Esileht Pereelu ja suhted Keskeas naised – mis on teie tugevused omas suhtes?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 108 )

Teema: Keskeas naised – mis on teie tugevused omas suhtes?

Postitas:

Olen 40, mehega koos 19 aastat.

Mõned omadused:
* olen nutikas, taipan kiiresti asjade tuuma, suudan pidada vaimukat vestlust
* olen hea organisaator ja planeerija
* olen väga hea ema meie lastele
* olen oma töös edukas
* ma ei nääguta peaaegu mitte kunagi ega kisu tüli üles, olen suhetes väga-väga kannatlik ja tolerantne pisivigade suhtes (mis mõnele teisele võib-olla tunduksid suured vead)

Lisaks:
* meil on sarnased poliitilised ja maailmavaatelised väärtushinnangud ja eluolu puudutav maitse
* meile kummalegi ei meeldi kodus taustamüra (nt et telekas, raadio käivad “taustaks”)
* meile mõlemale jubedalt meeldivad loomad

No ja mu välimus meeldis mehele loomulikult ka, eriti nooremana, ehkki eriline iludus ma tõesti pole kunagi olnud, aga noh, vähemalt mul on terane silmavaade ja paks juuksepahmakas ja ilusad tissid.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

40 aastaselt lahutasin abielu ja nüüd 40+ uues suhtes. Tunnen, et endalegi mõjub see keskikka
jõudmine ebakindlalt. Uus mees on nii välimuselt kui “sisemuselt” minust pool pead üle, mida ta minus leidis, ei oska ta isegi seletada. Viimasel ajal tunnen eriti, et vajaks midagi, mis tõstaks enesehinnangut(kas midagi uut õppida või vaimumaailma arendada) sest mu elukaaslast ümbritsevad töö tõttu kaunid noored, andekad naised.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.09 19:16; 29.09 17:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ole iidvana – veidi alla kuuekümne – ja samal mehel olnud rohkem kui poole omast elust.
Ilmselt meie pikaealisr suhte alustaladeks on minu laiskus ja enesekesksus.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu sõbranna on äärmiselt ilus naine. 50-aastane, aga endiselt hea, vormika kehaga, ilusate jalgadega, ühtlaste valgete hammastega ja paksude juustega. Käib väga maitsekalt riides, õmbleb ise, kokkab kõvasti, on hea huumorimeelega. Mu meelest täiuslik. Ja tema mees vahetas ta 25-aastase noore tibi vastu, kellel minu meelest ei ole nägu ega tegu. Ainult noorus. Nüüd juba 5 aastat möödas sellest, mees elab endiselt selle tüdrukuga ja ma ei suuda ära imestada, MIKS ometi ta seda tegi. Aga veidi meie avaliku elu tegelaste hulgas ringi vaadates tundub, et noorus kaalubki kõik vana naise voorused üles, sest see pole enam harv nähtus, kus minnakse lahku, et paarkümmend aastat noorem pruut käevangu võtta. See on juba täitsa tavaliseks saanud. Et kes siin kiitleb oma hea välimuse või majandamisoskusega – mitte midagi ei loe enam, kui noor liha mehe silmapiirile ilmub. Kahjuks.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.09 07:22; 30.09 11:35; 07.10 07:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et kes siin kiitleb oma hea välimuse või majandamisoskusega – mitte midagi ei loe enam, kui noor liha mehe silmapiirile ilmub.

See sõltub ikka väga palju mehest. Ei jookse iga mees keskpärase noorema naise juurde. Ikka väga palju sõltub sellest, milline suhe paaril on. Küllalt nähtud mehi, kes oma naist elu lõpuni imetlevad, mingid noored tuustakad ei pääse ligidalegi. On teatud tüüp inimesi, kes ei suudagi lähedased olla rohkem kui ühega.

Peale selle, mu mees näiteks ei elaks iialgi üle, kui mul peaks uus kaaslane tekkima, ta kindlasti ei annaks selleks vähimatki võimalust. Ta teab täpselt, milline sebimine mu ümber algaks, kui ta vähegi selleks põhjust annaks.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.09 03:34; 29.09 07:38; 29.09 14:45; 06.10 23:08; 08.10 07:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

31 aastat koos
Minu tugevus on minu majanduslik iseseisvus ja see, et ma ei karda üksindust s.t. mulle pole normaalseks eluks meest kõrvale tegelikult vaja. Eks mu elukaaslane teab ja adub seda samuti.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mitte midagi ei loe enam, kui noor liha mehe silmapiirile ilmub. Kahjuks.

Kui mees on nii loll, et ainult selle noore liha järgi jookseb, siis tõesti – head teed tal minna.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.09 23:23; 29.09 10:07; 30.09 10:17; 06.10 12:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu trump on see, et ma ei püstita kunagi teemat, kas mina olen mehe vääriline, vaid kas MEES on minu vääriline.
Miks te naised võtate ennast nagu allahinnatud kaupa?!

Tean, et võin iga kell suhtest lahkuda kui soovin, piisav materiaalne kindlustatud on olemas, oma korter ja maakodu samuti. ON oma suhtlusringkond , oma lapsed ja olen mehega täpselt nii kaua kui temaga suhtes olemine on parim viis elada.
Kui see enam nii ei peaks olema, siis elaksin üksi või leiaksin kellegi teise.
Üks mees pole kunagi maailma algus ja lõpp.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 29.09 11:54; 29.09 11:56; 29.09 11:59; 29.09 14:26; 29.09 15:18; 29.09 21:43; 30.09 06:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

23 aastat abielu ja vanust 51.

Mees ütleb, et sinuga on hea elada, saab kõike arutada, kõik asjad laabuvad lihtsalt. Oskan inimestega suhelda, mul on suur sõpruskond, käin paljude sugulastega (ka mehepoosetega) läbi, oleme alati küll oodatud. Lapsed on öelnud, et neil on vanematega vedanud. On ka majanduslikku nutti.

Noorena olin väga kena, nüüd on prillid ja 10 kg ülekaalu. Välimusele ei maksa panustada, on vaja oskust inimestega käituda, hoolida neist.

Noorena kena, aga nüüd prillid? Mis sajandis sa elad?

Prillid ei sobi kõigile, minule näiteks mitte – olen prillideta palju kenam (lihtsalt ei ole selliseid raame).

igaks juhuks tuletan meelde, et on 21 sajand ja sarvraamiga prillide kõrvale on tulnud uusi võimalusi

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 29.09 11:54; 29.09 11:56; 29.09 11:59; 29.09 14:26; 29.09 15:18; 29.09 21:43; 30.09 06:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu sõbranna on äärmiselt ilus naine. 50-aastane, aga endiselt hea, vormika kehaga, ilusate jalgadega, ühtlaste valgete hammastega ja paksude juustega. Käib väga maitsekalt riides, õmbleb ise, kokkab kõvasti, on hea huumorimeelega. Mu meelest täiuslik. Ja tema mees vahetas ta 25-aastase noore tibi vastu, kellel minu meelest ei ole nägu ega tegu. Ainult noorus. Nüüd juba 5 aastat möödas sellest, mees elab endiselt selle tüdrukuga ja ma ei suuda ära imestada, MIKS ometi ta seda tegi. Aga veidi meie avaliku elu tegelaste hulgas ringi vaadates tundub, et noorus kaalubki kõik vana naise voorused üles, sest see pole enam harv nähtus, kus minnakse lahku, et paarkümmend aastat noorem pruut käevangu võtta. See on juba täitsa tavaliseks saanud. Et kes siin kiitleb oma hea välimuse või majandamisoskusega – mitte midagi ei loe enam, kui noor liha mehe silmapiirile ilmub. Kahjuks.

kes välimuse pärast võetakse, see ka välimuse pärast jäetakse! loodetavasti oli su 50 – aastasel sõbrannal oidu end harida ja piisavalt vara soetada ning nüüd saab elada nagu nagu soovib.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 29.09 11:54; 29.09 11:56; 29.09 11:59; 29.09 14:26; 29.09 15:18; 29.09 21:43; 30.09 06:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See sõltub ikka väga palju mehest. Ei jookse iga mees keskpärase noorema naise juurde. Ikka väga palju sõltub sellest, milline suhe paaril on. Küllalt nähtud mehi, kes oma naist elu lõpuni imetlevad, mingid noored tuustakad ei pääse ligidalegi. On teatud tüüp inimesi, kes ei suudagi lähedased olla rohkem kui ühega.

Täpselt nii on. Mina oma meest kunagi aasisin, et nüüd oled 40 ja aeg keskea kriisiks. Võibolla võtad noorema naise….Ta jäi mulle ohmaka näoga otsa vaatama ja küsis: “miks?”. Tema arvates noored ei oska midagi – ei ole nendega midagi rääkida ja pole ka voodis nendega suurt midagi teha. Vanem naine, eriti ajalooga naine, on vähemalt minu mehele, kütkestavam. Ma arvan, et kui lahku peaksime minema, siis talle tekibki pigem vanem naine. Aga loodetavasti ei saa ma seda kunagi teada 🙂
Minu enda tugevused? Et olen selline nagu olen – kellelegi teisele ma sellisena ei sobi, a oma mehele küll. Ja objektiivselt võttes olen küll ilus, tark ja andekas, kuid ma pole tähele pannud, et see romantilises plaanis üleüldiselt loeks.
Mind seob mehega suhteliselt sarnane maailmavaade (väikeste erinevustega), sarnane kultuurimaitse (muusika, kino, teater, kirjandus, sport), huumorisoon on meil 98% sama, voodielu 100% klappi. Toidueelistused on sarnasesse suunda, väikeste erinevustega, mis igapäevaelu üldse ei sega. No mida sa siin välja vahetad?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole plaanis ennast võrrelda teistega, ja absurd on võrrelda endast noorematega.
Sest ma ei tea, kuidas teised paarid elavad.
Mehe kohta arvan, et tema on küll kooselu jooksul mõlgutanud, et mõne teisega võiks parem olla. Ta on seda tüüpi küll, et kui pole kogenud, siis ilustab selliseid asju.
Nüüd, vanemana ta ehk mõistab paremini, et milline mina olen kõrval olnud. Minu rolli ja osa nii kodus, kui tööalaselt( meil oma väikefirma).
Ptaeguseks ta võib mõelda nii, et ta võib uue ja noore võtta(ta on 62), aga see uudsus voodis ei kaalu üles muud kaasnevat. Esiteks seda, et ega voodivõimed ei suurene noore mehe tasemele enam, ikka vaibuvad. Ja et äkki tahetakse pere raha hoopis. Ja et lahe algus ei muuda ometi seda, et ta tahab tegelikult kodus enamasti puhata, dressipükstes, kartulit-sousti süües, praeliha ja omatehtud kurk kõrval. Olla vana ja väsinud, kui nii tunneb, olla vabalt, mitte enam võimelda.
Mida ütlevad viis täiskasvanud last ja nende pered.
Pealegi olen 10 noorem. Nii et ju mees paneb kokku tervikpildi ja saab aru, kes ta kõrval on .)

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.09 22:41; 29.09 12:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu trump on see, et ma ei püstita kunagi teemat, kas mina olen mehe vääriline, vaid kas MEES on minu vääriline.
Miks te naised võtate ennast nagu allahinnatud kaupa?!

Mina ei pea suutmatust maailma adekvaatselt tajuda mingist otsast trumbiks. Kunagi ei ole nii, et ainult üks peab teist väärima, suhtes peavad mõlemad vastastikku väärilised olema. Sinu suhtumine on minu jaoks väga tobe ning klišeelik (mees peab naise järel jooksma, mitte mingil juhul teistpidi). Ja kuhu sa trambid ainult selle teadmisega, et mees sind peab väärima? See on tühi jutt, kui sinus pole midagi, mis vajaks väärimist. Ning sellest teema ongi – et mis on kellelgi need asjad, mida oma trumpideks peab.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 27.09 21:02; 27.09 21:43; 27.09 21:52; 29.09 13:32; 29.09 15:16; 29.09 16:34; 29.09 17:46; 29.09 19:23; 29.09 23:28; 29.09 23:45; 08.10 01:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu trump on see, et ma ei püstita kunagi teemat, kas mina olen mehe vääriline, vaid kas MEES on minu vääriline.

Miks te naised võtate ennast nagu allahinnatud kaupa?!

Mina ei pea suutmatust maailma adekvaatselt tajuda mingist otsast trumbiks. Kunagi ei ole nii, et ainult üks peab teist väärima, suhtes peavad mõlemad vastastikku väärilised olema. Sinu suhtumine on minu jaoks väga tobe ning klišeelik (mees peab naise järel jooksma, mitte mingil juhul teistpidi). Ja kuhu sa trambid ainult selle teadmisega, et mees sind peab väärima? See on tühi jutt, kui sinus pole midagi, mis vajaks väärimist. Ning sellest teema ongi – et mis on kellelgi need asjad, mida oma trumpideks peab.

pigem on klišeelik sinu “kõik mehed tahavad nooremaid” stiil ja suhtumine, et keskealisel naisel on “parim enne möödas” See sinu suhtumine on täielik 90ndad. Mis sa arvad, et 20 aastased naised on jube vaimustuses sinu vanapapist v? Noortel, edukatel naistel on lahedadest meestest meil ja mujal järjekord taga!
Juba aastaid on trend selles suunas, et keskeas mees peab vaatama, kuidas oma naist kinni hoida, kui turtsakas diivanikaunistus oled, siis läheb su naine noorema ja särtsakamaga minema.
Seega võta rahulikult – ei pea olema teab mis trumpe, plusse ega eeliseid. Kui inimesed sobivad ja soovivad koos olla, siis nad ongi koos, ükski naine ei pea selle pärast võimlema hakkama. Ja kui mees arvab, et tema jaoks on kusagil mõni 20 aastane printsess, siis head otsimist:D Võib olla õpib otsimise käigus sõna “reaalsustaju” tähenduse ära.

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 29.09 11:54; 29.09 11:56; 29.09 11:59; 29.09 14:26; 29.09 15:18; 29.09 21:43; 30.09 06:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on kaks kategooriat:
1) mees tahab veel lapsi,
2) mees enam ei taha lapsi.

Kui on tegu variandiga 1), siis on noorusel absoluutne eelis, ükskõik kui palju neid siin ebaküpseteks ja tuustakateks sõimata.
Kui on 2), siis võivad olla vanemal naisel paremad šansid. (Aga tingimata ei pea olema.)

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on kaks kategooriat:

1) mees tahab veel lapsi,

2) mees enam ei taha lapsi.

Kui on tegu variandiga 1), siis on noorusel absoluutne eelis, ükskõik kui palju neid siin ebaküpseteks ja tuustakateks sõimata.

Kui on 2), siis võivad olla vanemal naisel paremad šansid. (Aga tingimata ei pea olema.)

Ei tea küll mitte ühtegi keskeas meest, kes sooviks kuldses eas veel lapsi, kui aastate jooksul juba pesakond suureks kasvatatud. Mu mees ootab pikisilmi, et noorim laps ka iseseisvuks, nii palju plaane on veel lapse pärast ootel. Tema jaoks tähendaks uus titt paljude unistuste kokkuvajumist pikaks ajaks. Paradoksaalsel moel just väga perehoidvad ja lastega palju tegelevad mehed reeglina nii mõtlevadki, sest nad panustavad täielikult oma energia laste kasvatamisse j ateavad, mida tähendab pühendumine. Mingitel suvaliste pulgajukudel võib-olla tõesti ükskõik, mitu last ees-taga.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.09 03:34; 29.09 07:38; 29.09 14:45; 06.10 23:08; 08.10 07:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vahel ka olen endalt mõttes küsinud, miks mu mees tahab minuga koos elada, sest ma pole mingi iludus, olen küll normaalkaalus, süüa teen keskmiselt, aia hoian hädapärast korras. Ei midagi erilist. Aga me oleme mehega hea tiim – tema on praktiline nokitseja, ehitab ja remondib, aga on kehv suhtleja ja ehituspoest tuleb enne ilma ostuta tagasi, kui et müüja käest küsima läheb, kus tema otsitav kaup on (no natuke vist liialdasin praegu). Mina jälle olen organiseerija, korraldaja, helistaja ja suhtleja, pakun ideid, tellin ehituskaubad koju. Meile meeldib koos hea toidu ja mõnikord ka veiniklaasi kõrval maailma asju arutleda. Meil on sarnane huumorimeel, naerame teineteise naljade üle, ei solvu, kui teine sõbralikult aasib. Mina lähen kergemini keema, tema jääb rahulikuks. Seetõttu ei õnnestu meil ka eriti tüli üles kiskuda. Me oleme head sõbrad. Ja kui mingi jama on, siis mõlemad teame, et kodus on keegi, kes hoiab sinu poole ja kuulab ära.

:D. Olete meie abielu kloonid vist. Meil on täpselt sama!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pigem on klišeelik sinu “kõik mehed tahavad nooremaid” stiil ja suhtumine, et keskealisel naisel on “parim enne möödas”

Palun ole kena ja viita, kus ma midagi sellist väljendanud olen? Ei olegi. Ära topi oma klišeid mulle suhu. Sa vist teisiti kui nendes mõelda ei oskagi. Kui sa pead silmas mu teemaalgatuse sõnastuses seda “keskealist”, siis on see täiesti teisel eesmärgil seal, kui sina soovid arvata. Nimelt ei huvita mind, mida 20-aastane või 30-aastane enda tugevusteks peab – nad mõtlevad ju teisiti kui küpsemad inimesed. Seda, et keskealine naine oleks kuidagi väärtusetum kui noor naine, ma küll mõelnud pole. Pigem vastupidi (sorri, noored, aga teiegi saate kord vanemaks).

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 27.09 21:02; 27.09 21:43; 27.09 21:52; 29.09 13:32; 29.09 15:16; 29.09 16:34; 29.09 17:46; 29.09 19:23; 29.09 23:28; 29.09 23:45; 08.10 01:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on kaks kategooriat:

1) mees tahab veel lapsi,

2) mees enam ei taha lapsi.

Kui on tegu variandiga 1), siis on noorusel absoluutne eelis, ükskõik kui palju neid siin ebaküpseteks ja tuustakateks sõimata.

Kui on 2), siis võivad olla vanemal naisel paremad šansid. (Aga tingimata ei pea olema.)

küll on tore kui ainult mehe tahtmisest last saada piisab:D siin perekoolis tundub vahel tõesti, et mõni elaks nagu keskajas. kõik fertiilses eas naised ainult ootavad, et 6 kümbine nende laste isaks saaks! ei tea küll, mis geneetiline kood see olema peaks, mille järgi kõik ihalevad.
noored naised ei ole niigi sünnitamisest huvitatud, saati siis veel mõne pensionäri lapse emaks hakkamisest!

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 29.09 11:54; 29.09 11:56; 29.09 11:59; 29.09 14:26; 29.09 15:18; 29.09 21:43; 30.09 06:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on kaks kategooriat:
1) mees tahab veel lapsi,
2) mees enam ei taha lapsi.

3) Mees ei viitsi enam naiste tahtmiste järgi võimelda ning eelistab rahu. Sellisele mehele sobib naine, kes laseb tal omatahtsi toimetada ja on olemas siis, kui mees otsib seltskonda või seksi. Nii nooremad kui vanemad võivad selles suhtes (mitte) sobida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.09 15:29; 06.10 11:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui jätta kõrvale niiöelda abieluvanded ehk siis lubadus koos olla, pole ma mitte milleski selline, et mees peaks tahtma olla just minu, mitte mõne teisega.

Armastus?
Ei?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 29.09 16:17; 29.09 16:21; 29.09 17:50; 29.09 20:02; 07.10 11:16; 10.10 17:54; 11.10 08:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu peale saab 110% kindel olla.

Nii et ega kindel saa milleski olla.

🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 29.09 16:17; 29.09 16:21; 29.09 17:50; 29.09 20:02; 07.10 11:16; 10.10 17:54; 11.10 08:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imelik teemaalgatus. Minu meelest näitab, et TA kuulub selliste ebakindlate naiste hulka, kes alati kardavad oma meest kaotada. Kellele tundub, et kõik teised naised valimatult jahivad tema meest. Mul üks selline sõbranna, tekkis kohe paralleel TA-ga.
Aga ma ise ei ole kunagi oma mehes kahelnud või põdenud, et appi-appi, kas ma talle enam kõlban 😀 Pigem vastupidi, mõtlen aeg-ajalt, kas mees mulle enam kõlbab? Ta on nüüd läinud paksemaks, üritab hooti maha võtta, aga siis tulevad lisakilod tagasi.
Ma arvan ka, et ma saaks üksi hakkama. Muidugi koos mehega on parem, selles pole kahtlustki. Me oleme teineteise parimad sõbrad ja kaaslased.
Arvan, et uute suhete loomisel olen pigem mina edukam. Just vastassooga suhete loomisel. Mu mees ei ole eriti aldis naistega suhtlema, flirtima. Mul endal võttis omal ajal ka päris pikalt aega tema konksu otsa saamine. Üldse, kas te kujutate ette, et on väga lihtne 25 aastat suhtes olnud mehel (või ka naisel) jälle “turul” olla ja proovida uut suhet leida-luua? Minu meelest see on täielik õudusunenägu ju. Kui minuvanused, 50-aastased, kunagi oma partneritega tutvusime, oli hoopis teine aeg. Nüüd peaks hakkama kusagil Tinderis ennast letti sättima?
Mu mees on ka väga lojaalne ja usaldusväärne inimene.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imelik teemaalgatus. Minu meelest näitab, et TA kuulub selliste ebakindlate naiste hulka, kes alati kardavad oma meest kaotada. Kellele tundub, et kõik teised naised valimatult jahivad tema meest. Mul üks selline sõbranna, tekkis kohe paralleel TA-ga.

Ei karda, tegelikult, küsimus on täiesti teoreetiline – et mis on need põhjused, miks keegi arvab, et ta oma mehele meeldib? Mina näiteks ei tea 😀 Küsida pole ju temalt ka mõtet.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 27.09 21:02; 27.09 21:43; 27.09 21:52; 29.09 13:32; 29.09 15:16; 29.09 16:34; 29.09 17:46; 29.09 19:23; 29.09 23:28; 29.09 23:45; 08.10 01:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma ei tea … mul näiteks ei teki sellist küsimus mitte kunagi, et kas ma meeldin talle või mitte. No kui ei meeldi, mis siis? Mina ei tee mingeid takistusi ebameeldiva inimese juurest lahkumiseks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuidas vabaneda kadedusest, kui keskeakriisis abikaasa noori naisi võrgutab?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.09 19:16; 29.09 17:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ta minuga jääb? Ega ma mingil võistlusel pole.

See on essentsiaalne põhimõte abielu õnnestumiseks. Respekt.
Abielus ei olda võistlusel, vaid abielus.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.09 17:27; 29.09 17:35; 30.09 09:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees ei lahku kunagi naise kõrvalt, kelle puhul ta tunneb, et on naisele vajalik. Kui te oma meest tõrjute ja iga kell ilma temata hakkama saate, siis leiab ta varem või hiljem kellegi, kes teda vajab. Ma ei räägi labasest klammerdumisest, vaid mehe omaduste austamist.

Need iseseisvad ja uhked, kellel meest vaja pole – teie pika abielu puhul on kaks võimalust. Kas teie mees paneb kõrvalt või siis te pole tegelikult sellised jääkuningannad, nagu ennast millegipärast esitate. Pakun pigem viimast, sest ma pole küünik.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.09 17:27; 29.09 17:35; 30.09 09:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvasin ka kôike eelkirjutatut – et ma olen keskealisena ja mitukümmend aastat mehega paksust ja vedelast läbikäinuna mehele väärtuslik sôber ja kaaslane. Aga paraku.. keskeakriis tabas laksuga ka teda ja kôik eelnevad laused a la “pole nooremaga millestki rääkida” ja “sina oled sama kaunis kui alguses” jne olid päevaga kadunud ajaloo rüppe. Nii et selle sôja ma kaotasin paraku. Ja ilmselgelt täiesti ebavôrdses vôitluses jäi noorus 24 aastase kooselu, 4 lapse, ühise nooruse ja maja üle vôitjaks. Pole parata, nii on.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees ei lahku kunagi naise kõrvalt, kelle puhul ta tunneb, et on naisele vajalik. Kui te oma meest tõrjute ja iga kell ilma temata hakkama saate, siis leiab ta varem või hiljem kellegi, kes teda vajab. Ma ei räägi labasest klammerdumisest, vaid mehe omaduste austamist.

Põhimõtteliselt nõus, aga siia peab ühe täpsustuse lisama – ta peab ikka MEES olema, mitte lihtsalt meessugutunnustega isik. Viimastest kõik paraku ei saagi kunagi meheks. Ja need jätavad naisi vasakule ja paremale ja ei huvita neid mingid vajadused.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 27.09 21:02; 27.09 21:43; 27.09 21:52; 29.09 13:32; 29.09 15:16; 29.09 16:34; 29.09 17:46; 29.09 19:23; 29.09 23:28; 29.09 23:45; 08.10 01:50;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 108 )


Esileht Pereelu ja suhted Keskeas naised – mis on teie tugevused omas suhtes?