Esileht Ilu ja tervis Keskendumist soodustavad ja ärevuse vastased ravimid?

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Keskendumist soodustavad ja ärevuse vastased ravimid?

Postitas:

Kas kellelgil on kogemusi selliste ravimitega, mis aitavad ärevuse vastu ja soodustavad keskendumisvõimet siis võiksite kirjutad kas need aitavad ka. Aga tõesti ainult need inimesed kes on kasutanud ise selliseid ravimeid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.01 19:15; 15.01 00:28; 18.01 06:31; 25.01 16:39; 27.01 23:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ravimitega siin ei saa, tuleb meeletreeningut teha. Mindfulness.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.01 22:03; 20.01 22:28; 01.02 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Psühhiaatrid ei kirjuta midagi?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.01 19:15; 15.01 00:28; 18.01 06:31; 25.01 16:39; 27.01 23:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib olla pead silmas toidulisandeid? Ravimid on ärevuse puhul peamiselt antidepressandid ja neid kirjutab välja arst. Minul aitavad väga hästi. Kui aga pead silmas toidulisandeid, siis nimekiri on pikk, mida usutakse rahustavana toimivat. isiklikult soovitan näiteks Sanofi NoStress (või mingi taoline nimi), sisaldab magneesiumit ja vitamiin B6.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millised ravimid üldse tõhustavad keskendumisvõimet?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millised ravimid üldse tõhustavad keskendumisvõimet?

Sellepärast ma tahtsingi et kirjutaksid vaid need kellel reaalsed kogemused sellega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.01 19:15; 15.01 00:28; 18.01 06:31; 25.01 16:39; 27.01 23:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu keskendumisraskustega lapsele on kirjutatud Concertat. Aga väga soovitada seda ei julge, kuna tegemist on minu arust kergelt narkootilise ainega. Ma olen ise ka Concertat proovinud ja üsna kummaline mõju oli. Jah, pea oli lahti. Tuju oli hea, aga kergelt eufooriline. Ja söögiisu oli null.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 07:48; 29.01 19:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

magneesiumi erinevad ühendid soodustavad rahustumist ja mõtlemisvõimet näiteks MAGNESIUM THREONATE
keskendumist soodustavate ühendite koondnimi on nootropic kui mõni purk ütleb seda, siis võid osta.

magneesiumi võid julgelt võtta, see pole mingi sõltuvust tekitav narkootikum.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 10:12; 22.01 22:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Adderal

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kerge ATH lapsest saati. Võtan magneesium+b-vitamiin. Tunnen, et aitab nii hajameelsuse kui ärevuse vastu. Retseptiravimeid pole võtnud selle probleemiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu keskendumisraskustega lapsele on kirjutatud Concertat. Aga väga soovitada seda ei julge, kuna tegemist on minu arust kergelt narkootilise ainega. Ma olen ise ka Concertat proovinud ja üsna kummaline mõju oli

Inimesed, mis te lahmite niisama ravimeid sisse?

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.01 22:03; 20.01 22:28; 01.02 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

keskendumist soodustavate ühendite koondnimi on nootropic kui mõni purk ütleb seda, siis võid osta.

Selliste müük Eestis on illegaalne, kui siis ainult mikroskoopilises koguses mõnes toidulisandis, aga kaldun arvama, et isegi neid ei tohi müüa.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

keskendumist soodustavate ühendite koondnimi on nootropic kui mõni purk ütleb seda, siis võid osta.

Selliste müük Eestis on illegaalne, kui siis ainult mikroskoopilises koguses mõnes toidulisandis, aga kaldun arvama, et isegi neid ei tohi müüa.

Mine kaeba siis kuhugi.
müüakse eestis ja lubatakse maale tuua välismaalt
Enamus neist on kehas esinevad aminohapped. Kehaomaseid aineid ei saa ära keelata. Keelame veresuhkru ka äkki ära.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 10:12; 22.01 22:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ath-ga inimesed, kuidas Teile kohv mõjub?
Kas on abi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.01 13:04; 25.01 18:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ath-ga inimesed, kuidas Teile kohv mõjub?

Kas on abi?

ATH-ga inimesed ei tohi kohvi juua.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.01 19:15; 15.01 00:28; 18.01 06:31; 25.01 16:39; 27.01 23:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ath-ga inimesed, kuidas Teile kohv mõjub?

Kas on abi?

ATH-ga inimesed ei tohi kohvi juua.

Stimulante võib süüa (metüülfenidaat), aga kohvi ei tohi? Kus on loogika?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.01 13:04; 25.01 18:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Cbd

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ath-ga inimesed, kuidas Teile kohv mõjub?

Kas on abi?

ATH-ga inimesed ei tohi kohvi juua.

Stimulante võib süüa (metüülfenidaat), aga kohvi ei tohi? Kus on loogika?

Sa void süüa kõike mida tahad. Ära sea omale piiranguid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.01 19:15; 15.01 00:28; 18.01 06:31; 25.01 16:39; 27.01 23:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rahustid. Kui ärevus on maha rahustatud, siis saabki paremini keskenduda. Omast kogemusest aitab Ketipinor.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nootropil 800 mg. Retseptiga ja täiesti seaduslikult apteegis olemas. Võtsin paar kuud tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu keskendumisraskustega lapsele on kirjutatud Concertat. Aga väga soovitada seda ei julge, kuna tegemist on minu arust kergelt narkootilise ainega. Ma olen ise ka Concertat proovinud ja üsna kummaline mõju oli

Inimesed, mis te lahmite niisama ravimeid sisse?

Arvad tõesti, et ma lahmin oma lapsele niisama ravimeid sisse? See on siiski retseptiravim, mille on välja kirjutanud arst.

Mul on lihtsalt valida kahe halva variandi vahel. Ja ma valin kahest halvast parema.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 07:48; 29.01 19:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.01 22:03; 20.01 22:28; 01.02 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain teemaalgatuses mainitud probleemidega abi, kui püüdsin endale täiskasvanueas ATH diagnoosi saada.

Aitasid kliiniline psühholoog (alles teine arst sobis) ja pärast psühhiaater ravimiga. Kliiniline psühholoog diagnoosis (testidega) ATH ja viis läbi kognitiivse teraapia (mitu kuud), psühhiaater kirjutas välja ravimi (toimeaine atomoksetiin – mittestimulant ATH ravim) ja konsulteeris vahepeal.

Praegu, kus rasedana ravimit võtta ei saa, näen, et suurim abi oli hoopis kognitiivsest teraapiast. Diagnoosimata ATH tekitas meeletu kogus koguse komplekse, ärevust ja madalat enesehinnangut, mis omakorda tähelepanuvõimele laastavalt mõjusid. Nõiaring.

Raviperiood nõudis eriti minimalistlikku elustiili, kuna olen madalapalgaline. Samas pole ma elu sees enesekindlam ja õnnelikum olnud, soovin, et oleksin seda teekonda varem alustanud!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Ilu ja tervis Keskendumist soodustavad ja ärevuse vastased ravimid?