Esileht Ilu ja tervis KETO dieet

Näitan 16 postitust - vahemik 31 kuni 46 (kokku 46 )

Teema: KETO dieet

24 tunnine nälgimine on piisav ketoosi esilekutsumiseks. teadusartikleid otsige ja lugege ise, ja muidugi väitke seejuures, et kuna ma ei viita, siis järelikult ei olegi võimalik viidata

ja küpsiseid ja komme asusin sööma siis kui esimene planeeritud tähtaeg läbi sai. Enne seda olin kaks kuud päevase alla 20 g süsivesikute tarbimisega ilma lihatoodeteta. Ja igapäevast dieedi pidamist või ketoosiga kohanemist ei soovita ma kellelegi ilma arstliku nädustuseta. nii vihane miinustamine näitab muidugi mõne aine või seksuaalelu puudumist.

Mis sul nende miinustega on, et need sind endast nii välja ajavad? Ei tahaks sind veel rohkem ärritada, aga see pluss, mille just said, selle panin mina, aga kogemata. Tahtsin miinust panna. Nii et kahjuks on sul praegu juba 4 miinust.

Teadusartiklit ei pane sa loomulikult sellepärast, et sul ei ole millelegi viidata.

Oled sa kindel et sina selle kommentaari kirjutasid, äkki hoopis käed kogemata kirjutasid. Tahtsid äkki hoopis midagi muud teha.

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 24.04 10:21; 11.05 09:35; 12.05 10:34; 13.05 10:00; 14.05 09:37; 18.05 15:20; 19.05 09:18; 19.05 20:31; 20.05 12:50; 21.05 12:34;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

24 tunnine nälgimine on piisav ketoosi esilekutsumiseks. teadusartikleid otsige ja lugege ise, ja muidugi väitke seejuures, et kuna ma ei viita, siis järelikult ei olegi võimalik viidata

ja küpsiseid ja komme asusin sööma siis kui esimene planeeritud tähtaeg läbi sai. Enne seda olin kaks kuud päevase alla 20 g süsivesikute tarbimisega ilma lihatoodeteta. Ja igapäevast dieedi pidamist või ketoosiga kohanemist ei soovita ma kellelegi ilma arstliku nädustuseta. nii vihane miinustamine näitab muidugi mõne aine või seksuaalelu puudumist.

Mis sul nende miinustega on, et need sind endast nii välja ajavad? Ei tahaks sind veel rohkem ärritada, aga see pluss, mille just said, selle panin mina, aga kogemata. Tahtsin miinust panna. Nii et kahjuks on sul praegu juba 4 miinust.

Teadusartiklit ei pane sa loomulikult sellepärast, et sul ei ole millelegi viidata.

Valetad. Selle plussi panin mina. 🙂 Kuna sa nii soovid siin vaielda, siis tuletan meelde, et ootan endiselt sinu teadusartikleid, mis ütlevad, et ketoosi saavutamiseks läheb aega kaks nädalat minimaalselt. LCHF harrastaja blogipostitused pole suurema väärtusega allikad kui suvaline PK kommentaar.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 16.05 18:58; 17.05 10:46; 18.05 18:31; 18.05 21:24; 18.05 22:04; 19.05 21:32; 20.05 00:58; 22.05 08:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

LCHF harrastaja blogipostitused pole suurema väärtusega allikad kui suvaline PK kommentaar.

Ainus asi, et sellesama LCHF harrastaja-blogija teadmised pärinevad kõik erinevate rootsi ja inglise keelsete aastatepikkustest teadusartiklite ja -raamatute uurimisest.

Ja vaevalt, et väga suvaliste teadmistega inimene annab LCHFi teemal raamatu välja.

Nii, et tõesti, tema arvamust pean ma asjatundlikumaks ja usaldusväärsemaks kui suvalise perekooli käo oma, kes üritab teistele selgeks teha, et ka küpsiseid, komme ja moosiga pannkooge süües ja õlut juues on ta ketoosis.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 25.04 06:48; 25.04 06:50; 27.04 21:16; 12.05 18:00; 13.05 17:51; 16.05 20:57; 18.05 18:11; 18.05 20:23; 18.05 21:32; 19.05 22:13; 20.05 06:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

LCHF harrastaja blogipostitused pole suurema väärtusega allikad kui suvaline PK kommentaar.

Ainus asi, et sellesama LCHF harrastaja-blogija teadmised pärinevad kõik erinevate rootsi ja inglise keelsete aastatepikkustest teadusartiklite ja -raamatute uurimisest.

Ja vaevalt, et väga suvaliste teadmistega inimene annab LCHFi teemal raamatu välja.

Nii, et tõesti, tema arvamust pean ma asjatundlikumaks ja usaldusväärsemaks kui suvalise perekooli käo oma, kes üritab teistele selgeks teha, et ka küpsiseid, komme ja moosiga pannkooge süües ja õlut juues on ta ketoosis.

Mina ei ole seda üritanud väita ja ei väida endiselt. Ketogeenset dieeti see naine ei pea ega ole kunagi pidanud ning kellegi raamatute lugemine temast teadlast ei tee. Kus on need tõsiseltvõetavad allikad kes väidavad seda, mille ümber lükkamist siin teiselt inimeselt nõuad? Kaks päriselt ketogeense dieeti kogemusega inimest väidavad, et ketoos tekib alla kahe nädalaga, aga sina väidad kellegi teise teooria najalt, et ei teki ning nõuad praktilise kogemusega inimestelt teadusartikleid. Natukene naljakas pole endal?

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 16.05 18:58; 17.05 10:46; 18.05 18:31; 18.05 21:24; 18.05 22:04; 19.05 21:32; 20.05 00:58; 22.05 08:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

LCHF harrastaja blogipostitused pole suurema väärtusega allikad kui suvaline PK kommentaar.

Ainus asi, et sellesama LCHF harrastaja-blogija teadmised pärinevad kõik erinevate rootsi ja inglise keelsete aastatepikkustest teadusartiklite ja -raamatute uurimisest.

Ja vaevalt, et väga suvaliste teadmistega inimene annab LCHFi teemal raamatu välja.

Nii, et tõesti, tema arvamust pean ma asjatundlikumaks ja usaldusväärsemaks kui suvalise perekooli käo oma, kes üritab teistele selgeks teha, et ka küpsiseid, komme ja moosiga pannkooge süües ja õlut juues on ta ketoosis.

Mina ei ole seda üritanud väita ja ei väida endiselt. Ketogeenset dieeti see naine ei pea ega ole kunagi pidanud ning kellegi raamatute lugemine temast teadlast ei tee. Kus on need tõsiseltvõetavad allikad kes väidavad seda, mille ümber lükkamist siin teiselt inimeselt nõuad? Kaks päriselt ketogeense dieeti kogemusega inimest väidavad, et ketoos tekib alla kahe nädalaga, aga sina väidad kellegi teise teooria najalt, et ei teki ning nõuad praktilise kogemusega inimestelt teadusartikleid. Natukene naljakas pole endal?

Mina ei olegi väitnud, et see LCHF eestkõneleja on teadlane. Ja mina ka ei ole teadlane. Kogu siinne vaidlus sai alguse sellest, et mina ütlesin sellele teisele kodanikule, et see, mida tema teeb, ei ole ketodieet. Muidu vast ei olekski vahet, aga teemaalgataja küsib ju konkreetselt ketodieedi kohta. Kodanik “ketodieeditaja” aga läks selle peale närvi, kui teda parandati, ja hakkas sõimama. Seda, et ta eksib, ei ütle mina üksinda talle, vaid peale minu veel mitu inimest. Milline terve närvikavaga inimene hakkab midagi põlema panemisest ja seksuaalsest rahuldamatusest räuskama, kui teda parandatakse?

Ketoosi minek ehk algab tõesti üsna ruttu. Kuid ketoosi jõudmine võtab aega erinevatel andmete mitu päeva. Ja kui me lähtume konkreetse teemaalgatuset, kus ketodieediga soovitakse justnimelt kaalu kaotada, siis on täiesti jabur väita, et 24 h pärast on patupäev tasa tehtud ja kaalulangetus jätkub. Ketoosist tingitud rasvade põletus algab alles siis, kui keha on ketoosi juba jõudunud, mitte siis, kui on tekkinud ketoosi minekule iseloomulikud tunnused.

Mina ei nõua mitte midagi. Sinu sõbrake ise ütles, et kõik teised on lollid ja ei tea midagi, aga tema on uurinud teadusartikleid. Kui mina (ja keegi veel) küsisime näha neid artikleid, kust tema oma teadmisi ammutab, on järsku vaikus.

Minu soov ei olegi konkreetsete detailide üle vaielda, vaid sellele närvilisele inimesele selgitada, et tema teadmised ketodieedist on puudulikud. Ja info, mida jagab, on teemaalgatajat eksitav.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 25.04 06:48; 25.04 06:50; 27.04 21:16; 12.05 18:00; 13.05 17:51; 16.05 20:57; 18.05 18:11; 18.05 20:23; 18.05 21:32; 19.05 22:13; 20.05 06:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas nüüd peale teise inimese juttu ei oleks äkki õigem tunnistada, et sa ise eksid ja vabandada minu ja ka teise kommentaatori ees nende miinuste eest. Mulle tundub, et olen siin vaidlusse astunud dieediteoreetikutega, kes on otsustanud et teooria on praktikast üle. Olgu pange mind põlema, aga ta pöörleb siiski.

appike! Midagi nii naljakat polegi varem juhtunud perekoolist lugema 😀 Inimene nõuab vabandamist talle pandud miinuste pärast!? 😀 😀 😀

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kes siis peab vabandama? Vabandust väga, aga presidendi või ratta vabandused sinu valeväidete esitamise eest ei ole siirad. Nüüd olen veel kõigele lisaks naine ka. Vaatasin ka eesti LCHF klubi lehele. Nii palju süsivesikuid menüüs, ime kui sellise toitumisega üldse ketoosi jõutakse. Rumalaim asi mida teha on asuda endale dieedi pidamise ajal spetsiaalset menüüd koostama. Tore idee küll kaalu alandada maitsvate söökidega. Korra ketopizzat söönuna tean mida räägin. Eriti rumalad peavad veel kolm toidukorda. Ketoos võimaldab rahulikult toitumises pikki vahemaid teha ja siis rahulikult ennast pidurdamata jõõberdada. Aga unusta menüüd ja maitsvad söögid. Näiteks avokaadot, kapsast, talvist tomatit ma süüa ei viitsinud, ja punase paprika lubasin endale vaid kord päevas. Juustu läks päevas keskmiselt 400 gr kuni poolt kilo, mune vähemalt kolm, mõnikord kreeka jogurtit või hapukoort, lisaks tuunikala ja sprotid õlis. Mingeid valmissööke ei teinud, peale muna keetmise ja praadimise. Aga kel tahtmist end kauem piinata, laske aga käija, sest nagu ütles kenasti Johannes Paulus II “ükski kannatus ei ole asjata”

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 24.04 10:21; 11.05 09:35; 12.05 10:34; 13.05 10:00; 14.05 09:37; 18.05 15:20; 19.05 09:18; 19.05 20:31; 20.05 12:50; 21.05 12:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes siis peab vabandama? Vabandust väga, aga presidendi või ratta vabandused sinu valeväidete esitamise eest ei ole siirad. Nüüd olen veel kõigele lisaks naine ka. Vaatasin ka eesti LCHF klubi lehele. Nii palju süsivesikuid menüüs, ime kui sellise toitumisega üldse ketoosi jõutakse. Rumalaim asi mida teha on asuda endale dieedi pidamise ajal spetsiaalset menüüd koostama. Tore idee küll kaalu alandada maitsvate söökidega. Korra ketopizzat söönuna tean mida räägin. Eriti rumalad peavad veel kolm toidukorda. Ketoos võimaldab rahulikult toitumises pikki vahemaid teha ja siis rahulikult ennast pidurdamata jõõberdada. Aga unusta menüüd ja maitsvad söögid. Näiteks avokaadot, kapsast, talvist tomatit ma süüa ei viitsinud, ja punase paprika lubasin endale vaid kord päevas. Juustu läks päevas keskmiselt 400 gr kuni poolt kilo, mune vähemalt kolm, mõnikord kreeka jogurtit või hapukoort, lisaks tuunikala ja sprotid õlis. Mingeid valmissööke ei teinud, peale muna keetmise ja praadimise. Aga kel tahtmist end kauem piinata, laske aga käija, sest nagu ütles kenasti Johannes Paulus II “ükski kannatus ei ole asjata”

Kui sa veel pole lõpetanud oma nn. “ketodieediga”, siis tee seda kohe. Sulle ei mõju see tõesti hästi.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.05 07:05; 15.05 06:46; 19.05 17:55; 21.05 06:41;
To report this post you need to login first.

Kes siis peab vabandama? Vabandust väga, aga presidendi või ratta vabandused sinu valeväidete esitamise eest ei ole siirad. Nüüd olen veel kõigele lisaks naine ka. Vaatasin ka eesti LCHF klubi lehele. Nii palju süsivesikuid menüüs, ime kui sellise toitumisega üldse ketoosi jõutakse. Rumalaim asi mida teha on asuda endale dieedi pidamise ajal spetsiaalset menüüd koostama. Tore idee küll kaalu alandada maitsvate söökidega. Korra ketopizzat söönuna tean mida räägin. Eriti rumalad peavad veel kolm toidukorda. Ketoos võimaldab rahulikult toitumises pikki vahemaid teha ja siis rahulikult ennast pidurdamata jõõberdada. Aga unusta menüüd ja maitsvad söögid. Näiteks avokaadot, kapsast, talvist tomatit ma süüa ei viitsinud, ja punase paprika lubasin endale vaid kord päevas. Juustu läks päevas keskmiselt 400 gr kuni poolt kilo, mune vähemalt kolm, mõnikord kreeka jogurtit või hapukoort, lisaks tuunikala ja sprotid õlis. Mingeid valmissööke ei teinud, peale muna keetmise ja praadimise. Aga kel tahtmist end kauem piinata, laske aga käija, sest nagu ütles kenasti Johannes Paulus II “ükski kannatus ei ole asjata”

Kui sa veel pole lõpetanud oma nn. “ketodieediga”, siis tee seda kohe. Sulle ei mõju see tõesti hästi.

kaal langes soovitud tasemele, kõhtu enam ei ole ja keegi tõsiusklik “dietist” on endast nii väljas et et suuda jätta kommenteerimata. Väga hästi mõjus ja just nimelt see mida sina hüüumärkidesse panid.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 24.04 10:21; 11.05 09:35; 12.05 10:34; 13.05 10:00; 14.05 09:37; 18.05 15:20; 19.05 09:18; 19.05 20:31; 20.05 12:50; 21.05 12:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

LCHF harrastaja blogipostitused pole suurema väärtusega allikad kui suvaline PK kommentaar.

Ainus asi, et sellesama LCHF harrastaja-blogija teadmised pärinevad kõik erinevate rootsi ja inglise keelsete aastatepikkustest teadusartiklite ja -raamatute uurimisest.

Ja vaevalt, et väga suvaliste teadmistega inimene annab LCHFi teemal raamatu välja.

Nii, et tõesti, tema arvamust pean ma asjatundlikumaks ja usaldusväärsemaks kui suvalise perekooli käo oma, kes üritab teistele selgeks teha, et ka küpsiseid, komme ja moosiga pannkooge süües ja õlut juues on ta ketoosis.

Mina ei ole seda üritanud väita ja ei väida endiselt. Ketogeenset dieeti see naine ei pea ega ole kunagi pidanud ning kellegi raamatute lugemine temast teadlast ei tee. Kus on need tõsiseltvõetavad allikad kes väidavad seda, mille ümber lükkamist siin teiselt inimeselt nõuad? Kaks päriselt ketogeense dieeti kogemusega inimest väidavad, et ketoos tekib alla kahe nädalaga, aga sina väidad kellegi teise teooria najalt, et ei teki ning nõuad praktilise kogemusega inimestelt teadusartikleid. Natukene naljakas pole endal?

Mina ei olegi väitnud, et see LCHF eestkõneleja on teadlane. Ja mina ka ei ole teadlane. Kogu siinne vaidlus sai alguse sellest, et mina ütlesin sellele teisele kodanikule, et see, mida tema teeb, ei ole ketodieet. Muidu vast ei olekski vahet, aga teemaalgataja küsib ju konkreetselt ketodieedi kohta. Kodanik “ketodieeditaja” aga läks selle peale närvi, kui teda parandati, ja hakkas sõimama. Seda, et ta eksib, ei ütle mina üksinda talle, vaid peale minu veel mitu inimest. Milline terve närvikavaga inimene hakkab midagi põlema panemisest ja seksuaalsest rahuldamatusest räuskama, kui teda parandatakse?

Ketoosi minek ehk algab tõesti üsna ruttu. Kuid ketoosi jõudmine võtab aega erinevatel andmete mitu päeva. Ja kui me lähtume konkreetse teemaalgatuset, kus ketodieediga soovitakse justnimelt kaalu kaotada, siis on täiesti jabur väita, et 24 h pärast on patupäev tasa tehtud ja kaalulangetus jätkub. Ketoosist tingitud rasvade põletus algab alles siis, kui keha on ketoosi juba jõudunud, mitte siis, kui on tekkinud ketoosi minekule iseloomulikud tunnused.

Mina ei nõua mitte midagi. Sinu sõbrake ise ütles, et kõik teised on lollid ja ei tea midagi, aga tema on uurinud teadusartikleid. Kui mina (ja keegi veel) küsisime näha neid artikleid, kust tema oma teadmisi ammutab, on järsku vaikus.

Minu soov ei olegi konkreetsete detailide üle vaielda, vaid sellele närvilisele inimesele selgitada, et tema teadmised ketodieedist on puudulikud. Ja info, mida jagab, on teemaalgatajat eksitav.

OK, nagu eelnevas kommentaaris ütlesin – üks meist räägib aiast ja teine aiaaugust. Mõiste ketoos on siiski meditsiiniliselt ühe konkreetse tähendusega ja sina räägid keha ketoosiga kohanemisest, aga sa kuidagi ei tahtnud sellega leppida ja raiusid edasi. Nüüd juba väidetavalt teisel teemal. See teine Kägu ei ole minu sõber ja ma kindlasti ei kiida sellist enese kehaga mängimist heaks. Ka seda olen kord juba öelnud. Nagu keto dieet niigi juba ohtlik poleks…

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 16.05 18:58; 17.05 10:46; 18.05 18:31; 18.05 21:24; 18.05 22:04; 19.05 21:32; 20.05 00:58; 22.05 08:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaalu alandavad tabletid – https://euhealth24.com Kokku kaotasin ma 12 kg ja see võttis mul vähem kui kolm kuud.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma avastasin keto dieedi, nagu paljud teisedki, soovides liigsetest kilodest vabaneda, aga varsti märkasin, et minu üldine enesetunne oli parem, uni kvaliteetsem ja näonahk kaunim. Samuti suurenes töövõime ja tugevnes immuunsus. Sellel dieedil on tõesti palju eeliseid. Enne selle proovimist tundus mulle, et tunnen end piisavalt hästi, kuid alles pärast söömisharjumuste drastilist muutmist sain aru, mida suurepärane enesetunne tegelikult tähendab.

Väga tore, aga miks sa neid “sada” aastaid vanu kaalu teemasid nüüd üles tõstad. Kui tahad ennast kiita, siis tee sellest eraldi teema ja räägi selle ühe all kõik oma jutud ära.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

LCHF harrastaja blogipostitused pole suurema väärtusega allikad kui suvaline PK kommentaar.

Ainus asi, et sellesama LCHF harrastaja-blogija teadmised pärinevad kõik erinevate rootsi ja inglise keelsete aastatepikkustest teadusartiklite ja -raamatute uurimisest.

Ja vaevalt, et väga suvaliste teadmistega inimene annab LCHFi teemal raamatu välja.

Nii, et tõesti, tema arvamust pean ma asjatundlikumaks ja usaldusväärsemaks kui suvalise perekooli käo oma, kes üritab teistele selgeks teha, et ka küpsiseid, komme ja moosiga pannkooge süües ja õlut juues on ta ketoosis.

Mina ei ole seda üritanud väita ja ei väida endiselt. Ketogeenset dieeti see naine ei pea ega ole kunagi pidanud ning kellegi raamatute lugemine temast teadlast ei tee. Kus on need tõsiseltvõetavad allikad kes väidavad seda, mille ümber lükkamist siin teiselt inimeselt nõuad? Kaks päriselt ketogeense dieeti kogemusega inimest väidavad, et ketoos tekib alla kahe nädalaga, aga sina väidad kellegi teise teooria najalt, et ei teki ning nõuad praktilise kogemusega inimestelt teadusartikleid. Natukene naljakas pole endal?

Mina ei olegi väitnud, et see LCHF eestkõneleja on teadlane. Ja mina ka ei ole teadlane. Kogu siinne vaidlus sai alguse sellest, et mina ütlesin sellele teisele kodanikule, et see, mida tema teeb, ei ole ketodieet. Muidu vast ei olekski vahet, aga teemaalgataja küsib ju konkreetselt ketodieedi kohta. Kodanik “ketodieeditaja” aga läks selle peale närvi, kui teda parandati, ja hakkas sõimama. Seda, et ta eksib, ei ütle mina üksinda talle, vaid peale minu veel mitu inimest. Milline terve närvikavaga inimene hakkab midagi põlema panemisest ja seksuaalsest rahuldamatusest räuskama, kui teda parandatakse?

Ketoosi minek ehk algab tõesti üsna ruttu. Kuid ketoosi jõudmine võtab aega erinevatel andmete mitu päeva. Ja kui me lähtume konkreetse teemaalgatuset, kus ketodieediga soovitakse justnimelt kaalu kaotada, siis on täiesti jabur väita, et 24 h pärast on patupäev tasa tehtud ja kaalulangetus jätkub. Ketoosist tingitud rasvade põletus algab alles siis, kui keha on ketoosi juba jõudunud, mitte siis, kui on tekkinud ketoosi minekule iseloomulikud tunnused.

Mina ei nõua mitte midagi. Sinu sõbrake ise ütles, et kõik teised on lollid ja ei tea midagi, aga tema on uurinud teadusartikleid. Kui mina (ja keegi veel) küsisime näha neid artikleid, kust tema oma teadmisi ammutab, on järsku vaikus.

Minu soov ei olegi konkreetsete detailide üle vaielda, vaid sellele närvilisele inimesele selgitada, et tema teadmised ketodieedist on puudulikud. Ja info, mida jagab, on teemaalgatajat eksitav.

OK, nagu eelnevas kommentaaris ütlesin – üks meist räägib aiast ja teine aiaaugust. Mõiste ketoos on siiski meditsiiniliselt ühe konkreetse tähendusega ja sina räägid keha ketoosiga kohanemisest, aga sa kuidagi ei tahtnud sellega leppida ja raiusid edasi. Nüüd juba väidetavalt teisel teemal. See teine Kägu ei ole minu sõber ja ma kindlasti ei kiida sellist enese kehaga mängimist heaks. Ka seda olen kord juba öelnud. Nagu keto dieet niigi juba ohtlik poleks…

Noh, eskimod kuni viimase ajani sõid AINULT rasva ja liha. Elus rahvusena siiani.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul pärast tükk aega tuli juukseid välja. Tükka aega pidin mitmekordseid koguseid vitamiine juurde võtma, et asi jälle normaliseeruks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kunagi proovisin, kolme kuu pärast tulid kehale suured sinikad, nagu oleks lauaga pekstud, ei saanud enam ujulasse minnagui, inimesed oleks vahtima hakanud… jätsin pooleli, kaalukaotus kokku oli ca 7 kilo. Ei julgenud enam edasi teha, sest ilmaselgelt oli kehas midagi puudu/üle/valesti. Ei usu, et see oleks pikaajalise projektina teostatav või kasulik, nii nagu tuututatakse ja youtube “doktorid” soovitavad. Oli küll kerge, mõnus, kõht ei olnud tühi kunagi ja isusid-nälga ei pidanud tundma.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ise olen teinud LCHFi ja ketodieeti. Tegin hästi rangelt – ei mingit vääratamist. Aga kehakaal ei alanenud kriipsugi. Ilmselt oli asi selles, et ma olingi juba normkaalus. Tahtsin vaid mõned kilod maha saada. Aga teiste kogemusi lugedes, siis olen aru saanud, et tugevalt ülekaalulistel inimestel töötab küll.

Kui enesetunnet kirjeldada, siis minul sellist kirjeldamatut heaolu ja õnnetunnet ei tekkinud. Ei paranenud ka uni. Pigem oli mul koguaeg halb. Ja mitte ainult sisenemise perioodil, vaid koguaeg (tegin neid dieete üle poole aasta). Kord, kui ma lugesin LCHFi eestkõneleja juttu selle kohta, et tema peab siiski ka kaloreid lugema, et järje peal olla, siis sain aru, kui mõttetu see on. Kui kaalu alandamiseks peab nagunii kaloreid lugema, siis ma luban pigem endale meeldivaid sööke. Näiteks leib meeldib mulle väga, aga LCHFis ei ole lubatud, või kui siis äärmiselt vähe. Samuti ei ole puuviljad soovitatavad. Maasikad, murelid, arbuus. Kuidas on võimalik nendeta elada? ???? Ja midagi oli vist tomatitega ka. Et näpuotsaga võib süüa, aga mitte nii nagu isu on. Samas, kui lihtsalt kaloreid lugeda, siis võib tomateid süüa isuga. Kaloriarvu see kuigipalju ei kergita.

Ei ole sel liha-köögivilja-majonees-muna kombinatsioonil ka midagi häda. Vähemalt mulle sobis… mõnda aega. Ka rasvakohv maitses. Aga ühel hetkel viskas niimoodi kopa ette, et… Mingi vastik küllastumus tekkis. Just, mitte heas mõttes küllastumus – et kõht on täis, vaid kuidagi teistmoodi.

Minu tuttav teeb LCHF-i , vist üle 5 aasta juba. ka ikka täiesti korralikult, ei mingeid kooke (peolauas, kui teised kooki mugivad, sööb tema juustu).

Ka temal polnud eesmärgiks kaalu alandamine, vaid et jääda endale omasesse normaalkaalu (et kaal ei tõuseks) ja teiseks – pääseda pidevast ja elu häirivast näljatundest, mis tal oli nö. tavalise söömise puhul. Kui ta andis näljatundele järgi ja pidevalt sõi, siis hakkaski tal kaal tõusma temale omasest kaalust kõrgemale, mis oli muidugi kurvastav. Aga kui ta kaloreid piiras, siis püsis kaal ilusti normaalse ja stabiilsena, kuid oli meeletu näljatunne kogu aeg.

Tema väidab just, et LCHF-i peal olles on enesetunne kogu aeg hea, sest kadunud on eelnev tüütu näljatunne. Kaal on normaalne ja stabiilne. Kaloreid ei loe. Leivast jms. on tema tõesti täiesti loobunud. Kui on soov midagi leivasarnast süüa, siis on mingid seemnejahust näkileivataolised, mida tohib süüa. Värskeid marju sööb suvel (sest suvel, kui on marjahooaeg, on marjad tõesti väga ahvatlevad) veidi rohkem kui lubatud, väljaspool hooaega ütleb, et  ega need kuskilt sissetoodud poemarjad aga nii ahvatlevad pole ja seega ei teki ka suurt kiusastust, saab lubatud köögiviljade piires hakkama.

Siit tuleb ilmselt välja see, et ainevahetused on inimestel erinevad. Mõnel keha nagu nõuab süsivesikutevaesemat ja rasvasemat toitu (et ei oleks pidevat nälga). Teisel jällegi läheb enesetunne rasvast toitu süües imelikuks ega harju.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 31 kuni 46 (kokku 46 )


Esileht Ilu ja tervis KETO dieet