Esileht Pereelu ja suhted Keskeas naised – mis on teie tugevused omas suhtes?

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 108 )

Teema: Keskeas naised – mis on teie tugevused omas suhtes?

Postitas:

Mees ei lahku kunagi naise kõrvalt, kelle puhul ta tunneb, et on naisele vajalik. Kui te oma meest tõrjute ja iga kell ilma temata hakkama saate, siis leiab ta varem või hiljem kellegi, kes teda vajab. Ma ei räägi labasest klammerdumisest, vaid mehe omaduste austamist.

Põhimõtteliselt nõus, aga siia peab ühe täpsustuse lisama – ta peab ikka MEES olema, mitte lihtsalt meessugutunnustega isik. Viimastest kõik paraku ei saagi kunagi meheks. Ja need jätavad naisi vasakule ja paremale ja ei huvita neid mingid vajadused.

Miks sa nii kibestunud oled?

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.09 17:50; 29.09 18:06; 29.09 20:08; 30.09 11:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks keegi arvab, et ta oma mehele meeldib? Mina näiteks ei tea ???? Küsida pole ju temalt ka mõtet.

Miks mitte ometi? Või sa kardadki, et vastuseks on harjumusest?
Ma ei hakka siia üles laduma, miks mina nii arvan oma mehe kohta või mida ta öelnud on. “Põhjused” on ju erinevad.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 29.09 16:17; 29.09 16:21; 29.09 17:50; 29.09 20:02; 07.10 11:16; 10.10 17:54; 11.10 08:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on kaks kategooriat:

1) mees tahab veel lapsi,

2) mees enam ei taha lapsi.

Kui on tegu variandiga 1), siis on noorusel absoluutne eelis, ükskõik kui palju neid siin ebaküpseteks ja tuustakateks sõimata.

Kui on 2), siis võivad olla vanemal naisel paremad šansid. (Aga tingimata ei pea olema.)

küll on tore kui ainult mehe tahtmisest last saada piisab:D siin perekoolis tundub vahel tõesti, et mõni elaks nagu keskajas. kõik fertiilses eas naised ainult ootavad, et 6 kümbine nende laste isaks saaks! ei tea küll, mis geneetiline kood see olema peaks, mille järgi kõik ihalevad.

noored naised ei ole niigi sünnitamisest huvitatud, saati siis veel mõne pensionäri lapse emaks hakkamisest!

Ma pole see, keda sa tsiteerid, kuid tahtsina vastata. Küsimus ei ole ju selles, kas need 20-aastased naised seda 60-aastast oma laste isaks tahavad või mitte. Muidugi ei taha. Küsimus on ikka selles, et see 60-aastane, kes on otsustanud nüüd isaks hakata – TEMA tahab fertiilses eas naisi ja ajab neid narruseni taga, mitte ei sehkenda 50-60-aastastega, kes küll temast kuni 10a nooremad, kuid juba menopausis. Ega selliseid mehi ei too mõistusele see, et noored naised neid ei taha, nad mõtlevad ennast casanovadeks ja neil on luulud, et nad on noortele naistele vastupandamatud. Nii et omavanuste naiste jaoks on nad ikkagi mängust väljas ja selle asemel, et omavanuse naisega koos olla, imevad nurgas käppa, peksavad pihku ja ostavad prostituute.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.09 18:02; 09.10 19:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on kaks kategooriat:

1) mees tahab veel lapsi,

2) mees enam ei taha lapsi.

Kui on tegu variandiga 1), siis on noorusel absoluutne eelis, ükskõik kui palju neid siin ebaküpseteks ja tuustakateks sõimata.

Kui on 2), siis võivad olla vanemal naisel paremad šansid. (Aga tingimata ei pea olema.)

küll on tore kui ainult mehe tahtmisest last saada piisab:D siin perekoolis tundub vahel tõesti, et mõni elaks nagu keskajas. kõik fertiilses eas naised ainult ootavad, et 6 kümbine nende laste isaks saaks! ei tea küll, mis geneetiline kood see olema peaks, mille järgi kõik ihalevad.

noored naised ei ole niigi sünnitamisest huvitatud, saati siis veel mõne pensionäri lapse emaks hakkamisest!

Ma pole see, keda sa tsiteerid, kuid tahtsina vastata. Küsimus ei ole ju selles, kas need 20-aastased naised seda 60-aastast oma laste isaks tahavad või mitte. Muidugi ei taha. Küsimus on ikka selles, et see 60-aastane, kes on otsustanud nüüd isaks hakata – TEMA tahab fertiilses eas naisi ja ajab neid narruseni taga, mitte ei sehkenda 50-60-aastastega, kes küll temast kuni 10a nooremad, kuid juba menopausis. Ega selliseid mehi ei too mõistusele see, et noored naised neid ei taha, nad mõtlevad ennast casanovadeks ja neil on luulud, et nad on noortele naistele vastupandamatud. Nii et omavanuste naiste jaoks on nad ikkagi mängust väljas ja selle asemel, et omavanuse naisega koos olla, imevad nurgas käppa, peksavad pihku ja ostavad prostituute.

Aga miks see sulle nii suurt meelehärmi põhjustab? Sa võid ka ajada taga keda iganes soovid, see on sinu elu. Miks halvustada meest kui ta teab mida tahab ja elab eesmärgi päraselt?

Põhjus äkki on ka selles miks mees omavanuseid taga ei aja, see jutt mida te meeste kohta koguaeg ajate. See on väga kole.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.09 17:50; 29.09 18:06; 29.09 20:08; 30.09 11:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks mitte ometi? Või sa kardadki, et vastuseks on harjumusest?
Ma ei hakka siia üles laduma, miks mina nii arvan oma mehe kohta või mida ta öelnud on. “Põhjused” on ju erinevad.

Sest minu mees ei viitsi küll kunagi selliste asjade üle mõtiskleda, et mis sulle meeldib minus, miks sa mind armastad, miks sa mind valisid … ta vastaks midagi ettejuhtuvat/kohustuslikku ära ja korras.

Miks sa nii kibestunud oled?

Miks kibestunud? Lihtsalt realist. Sa arvad, et kõik mehed on tegelikult vastutustundlikud, tublid, empaatilised jne? Miks peaks? Ei ole ju maailmas kõik inimesed sellised. Ka naistest. Loomulik kadu.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 27.09 21:02; 27.09 21:43; 27.09 21:52; 29.09 13:32; 29.09 15:16; 29.09 16:34; 29.09 17:46; 29.09 19:23; 29.09 23:28; 29.09 23:45; 08.10 01:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest minu mees ei viitsi küll kunagi selliste asjade üle mõtiskleda, et mis sulle meeldib minus, miks sa mind armastad, miks sa mind valisid … ta vastaks midagi ettejuhtuvat/kohustuslikku ära ja korras.

Kui ei viitsi, siis ei viitsi.
A äkki tõesti peaksid siis hoopis mõtlema, mis sind temas köidab, kui nii pika aja jooksul pole kunagi viitsinud selle peale mõtiskledagi

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 29.09 16:17; 29.09 16:21; 29.09 17:50; 29.09 20:02; 07.10 11:16; 10.10 17:54; 11.10 08:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks mitte ometi? Või sa kardadki, et vastuseks on harjumusest?

Ma ei hakka siia üles laduma, miks mina nii arvan oma mehe kohta või mida ta öelnud on. “Põhjused” on ju erinevad.

Sest minu mees ei viitsi küll kunagi selliste asjade üle mõtiskleda, et mis sulle meeldib minus, miks sa mind armastad, miks sa mind valisid … ta vastaks midagi ettejuhtuvat/kohustuslikku ära ja korras.

Miks sa nii kibestunud oled?

Miks kibestunud? Lihtsalt realist. Sa arvad, et kõik mehed on tegelikult vastutustundlikud, tublid, empaatilised jne? Miks peaks? Ei ole ju maailmas kõik inimesed sellised. Ka naistest. Loomulik kadu.

Sa vali endale välja see kes sulle tundub õige. Kellegi sisse pole tõesti võimalik näha, kedagi omada ka ei saa, siis jääbki leppida sellega kuidas keegi on ja nautida seda kes ta on . Siit ma loen välja nagu mehega naitumine oleks tehing, kui hea tehingu keegi teeb. See on valedel alustele rajatud elu ja see ei tee kedagi õnnelikuks.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.09 17:50; 29.09 18:06; 29.09 20:08; 30.09 11:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, kas teema “vahuveini pudel ja kaks klaasi” autor ka jõudis siin enne oma head väljanägemist, kõrget intellekti ja majanduslikku võimekust kiita, mis olevat nende pikaajalise ja “õnneliku” kooselu trumbiks. Eks siit nii mõni teinegi avastab ennast varsti samas seisus.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on kaks kategooriat:

1) mees tahab veel lapsi,

2) mees enam ei taha lapsi.

Kui on tegu variandiga 1), siis on noorusel absoluutne eelis, ükskõik kui palju neid siin ebaküpseteks ja tuustakateks sõimata.

Kui on 2), siis võivad olla vanemal naisel paremad šansid. (Aga tingimata ei pea olema.)

küll on tore kui ainult mehe tahtmisest last saada piisab:D siin perekoolis tundub vahel tõesti, et mõni elaks nagu keskajas. kõik fertiilses eas naised ainult ootavad, et 6 kümbine nende laste isaks saaks! ei tea küll, mis geneetiline kood see olema peaks, mille järgi kõik ihalevad.

noored naised ei ole niigi sünnitamisest huvitatud, saati siis veel mõne pensionäri lapse emaks hakkamisest!

Ma pole see, keda sa tsiteerid, kuid tahtsina vastata. Küsimus ei ole ju selles, kas need 20-aastased naised seda 60-aastast oma laste isaks tahavad või mitte. Muidugi ei taha. Küsimus on ikka selles, et see 60-aastane, kes on otsustanud nüüd isaks hakata – TEMA tahab fertiilses eas naisi ja ajab neid narruseni taga, mitte ei sehkenda 50-60-aastastega, kes küll temast kuni 10a nooremad, kuid juba menopausis. Ega selliseid mehi ei too mõistusele see, et noored naised neid ei taha, nad mõtlevad ennast casanovadeks ja neil on luulud, et nad on noortele naistele vastupandamatud. Nii et omavanuste naiste jaoks on nad ikkagi mängust väljas ja selle asemel, et omavanuse naisega koos olla, imevad nurgas käppa, peksavad pihku ja ostavad prostituute.

Nonii, ja mis sinul normaalsel naisterahval, selliste pooletoobiste kiimakottidega asja peaks olema. Las istuvad omaette, mulle pole küll pähe tulnud, et võiks nende käitumist psühhoanalüüsida vm.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 29.09 11:54; 29.09 11:56; 29.09 11:59; 29.09 14:26; 29.09 15:18; 29.09 21:43; 30.09 06:46;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mida ma praegu siit loen? Üle keskea naistel seisneb kogu elu mõte ja sisu jätkuvalt mehes! Kuidas muidu tullakse sellise mõtte peale, et mis on see tugevus, millega meest kinni hoida? Pole ühtki loogilist põhjust, miks mehe kinni hoidmine peaks oluline olema. Kas te tõesti 40+ vanuses ei saa iseseisvalt hakkama või mida? Või olete end nii käest lasknud, et keegi teine teid pärast enam ei taha?
Ma kahtlustan, et minu mees ei lähe minu juurest kuhugi seetõttu, et ma olen temast umbes 10+ korda materiaalselt rikkam, tõenäoliselt ka nutikam. See annab mulle tugeva eelise meest enda hüvanguks ära kasutada, seega ma teda otseselt ära ka ei aja. Ta peab poes käima, kokkama, koristama, laste kasvatamisele lisaks muidugi. Seega minu mees peaks täiega tundma, et ta on mulle väga vajalik.

+2
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.09 23:12; 29.09 23:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida ma praegu siit loen? Üle keskea naistel seisneb kogu elu mõte ja sisu jätkuvalt mehes!

Kui midagi sellist välja lugesid, siis võib soovitada vaid ühte: õpi lugema ja loetut mõistma. Aga su mehest on kahju.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 27.09 21:02; 27.09 21:43; 27.09 21:52; 29.09 13:32; 29.09 15:16; 29.09 16:34; 29.09 17:46; 29.09 19:23; 29.09 23:28; 29.09 23:45; 08.10 01:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida ma praegu siit loen? Üle keskea naistel seisneb kogu elu mõte ja sisu jätkuvalt mehes!

Kui midagi sellist välja lugesid, siis võib soovitada vaid ühte: õpi lugema ja loetut mõistma. Aga su mehest on kahju.

Loe oma teemaalgatust uuesti, kui mälu lühike. Sina arutled seal, et mis on see tugevus, miks mees peaks tahtma just sinuga olla, mitte kellegi teisega. Järelikult sind painab, kas sa oled ikka piisavalt hea, et mees sinuga jääks.
Miks sul mu mehest kahju on – ta teeb seda kõike hea meelega. Kui ei tahaks, ei teeks ju.
Kui sinu mees elementaarseid kodutöid ei tee, siis järelikult ta ei taha teha ja mõtle selle üle, miks ei taha.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.09 23:12; 29.09 23:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loe oma teemaalgatust uuesti, kui mälu lühike. Sina arutled seal, et mis on see tugevus, miks mees peaks tahtma just sinuga olla, mitte kellegi teisega. Järelikult sind painab, kas sa oled ikka piisavalt hea, et mees sinuga jääks.

Järeldamine ei paista su tugev külg olema. Eks sa iseenda hirmudest ja maailmapildist lähtudes siin mulle “diagnoose” paned. Arutlemine, miks asjad on nii ja mitte teisiti, on aruka inimloomuse harilik osa ning oma suhtesiseste tugevuste kaardistamine ei näita kuidagi, et kaaslane see ainus elu mõte oleks või et inimest mingi hirm painaks.

Miks sul mu mehest kahju on – ta teeb seda kõike hea meelega. Kui ei tahaks, ei teeks ju.

Sest sa ütlesid, et sa kasutad teda ära enda hüvanguks ning et sa teda seepärast ära ei aja. See on mingi normaalne suhtumine teise inimesse, oma partnerisse, sinu arust? Seepärast ongi kahju.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 27.09 21:02; 27.09 21:43; 27.09 21:52; 29.09 13:32; 29.09 15:16; 29.09 16:34; 29.09 17:46; 29.09 19:23; 29.09 23:28; 29.09 23:45; 08.10 01:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida ma praegu siit loen? Üle keskea naistel seisneb kogu elu mõte ja sisu jätkuvalt mehes! Kuidas muidu tullakse sellise mõtte peale, et mis on see tugevus, millega meest kinni hoida? Pole ühtki loogilist põhjust, miks mehe kinni hoidmine peaks oluline olema. Kas te tõesti 40+ vanuses ei saa iseseisvalt hakkama või mida? Või olete end nii käest lasknud, et keegi teine teid pärast enam ei taha?

Ma kahtlustan, et minu mees ei lähe minu juurest kuhugi seetõttu, et ma olen temast umbes 10+ korda materiaalselt rikkam, tõenäoliselt ka nutikam. See annab mulle tugeva eelise meest enda hüvanguks ära kasutada, seega ma teda otseselt ära ka ei aja. Ta peab poes käima, kokkama, koristama, laste kasvatamisele lisaks muidugi. Seega minu mees peaks täiega tundma, et ta on mulle väga vajalik.

Rõõm lugeda, et nendele halajatale vahelduseks ka normaalne naine. Paneks sulle mitu plussi kohe.
Meie pereelud ka väga sarnased:)

+3
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 29.09 11:54; 29.09 11:56; 29.09 11:59; 29.09 14:26; 29.09 15:18; 29.09 21:43; 30.09 06:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees ei lahku kunagi naise kõrvalt, kelle puhul ta tunneb, et on naisele vajalik. Kui te oma meest tõrjute ja iga kell ilma temata hakkama saate, siis leiab ta varem või hiljem kellegi, kes teda vajab. Ma ei räägi labasest klammerdumisest, vaid mehe omaduste austamist.

Need iseseisvad ja uhked, kellel meest vaja pole – teie pika abielu puhul on kaks võimalust. Kas teie mees paneb kõrvalt või siis te pole tegelikult sellised jääkuningannad, nagu ennast millegipärast esitate. Pakun pigem viimast, sest ma pole küünik.

Minu mees peaks küll ennast vajalikuna tundma, sest ma olen ta kenasti erinevate ehitustöödega ära koormanud. Küll minu üürikorterites remonti tehes, suvilat ehitades või kodus ümberkorraldusi tehes.
Lisaks on tema vastutusala teha iga päev soe toit.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.09 11:36; 30.09 08:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib ennast lohutada, kuidas teie mehed ainult teid imetlevad ja noori naisi ega üldse teisi naisi ei vaata. Tegelikkuses ongi õnne asi, kas mehe ellu satub mõne töökaaslase või tuttava näol vms teine naine või mitte. Kui on läinud õnneks, siis tõenäoliselt elataksegi rõõmsalt koos. Kellel nii hästi ei lähe, siis mehed uutele seiklustele ja põnevusele küll ära ei ütle. Seda on näidanud elu. Uudsus kaalub sageli kõik eelneva üles. Abikaasa välimus või iseloom ei mängi kore ja armumise olukorras mingit rolli, mees ei mõtlegi enam adekvaatselt selle käigus. Küll neid abikaasasid jumaldavaid ja ontlikke pereisasid nähtud, kes uue leidmisel kõik maha jätavad.

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.09 08:56; 09.10 18:30; 10.10 21:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need, kes mehe asemel dresseeritud kodulooma peavad, ei tohiks olla väga kindlad selles, kas teie dressuur toimib, kui mehike kuskil omapead hulkuma juhtub. Väga kõva dressuuri puhul seda muidugi üldse ei juhtugi. Peseb kodus nõusid ega julge luba küsimata vetsugi minna.
Selline tolkam rahuldab küll vaid väga madala enesehinnanguga naisi, kuid ega madal enesehinnang olegi mingi patt põhimõtteliselt.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.09 17:27; 29.09 17:35; 30.09 09:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mehed uutele seiklustele ja põnevusele küll ära ei ütle. Seda on näidanud elu. Uudsus kaalub sageli kõik eelneva üles. Abikaasa välimus või iseloom ei mängi kore ja armumise olukorras mingit rolli

Jah, ja kehtib naiste puhul ka. See ongi elu ja sel puhul tõesti ei aita miski – seega pole ka mõtet selle pärast oma närve kulutada ja pead vaevata. Kui see juhtub, eks siis näe, mis saab. Ja juhtuda võib ka minuga, et armun nii kõrvuni ja uus tundub igal juhul parem ja põnevam kui oma kaaslane. Aga ma küll ei taha, et ta selle pärast kogu aeg muretseks, et äkki ma leian kellegi temast parema.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.09 23:23; 29.09 10:07; 30.09 10:17; 06.10 12:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tugevus ehk seisnabki selles, et keskeaks võiks inimene juba aru saada, et kedagi ei saa omada ega kedagi ei saa kinni hoida. Kui meid seovad ühine elu, lapsed, majad, niiet kui mina kõrvalt kaoks, oleks mees püstihädas- no see lihtsalt nii on, sest elud on ühte põimunud. Samamoodi tunneksin mina temast puudust, aga “kinni hoidma” ei hakka ikkagi, inimeses tekibki siis loomulik instinkt köidikutest lahti rabeleda.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.09 10:37; 10.10 21:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole mul mingeid tugevusi, aga ega ma eriti ei muretse ka. On mis on ja tuleb mis tuleb.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tugevus ehk seisnabki selles, et keskeaks võiks inimene juba aru saada, et kedagi ei saa omada ega kedagi ei saa kinni hoida. Kui meid seovad ühine elu, lapsed, majad, niiet kui mina kõrvalt kaoks, oleks mees püstihädas- no see lihtsalt nii on, sest elud on ühte põimunud. Samamoodi tunneksin mina temast puudust, aga “kinni hoidma” ei hakka ikkagi, inimeses tekibki siis loomulik instink köidikutest lahti rabeleda.

Millega see mees püstihädas siis oleks? Ei oska pesumasina nuppu vajutada või poe soojaletist toitu osta? Ära muretse, ta saab need ruttu selgeks.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.09 07:22; 30.09 11:35; 07.10 07:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tugevus ehk seisnabki selles, et keskeaks võiks inimene juba aru saada, et kedagi ei saa omada ega kedagi ei saa kinni hoida. Kui meid seovad ühine elu, lapsed, majad, niiet kui mina kõrvalt kaoks, oleks mees püstihädas- no see lihtsalt nii on, sest elud on ühte põimunud. Samamoodi tunneksin mina temast puudust, aga “kinni hoidma” ei hakka ikkagi, inimeses tekibki siis loomulik instink köidikutest lahti rabeleda.

Millega see mees püstihädas siis oleks? Ei oska pesumasina nuppu vajutada või poe soojaletist toitu osta? Ära muretse, ta saab need ruttu selgeks.

Pigem kui mees selliseid asju teha ei oska, siis leiab ta ruttu uue naise. Kui mees kõike oskab, siis on tal raskem naist leida, sest ta peab rohkem valima, muidu naine ei paku midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.09 17:50; 29.09 18:06; 29.09 20:08; 30.09 11:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult üks vastus, vaatamata 20a-le kooselule ei ole meil siiani kordagi igav teineteisega hakanud.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem kui mees selliseid asju teha ei oska, siis leiab ta ruttu uue naise. Kui mees kõike oskab, siis on tal raskem naist leida, sest ta peab rohkem valima, muidu naine ei paku midagi

Ma ei kujuta ette kooselu mehega, kes on nii saamatu, et lihtsad elementaarsed liigutused käivad talle üle jõu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.09 12:03; 06.10 09:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem kui mees selliseid asju teha ei oska, siis leiab ta ruttu uue naise. Kui mees kõike oskab, siis on tal raskem naist leida, sest ta peab rohkem valima, muidu naine ei paku midagi

Ma ei kujuta ette kooselu mehega, kes on nii saamatu, et lihtsad elementaarsed liigutused käivad talle üle jõu.

Kui lugeda Perekooli Kodunurka, siis on pesu sorteerimine, pesueelne töötlemine, õige pesuvahendi ja pesuprogrammi valik terve teadus omaette.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.09 09:10; 06.10 11:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui lugeda Perekooli Kodunurka, siis on pesu sorteerimine, pesueelne töötlemine, õige pesuvahendi ja pesuprogramm valik terve teadus omaette.

A mis ses siis keerulist on? Kõik on ju reklaami näinud, kuidas see käib! Topid pesu masinasse, viskad pesuvahendikapsli järele, lükkad puusnõksuga ukse kinni ja paned masina tööle. Lihtne! Siis korjad pesuvahendikapsli põrandalt, kuhu see põrkas, ülesse, vaatad seda, kehitad õlgu ja paned teiste kapslite juurde karpi tagasi ning lähed omi muid toimetusi tegema. Pärast naine ehk küsibki, et kas sa ikka pesuvahendit ka panid, aga see on juba lihtsalt tüütu virisemine selle ümber, et tema arust ei tee sa kunagi midagi piisavalt hästi, mida võib rahus ignoreerida.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.09 15:29; 06.10 11:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me oleme mehega mõlemad 40ndate elusaastate alguses, koos olnud 13 aastat. Nii et ilmselt ka see on meie õnn, et tuttavaks saime ja armusime, kui olime ikkagi juba väljakujunenud isiksused, oma huvide, maailmavaate jmt. Ei ole tekkinud seda lahkukasvamise tunnet või mõtet, et äkki on keegi või mingi teistsugune elu kuskil parem.

Huvid ja huumorimeel ning seks (minu jaoks suhtes vägagi oluline osa) klapivad, igapäevaelu ja lastega tegelemine kulgeb ka suuremate karideta. Nii et ei ole olnud põhjust hakata end võrdlema teiste naistega, et kas keegi oleks parem. Ei usu, et mees tahaks minuga koos olla näiteks ainult hea küpsetamisoskuse või figuuri pärast (neis mõlemas olen täiesti keskmine), see kõik on ju lõpuks üks tervik – inimese isikuomadused, välimus, klappimine kaaslasega – ei saa tuua välja ühte asja, mis otsustab suhte edukuse või suhtes oleva inimese enesekindluse.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei saa tuua välja ühte asja, mis otsustab suhte edukuse või suhtes oleva inimese enesekindluse

Väga hästi öeldud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.09 23:23; 29.09 10:07; 30.09 10:17; 06.10 12:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on kaks kategooriat:

1) mees tahab veel lapsi,

2) mees enam ei taha lapsi.

Kui on tegu variandiga 1), siis on noorusel absoluutne eelis, ükskõik kui palju neid siin ebaküpseteks ja tuustakateks sõimata.

Kui on 2), siis võivad olla vanemal naisel paremad šansid. (Aga tingimata ei pea olema.)

Ei tea küll mitte ühtegi keskeas meest, kes sooviks kuldses eas veel lapsi, kui aastate jooksul juba pesakond suureks kasvatatud. Mu mees ootab pikisilmi, et noorim laps ka iseseisvuks, nii palju plaane on veel lapse pärast ootel. Tema jaoks tähendaks uus titt paljude unistuste kokkuvajumist pikaks ajaks. Paradoksaalsel moel just väga perehoidvad ja lastega palju tegelevad mehed reeglina nii mõtlevadki, sest nad panustavad täielikult oma energia laste kasvatamisse j ateavad, mida tähendab pühendumine. Mingitel suvaliste pulgajukudel võib-olla tõesti ükskõik, mitu last ees-taga.

Enamik reaalselt ei tahagi. Aga meestele meeldib teadmine, et neil on teoreetiline võimalus veelkord isaks saada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on kaks kategooriat:

1) mees tahab veel lapsi,

2) mees enam ei taha lapsi.

Kui on tegu variandiga 1), siis on noorusel absoluutne eelis, ükskõik kui palju neid siin ebaküpseteks ja tuustakateks sõimata.

Kui on 2), siis võivad olla vanemal naisel paremad šansid. (Aga tingimata ei pea olema.)

Ei tea küll mitte ühtegi keskeas meest, kes sooviks kuldses eas veel lapsi, kui aastate jooksul juba pesakond suureks kasvatatud. Mu mees ootab pikisilmi, et noorim laps ka iseseisvuks, nii palju plaane on veel lapse pärast ootel. Tema jaoks tähendaks uus titt paljude unistuste kokkuvajumist pikaks ajaks. Paradoksaalsel moel just väga perehoidvad ja lastega palju tegelevad mehed reeglina nii mõtlevadki, sest nad panustavad täielikult oma energia laste kasvatamisse j ateavad, mida tähendab pühendumine. Mingitel suvaliste pulgajukudel võib-olla tõesti ükskõik, mitu last ees-taga.

Enamik reaalselt ei tahagi. Aga meestele meeldib teadmine, et neil on teoreetiline võimalus veelkord isaks saada.

Ei meeldi. Mu mehel läheb kohe seksiisu ära, kui teab, et mul ohtlik aeg.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.09 03:34; 29.09 07:38; 29.09 14:45; 06.10 23:08; 08.10 07:55;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 108 )


Esileht Pereelu ja suhted Keskeas naised – mis on teie tugevused omas suhtes?