Esileht Beebi ja mitmikud Kevad jope

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Kevad jope

Postitas:

tere, kas kellelgi on kogemusi laste NAME IT jopedega. Plika on praegu 71 cm pikk ja otsin kevadeks jopet, aga ei tea mis suurust jopet osta kas 74 või 80? Mainin et laps on pigem selline suurem tüdruk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]k200 kirjutas:[/small]
[tsitaat]tere, kas kellelgi on kogemusi laste NAME IT jopedega. Plika on praegu 71 cm pikk ja otsin kevadeks jopet, aga ei tea mis suurust jopet osta kas 74 või 80? Mainin et laps on pigem selline suurem tüdruk.[/tsitaat]

KEVADJOPE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Uskumatu, milliseid kirjavigu inimesed teevad! Mine kooli! Kevad on kevad ja jope on jope, aga kevadjope käib kokku. Kevad on ilus aastaaeg… Ema ostis mulle uue jope… ema ostis mulle uue kevadjope… ema ostis mulle uue talvejope. Ei öelda, et ema ostis mulle uue talve jope:-) kas ema ostis uue talve või kevadel on jope:-) sorry, aga tõesti viimasel ajal liiga palju selliseid naljakaid kirjavigu – kirja vigu:-)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Name it jopedega kogemus puudub. Samas on kõik ülejäänud selle firma hilbud meie garderoobis olnud. Suuruse kohta saan selle firma puhul öelda, et Name it nr 62 läheb selga alates 62 pikkusest kuni 68 pikkuseni ehk siis ma võtaks 74 nr jope 🙂
Kui aga arvestada, et laps lisaks kevadele ka külmematel suveõhtutel ja sügisel sellega käia saaks ning jope väga paks ei ole, siis võtaks nr 80.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

viibisin väljas kerges jopes-fraas koolipoisi seletuskirjast joobes oleku kohta

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kevad jope

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.