Esileht Ilu ja tervis Keskealisel vistrikud. Ravi ? Lahendus?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Keskealisel vistrikud. Ravi ? Lahendus?

Postitas:

Mul on nii kõrini sellest, et mul pidevalt tekivad vistrikud. Olen 41 ja mul on näonahk hullem kui mu teismelistel lastel, see ei ole normaalne.
Mõtlesin minna nahaarsti juurde. On kellelgi kogemusi sellise probleemiga nahaarstile pöördumisega? Ma heameelega teeks mingi ravi läbi, aga mu ainus kuid suur hirm on see, et ehk läheb hiljem hullemaks. Kui ravi on lõpetatud.
Tegemist ei ole ägeda aknega, nii et ma ei tea kas arst mulle rohud kirjutaks ikka. Aga minu meelest ei sobi minu vanuses inimese näole mingid punnid kohe üldse. Hetkel selline olukord, kus näol erinevates kohtades 3 punni paranemisjärgus ja tunnen/näen kuidas üks uus punane punn keset põske on “loomisel”. Jagage palun kogemusi kui mõnel on. Et mis ravi, kas aitab, mis saab pärast.
Beebipille ei maksa soovitada, neid ma ei saa võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi magneesiumiõli näole (võib 10-15min pärast maha pesta, kui kiheleb) ja msm kreemi (sel pole mms-iga mingit pistmist, kes pr66gata plaanis).
Kui hormoonid on korrast ära, siis akne kimbutab kuni pole enam päevi, pole ka probleemi…
http://www.terveeluterve.ee/toode/msm-kreem/ eestis 20,9 (nummi juurdehindlus!), iherbist saab 9,80
Mina kasutan teist: https://www.iherb.com/pr/MRM-MSM-Cream-4-oz-113-g/9040

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nahaarst kirjutab rohtu ikka, kui küsid. Mulle näiteks kirjutas Skinoren kreemi ja Dalacin vedelikku ja kui järjepidev olla ning korralikult kasutada, siis on kasu küll. Mul lihtsalt kipub selle järjepidevusega kehvasti olema ja siis ikka käivad need punnid tsükliliselt (mul valdavalt kaelal ja juustepiiril ja kõrva taga).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jäta toidust välja igasugune šokolaad – konkreetselt olin hädas kuni 37. eluaastani ja ühel hetkel lugesin mingit artiklit – otsustasin proovida ja toimis. Nüüd nägu punnidest vaba kolmandat aastat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei aita pealemäärimised, vistrik saab alguse ju seestpoolt. Kuna minul suvise päikesega jäid vistrikud peaaegu ära, siis see sügis hakkasin tavalisest suuremas koguses D-vitamiini võtma ja oh imet! ei ühtegi vinni tulnud. Võta siis kinni, tõesti vitamiinipuudusest?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 18:26; 10.04 17:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juust ka tekitab vistrikke.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemus ütleb, et vistrikke tekitab östrogeen.

Minul ilmselt mitte, kuna munasarju pole enam ja võtan hormoontablette, mis östrogeeni teket pärsivad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 18:26; 10.04 17:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aknet ja vistrikke võib tekitada hormoonide vale tasakaal ehk nii liigne kui ka vähene östrogeen või testosteroon.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli sama probleem. Näonahk on segatüüpi ja kergesti tekivad komedoonid. Kui hakkasin näo korralikule puhastusele ja hooldusele rohkem tähelepanu pöörama ja regulaarselt kasutama aha ja bha happeid ning mudamaske, vistrikke enam ei tekkinud. Näonahk läks palju paremaks. Varem ka võtsin alati meigi maha ja puhastasin oma arust normaalselt, aga ilmselt neis hapetes ja ravimaskides oli lahendus minu jaoks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis Keskealisel vistrikud. Ravi ? Lahendus?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.