Esileht Pereelu ja suhted Keskealised kibestunud mehed

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 150 )

Teema: Keskealised kibestunud mehed

Postitas:
Kägu

Aitab küll eks, ära ole nii kibestunud. Mehel ei seisnud sest sa ei suutnud teda erutada ja saa sellest üle, mine eluga edasi.

Täpselt selliste impotentide mõttemaailma väljendav purtsatus. Sellepärast vihkad neid naisi ja proovid alandada, et sul lihtsalt ei tõuse ja siis keegi sinuga magada ei taha. Käid ja otsid, millal see erutav ja mõistev naine siis lõpuks tuleb, aga kõik lasevad kohe jalga, kui su probleemid selguvad. Ja sina saad jälle tõdeda, et no oli nõid. Mina muidugi olen edasi läinud ja leidnud mehe, kellel funktsioneerib nii keha kui mõistus.

+20
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

kuule lillkapsamutt, tee nüüd vahelduseks ja hakkliha kastet eks, sinu targutamised viskavad juba pikalt üle

Kahjuks, muti, ei aita teiste sõimamine lillkapsamutiks, see on sinu alatine käik ja kirjavead reedavad kohe, kes on kes. See nimi on ikka sinu oma, teine rääkis normaalsemat juttu.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täpselt selliste impotentide mõttemaailma väljendav purtsatus. Sellepärast vihkad neid naisi ja proovid alandada, et sul lihtsalt ei tõuse ja siis keegi sinuga magada ei taha. Käid ja otsid, millal see erutav ja mõistev naine siis lõpuks tuleb, aga kõik lasevad kohe jalga, kui su probleemid selguvad. Ja sina saad jälle tõdeda, et no oli nõid. Mina muidugi olen edasi läinud ja leidnud mehe, kellel funktsioneerib nii keha kui mõistus.

Impotent, kibestunud ja võlgades. Iga naise eluunistus 😀

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Impotent, kibestunud ja võlgades. Iga naise eluunistus ????

Jah, see et ta on impotent, selgitab tõesti nii mõndagi, miks see kibestumine ja naiste vihkamine nii suur on.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitab küll eks, ära ole nii kibestunud. Mehel ei seisnud sest sa ei suutnud teda erutada ja saa sellest üle, mine eluga edasi.

Täpselt selliste impotentide mõttemaailma väljendav purtsatus. Sellepärast vihkad neid naisi ja proovid alandada, et sul lihtsalt ei tõuse ja siis keegi sinuga magada ei taha. Käid ja otsid, millal see erutav ja mõistev naine siis lõpuks tuleb, aga kõik lasevad kohe jalga, kui su probleemid selguvad. Ja sina saad jälle tõdeda, et no oli nõid. Mina muidugi olen edasi läinud ja leidnud mehe, kellel funktsioneerib nii keha kui mõistus.

Sul on üldse nii raske elu olnud, impotendid ja siis suguhaigustega mehed. Nüüd aastaid plätrad sellest perekoolis, aga igavaks kisub.

+3
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

kuule lillkapsamutt, tee nüüd vahelduseks ja hakkliha kastet eks, sinu targutamised viskavad juba pikalt üle

Kahjuks, muti, ei aita teiste sõimamine lillkapsamutiks, see on sinu alatine käik ja kirjavead reedavad kohe, kes on kes. See nimi on ikka sinu oma, teine rääkis normaalsemat juttu.

No shit Sherlock

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul on üldse nii raske elu olnud, impotendid ja siis suguhaigustega mehed. Nüüd aastaid plätrad sellest perekoolis, aga igavaks kisub.

Kuidas siis igav, kui sinusugune vaimse häirega inimene passib päev otsa Perekoolis ja otsib mingeid seksiga seotud teemasid, sest kiim on nii suur.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul on üldse nii raske elu olnud, impotendid ja siis suguhaigustega mehed. Nüüd aastaid plätrad sellest perekoolis, aga igavaks kisub.

Kuidas siis igav, kui sinusugune vaimse häirega inimene passib päev otsa Perekoolis ja otsib mingeid seksiga seotud teemasid, sest kiim on nii suur.

Aga äkki hoopis sinusugune? Milline normaalne inimene oma seksi asjadest perekoolis jutustab, ikka kibestunud lillkapsamutt teeb seda, sest tal oli suguhaigus ja hemoroid.

+4
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Aga äkki hoopis sinusugune? Milline normaalne inimene oma seksi asjadest perekoolis jutustab, ikka kibestunud lillkapsamutt teeb seda, sest tal oli suguhaigus ja hemoroid.

Sina oledki ju see lillkapsamutt ja normaalsusest väga kaugel.

+3
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Aga äkki hoopis sinusugune? Milline normaalne inimene oma seksi asjadest perekoolis jutustab, ikka kibestunud lillkapsamutt teeb seda, sest tal oli suguhaigus ja hemoroid.

Sina oledki ju see lillkapsamutt ja normaalsusest väga kaugel.

Kuidas mina kui sina oled? Sul on need seksiteemad kuidagi nii hinges, millised mehed olid impotendid, kõik üle loetud ja tõestatud. Sa juba tead isegi seda kuidas impotendid mõtlevad, nii asjalik oled.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks need keskealised naised ole sama kibestunud. Ühes teemas taheti lausa sellist riiki luua, kus ainult naised elada võiksid.

Keskealised naised õitsevad, väärtustavad oma keha, teevad sporti, tegelevad laste ja hobidega, ülikooligi ei kardeta astuda. Ja mida mehed teevad? Masetsevad, otsivad naisi, kes kätte annaks, kiruvad ekse, Tinderis reklaamivad ennast, kui aktiivseid, sportilike mehi ???? … mõttetud vennad

Sina õitsed siis perekoolis, teed näppudega sporti ja see on su hobi ja ooled sedasi lausa perekooli eluülikooli astunud. Mõttetu lillkapsamutt

Vastupidi. Tegelen üldfüüsilise treeninguga spordiklubis, olen lõpetamas ülikooli, mul on kaks täisealist last, elu on ilus. Samal ajal minuvanused mehed vedelad, nii kehalt, kui vaimult, erektsioonihäired, enesehinnang null, alimentideks raha ei ole, veeretavad sente ning siis imestavad, miks naised neid ei taha 😀 😀

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

2.14 Kasutatud vulgaarset eneseväljendust.

Perekooli moderaator.

+3
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu
  1. Vaene lilleke pa*ameres, mis sinust sedasi saab.

    Miks ta “vaene” on? Puhta soe ikka peast? Nii valus on lugeda, et keskealine võib eluga rahul olla? 😀

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ta “vaene” on? Puhta soe ikka peast? Nii valus on lugeda, et keskealine võib eluga rahul olla? ????

Ta on vaimse puudega, ei saa väga aru, las olla.

+1
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ta on vaimse puudega, ei saa väga aru, las olla.

Siia on mingi sõimaja kägu tekkinud. Sõimab igas teemas, kõik on vaimse puudega, autistid, kerjused, lillkapsad ja mis kõik veel. Väga jube, et tema kõiki nii halvasti näeb ja igaühes aina vigu otsib.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta on vaimse puudega, ei saa väga aru, las olla.

Siia on mingi sõimaja kägu tekkinud. Sõimab igas teemas, kõik on vaimse puudega, autistid, kerjused, lillkapsad ja mis kõik veel. Väga jube, et tema kõiki nii halvasti näeb ja igaühes aina vigu otsib.

Mingi superkana on siin juba mitu aastat, üritab kanala direktor olla.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siia on mingi sõimaja kägu tekkinud. Sõimab igas teemas, kõik on vaimse puudega, autistid, kerjused, lillkapsad ja mis kõik veel. Väga jube, et tema kõiki nii halvasti näeb ja igaühes aina vigu otsib.

See on seesama vaimse puudega naine, kes endale ise vastab ja monoloogi peab.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siia on mingi sõimaja kägu tekkinud. Sõimab igas teemas, kõik on vaimse puudega, autistid, kerjused, lillkapsad ja mis kõik veel. Väga jube, et tema kõiki nii halvasti näeb ja igaühes aina vigu otsib.

See on seesama vaimse puudega naine, kes endale ise vastab ja monoloogi peab.

See puudega naine oledki sina ise, lillkapsamutt.

+1
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Täpselt minu lugu, kui Tinder välja arvata.

Päris üksi pole, olen ikka kohtunud, ka haiget saanud ja ise teinud. Nüüd on selline suht suva olek. Need viripunnid mehed praagin kiirelt välja. Eksist midagi ei rääkinud, aga muidu halas kuidas hing tühi ja haige jms. Ma ka klouni mängima ei hakka, et “Oi kui lõbus sinuga on”. Üritasin tuju tõsta, aga järgmine päev jälle mokad pikas. Ütlesingi, et saa üle või leppige ära, mina ei viitsi…. Siis on neid kadujaid tüüpe ette tulnud, et mingi aeg ilmub hea näoga välja. Paras kaader ühesõnaga.

“Päris üksi pole, olen ikka kohtunud, ka haiget saanud ja ise teinud. ” Räägi siis kriitik ja suur kõiketadja. Mitu riista oled selle ajaga läbi proovinud? Mitu suhet korraga käigus. Miks pidid headele meestele haiget tegema. Mis ei sobinud.

Tegelikult loen seda teemat ja mõtlen, et tegmist on lihtsalt silomassiga mitte naistega. Kes selliseid kibestunud vananevaid tibinaid vajab. Spermaväljutamiseks paariks korraks ja tuleb edasi liikuda. Rämps. Puhas rämps. Suhteks kõlbmatu saast

+1
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Tegelikult loen seda teemat ja mõtlen, et tegmist on lihtsalt silomassiga mitte naistega. Kes selliseid kibestunud vananevaid tibinaid vajab. Spermaväljutamiseks paariks korraks ja tuleb edasi liikuda. Rämps. Puhas rämps. Suhteks kõlbmatu saast

Mine vaata peeglisse. Sa pole isegi seda väärt, oled veel hullem põhjakiht. Vinguv ja halisev mees-pole ime, et sind keegi ei taha.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pada sõimab katlaid…

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rämps. Puhas rämps. Suhteks kõlbmatu saast

Sina ise oled kõnts. Puhas ehe destilleeritud näide sellest, mis Tinderist sopaaugu teeb. Eks sarnane leiab ka sarnase. Kes on rohkem väärt, leiavad isegi Tinderist paremad mehed, sina oled põhjakoristaja ju.

Mis valu sul on vanu teemasid üles kaevata, “päästja” selline, terved ööd läbi pole muud teha kui laimata, lõuata, mõnitada minied igivanu teemasid üles kiskudes, sest muidu on igav. Meie pole süüdi, et oma elu oled nii põhja elanud ja ainult omasuguse kõntsaga suhtlema pead. Paremat pole sa väärt.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui plaju kurjust, sappi, õelust. Mis siis, et mehed, aga ka neil on hing sees ja nad on osa meist.

Asjast. Mulle ka ei meeldi kui ekse sõimatakse. Aga üks osa suhtest on ka see kui inimene antud juhul mees avab ennast ja räägib ka endast. Ja üksosa sellest on ka tema suhe eksiga. Kas tahate, et te ei tea absoluutselt mitte midagi tema eelmisest elust. Miks lahku mindi jne.

Ja mõnikord on vaja ka inimesel ennast tühjaks rääkida. Ja kui ta teeb seda inimesele keda ta usaldab ja hoolib siis mina kuulan küll ära. Ilma kriitika ja halvakspanuta. Ilma igasuguseid järeldusi tegemata. Suhted ei ole tehing kus peab vaatama palju ma kasu teenima.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga üks osa suhtest on ka see kui inimene antud juhul mees avab ennast ja räägib ka endast. Ja üksosa sellest on ka tema suhe eksiga. Kas tahate, et te ei tea absoluutselt mitte midagi tema eelmisest elust. Miks lahku mindi jne.

Jaa, kõik on õige, aga kui seda hakatakse tegema esimesel kohtingul või siis, kui ei olda veel üldse eriti tuttavadki, siis on see täiesti sobimatu. Või kui rohkem räägitakse eksist kui uue suhtepartneri vastu huvi näidatakse. See tähendab seda, et eks on ikka meelel ja keelel või siis lihtsalt ei huvitutagi kellestki teisest, vaid soovitakse ainult enda asjadest padrata. Mõlemad variandid on ebameeldivad.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rämps. Puhas rämps. Suhteks kõlbmatu saast

Mis sa kujutad ette, et keegi sinus üldse mingit SUHTEpotentsiaali näeb?? Naised pole lollid, sa oled ju rämpskala, mitte mingeid elusihte, mitte mingeid standardeid, vegeteerid ja vaatad, kuhu kotid tühjaks lasta, see on su elu. Tõmbad ligi samasuguseid “elunautijaid”.  Miks sa NEID siis sõimad, kui ise oled veel haisvam mass? Kõrgemateks tunneteks külbmatu, mitte millekski kestvaks vajalik. Neil naistel on pere olnud, lapsed suured, neil on veel vaba aega, enne kui lapselapsi kantseldama tuleb hakata ja mees, kes ei osanud oma naisest hoolida, on ka maha jäetud. Miks nad peaksid SINUSUGUSE asemele võtma? Sada korda enne peangi sõbrannadega filmiõhtuid veiniga, see on elu nautimine.

+7
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma sattusin kahjuks kokku ka mehega, kes oli mitu korda tasulistes naistes käinud…Ilmselt paljud seda ei tunnistakski, aga tema seda tegi. Oleks ta seda palju varem teinud, ei oleks ma talle võimalust andnudki.

Tasulise naise juures käimine ei ole tänapäeval mingi patt, sellepärast nüüd head meest ära põlata ei maksaks.

Hea mees ei käigi prostituutide juures. See on inimkaubandus.

Katsu sa mõnele proste tarbivale mehele seda öelda, et tegemist on inimkaubandusega. Saad kohe teada, et need naise ju ISE tahavadki prostituudid olla. Ühesõnaga, sellised mehed ei suuda laia pilti näha, vaid näevad seda, mida nad tahavad näha ja mis neile meeldib.

Appikene, aga osad naised tõesti tahavadki seda tööd teha. Tean 2 naist, kes intiimteenuseid pakuvad. Muideks kõrgharidusega ja seksitööd teevad põhitöö kõrvalt. Isegi makse maksavad oma kõrvaltöö pealt.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Katsu sa mõnele proste tarbivale mehele seda öelda, et tegemist on inimkaubandusega. Saad kohe teada, et need naise ju ISE tahavadki prostituudid olla. Ühesõnaga, sellised mehed ei suuda laia pilti näha, vaid näevad seda, mida nad tahavad näha ja mis neile meeldib.

Mis inimkaubandus? Nalja teed või? Eestis?

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma sattusin kahjuks kokku ka mehega, kes oli mitu korda tasulistes naistes käinud…Ilmselt paljud seda ei tunnistakski, aga tema seda tegi. Oleks ta seda palju varem teinud, ei oleks ma talle võimalust andnudki.

Tasulise naise juures käimine ei ole tänapäeval mingi patt, sellepärast nüüd head meest ära põlata ei maksaks.

Hea mees ei käigi prostituutide juures. See on inimkaubandus.

Katsu sa mõnele proste tarbivale mehele seda öelda, et tegemist on inimkaubandusega. Saad kohe teada, et need naise ju ISE tahavadki prostituudid olla. Ühesõnaga, sellised mehed ei suuda laia pilti näha, vaid näevad seda, mida nad tahavad näha ja mis neile meeldib.

Appikene, aga osad naised tõesti tahavadki seda tööd teha. Tean 2 naist, kes intiimteenuseid pakuvad. Muideks kõrgharidusega ja seksitööd teevad põhitöö kõrvalt. Isegi makse maksavad oma kõrvaltöö pealt.

Kunagi vaatasin ühte dokumentaali kus ajakirjanik võttis eesmärgiks prostituut “päästa”.  Oli pikk ja kurb lugu, üritati vaesekest näidata ohvrina. Lõpuks suudeti ta koju tuua, töökoht muretseda jmt. Saate lõpus aga oli puänt – mõned kuud hiljem oli ta tagasi prostitueerimas. Vabatahtlikult…

On inimesi kelle moraalne ja eetiline kompass on lihtsalt rikkis.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mõned kuud hiljem oli ta tagasi prostitueerimas. Vabatahtlikult…

Mina olen ka rääkinud mõne slaavi päritolu prostitutkaga. No ei vaja nad demokraatlike maade naisõiguslastest abistajaid. Naised pole arad, neil on oma arusaam naiselikust uhkusest. Väga heal arvamusel endast. Mingid totakad abistajad sõitku peesse. Loomulikult nad raha eest ei kepiks, kui pangaarvel palju raha oleks. Loomulikult. Feministid võiks prostituutidele korjanduse teha ja neile kõigile vähemalt viie, veel parem kümnekordse keskmise palga vormistada. Nad on harjunud suurte rahadega. Selline igakuine papp tõesti oleks tõhus meede prostitutsiooni likvideerimiseks

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen käinud mõnel Tinderi kohtingul nüüd ja pannud tähele sellist asja – esmapilgul toredad mehed, kes edukad ja kenad, on naiste suhtes nii kibestunud. Pmst 100% esmakohtingutel on tulnud jutuks halb eks. Nad kõik oleks tahtnud oma abielu edasi elada, aga halb naine tahtis lahku minna. Ja siis küsinud ka minu käest, et mis juhtus. Ja kuna ml oma eksi kohta midagi halba pole öelda, siis eks nad on vaadanud mind ka sellise pilguga, et eks ma selline naine, kes lambist lahutust tahtnud, et seiklusi otsida. No pole öeldud ja ma ei saanud teada, mis nad mõtlevad, sest ma pole nendega enam kohtuda tahtnud. Selline turn-off on olnud see eksist pikalt rääkimine esimesel kohtingul. Peaks vist ülilühidaks selle esimese kohtingu planeerima, et selle teemani ei jõuakski:)

Aga kas siis naine ei võigi olla halb? Meie meedia, naistelehed toodavad rutiinselt artikleid kus naine saab ainult üksi olla õnnelik. Meie riigis ju konservatiivsed väärtused on pahad, kõik peavad olema liberaalsed kokku ja lahku inimesed. Meie ühiskond ise toodab suhte lõpetamisi, meie ühiskond ei toeta suhete hoidmisi. Kas naine on süüdi? Ma ei tea, aga kas alati on mees süüdi? Eestis on suur süü otsimine, keegi peab olema süüdi. Kas võime väita et eesti naine ei olegi kibestunud? Äkki kõik on kibestunud?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 150 )


Esileht Pereelu ja suhted Keskealised kibestunud mehed