mina pole lillkapsamutt ja iq on üsna kõrge. Mis sind arvama pani, et madal peaks olema?

Sa ajad nii lambijuttu iga päev ja sul on ainult halvad elukogemused.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ajad nii lambijuttu iga päev ja sul on ainult halvad elukogemused.

Ajad mind kellegagi sassi. Vastupidi-mul on ainult head elukogemused, kuna tolvanitega ei tegele. Ainult heade meestega. Las tolgused jäävad nendele, kes endast lugu ei pea.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on ikka õige, et igale potile leidub kaas. Ka sellise haige jutuga ja riista pilte saatva mehega on mõni naine nõus kohtuma ja ka voodisse ronima.

Mina mõtlesin, et miks mehed riista pilte saadavad. Vastus on käes. Eestis leidub naisi, kes selliste meestega isegi voodisse ronivad. Mõni siis pettub, et see riist ei seisa.

Kle, rahunege maha. Siin üks eelkõneleja ütles, et tal kogemus, kus algul oli mees normaalne, aga siis hakkas igasugu asju selguma. Ja see enda riistast rääkimine ja piltide saatmine oli ka asi, mis tuli ilmselt veidi hiljem. Täpselt nagu mul. Ilmselgelt välistan mehed, kes hakkavad kohe seksist ja oma riistast rääkima. Tegelikult olen selliseid näinud ääretult vähe. Ja selliseid pole üldse, kes kohe algul hakkaks oma riistapilte saatma.

Need asjad tulid selle mehega hiljem, kui me olime juba intiimsed. Siis hakkas see värk pihta. Ja tuli ka välja, et erektsiooniprobleemid ei olnud lihtsalt suurest ärevusest. Paari kuuga ses osas midagi ei paranenud.

Ta käitus igati viisakalt ja hoolivalt algul. Haritud ja intelligentne mees ka. Perversem jama tuli hiljem, kui arvas vist, et võib end lõdvaks lasta. Sellistega ma nagunii ei kohtu kes räägivad seksist või kuidagi viitavad sellele.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on ikka õige, et igale potile leidub kaas. Ka sellise haige jutuga ja riista pilte saatva mehega on mõni naine nõus kohtuma ja ka voodisse ronima.

Mina mõtlesin, et miks mehed riista pilte saadavad. Vastus on käes. Eestis leidub naisi, kes selliste meestega isegi voodisse ronivad. Mõni siis pettub, et see riist ei seisa.

Kle, rahunege maha. Siin üks eelkõneleja ütles, et tal kogemus, kus algul oli mees normaalne, aga siis hakkas igasugu asju selguma. Ja see enda riistast rääkimine ja piltide saatmine oli ka asi, mis tuli ilmselt veidi hiljem. Täpselt nagu mul. Ilmselgelt välistan mehed, kes hakkavad kohe seksist ja oma riistast rääkima. Tegelikult olen selliseid näinud ääretult vähe. Ja selliseid pole üldse, kes kohe algul hakkaks oma riistapilte saatma.

Need asjad tulid selle mehega hiljem, kui me olime juba intiimsed. Siis hakkas see värk pihta. Ja tuli ka välja, et erektsiooniprobleemid ei olnud lihtsalt suurest ärevusest. Paari kuuga ses osas midagi ei paranenud.

Ta käitus igati viisakalt ja hoolivalt algul. Haritud ja intelligentne mees ka. Perversem jama tuli hiljem, kui arvas vist, et võib end lõdvaks lasta. Sellistega ma nagunii ei kohtu kes räägivad seksist või kuidagi viitavad sellele.

kuule lillkapsamutt, tee nüüd vahelduseks ja hakkliha kastet eks, sinu targutamised viskavad juba pikalt üle

+1
-14
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

TA, aga miks sa siis ikkagi läksid lahku?

Sest tahtsin ja läksin. Meie 20aastasest abielust elasime 10 aastat nagu õde-vend. Ja juba algusest peale oli nii, et mehe jaoks oli see mõistusesuhe. Ta nägi mind sobiva naisekandidaadina ja mind tundma õppimata võttis ära ja hoolitses oma omandi eest hästi, ei saa kurta. Midagi otseselt halvasti pole, ta ei saa parata, et tal selline nägemus elust ja ta ei teinud midagi halvasti. See abielu oleks võinud kesta, aga intiimne pool kadus aastatega täiesti, kui ma tajusin, et olen asi, nagu ta auto, mis siis et hästi hoolitsetud. See tekitas mehes viha mu vastu ja ta üldse ei saanud enam aru, miks ta süsteem ei funka. Ta tahab, et asjad oleks hästi korras. Ma ei arva, et nüüd on parem, kui pean Tinderi kohtingutel käima, aga sellega ma arvestasingi. Ja ka naistevihkajatel on õigus – sellised naised, kes ei allu ja ei tea oma kohta, tekitavad meestele nii palju ebamugavust ja tüli.

Täpselt minu lugu, kui Tinder välja arvata.

Päris üksi pole, olen ikka kohtunud, ka haiget saanud ja ise teinud. Nüüd on selline suht suva olek. Need viripunnid mehed praagin kiirelt välja. Eksist midagi ei rääkinud, aga muidu halas kuidas hing tühi ja haige jms. Ma ka klouni mängima ei hakka, et “Oi kui lõbus sinuga on”. Üritasin tuju tõsta, aga järgmine päev jälle mokad pikas. Ütlesingi, et saa üle või leppige ära, mina ei viitsi…. Siis on neid kadujaid tüüpe ette tulnud, et mingi aeg ilmub hea näoga välja. Paras kaader ühesõnaga.

 

 

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja siis süüdistas nii mind kui eelnevaid naisi, et kui ikka naine väga mõistev, siis saaks kõik korda.

Täpselt sama selle minu erektsioonihäiretega mehega. Kogu aeg otsis, et äkki ikka järgmise naisega on midagi paremini. Tema arvamus oli sama, et kui ikka naisega on usaldus, naine on mõistev, ülierutav, aitab suu ja käega väga kõvasti kaasa, siis mingit probleemi polegi üldse. Kuigi see probleem on tal olnud oma naisega ja kõikide järgmistega, kellega on proovinud. Ise oli veel nagu uhkegi, et tema lemmikud on anaal ja deep throat ja lisaks tegeles igal hommikul eneserahuldamisega, mis tekitas temas mulje, et tal on kõva seksielu siiski olemas. Selline mees on tõesti kohutav õnnetus, eriti kui ego on inimesel siiski ülikõrge ja ei ole valmis iialgi tunnistama, et temal mingi probleem oleks.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja siis süüdistas nii mind kui eelnevaid naisi, et kui ikka naine väga mõistev, siis saaks kõik korda.

Täpselt sama selle minu erektsioonihäiretega mehega. Kogu aeg otsis, et äkki ikka järgmise naisega on midagi paremini. Tema arvamus oli sama, et kui ikka naisega on usaldus, naine on mõistev, ülierutav, aitab suu ja käega väga kõvasti kaasa, siis mingit probleemi polegi üldse. Kuigi see probleem on tal olnud oma naisega ja kõikide järgmistega, kellega on proovinud. Ise oli veel nagu uhkegi, et tema lemmikud on anaal ja deep throat ja lisaks tegeles igal hommikul eneserahuldamisega, mis tekitas temas mulje, et tal on kõva seksielu siiski olemas. Selline mees on tõesti kohutav õnnetus, eriti kui ego on inimesel siiski ülikõrge ja ei ole valmis iialgi tunnistama, et temal mingi probleem oleks.

Aitab küll eks, ära ole nii kibestunud. Mehel ei seisnud sest sa ei suutnud teda erutada ja saa sellest üle, mine eluga edasi.

+3
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitab küll eks, ära ole nii kibestunud. Mehel ei seisnud sest sa ei suutnud teda erutada ja saa sellest üle, mine eluga edasi.

Impotent on rääkinud.

+14
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli ka see teema, et mehel ei tõusnud ja püüdsingi olla mõistev jne ja võimlesin. Kokkuvõttes tõmbas see minu iha alla. Leidsin siis noorema mehe, kellel ei olnud absoluutselt mingeid probleeme. No selle jätsin siiski maha, sest kahjukd iq poolest oli ta alla minu taseme. Nüüd olen üksi, ühegi mehe pärast enam võimelda ei kavatse. Ise olin ebakindel et selles võimlevas suhtes nii kaua olin muidugi. Mees oli sellevastu arukuselt ja välimuselt ok.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 150 )


Esileht Pereelu ja suhted Keskealised kibestunud mehed